Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) > Eski Diziler (kapatilmis basliklar)

Kapalı Konu

Eski Diziler (kapatilmis basliklar) kategorisinde Sana Bir Sır Vereceğim (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 24-08-13, 01:54   #321
BGamzER
Oyuncu

BGamzER kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.08.2011
BGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond repute

Off fragmanada ølurum ben ya! Bu ne be , dizi baya damardan giriyor...
Maff ettin beni bu gece uleng Tilki

Telden tekrar tekrar izliyorum, doymadim gercekten...
Haftaya okdr cok Aylin Tilki sahnesi olmaz herlade, malum Aylin yok ortada..

Savas bence bana okdr itici gelmedi bu bolum, rolunu biraz sakin oynadi sanki...
Eski 24-08-13, 02:05   #322
limci
Asistan

limci kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.07.2012
limci has a reputation beyond reputelimci has a reputation beyond reputelimci has a reputation beyond reputelimci has a reputation beyond reputelimci has a reputation beyond reputelimci has a reputation beyond reputelimci has a reputation beyond reputelimci has a reputation beyond reputelimci has a reputation beyond reputelimci has a reputation beyond reputelimci has a reputation beyond repute

Bu bölüm kesinlikle on numara beş yıldızdı!Geçen bölümü unutturacak kadar güzeldi.Hem aşk hem de aksiyon vardı.Bu arada fragman gösterilmedi ama internette var Tilki Aylin için "Gerekirse ölürüm ama Aylini bulurum!" diyor.Şu an çok heyecanlıyım hem bölüm hem fragman heyecan yaptı galiba uzun yorum yapamayabilirim.
Evet bölüm süper ötesiydi.Aylin'den beklediğim hareket geldi.Hem orjinalinkindekinden daha güzel bir sahneyle.Elektriği yüzünden sevdiklerine dokunamamasının hüznünü çok güzel yansıttı Demet.Zira orjinalinde Sandra tvde öpüşen çifti görüp hüzünleniyordu ben de dedim bizimkinde de böyle sahne olsa da Tilki görse,oldu işte hem de alası.Tilkinin hayali keşke gerçek olsaydı,bağladık mı Güneşi BeklerkeneOrda da bişiler oluyor sonra bakıyor olmamış.Ya bölümü anlatıcam kelimelere sığdıramıyorum.
-Sen korktuğumsun,kaçtığımsın,sen benim aşkımsın,oldu mu gerizekalı!
-Odu hayvan!
Bu replikler bana SedefMecnunu anımsattı çünkü orda Sedef Mecnuna gerizekalı demişti ona şarkı söyledikten sonra.Yani neymiş aslında gerizekalı hakaret kelimesi değil,bir sevgi kelimesiymiş.
Sonra Mehmetin Sevgiyi kandırmasının ardından-çünkü Sevgi gibi biri aşka karşı olamaz- Tilkiye söyledikleri ve sonrasında odasına gelip hoşça kal diyişiOoof of ne isterler bu aşıklardan.Aylinin rüyasıGerçek olsaydı keşke Tilkiyi elektrik çarpmasına aldırmadan tutkuyla öpseydi Aylini.İkiside birbirleriyle öpüşmenin hayalini kurdular aslında.Tilkinin sonra yüz ifadesini değiştirip sofraya neşeyle inmesi bana bir sözü hatırlattı eski bir dizimden "Dışarda düğün bayram,içerde bir hıçkırık.."Ne kadar neşeli gözükmeye çalışsa da için için mahvoluyor Tilki.Çağlaya da ayrı sinir oldum.Annesine nasıl numara yaptı öyle Mehmet hem geçen bölüm "Bana tutacak bir köşe bırakmıyorsun,sonra da hiçbir işin içinden tutmuyorsun diyorsun!"Sevgi sonuna kadar haklı yani.Çok önemli birşeye ulaştı adam diyorki biri bize şaka yapıyor.O dosyayı geri bırakan adam da Nihatın adamı bence.Bu arada bu sayfadaki beyin fırtınası tahmini doğru çıktı sanırım.Nihatla Kuzgun arkadaşlar ve ilaçları denekler üzerinde denedi ve çocukların genleri bozuldu o yüzden özel çocuk oldular.Nihat pişman oldu iyiler tarafına geçti,Kuzgunsa kötüler tarafına.Ufuk Yapıcı ve Mert Yapıcı ise Tilki ve Savaş olmalı.Zira listede herkesin ismi yazıyor.Mert Tilki olsun adı gibi mert biri yaAptal Mehmet hiçbişi umrunda değil adamın,tabi onun oğlu yanında,kızı kayıp olan Sevgi.Bir de demiyor mu oğlumun yanında bana sesini yükseltme diye gıcıkŞimdi Aylin kaçırıldı,Tilki inşaAllah onun yere düşürdüğü fuları bulur.Sanırım Deryayla aynı yere götürdüler Aylini.Benim zaman zaman olmasını istediğim olaylar oluyor.Aylinin bu adamlar tarafından kaçırılmasını ve sonra bulunmasını istemiştim.Aylin Deryayla aynı yere giderde Deryasız kurtulursa Sevgi mahvolur.Ama sonuçta kız hepsinden büyük kaçıp kurtulma ihtimali daha yüksek.Savaş da planının ilk adımını tamamladı ilk sevdiğini elinden aldı Tilkinin.Şimdi sıra öbürlerinde.Ne yapacak bakalım.Ay dizide heyecan atraksiyon eksik olmuyor,ama böyle daha güzel tam istediğim gibi.Neyse benim yorumum bu kadar okuduysanız teşekkürler.Bu arada fragmanda Çağlaya bağıran Tilki candır.Bir de onu orda bırakıp gitmiş oh olsun.
İyi yorumlar

limci Çevrimdışı  
Eski 24-08-13, 02:09   #323
MENEKŞE
Yardımcı Yönetmen

MENEKŞE kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.09.2006
MENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond repute

Alıntı:
G_U_PEKTAS tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
MENEKŞE onu bende dusunmustum ama sanırım aylın gercek kımlıgıyle
kayıt oldu sonucta bunlar sadece komsulara ve okuldakılere karsı aıle numarası yapıolar..
teşekkür ederiiim tahminler aydınlamamı sağlıyor, o yüzden tahmin önemli, sorularımızı cevapsız bırakmayalım

1. bölüm ve 7. bölüm favorilerim benim. çok beğendim, her yöne ağırlık verilince seviyorum bu diziyi yaa
aşk, aksiyon, gerilim, bilim kurgu daha ne olsun

öncelikle tespitlerden yola çıkarsak;
tüm özel çocuklar doğuştan kalp hastası ve denekler.
kalp ilacı niyetine kullandıkları ilaç yüzünden her birinde farklı yetenekler var.
Tilki ve Savaş'ın gerçek isimleri Mert ve Ufuk.
Meltem'in ismi listede yok o da sahte isimli.
Listede dikkatimi çeken Selda BAĞCAN olması, ileride konuk olurmuş ama çocuk değil olmadı bu

90'lı plakaların sırrı sanırım dizinin hayal ürünü olmasından kaynaklı. ekşi'den bir yorumdan anladığım kadarıyla KÖPRÜ dizisinde de 96'lı plakalar mevcutmuş, kurgu olduğunu belirtmek için
Reven8er'in dediği gibi Elif dokunduğu şeyleri çürüten kız, Kuzgun'la aynı soyadına sahip, adamlar akrabalarını bile denek olarak kullanmışlar

ilk sahneler gerçekten iyi kurgulanmıştı. Bu arada aklımızı kurcalayan bir şey açıklığa kavuştu. Savaş abisini hep takip etmiş, abimi buldum diyince buna ihtimal vermemiştik demek ki bu sayede Savaş Tilki'yi tanırken Tilki Savaş'ı tanımıyor.
Aylin&Tilki araba sahnesi, Tilki'nin söylemek istedikleri
Aylin'in ormandaki aşkını itiraf edişi ancak bu kadar naif işlenebilirdi
- Dur! Sakın yaklaşma! Yanarsın belki de ölürsün belki de ben ölürüm
ne kadar naifçe bir aşk itirafıdır bu ya

Mehmet
tam bir düşüncesiz çıktı arkadaş yaa, hayır erkeklerin tabiatına laf söylememek için zor tutuyorum kendimi ama bu kadar odun olmayın reca ediyorum Sevgi'ye hiç yardımcı olmuyor ve beni delirtiyor. Umarım fragmandaki hesap soruşu adımdır kendisi için!Hem Tilki'yi uyarıp hem de her yaptığını eleştirmesi de çok anlamsızdı!!

Sevgi doğru yolda ilerliyor ve haliyle sinirleri harap olmuş durumda, Mehmet ise hiç yardımcı olmuyor kadına, sonuna kadar arkandayım Sevgi

Tilki'ye kızamadım ben kendince Aylin'i uzaklaştırdı, Sevgi ve Mehmet'in uyarısıyla, aileyi bozmamak adına ceza aşklarına kesildi şimdi kendini suçlayacak Aylin'e bir şey olması düşüncesiyle nasıl yaşayacak merak ediyorum.

Aylin bölümlerdir sitem ederdim ama bu bölüm takdir ettim, olması gereken yerde olması gerektiği gibi davrandı umarım çabuk bulunur yaa Rüyası da çok güzel ve anlamlıydı, ileride gerçekten yanmak uğruna, ölmek uğruna Tilki böyle bir hamle yapar mı göriciğiz

Zeyneeep yenir bu yenir. Tilki'nin aklından söylediği şarkıyı yorumlayışına hasta oldum yaa süpersin.

Gürcan, Sevgi'ye çok bağlandı, her kavgada en çok o etkileniyor garibim. ileride gerçekten aile olacaklar umarım, temennim bu yönde

Sedat, gözüm tutmamasına rağmen öğretmenler iyi diye tutturdum ama gözünü kırpmadan çocukları harcayacağını da belirtti bu bölüm, fragmandan anladığım kadarıyla Aylin için hesaplaşıcaklar artık Sedat'la

Büyük abi, elinde Elif, Derya olan ve Kuzgun'u öldüren adam şimdi Aylin'i de aldı

Savaş, Aylin'e gerçekten değer verdiğini düşündürmüştü ama değilmiş, gözünü kırpmadan kıza zarar verdi, uyuz Ufuk!Mert olamaz bu adamın adı

şimdilik yorumum bu kadar, aklıma geldikçe yazarım, umarım yeni sezonda da izleriz dizimizi, fena bağlanıyorum çünkü..
Eski 24-08-13, 10:45   #324
diziYorm
Asistan

diziYorm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.12.2012
diziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond repute

Bölüm çoook güzeldi

Başında Tilki ve Aylinin arabadaki sahneleri çok güzeldi
Tilki : Korktuğumsun , kaçtığımsın , aşkımsın ( Gerizekalı ve hayvan da konuşmanın tuzu biberi )

Hayal çıktı ama ya Bir hayale bakın bir de gerçeğe. Kızın saçını çekti

Aylin : Öpersen ölürsün, öpmezsem ben ölürüm ( Böyle bir şeydi tam hatırlayamadım )

Sonra Aylinin evde gördüğü hayal Ben de diyorum nasıl gördü Aylin Tilkiyi hissetti mi naptı diye İlerde Tilkiden çarpılma pahasına bu hayali gerçekleştirmesini bekliyorum

Çocukların da neden böyle olduğu anlaşıldı. Denek olmuşlar. Artık ilaca ne koymuşlarsa yetenek doğurmuş

Savaşa bak ya gözünü kırpmadan adamlara verdi Aylini Aylinden gerçekten hoşlanacağını sanmıştım ama yanılmışım. Pek umrunda değil anlaşılan

Yeni bölümde de Tilkinin Aylin için çırpınışlarını göreceğiz belli. Mehmet de biraz olayların içine girerse iyi olur. Fazla rahat sanki

Mert Tilki olsun ya. Savaşa bu isim olmaz, yapısına uygun değil
diziYorm Çevrimdışı  
Eski 24-08-13, 10:49   #325
sorry_a.u
Yardımcı Yönetmen

sorry_a.u kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.09.2009
sorry_a.u has a reputation beyond reputesorry_a.u has a reputation beyond reputesorry_a.u has a reputation beyond reputesorry_a.u has a reputation beyond reputesorry_a.u has a reputation beyond reputesorry_a.u has a reputation beyond reputesorry_a.u has a reputation beyond reputesorry_a.u has a reputation beyond reputesorry_a.u has a reputation beyond reputesorry_a.u has a reputation beyond reputesorry_a.u has a reputation beyond repute

Bölüm çok iyiydi de özet yerine önceki bölümü aynen vermeseler daha iyi olurdu sanki.
Zeynep'in Savaş'tan etkilenmeyip kendine gelmesi çok güzeldi
Tilki'nin arabadaki hayali Ben demiştim size doğru düzgün bir açılma olmaz diye.
-Sen korktuğumsun, kaçtığımsın, sen benim aşkımsın,oldu mu gerizekalı!
-Oldu hayvan!
Aylin'in saçını çekmesini gereksiz buldum. O kadar inat etmesine ne gerek vardı?
Savaş'ın Tilki için "Onu ilk kez 10 yaşındayken gördüm" demesi? Yeniden gördüm, buldum demek istiyor herhal.
90'lı plakalar Köprü ile belli bir açıklığı kavuşmuş ama biri bana Aylin okul formasıyla odasına gittikten sonra bahçede -üstü değişmişti- niye ve nasıl uyuyakaldığını açıklayabilir mi? Montajlara dikkaaat!
Sevgi ve Mehmet, tamam bu ilişki olayları bozar diye düşündünüz, yine ona bir şey demiyorum da sadece Tilki'yle konuşmak nedir? Olayın içinde Aylin de var, söylememeleri çok gereksiz oldu.
"Hoşçakal" iyiydi hoştu da sonraki gün yaptıkları beni bile delirtirken Aylin az bile tepki verdi
"Manda yuva yapmış söğüt dalına. Aman amaan." kıyamam zeynep'e ya
Gelgelelim şu dosyanın geri gelmesine. Tahminim doğru çıktı ona sevindim Denek listesinin eklenmesi konusunda bazı şüphelerim olsa da iyi oldu yalnız o nasıl liste? İnsan bir alfabetik sıraya koyar. Çünkü her şey çok düzgün, bir alfabetik sıra eksik kalmıştı
Listeyi yazıyorum: Gürcan Demirci, Zeynep Öztürk, Aylin Taşkın, Ufuk Yapıcı, Mert Yapıcı, Derya Yılmaz, Elif Acarlı, Burak Yiğit, Tuğçe Deniz, Defne Kopak, Selim Fedar, Ali Kaçar, Selda Bağcan, Atilla Bakar, Selçuk(soyadını göremedim ama atılan soy isimler çok eğlenceli. fedar, kaçar, bakar)
Mehmet'in Sevgi'ye güvensizliği ama Esra'ya "Güveniyorum sana" demesi
Bir de biri Çağla'nın bencil ve yüzsüz haline dur desin diyeceğim ama karakteri bu, ne yapalım? Tilki'ye gerçeği söylemesi...
Gelelim partiye: Meltem çok güzeldi
Dansta çift değiştirmeler biraz manasız olsa da iyi oldu.
Biri bana Savaş'ın "Kardeş miyiz?" sorusunu ısrarla sormasının sebebini söyleyebilir mi? Çok itici yahu!
Son sahnede de Aylin hislerine yenilip hadi salonu terk ediyorsun anlarım da sokakta koşmak nedir kızım gecenin bir yarısı? Bi' Meltem değilsin ki koşarak eve gidesin Ben olsam tuvalete giderdim ağlamaya, sıfır tehlike.
Yine Aylin'ciğimi, aslında niye Aylin'i ki senaristi eleştireceğim bir diğer nokta "Kusura bakmayın, maksadım taciz değil." demiş bile olsa gecenin bir yarısı genç bir kız olaraktan bir arabaya o kadar yaklaşmam. Büyük şehir dostum, tedbiri elden bırakmayacaksın.
Benden eleştiri dolu yorum geldi, inanmıyorum Farklı noktalara dikkat çekmek için yapılmıştır, beyin fırtınalarımızla başlıkta olalım arkadaşlar.
Eski 24-08-13, 12:38   #326
nisanur123
Oyuncu

nisanur123 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.07.2011
nisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond repute

Alıntı:
sorry_a.u tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Listeyi yazıyorum: Gürcan Demirci, Zeynep Öztürk, Aylin Taşkın, Ufuk Yapıcı, Mert Yapıcı, Derya Yılmaz, Elif Acarlı, Burak Yiğit,Tuğçe Deniz, Defne Kopak, Selim Fedar, Ali Kaçar, Selda Bağcan, Atilla Bakar, Selçuk (soyadını göremedim ama atılan soy isimler çok eğlenceli. fedar, kaçar, bakar)
Liste için çok teşekkürler
Koyulttuğum kısımlarıdaki simleri tanımıyoruz diziye sonradan dahil olucaklar sanırım http://forum.dizifilm.com/forum/images/smilies/img-in_love.gif
Bölümü çok beğendim.Aslında ben dizinin her bölümünü beğeniyorum ma bu bölümü daha çok beğendim.Özellikle ilk başta Aylinin Tilkiye ormanda duygularını anlattığı sahne bence Demet'in bu zamana kadar en güzel performans serglediği sahneydi çok etkilendim çok ince düşünülmüş bi sahneydi
Sonra o yoldaki sahneleri Aylinin odasına gittiği sahnede Zeyneple konuşmaları çok güzeldi.Dizimizdeki çoğu karakteri seviyorum hele Gürcan ve zeeynep yok mu onlar çok sevimli ya
Aylin'in rüyası o kadar güzeldiki bayıldım Çok hoş bi rüyaydı gerçek olsa bile dedim yani
Mehmet bu bölüm beni kanser etti maa Tilkiyle konuşmalarını anlıyorumda Sevgiye olan tavırlarını çözmedim deli etti beni ya
Gürcana yazık o babasına o kadar düşkünki ne zaman böyle bi tartışma olsa o etkileniyo daha çok
Çağlayada sinir oldum bu bölüm yahu bi insan nası kendini bu kadar düşünebilir aylin kaçırılmış o tilkiden hesap soruyo derdin ne senni kızım
-bu arada röportajı izledim Dila aslında şeker gibi bi kızmış Çağla gıcık olan Dilayı çok sevdim ben- Levente üzülüyorum ama ben.Haklı.Tilki onun sevgilisine asılıyodu napabilir ama Çağlada dans ederken meltemle gelmene şaşırdım diyo sanane kızım ne dengesizsin ya Savaş ve Meltem çok tehlikeli olmayabaşladılar Aylinde kaçırıldı bakalım nolucak yeni bölümde.bu arada burdaki bi kaç kişinn teorisi tuttu bizim çocuklar deney ürünüymüş
Eski 24-08-13, 13:56   #327
kamakam
Yönetmen

kamakam kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.11.2011
kamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond repute

Bolumu cok begendim! reytinglerde yukselmis cok sevindim

Tilki-Aylin sahneleri,replikleri harikaydi.Tilkinin hayalide guzeldi

Parti kisminida begendim

bu bolum Mehmete kizdim
kamakam Çevrimdışı  
Eski 24-08-13, 16:12   #328
_sıla_
Yönetmen

_sıla_ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.04.2008
_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute

Aylin : Eğer birini çok seversem ona hiç dokunamayacağım biliyor musun , onu hiç öpemeyeceğm...Sarılırsam yanar,öpersem ölür,öpemezsem ben ölürüm
...
Aylin : Yaklaşma Tilki yanarsın belki de ölürsün belki de ben ölürüm...

Eski 24-08-13, 16:25   #329
_sıla_
Yönetmen

_sıla_ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.04.2008
_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute

ben ölürüm...

Spoiler İçermektedir

başlıkta emği geçen herkesin emeğine sağlık
_sıla_ Çevrimdışı  
Eski 24-08-13, 16:31   #330
MENEKŞE
Yardımcı Yönetmen

MENEKŞE kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.09.2006
MENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond repute

Fragmandan anladığım kadarıyla artık Sevgi ile Mehmet vs. Esra ile Sedat
karşılaşması olacak, umarım onlar da bildiklerini anlatırlar da birlikte harekete geçerler gerçi öğretmenler de pek bir şey bilmiyor ki, Nihat'ın verdiği deftere baktım integral falan almış adam Çözeyim diycem ama burdan bişey çıkmaz

Savaş adam nasıl bir plan yaptıysa resmen Aylin'i Büyük Abi'ye karşı zaman kazanmak adına yem olarak kullandı ve fragmanda "Aylin elimde. Oyun başlasın " yazıp Tilki'ye ulaştırmış bir de gülücük koymuş yaa, kedinin fareyle oynadığı gibi Tilki'yle oynayacak ve intikamını alacak rezil şey Aylin'i uzun zaman göremeyebiliriz gibi geliyor bana, şimdiye kadar Derya'yı da göremedik 2. kaçırılışından beri, Aylin de gitti bir süre göremeyebiliriz

Hayır yani neyin kafası bu, sanki güle oynaya ailesini, kardeşini terk etti de sokaklarda hırsızlık yapmadı da zengin bir aileye kapak atıp sefasını sürdü abisi El birliğiyle Aylin'i kurtarmak mümkün bu arada

Belli ki Büyük Abi, Savaş, Meltem diğer özel güçlü çocuklardan bihaberler. Aylin'i tesadüfen öğrendiler, yani Zeynep'in düşünce okuma yeteneği varken Savaş yakayı ele verebilir. Ekipçe hareket etsinler, Tilki tek tabanca takılmasın reca ediciğim
MENEKŞE Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş