Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
C - E
> Dila Hanım

Yanıtla

Dila Hanım kategorisinde Dila Hanım (Show Tv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 28-09-13, 22:15   #531
Feyza_2o1o
Asistan

Feyza_2o1o kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.08.2010
Feyza_2o1o has a reputation beyond reputeFeyza_2o1o has a reputation beyond reputeFeyza_2o1o has a reputation beyond reputeFeyza_2o1o has a reputation beyond reputeFeyza_2o1o has a reputation beyond reputeFeyza_2o1o has a reputation beyond reputeFeyza_2o1o has a reputation beyond reputeFeyza_2o1o has a reputation beyond reputeFeyza_2o1o has a reputation beyond reputeFeyza_2o1o has a reputation beyond reputeFeyza_2o1o has a reputation beyond repute

Valla Dila Hanima dogum günüm hic iyi gelmedi. Reytinglerde fena düsüs var. Yanilmiyorsam 8. olmusuz. En azindan avrupada az reyting katkimiz daha fazla olmus . Altinci oldugumuzu orda görünce sekizincilikten sonra icime su serpti.

Valla ben basta Dilaya kiziyordum az dikkatli baksin diye ama sonradan senin gibi düsündüm. Koskoca evlerini terk etti Dila yaa sirf Arzu eve girdi diye . Bu arada lafi acilmisken bu ev durumu ne olucak Dila hanimda. Bir kulübemiz vardi gitti. Bag evimiz vardi oda yok. Sonra Rizanin hediyesi evde uctu. En son dag evi kaldi demistim onuda Dila bu bölüm hasat etti. Mekan dayanamiyor bunlara .

Saka bir yana umarim bu ayrilik uzamaz ya. Yalniz bahs ettigin gibi Rizada iyice uctu tavirlariyla. Onuda anliyorsun yapmadigi birseyden hayati bas üst oldu ama yinede karsisindaki Dila Dila. Hic hos durmuyor ekranda o tavirlari. Üstelik iyice agir abi olmus birde her ne kadar kendilerini sevmesem bile savciya karsi. Eski Rizayi istiyoruz!

Azer haha gülüp geciyorum. Ben biliyordum ama ya bu Azer Azer iste rahat durmaz yine basladi is cevirmeye. Ama en bayildigim sahne kuskusuz Melikeye hediye ettigi ayna sahnesiydi. Bu Azer tam bitmelik yaa. Bitiyorum adama resmen.

Ahahaha bizim Yaseminde asik oldu. Tam oldu. Simdi ne diyecegimide bilemedim hayrama serre mi yorsam bilemedim.

Off iki satir güzel birsey yaziyorum sonra Riza ile Dilanin halleri aklima geliyor cidden cok aciyorum durumlarina. Artik bir el ati versin senarist yani.

Fragman yorumum
Spoiler İçermektedir

Not: Tesekürler sekerim. Insallah daha nice sizinle beraber bu sitede senelere diyeyim bende
Eski 29-09-13, 14:33   #532
kemal-başak
Yardımcı Yönetmen

kemal-başak kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.11.2008
kemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond repute

Kanal şu yayın saatini bir düzene koysun rica ederim 22:15 deyip 22:30 da başlamak da neyin nesi hadi başlattın o saatte bizi reklama boğmanın ne gereği var 00:40 da bitti el insaf uyumamak için zor tuttum kendimi diğer diziden ekmek yiyorsan bizim de kaymağımızı yiyorsun hedef kitlemiz nasıl dayanacak o saate kadar strateji yapacam diye bizi harcıyorlar resmen

Diziye gelirsem efsane geri döndü diyordum ne kadar dayanacak diye Azer reis köylüleri o gidişatı bilmedikleri için üstüne gitti Azerin ama Azer'de abarttı. Huylu huyundan vazgeçmez hesabı Selamoğullarına karşı kaşınıyor kızlarını aldın daha bu afra tafra nedir?? Kızıyorum vallahi :///

Bir kızdığımda Melis anlamaya çalıştım ama bir yerden sonra daralttı mümkünse Rıza'nın kızı olduğunu öğrenene kadar az gösterin fazla mazlumluk beni bitirdi inanırmısınız?

Melike ; şeker bal iki bölümdür Haydar Usta ile sahnelerinin artmasını çok istiyorum süper iletişimleri var ''Melikem'':

Sahnelerinin artmasını istediğim bir çift daha Canip hayriye her bölüm mest oluyorum onlara...

Savcı cananı al vur savcı suata yeni antipati çiftim vatana millete hayırlı uğurlu olsun

o hal tavırlar nedir öyle özellikle savcı canan yeni mutasyon karakterimiz galiba hayır şüphelenmeye başladım rızadan mı hoşlanıyor diye hem rızaya güveniyorum diyor hem cezasını çeksin ödesin bedelini dilanın hayatından çıkmasının tek yolu da bu diyor hayır yeni kumpas çetesi de siz mi çıktınız başımıza öyleyse eyvah eyvah suat zaten dünden razı dilaya her sultanım dediğinde ekrana girip!!!! o ne laubalilik

suat:Sen Dila'nın bir tanıdığısın

rıza :Hayır ben dilanın bir tanıdığı değil sevgilisiyim (kapak)

rıza: dilayla benim aramdaki aşk ölümsüz bir aşk eğer aramıza girmeye kalkarsan senin canını yakarım bu kafana sok (kapaklara devam)

azer-rıza gerilimi yine başlar canım cicim nereye kadardı zaten iyi aksiyon olur burdan

yalnız bir şey rica ediyorum olayları biraz haraketlendirmek lazım sanki çok yavaş gidiyor sonucun özellikle dila rıza açısından kolay çözülemeyeceğini hepimiz biliyoruz. Ancak cd meselesi arzu gelmeden nihayete erdirimeleyecek oraya biraz aksiyon katmak da fayda var bu yanlış anlamaya kaç hafta izleyenler sabır gösterir bilmiyorum ama benim canım sıkılmaya başladı...

Hatice şendil gerçi aksiyon geliyor diyor bugünkü röportajında ona güveniyoruz bu hafta bu olayların biraz da hızlandırılmaya çalışılması seyircinin dikkatini ve merakını arttıracaktır sürekli aynı konular üzerinden olmuyor müspet bir şeyler kendi adıma görmek istiyorum

iyi yorumlar...

edit: rızanın dramına göstermiş olduğunuz yoğun beğeniye çok teşekkür ederim Feyza_2o1o Doğum gününüz kutlu mutlu olsun...
Eski 02-10-13, 14:42   #533
NATY&FACU
Bölüm Sorumlusu

NATY&FACU kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.08.2006
NATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond repute

“Dila Hanım” Kanal Değiştirdi
Gold Film’in yapımcılığında Star TV’de ekrana gelen “Dila Hanım” dizisi Show TV’ye transfer oldu.
Başrollerini Hatice Şendil, Erkan Petekkaya ve Hülya Darcan gibi isimlerin paylaştığı ve senaryosunu Deniz Akçay ve ekibinin kaleme aldığı “Dila Hanım” bundan böyle yayın hayatına Show TV’de devam edecek. “Dila Hanım” yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20:00′da Show TV’de!
Anasayfa
Eski 02-10-13, 14:48   #534
aliyeaynalar
Yönetmen

aliyeaynalar kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.08.2004
aliyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond repute

En güzel haber buu
Star dizinin kadrini kıymetini bilmiyor üvey evlat muamelesi yapıyordu canım diziye..
Dila hanım 2.kuşakda yayınlanacak dizi mi
+ Fragmanlarını doğru düzgün vermemek..
Eski 02-10-13, 21:18   #535
Gulden
Yönetmen

Gulden kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.04.2010
Gulden has a reputation beyond reputeGulden has a reputation beyond reputeGulden has a reputation beyond reputeGulden has a reputation beyond reputeGulden has a reputation beyond reputeGulden has a reputation beyond reputeGulden has a reputation beyond reputeGulden has a reputation beyond reputeGulden has a reputation beyond reputeGulden has a reputation beyond reputeGulden has a reputation beyond repute

Show tv iyi bir seçim mi ? bilmiyorum star'i aratmasinda...
Yinede hayirli olsun, umarim reyting kaybi yasanmaz.
fragmanda Azer'in durumunu Fatma'ya açikladigi anlasiliyor. Demekki Sultan'in çocugunun azerden olmadiginida biliyor Fatma. Evden gönderseler keske, bu Sultan Azer ve Fatma'ya etmedik birakmayacak gibi.
Dila kalmaya karar vermis annesinin katili için. Zaten bu kiz hep katil arayisinda avukat degilde hakime Ihsan'nin katili, Annesinin katili...
Riza'da tepkili Dila'ya, bunlar kolay kolay barismaz. Arzu'da dönecek.

Gulden Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-10-13, 12:52   #536
kemal-başak
Yardımcı Yönetmen

kemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond repute

Star Tv'nin satış politikası

Show Tv'nin tercih edilirliği şu an için pek parlak değil yapımcı sadece 20:00 de yayınlansın diye böyle bir tercih de bulundu sanırım umarım iyi bir karardır. Gerçi dizimizin kemikleşmiş bir kitlesi var ama burada kanalın göstereceği performansta önemli ilk 5'in içinde olduğu müddetçe benim için hiç sorun değil tek derdim dizinin devam edilirliği 4-5 reyting de o hengamenin içinde hiç de fena durmaz

Show Tv'nin resmi sitesini hiç sevmem yıllardır hep aynı karamsarlık biri de çıkıp demiyor ki şu siteye bir albeni verelim yok o yüzden bölüm özetlerini videolarını ve fotoğraflarını paylaşılabilecek bir site istiyorum Faruk Turgut'tan dizi başladığından beri o kadar sorunla karşılaşıldı ki bunu bize borçlu artık

Özeti yorumlarsak;

Dila, Barazoğlu’na verdiği sözden dönmek istemez.Kaderini yaşamaktan başka çaresi yoktur ,çiftliğe geri dönüş yapar.

Fevri kararlar ve sonuçları Dila'nın her zamanki hali Kaderi Rıza Rızanın da Dila uzatmayın artık

Azer’i sıkıntılı günler beklemektedir. Dilayla Azer’in arası iyice açılır,Dila annesini Azer’in öldürdüğünü düşünür, Azer bu işin peşini bırakmaz kimin suçlu olduğunu biliyodur, Sultan’ı sıkıştırır. Sultan’ın artık yapacak bir şeyi kalmamıştır. Sultan bu işten nasıl sıyrılacaktır?

Sultan = hep dört ayak üzerine düşen dizideki en ballı kadın yap et hep kurtul vay be Dila ile Azerin arasının açılması kaçınılmaz pamuk ipliğine bağlı tıpkı Rıza ile Azer'in arasında olduğu gibi bu seyirciyi dinç tutmak için iyi bir plan

Dila Rıza’yla arasında olanlara dur demek için konuşmak ister. Rıza’yla Dila arasında buzlar eriyecek midir?

Rıza'nın cümleleriyle cevap vermek istiyorum:''Gökten kırmızı kar yağsa da bu iş olmaz Allah kahretsin ki olmaz''

Rızanın Suata meydan okuması Dilanın Rızaya öfkesini artıracaktır. Rıza artık durmalı çünkü gerçekler ortaya çıktığında Dila eli mahkum Rıza'nın peşinden koşacaktır. Beklenen de odur
kemal-başak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-10-13, 15:51   #537
aliyeaynalar
Yönetmen

aliyeaynalar kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.08.2004
aliyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond repute

Alıntı:
kemal-başak tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Star Tv'nin satış politikası

Show Tv'nin tercih edilirliği şu an için pek parlak değil yapımcı sadece 20:00 de yayınlansın diye böyle bir tercih de bulundu sanırım umarım iyi bir karardır. Gerçi dizimizin kemikleşmiş bir kitlesi var ama burada kanalın göstereceği performansta önemli ilk 5'in içinde olduğu müddetçe benim için hiç sorun değil tek derdim dizinin devam edilirliği 4-5 reyting de o hengamenin içinde hiç de fena durmaz

Show Tv'nin resmi sitesini hiç sevmem yıllardır hep aynı karamsarlık biri de çıkıp demiyor ki şu siteye bir albeni verelim yok o yüzden bölüm özetlerini videolarını ve fotoğraflarını paylaşılabilecek bir site istiyorum Faruk Turgut'tan dizi başladığından beri o kadar sorunla karşılaşıldı ki bunu bize borçlu artık
Kemal basak arkadaşım
kusura bakmayın ama, Bir yorumunuz diğer yorumunuzla çelişiyor

Düne kadar Dizinin geç başlamasından dolayı
kanala sitem ediyordunuz, (kadrini kıymetini bilmiyor anlamında)

Şimdi ise Dizi, Fragmanlarını bile doğru düzgün vermeyen
+ üstüne üstün geç saatlerde başlatan bir kanaldan kurtuldu diye sevinmiyor
aksine show'da olmasına üzülüyorsunuz

Vallaha sizin beğenmediğiniz show
Dün art arda,
Dizinin fragmanlarını verdi Eski saatine koydu
Star fragmanlarını veriyormuydu dizinin hayır

Dizi eski kemikleşmiş izleyicileri diyorsunuzda
sanırım reytinglerine bakmadınız,
bayağa düşüş yaşadı, o'da fragmanlarının verilmemesi ve geç saatde olması yüzünüden yani star yüzünden.

show ise tam tersi bol bol dizinin reklamlarını veriyor ve eski saatinde
daha ne olsun ?

Bahanenizde ayrıca komik
web sitesi kötüymüş

Star'ın web sitesi güzelde ne hayrını gördük ?
2 saatde açılmıyor + hadi açılınca indirip izleyim diyorsun o'da yok..

Dizinin hayranımısınız
Antisimi oluyorsunuz anlamadım gitti kusura bakmayın ama
--------------------
Özete gelicek olursak.
Benim ilgi alanım azer onla ilgili yazayım

Azer’i sıkıntılı günler beklemektedir. Dilayla Azer’in arası iyice açılır,Dila annesini Azer’in öldürdüğünü düşünür, Azer bu işin peşini bırakmaz kimin suçlu olduğunu biliyodur, Sultan’ı sıkıştırır. Sultan’ın artık yapacak bir şeyi kalmamıştır. Sultan bu işten nasıl sıyrılacaktır?

Kabak yine Azere patladı canım yaa
Artık Azer eli mahkum, ya çözücek ya çözücek
aliyeaynalar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-10-13, 16:42   #538
kemal-başak
Yardımcı Yönetmen

Alıntı:
aliyeaynalar tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Kemal basak arkadaşım
kusura bakmayın ama, Bir yorumunuz diğer yorumunuzla çelişiyor

Düne kadar Dizinin geç başlamasından dolayı
kanala sitem ediyordunuz, (kadrini kıymetini bilmiyor anlamında)

Şimdi ise Dizi, Fragmanlarını bile doğru düzgün vermeyen
+ üstüne üstün geç saatlerde başlatan bir kanaldan kurtuldu diye sevinmiyor
aksine show'da olmasına üzülüyorsunuz

Vallaha sizin beğenmediğiniz show
Dün art arda,
Dizinin fragmanlarını verdi Eski saatine koydu
Star fragmanlarını veriyormuydu dizinin hayır

Dizi eski kemikleşmiş izleyicileri diyorsunuzda
sanırım reytinglerine bakmadınız,
bayağa düşüş yaşadı, o'da fragmanlarının verilmemesi ve geç saatde olması yüzünüden yani star yüzünden.

show ise tam tersi bol bol dizinin reklamlarını veriyor ve eski saatinde
daha ne olsun ?

Bahanenizde ayrıca komik
web sitesi kötüymüş

Star'ın web sitesi güzelde ne hayrını gördük ?
2 saatde açılmıyor + hadi açılınca indirip izleyim diyorsun o'da yok..

Dizinin hayranımısınız
Antisimi oluyorsunuz anlamadım gitti kusura bakmayın ama
--------------------

Dizinin başladığı günden beri bu sayfada yorumlarımla hep yer aldım kiminin hoşuna gitti kiminin gitmedi (belli ki size de gitmemiş saygı duyarım) dizinin anti karşıtı olsam bu sayfada hiç işim olmaz emin olun ama dizimi seviyorum güzel arkadaşlarım güzel yorumcular güzel oyuncular güzel bir ekip var ortada

Özellikle ekip: emeğin ne olduğunu iyi bilirim o yüzden uzatmayacağım

Her kanala sitem edişimizde dizi kanal değiştirecekse işimiz var demektir. Star tvnin dizimize karşı tavrını beğenmesem de yola star tv başladı ve iyi izlenme oranları aldı saatini değiştirmesiydi böyle de devam edebilirdi eminim ki ama saati dizinin oranlarını etkiledi. Bu da tamamen yeniyi alıp eskiyi satma politikaları ile ilgili ki ben bu durumla bu kanalda çok karşılaştım.

Show tv de olmasına çekincelerim olması da gayet normal Star tv izleme oranlarıyla Show Tv nin aynı mı soruyorum?

- Hayır

-Kanal sıralamasında Show Tv eylül ayında 5.inci endişemden doğal ne olabilir? dizinin fragmanlarını sıklıkla vermesi çok güzel çok da memnun olurum niye gocunayım aferin yapılması gereken de bu ....

Dila Hanım Kemikleşmiş izleyici grubu :Yetişkin ağırlıklı+ genç gruptur.

Bu gruplar özellikle yetişkin grup pt1 kuşağı sever dila hanımda pt1 dizisi olduğuna göre sen pt1lik bir diziyi pt2 ye koyarsan elbetteki düşer.

Show Tvnin fragmanı sıklıkla vermesi o kanalın 5. sırada olması gerçeğini değiştirmez . Dizinin kemikleşmiş izleyicisi 3-3.5 reyting veriyorsa kanalında bu oranlara katkı vermesi gerekiyor Show Tv yi bu konuda yetersiz görüyorum bu da benim teorim belki de yanılırım umarım ki yanılırım bekleyip göreceğiz cumartesi günü...

Bahane değil gerçekler;

Star tv kanalından değil ama resmi sitesinden ben çok memnundum gayet başarılı bir ekip var ve kaliteli işler yapıyorlar HDTV .

Show Tv nin resmi sitesinin ne meziyeti var kayıp kıta gibi zahmet edip uğraşmıyorlar bile başka sitelerden öğreniyoruz dizilerinde neler olacak diye??

Neyse olan olmuş zaten ben dileğimi tekrar söyleyim de çekileyim;

-İyi senaryo
-Reytinglerde ilk 5

İyi yorumlar...
kemal-başak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-10-13, 18:19   #539
0zqE
Oyuncu

0zqE kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.09.2012
0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute

Merhabalar arkadaşlar,

Dizinin genel işleyişini en başından beri bilmeme rağmen, buraya gelip çok nadir yorumda bulundum. Azer karakterinin üzerinde ne zaman 180 derecelik bir değişiklik yapılıyor, ben o zaman hop diziden soğuyorum! Dolayısıyla çok fazla aranızda olamadım ama yorumları genel olarak takip ettim hep.

Şimdi öncelikle kanal değişikliği olmuş hayırlı olsun derim elbet ama bende bu konuda biraz kemal-başak arkadaşa katılmak durumunda kalıyorum.

Show Tv 'yi en iyi ben bilirim. Geçen sene elinde olan tek dizisini izliyordum zira, başrol gitti izlemem bitti o ayrı bir mevzu. Ha tabi el değiştirdi, artık maddi manevi sıkıntı yaşamıyor falan filan. Yinede Show 'da birşeyler olmuyor, eksik kalıyor. Dizilerinin fragmanlarını çok sık yayınlar. Bu DH açısından iyi çünkü bu konuda gerçekten Star Tv diziye özenmiyordu. DH 'da hep bir ikinci plana atılma vardı, üzülerek söylüyorum. Kanal değişikliği iyi oldu ama Show konusunda benimde endişelerim var. Umarım yeni patronlar Show Tv 'yi bir hal yola sokarlar.

Geliyorum diziye; ne yazık ki her bölüm takip edemiyordum, hep birşeylerle çakışıyordu. Şimdi Kayıp 'ın karşısından diziyi aldıklarına göre rahat izlerim heralde bu sezon. Öncelikle, Dila Rıza 'dan başlayayım. Yahu arkadaşlar bu başlıkta biliyorum oldukça sevenleri var. Bende antileri değilim kesinlikle lakin bu aşk hikayesi neden orjinalindeki gibi naif işlenemiyor, anlamıyorum. Oysa ki Erkan Petekkaya faktörü var ki, kurtarması gerekirken bilemiyorum ama hep birşeyler eksik bu aşk işleyemedi bana. İlk başlarda daha iyiydi ama, gittikçe kötülüyor. Senarist bir ferahlatsa şunları. Tamam kavuşmak öyle kolay değil, zorluk çekilsin elbet ama birkaç aşk sahnesi olsa artık hani didişmesiz, yanlış anlamadan uzak.. Sadece birkaç bölüm. Sevenleride bir mutlu olsalar...

Ve ve benim adamım: Azer! Ben her dizideki psikopatı severim, huyumdur. Tee tcvz olaylarından sonra izlemeyi bırakmıştım zaten, evlendiklerinden beri tekrar izliyorum ve izle izle gerçekten doyamıyorum. Azer 'in aşkı gibi bir aşk çok çok nadir çiftlerde gördüm ben. Hele o yeni evli halleri yok mu, oy oy cicim aylarınızı yerim lan sizin.

Yalnız ben böyle aralarda atlaya zıplaya izlediğim için, kaçırdığım yerler var. Sanırım Azer 'in çocuğu olmuyormuş. Ya ben Sultan 'ın en sevmediğim laftır ama 'dölsüz' falan laflarını kızdırmak için söylüyor sanmıştım. Her sevdiğim çiftte mutlaka bir sıkıntı çıkacak yani öf!

Birde Sultan mı öldürdü Eren hanımı? Öyle okudum ama pess yani yahu neler kaçırmışım. İzlemediğim bölümleri bir gecede hatim ettim ama Azer Fatma çıktığında sarıp sarıp aynı yeri izlediğim için diğer kısımları mecburen atlıyor insan. Neyse diğer cepheyi öğrenmek için yorumları okumaya devam!

Maşallah dolmuşum bayağı ben buralardan ırakken

İyi yorumlar herkese.

Eski 04-10-13, 00:53   #540
Feyza_2o1o
Asistan

Feyza_2o1o kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.08.2010
Feyza_2o1o has a reputation beyond reputeFeyza_2o1o has a reputation beyond reputeFeyza_2o1o has a reputation beyond reputeFeyza_2o1o has a reputation beyond reputeFeyza_2o1o has a reputation beyond reputeFeyza_2o1o has a reputation beyond reputeFeyza_2o1o has a reputation beyond reputeFeyza_2o1o has a reputation beyond reputeFeyza_2o1o has a reputation beyond reputeFeyza_2o1o has a reputation beyond reputeFeyza_2o1o has a reputation beyond repute

Vayyt kanal degisimini fark ettigimde soke oldum. Fragmani izliyorum bunlar ne showu movu diyorlar diye icimden geciriyorum. Sonra baslikta atmislar show diye. Ana birde logoya bakayim dedim show anca dang etti kafama . Kanal degistirmisiz nasil karsilayayim bilemedim simdi ben. Birinci kusaga tekrardan gecmemiz reyting tarafindan ise yarar ama ben sahsen ikinci kusagi daha cok tercih edenlerdenim. Sanki fragmanlari daha az oluyor. Üstelik herkez uyuyor sakin sakin izliyorsun. Cuma misafirleri malum meshurdur. Ama reyting her zaman benim icin birinci sirada yani cogunlugun istedigine saygi duyucaz. Show Tv az kafami karistirsada ayretten sanki cikis yapmayada basladi gibi geliyor bana. Atv'dende iyi bir dizi aldiydi sanirim yanlis hatirlamiyorsam. Lakin simdiki konumuz Med Cezirin karsisindayiz. Bunun bize zarari dokunmaz mi acaba? Merak ediyorum izleyip görecez artik. Zaten reyting düsüslerinin tek sebebi kusak degisimide degildi mutlaka senaryodan dolayida vardi. Benim kiz kardesim fani degil bana azicik daha Riza Dila iliskisi bölye devam ederse birakacagim dedi. Yani fani olmayanlar daha cabuk caya biliyor diziden. O faktörde var o yüzden daha fazla uzatmayin diye sesleniyorum senaristlere. Cokta duyarlarya beni .

Gelelim bölüm yorumuma. Güzele benziyor fragmanlardan yola cikarsak bölüm. Ben cok merak ettim sahsen. Hele Azerin tekrardan bir gei U dönüsünden sonra lol. Ama ben biliyordum bu adam degismez. Sadece öyle davranir . Dilaninda gidemeyecegi belliydi. Hatta kiz kardesimle iddaya girdim o arabaya binip gitmez dedi bende o arabaya biner ama konagada fazla sürmeden geri gelir demistim. Artik iyice tanidik biz Dilayi ya. Yalniz Rizayi taniyamamisiz bence. Su son zamanlardaki tavri cok sasirtiyor beni. O Dilaya karsi cok sevecen biriydi. Tamam höyyt dedigi olurdu ama höyt'ü bile yerindeydi . Tabi Arzu meselesi sevdicegi ona inanmiyor kizi cikti adamida anlamak gerek ama biz yinede eski Rizayi istiyoruz vede Dilanin hemen af eden versiyonunu .

Not: Dogum günü kutlayan herkeze tesekürler. Cok mutlu oldum .
Feyza_2o1o Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş