Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) > Eski Diziler (kapatilmis basliklar)

Kapalı Konu

Eski Diziler (kapatilmis basliklar) kategorisinde Sana Bir Sır Vereceğim (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 31-10-13, 22:33   #701
BGamzER
Oyuncu

BGamzER kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.08.2011
BGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond repute

Tilki ve Aylin ne ara kavustular ki uzaklasacaklar??
Allahim yarrrabim...

Tilki-SAVAS atismalarini mi izliyecez
Bu ne ya...
Eski 31-10-13, 22:42   #702
JackandFinn
Asistan

JackandFinn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.01.2013
JackandFinn has a reputation beyond reputeJackandFinn has a reputation beyond reputeJackandFinn has a reputation beyond reputeJackandFinn has a reputation beyond reputeJackandFinn has a reputation beyond reputeJackandFinn has a reputation beyond reputeJackandFinn has a reputation beyond reputeJackandFinn has a reputation beyond reputeJackandFinn has a reputation beyond reputeJackandFinn has a reputation beyond reputeJackandFinn has a reputation beyond repute

Senaristlerdeki bu Savas sevgisi ne ya, cok balli bu cocuk hep beladan kurtuluyo, anlamadim niye hic birsey olmuyo buna ya ..
Dizi savasin uzerinden yaziliyo, olaylar hep ona baglaniyo nedir bu ya.
Lutfen artik aile konusunda yogunlasin ne bu her hafta Savas ve intikamini izliyoruz, her sahnede varsin sen abi yaa
Eski 31-10-13, 23:25   #703
cakocakmak11
Yardımcı Yönetmen

cakocakmak11 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.02.2009
cakocakmak11 has a reputation beyond reputecakocakmak11 has a reputation beyond reputecakocakmak11 has a reputation beyond reputecakocakmak11 has a reputation beyond reputecakocakmak11 has a reputation beyond reputecakocakmak11 has a reputation beyond reputecakocakmak11 has a reputation beyond reputecakocakmak11 has a reputation beyond reputecakocakmak11 has a reputation beyond reputecakocakmak11 has a reputation beyond reputecakocakmak11 has a reputation beyond repute

Bu özetten tilki'nin aylini kendinden uzaklaştıracağını nereden çıkardınız ki ? Tilki bilincini kaybetmiş yatarken Aylin'in başına birşey gelecek diye düşünüyorum ben o büyük abi'nin adamları ölmedi sadece bayıldılar Savaş, Meltem ve Levent gittikten sonra Aylin Tilki'nin başındayken kendilerine gelip Aylin'i bir şekilde kaçıracaklar diye düşünüyorum (ya da başka bir şekilde Aylin oradan çıkarılacak Tilki orada yanlız kalacak) daha sonra oraya gelen Duru'da Tilki'yi kurtaracak Tilki'de Duru'yu yanına alacak
Eski 01-11-13, 00:38   #704
bitanem_61
Yönetmen

bitanem_61 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.05.2006
bitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond repute

bir haftadır aynı fragman döner mi ya hayır içinde bir şey olsa bari yok oda yok,üstelik özette şahane ben tam işler bu hafta düzelir diyorum nerde senaristin içine kötülük kaçmış bir türlü kurtulamadı gitti,şu mor ineği gönderecem onlara

son mesaja kesinlik le katılıyorum, eğer meltemle levent gitmişse yada hala baygınsa oralarda büyük abinin adamları uyanır ve aylini kaçırır, savaşında kendini kurtarması için büyük abinin ondan istiyce şeyde aylinle ilgilidir ve durunun gücü kesinlikle iyileştirmek tir diye düşünüyorum, ve ayline giden yol durudan geçebilir malum büyük abiden kaçıyordu

ve mehmet kesin geri dönecek hatta buna gürcan neden olabilir her ne kadar gitmek istemese de mehmet onun doğrusu oydu,birazda oğlunun yardımı ile geri dönerler tilki iyileşip duru ile gelir gelirde o evde reyhanla neler olur meltem olayından tilkiyi de içeri almazlar ama eski suçlar ne alem de bilemiyorum tabi

ve yukarlar daki diğer mesaja da katılayım bari,eğer o savaş mikropu her kesi hipnoz etmes se ve her şey böyle devam edecekse en kısa zamanda sevgi gelir ve mehmet le evlensin ler olsun bitsin hem istedikleri kadarda çocuk alırlar kimene dimi,yalnız sevgi dedim senaristler asla esra değil

eğer bizim dediğimiz gibi olursa benim asıl merak ettiğim bu bölüm büyük abi görünürmü, yada aylin de sevginin olduğu yeremi gider hatta abinin elindeki çocuklar nerdeler

başka bir fragman istiyorum ya,bu ne biçim iştir başka dizisi uzun uzun iki saat fragman verir dolu dolu, özet hemen ertesi gün gelir anlamadım ki bu diziye garezi ne bunların

ha umarım aylin tilki bunca şeyden sonra bi rbirine düşman olmaz her kesi hipnoz edip kardeş moduna geçmelerini anlarım da saçma nedenlerden düşman olmalarını anlamam ve esra cadısının gerçeği çıksın artık ay ona taktım kadını yolasım var
Eski 01-11-13, 12:35   #705
NILGUN2
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 29.06.2010
NILGUN2 is an unknown quantity at this point

Tilki baygın ne yapabilirki aylini kendinden uzaklaştırsın büyük abinin adamları ile ilgili olabilir mehmet galiba yarı yoldan geri dönücek dönmesi de lazım aslında sevginin biran önce gelmesi lazım yoksa aile toparlanamayacak savaşı biraz geriye çekseler iyi olucak bu intikam işi çok uzadı tilki yerde yatıyor öldümü ölmedimi belli değil o hala hesap diyor yuh artık bu ne kin bu nefret böyle sonuçta çocuklukta olan birşey tilki dedi bende çocuktum diye aylin ve tilkihastane sahneleri olsa ne güzel olur seyrine doyum olmaz heralde..
NILGUN2 Çevrimdışı  
Eski 01-11-13, 17:25   #706
NILGUN2
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 29.06.2010
NILGUN2 is an unknown quantity at this point

Bölüm resimlerinden anlaşıldığı üzere ambulans geliyor aylin hastanede burak başında tilki nerede acaba agabeymi götürdü herkes bir yere dağıldı nasıl toparlanacaklar ne olacak bu çocukların hali hepsi savaşın yüzünden ah o çağla rahat duramadı ağabey yerlerini buldu ifşa oldular tilki yaralı sevgi yok mehmet gitti.
NILGUN2 Çevrimdışı  
Eski 01-11-13, 20:07   #707
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Herkese Selam

Dün yeni bölümün ÖZET'i gelince inanın nasıl derler kolum kanadım kırıldı gibi hissettim kendimi ve geçen haftaki bölümün son 15. dakikası kaldı izlemediğim ve bu özetten sonra inanın o 15. dakikayı açıp izlemek içimden gelmedi ve hala gelmiyor ki zaten izlemeyeceğim. Zaten SARI SAVAŞ psikopatını Tilki'ye uyguladığı şiddeti izleyip sinir hastası olmama hiç gerek yok

Bölüm özeti gerçekten içimi kararttı ve nasıl ya dedim o kadar güzel Aylin-Tilki sahnelerinden sonra Tilki'den uzaklaşan ya da fark etmez ama Aylin'den uzaklaşan Tilki nasıl olur neyse bölüm resimleri gelmiş Aylin hastanelik olmuş ne bitmeyen çilesi var yahu bunların

Çocuk Esirgemeden gelenlerin sadece Zeynep'i almaları da nasıl ya dedirtti bana Burak 18 yaşında biri değil ki, sadece Zeynep'i alıp gitmeleri nasıl oluyor inanın anlamadım ki o Zeynep'in gitürülüşü mahvetti beni mahvettisenaristin zaten bize kastı var eminim bundan

Bu arada MEHMET efendi gözümde zerre değerin yok. Sadece dudaklarından ben hepsinin babasıyım lafı çıkıyor. Gerçekten hepsinin babası olsaydın Gürcan'ı alıp kaçar gibi gitmezdin. yazıklar olsun sana

Neyse söylenecek bir şey yok. Bu haftaki bölüm çok içimizi yakacak bu belli
Eski 01-11-13, 20:12   #708
dajavu
Asistan

dajavu kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.08.2012
dajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond repute

Sana Bir Sır Vereceğim in Yapımcısı Cemal Ozan Çam, Esra Ronabar hakında twitter dan şu Açıklamayı yapmış:
Bu iş sırasında yaşadığımız en kötü olay Esra Ronabar’ın kazasıydı. Başarılı bir operasyon geçirdi ve şuan hızla iyileşiyor, işe olan bu tutkusu ve enerjisiyle en kısa sürede diziye dönecektir....

dajavu Çevrimdışı  
Eski 02-11-13, 01:17   #709
voluntary
Yönetmen

voluntary kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.05.2012
voluntary has a reputation beyond reputevoluntary has a reputation beyond reputevoluntary has a reputation beyond reputevoluntary has a reputation beyond reputevoluntary has a reputation beyond reputevoluntary has a reputation beyond reputevoluntary has a reputation beyond reputevoluntary has a reputation beyond reputevoluntary has a reputation beyond reputevoluntary has a reputation beyond reputevoluntary has a reputation beyond repute

voluntary Çevrimdışı  
Eski 02-11-13, 02:33   #710
bitanem_61
Yönetmen

bitanem_61 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.05.2006
bitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond repute

of ya ikinci fragman beni çileden çıkarttı, ne umdum ne buldum,aylin komserime her şeyi anlatıyor oda inan mıyor ve kızı akıl hastanesine kapattılar,allahtan burak orda umarım bir şey yapar da tilki nerde,anlaşılan aylin yardım çağırmaya gidiyor ve tilki o zaman yok olacak acaba aylin değilde tilki mi büyük abinin elinde

hem aylini hastaneye kapatsalarda eldivenler çıkınca her kesi çarpar ,ah keşke çağlayı çarpsaydı pis pis sırıtıyor mikrop sanki zafer kazanmış

her halde büyük abiyi bu hafta görürüz bizzat savaşın yanına geldiğine göre görünür ve kahretsin ki meltemle levent ordalar ben o ikisinin azcık insan olduğunu sanmıştım ya onlardamı tilkiyi bırakmış

dön mehmet dön ben senin yola çıkışına hak veriyorum ama uzatmassan burakı yalnız bırakma aylini ordan çıkar yapabilirsiniz bakınız tilki yok

ay senaristler ne diyim size bizi mutsuz etmeye ne hakkınız var ya bu akdarda dağılınmaz kiya

bu yeni kız da mı beyin okuyor bakınız kulaklığı var zeynep gibi gel pazar demek içimden gelmiyor yahu ben bu hafta her şey düzelir diye ummuştum
bitanem_61 Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş