Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) > Eski Diziler (kapatilmis basliklar)

Kapalı Konu

Eski Diziler (kapatilmis basliklar) kategorisinde Sana Bir Sır Vereceğim (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 08-08-13, 18:38   #171
zeynomrt_bgm
Yardımcı Yönetmen

zeynomrt_bgm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.02.2009
zeynomrt_bgm has a reputation beyond reputezeynomrt_bgm has a reputation beyond reputezeynomrt_bgm has a reputation beyond reputezeynomrt_bgm has a reputation beyond reputezeynomrt_bgm has a reputation beyond reputezeynomrt_bgm has a reputation beyond reputezeynomrt_bgm has a reputation beyond reputezeynomrt_bgm has a reputation beyond reputezeynomrt_bgm has a reputation beyond reputezeynomrt_bgm has a reputation beyond reputezeynomrt_bgm has a reputation beyond repute
zeynomrt_bgm kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

90 plakayı görünce aa istanbul'da değilmiş ya bunlar dedim sonra 90'ın fazla büyük bir sayı olduğunu kavradım Acaba ileride bunlar gerçek değildi, 90 plaka olan her yer rüyaydı mı diyecekler ama uyarlama olduğu için imkansız Levent'in de arabası 90dı sanki yanlış hatırlamıyorsam o vampir mi çıkıcak yoksa o da mı normal değil ee Çağla'dan hoşlanmasından belli zaten normal olmadığı

Böyle damdan düşer gibi oldu sitedeki sorun yüzünden düzgün yorum yapamadım bir türlü. Tilki ile ilgili uzun uzun yazmak istiyordum aslında site moralimi bozuyor düzelsin geleceğim

Orjinalinin neden türkçe altyazısı yok ya kafayı yicektim ararken ama yook bulamadım
zeynomrt_bgm Çevrimdışı  
Eski 08-08-13, 22:51   #172
Reven8er
Set Görevlisi

Reven8er kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.01.2013
Reven8er is an unknown quantity at this point

Derya Kanal D'de yeni başlayacak bi dizide oynayacakmış çocuk olduğundan orada da fazla rolü yoktur diyeceğim ama karar veremedim iki dizide birden gerçi burada da arada bi görünüyor annesi onu bulana kadar 1 sezon geçer

Sevgili zeynomrt_bgm, ben ingilizce alt yazılısını da çok aradım ama bulamadım Bir sahne izledim Savaş bunu Aylin'e yapabilir mi, o kadar kötü olabilir mi diye düşünmeye başladım. Ama oradaki Savaş kıyamamış son anda vazgeçmişti. Orjinalini de sırf meraktan izlemek istiyorum, aynı şeylerin olmayacağı çok belli. Savaş'ın gücü oradakinden farklı diye anladım olmayan İspanyolcamla
Reven8er Çevrimdışı  
Eski 09-08-13, 00:08   #173
lala habib
Yönetmen

lala habib kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.11.2011
lala habib has a reputation beyond reputelala habib has a reputation beyond reputelala habib has a reputation beyond reputelala habib has a reputation beyond reputelala habib has a reputation beyond reputelala habib has a reputation beyond reputelala habib has a reputation beyond reputelala habib has a reputation beyond reputelala habib has a reputation beyond reputelala habib has a reputation beyond reputelala habib has a reputation beyond repute

Deryani canlandiran cocugu Kanal d yeni dizisinin tanitim resimlerinde gorunce bende sasirdim.Belkide 2 dizide rol alacak.Zaten SNBSV rolu az

Dizinin orjinalini pek izlemek gelmiyor icimden gelmiyor nedense.Turk versiyonunda Aylin bir kac kez Tilkiye dokundu ve ya aksine fakat ispanyol versiyonunda Aylin ile Tilki birbirlerine dokunamiyorlar

bir bolumde komsu kadin esiyle sevgililer gununu kutlamak icin bir yere gidecek ve oglunu Aylinlerde koyacak.O gun Mehmet ile Sevgi mecburen bir odada kalmali olacaklar
lala habib Çevrimdışı  
Eski 10-08-13, 09:49   #174
kamakam
Yönetmen

kamakam kullanıcısının avatarı

kamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond repute

Fragman cikmis.Karmakarisik fragman olmus

Savas ben abimin intikamini alacam diyor.Bir adam bunlarin hic birisi 20 yasi gormeyecek dedi.Galiba kalp cerrahiydi.Aylin Tilki yerde

dun ozel bolumu izlemekte keyfliydi
kamakam Çevrimdışı  
Eski 10-08-13, 10:10   #175
sakowcik
Asistan

sakowcik kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.10.2008
sakowcik has a reputation beyond reputesakowcik has a reputation beyond reputesakowcik has a reputation beyond reputesakowcik has a reputation beyond reputesakowcik has a reputation beyond reputesakowcik has a reputation beyond reputesakowcik has a reputation beyond reputesakowcik has a reputation beyond reputesakowcik has a reputation beyond reputesakowcik has a reputation beyond reputesakowcik has a reputation beyond repute

Fragmani simdi izledim. Gercekten cok karmakarisik bi fragman olmus.
Sonunda kalp cerrahimiz (galiba adi Nihat) ortaya cikmis. Once Tilki "Aylin yok." diyo fragmanin sonunda da Tilki ve Aylin bayilmis halde uzaniyolar. Galiba Tilki Aylin'i kurtarmaya gidiyor ve ikisini de kaciriyor adam.
Bu adam ne istiyo gercekten merak etmeye basladim.
Ozet bi an once ciksa da bir az aydinlansak.
Bi de Su Savasla Meltem fazla kotu adam bakisi atiyolar bence. Diziyi izlemeyenler bile "Sunlar kotu adam mi?" diyolar. Ve nasil oluyo da Zeynep ogretmenin dusuncelerini okuyamiyo?
Eski 10-08-13, 12:34   #176
1993
Yönetmen

1993 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.09.2006
1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute

fragmandaki adam çocuklar 20 yaşına gelmeden ölücek diyolar ya
zaten tilkiyle aylin savaş meltem felan 20 li yaşlarında sayılır
ölmesinler ya aylinle tilki aşk yaşayacaklar daha
fragmanda aylin adamın kolundan bişey çıkartıyo kan mı alıyo acaba
o kaçıran adamlar çocuklara yardım mı ediyo kafam çok karıştı ya
savaş çok vaktim kalmadı diyo demekki 20 yaşına gelmeden öleceğini biliyo
1993 Çevrimdışı  
Eski 10-08-13, 13:42   #177
MENEKŞE
Yardımcı Yönetmen

MENEKŞE kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.09.2006
MENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond repute

Fragmanı anlayanlar
şimdi ben bu fragmanla bir tahminimi doğrulamış oluyorum Öğretmenler kesinlikle kötü niyetli değil! Fragmandan anladığıma göre büyük abi dedikleri kişi de kötü biri değil, çocukların öleceğini söylerken gayet üzüntülüydü yani, öğretmenler de

Çağla'nın aklına uyup tanımadıkları, bilmedikleri köşke girmeleri 10 numara 5 yıldız bir davranış gerçekten Aylincim o küçücük odada kaybolmayı nasıl becerdin acaba Tut Tilki'nin elinden öyle hareket et değil mi ama cık cık cık

şu Firdevs Hanım köşküne bol aydınlatmalı araç-gereçlerle girseler GÜNDOĞDU Ailesi de biz de ne var ne yok bi görsek zaten gizli geçidi bulsa bulsa Gürcan bulur herhalde, O'nda bu ışığı görüyorum

bi ormanlık alanda, kimsenin olmadığı bir yerde çocuklar güçlerinin sınırını bulmaya çalışsalar mesela, geliştirilebilir yetenekler mi görsek mesela, Tilki'nin görünmezliğinin süresi uzatılabilir mi,
Zeynep okuduğu düşüncelerden önemli-önemsizleri ayırt edebilir mi,
Aylin elektrik geçirmeyen maddelerle neler yapabilir,

kısacası özel güçlere dayalı aksiyon görmek istiyorum
Action Action Action!
Sadece Sevgi'nin sırları çözmeye çalışması, diğerlerinin gayet NORMAL bir şekilde hayatlarını devam ettirmesi garip geliyor bana

Esra Öğretmen, Mehmet aracılığıyla eve sızıp da ne yapacak ki
gayet normal bir ev yani, öyle kostümler, antrenman odaları falan yok

Neyse izledikçe ben saçma tahminlerime devam ederim, sizden de aynısı beklerim, tek başıma sıkılıyorum
Esen Kalın...
Eski 10-08-13, 20:58   #178
Guly28
Asistan

Guly28 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.11.2011
Guly28 has a reputation beyond reputeGuly28 has a reputation beyond reputeGuly28 has a reputation beyond reputeGuly28 has a reputation beyond reputeGuly28 has a reputation beyond reputeGuly28 has a reputation beyond reputeGuly28 has a reputation beyond reputeGuly28 has a reputation beyond reputeGuly28 has a reputation beyond reputeGuly28 has a reputation beyond reputeGuly28 has a reputation beyond repute

Selaam arkadaslar Ben yeniyim, yani aslinda yorumlari takip ediyordum ama daha once hic yazmamistim.

Bir insan kiskandirilir taman okey, ama Tilki biraz abartmiyor mu sizcede ? Bence birazcik abartiyor.. Aylininin onu sevdigi cok iyi biliyor ama yinede kiskandiyor.. Kiskandirinca nolucaksa sanki? Abartmasin bence!

Tikli hakkinda az bucuk birseyler biliyoruz ama Aylinin hakkinda nerdeyse hicbirsey bilmiyoruz. Benim en merak ettigim Aylinin hikayesi, annesi , babasi felan filan cunku simdiye kadar onunla ilgili birsey gostermediler
Eski 10-08-13, 21:13   #179
lala habib
Yönetmen

lala habib kullanıcısının avatarı

lala habib has a reputation beyond reputelala habib has a reputation beyond reputelala habib has a reputation beyond reputelala habib has a reputation beyond reputelala habib has a reputation beyond reputelala habib has a reputation beyond reputelala habib has a reputation beyond reputelala habib has a reputation beyond reputelala habib has a reputation beyond reputelala habib has a reputation beyond reputelala habib has a reputation beyond repute

Aylin galiba kiz kardesini istemeden elektrikiyle carpmis.Bu yuzden ailesi onu yatili okula gondermis

Spoiler İçermektedir
lala habib Çevrimdışı  
Eski 10-08-13, 23:04   #180
sorry_a.u
Yardımcı Yönetmen

sorry_a.u kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.09.2009
sorry_a.u has a reputation beyond reputesorry_a.u has a reputation beyond reputesorry_a.u has a reputation beyond reputesorry_a.u has a reputation beyond reputesorry_a.u has a reputation beyond reputesorry_a.u has a reputation beyond reputesorry_a.u has a reputation beyond reputesorry_a.u has a reputation beyond reputesorry_a.u has a reputation beyond reputesorry_a.u has a reputation beyond reputesorry_a.u has a reputation beyond repute

Tanıtımları ve ismi sebebiyle SBSV başlarda ilgimi pek çekmedi, keza özel güçler filan söz konusu olunca herkes gibi sihirli annem vari daha çok çocuklara hitap edecek bir dizi sandım ama fox tv ve dizi beni şaşırtmayı başardı.

İlk kez buraya yazıyor olduğumdan genel ve kişi kişi giden bir yorum yapmak istiyorum

Mehmet'ten başlayalım. Açıkçası başta her şeye karşı gelip tehlikeden uzaklaşma çabası insanı kendinden soğutsa da sonradan alışıyor insan kişilik özelliklerine. Güven problemi olduğunu düşünüyorum insanlara karşı, onu bir aşabilse.

Sevgi'yi mücadeleci ruhu ve pes etmemesi sebebiyle çok seviyorum. Gerçekten de sonradan oluşan o ailenin annesi olmayı çok iyi başarıyor. Bütün çocuklarla ayrı ayrı güzel ilişkileri var.

Tilkinin ilk bölümlerdeki o asi ve bağımsız hali biraz törpülendi gibi ama şu gözlükleri çıkarmasaydı keşke Öhöm, neyse. Zamanında savaşı babasının yanında bırakıp görünmez olup gitmesi bir nevi aşırı bencilliğinin göstergesi olabilir ama sevdiği insanları korumak için şimdi elinden geleni yapıyor. Çocukken yaptığının sonuçlarını düşünememiş olma ihtimali var gibi. Aylin'e sataşmasını çok beğeniyorum. Daha fazla kıskandırmaya çalışmasın şu kızı çünkü yeri gelir seni de kıskandırırlar koçum

Aylin'in tilkiden etkilenmesi tamam da kızımız sinirlenince elektrik saçtığından etrafa tehlikeli olabiliyor Onun dışında tavırlarını filan seviyorum Aylin'in. Umarım tilkiyi kıskandırmak için Savaş'la fazla yakınlaşmaz.

Burak'ın başta aileyi kötü duruma düşürecek gibi olması ama sonradan aileden biri olması iyiydi. Ama fazla konuşmuyor sanki. Gerçi ufaklıklar için öğretmenlerin kılığına girmesi, ayrı konu.

Gürcan ve Zeynep çok tatlılar. Ve evet, Zeynep'in düşünce okuma olayının ya tam olarak neye dayandığı ya da niye umursanmadığını açıklamaları lazım. Diğer özel güçler için de öyle fikirlerim var ama yorum destan olacak gibi, sonraya saklıyorum.

Çağla'yı çözemiyorum a dostlar. Kız ortama yeni giren erkek peşinde mi yoksa ayran gönüllülükte bir numara mı bilmiyorum da tilkiden uzak durursa yeterli olur bence.

Savaş'ın kötü karakter olduğunu sadece fragmanı izleyip diziyle hiç alakası olmayanlar dahi anlar. Biraz abarttığını düşünüyorum bakışları filan. Sakal gidince de karizma biraz gitmiş gibi. Neyse. Savaş'ın tilkiyi tanıması ama tilkinin tanıyamaması? So what? Bunu bir açıklığa kavuştursanız.

Meltem'in ismi daha farklı olabilirmiş sanki. Her şey bitti ismine takıldım çünkü Koşması mı yani özelliği? Peki.

Öğretmenler de baştan beri kötü mü iyi mi anlaşılmadı ama şu son fragmanla kötü değillermiş gibi bir izlenim oluştu bende. 20 yaşına gelince ölüyorlar ne demek yahu? Doğuştan kalp hastası olmaları ne alaka, o da bir açıklık kazansa.
Fazla soru var herkesin kafasında, yavaştan açıklığa kavuşturmalılar. Bir de aşırı ağır çekim sahne var, onları azaltsalar çok daha hoş olacak.

Saygılar, sevgiler. Ben yorumlarımla burada olacağım. Tüm yorumlarım bu kadar uzun olmayacak, vurmayın
sorry_a.u Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş