Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) > Eski Diziler (kapatilmis basliklar)

Kapalı Konu

Eski Diziler (kapatilmis basliklar) kategorisinde Sana Bir Sır Vereceğim (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 11-11-13, 01:42   #771
MENEKŞE
Yardımcı Yönetmen

MENEKŞE kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.09.2006
MENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond repute

Duygusallığım had safhada olmasına rağmen bu bölümdeki AyTil sahnelerinden etkilenemedim

Ayfer* dediği gibi Tilki birden Orhan'ların kapısında bitti şaşırdım..
Tilki Duru'lara hangi ara gitti şaşırdım.
Geçişlerde sorun vardı bu belli, sanırım diziyi nerelerden kırpsak diye uğraşmışlar
Dizide "parti yarın" dediklerinde bölümde görürüz diye sevinmemle haftaya kaldığını anlamam arasındaki duygu geçişleri için teşekkürler burdan

Zeki Savaş, Tilki'yi şifacının iyileştirdiğini şakkadanak çözüyo da, araba çarptıktan sonra kızın kendisine dokunmasıyla iyileşmesinden gram şüphelenmiyo ya pes yani

Son sahnenin tutarsızlığına gelmiyorum bile.
Bizi yalnız bırakın.
Işıkları kapatın.
Sırttaki yaraya rağmen göğüse el koyma.
Kafalar birbirine değerken, kendilerinden geçme

Allahım sana geliyorum, bu kurguyu çok düşündüler mi acaba, bi eski yeşilçam filmlerindeki gibi Duru'nun Tilki'yi soymasını göstermemişler kıyamam
Eski 11-11-13, 01:50   #772
Ayfer*
Yönetmen

Ayfer* kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.01.2006
Ayfer* has a reputation beyond reputeAyfer* has a reputation beyond reputeAyfer* has a reputation beyond reputeAyfer* has a reputation beyond reputeAyfer* has a reputation beyond reputeAyfer* has a reputation beyond reputeAyfer* has a reputation beyond reputeAyfer* has a reputation beyond reputeAyfer* has a reputation beyond reputeAyfer* has a reputation beyond reputeAyfer* has a reputation beyond repute

Alıntı:
MENEKŞE tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Duygusallığım had safhada olmasına rağmen bu bölümdeki AyTil sahnelerinden etkilenemedim

Ayfer* dediği gibi Tilki birden Orhan'ların kapısında bitti şaşırdım..
Tilki Duru'lara hangi ara gitti şaşırdım.
Geçişlerde sorun vardı bu belli, sanırım diziyi nerelerden kırpsak diye uğraşmışlar
Dizide "parti yarın" dediklerinde bölümde görürüz diye sevinmemle haftaya kaldığını anlamam arasındaki duygu geçişleri için teşekkürler burdan

Zeki Savaş, Tilki'yi şifacının iyileştirdiğini şakkadanak çözüyo da, araba çarptıktan sonra kızın kendisine dokunmasıyla iyileşmesinden gram şüphelenmiyo ya pes yani

Son sahnenin tutarsızlığına gelmiyorum bile.
Bizi yalnız bırakın.
Işıkları kapatın.
Sırttaki yaraya rağmen göğüse el koyma.
Kafalar birbirine değerken, kendilerinden geçme

Allahım sana geliyorum, bu kurguyu çok düşündüler mi acaba, bi eski yeşilçam filmlerindeki gibi Duru'nun Tilki'yi soymasını göstermemişler kıyamam

Hande 'cim merhaba. Seni burada görmek ne güzel.

Geçişler o kadar saçma sapandı ki sahnelerden ben de pek etkilenemedim. Ne oldu, ne bitti çözemedim. Hoppadanak, bir ordalar bir burdalar. Her karaktere bir bölümlük 'ışınlanma' özel gücü takviye ettiler sanırım. Parti yarın denilmesiyle, çok umutlandım. Ama, hem çekimlerin yeni olup bitmesi, hem de dizinin süresinden ötürü haftaya olacağını tahmin etmem çabuk oldu.

Savaş aşk sarhoşu oldu Hande 'cim. Yoksa, kızda bir acayiplik olduğu aşikar. Neden bu kızın elleri bana iyi geliyor diye de mi düşünmüyor diyeceğim, yoo sapık gibi ilk gördüğü an elini tutup kalbine götürmesinden belli! Tilki 'yi takip ederken bir anda kız karşısına çıkıyor. Savaş 'cım aşk ahmaklar için diyordu ama ahmaklıkta her dakika level atlıyor. Bunları anlamamasına karşın, pat diye Tilki 'yi iyileştirenin Şifacı olduğunu çözmesi de cabası.

Son sahneye gelince.. Işıkları kapatın, bizi yalnız bırakın deyince zaten bir 'hobaa' oldum şahsen. Sonra o manzara.. Yaranın sırtta olup, elin gögüse konması. Tilki 'nin yarı çıplak hali. Bir de o ne öyle arkadaş.. Hadi Duru yoğunlaştığı için gözlerini kapatmış, Tilki niye uyur vaziyette ? E hadi oda acı çekiyor diyelim.. Niye kızın üzerine uzanmış. Klişeler, klişeler.. diyorum. Bu kadar da olmaz ki.

ve ; Sevgi 'nin yokluğu artık bariz belli oluyor! Onsuz gerçekten dizinin bir yanı eksik. Bir an önce Esra Ronabar eski sağlığına kavuşur, ve aramıza döner umarım. Sevgi Anne 'siz olmuyor. Hiç bir karakter o tadı vermiyor. Hele çakma Sevgi Esra, iyice sinirlerimi germekte. Her taşın altından o çıkıyor mübarek. Zeynep 'i de alıp getirdi.. Artık kahraman ilan edilir, ailenin içine bir güzel sızar. Şahane!

Ayfer* Çevrimdışı  
Eski 11-11-13, 02:00   #773
MENEKŞE
Yardımcı Yönetmen

MENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond repute

Alıntı:
Ayfer* tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Hande 'cim merhaba. Seni burada görmek ne güzel.

Geçişler o kadar saçma sapandı ki sahnelerden ben de pek etkilenemedim. Ne oldu, ne bitti çözemedim. Hoppadanak, bir ordalar bir burdalar. Her karaktere bir bölümlük 'ışınlanma' özel gücü takviye ettiler sanırım. Parti yarın denilmesiyle, çok umutlandım. Ama, hem çekimlerin yeni olup bitmesi, hem de dizinin süresinden ötürü haftaya olacağını tahmin etmem çabuk oldu.

Savaş aşk sarhoşu oldu Hande 'cim. Yoksa, kızda bir acayiplik olduğu aşikar. Neden bu kızın elleri bana iyi geliyor diye de mi düşünmüyor diyeceğim, yoo sapık gibi ilk gördüğü an elini tutup kalbine götürmesinden belli! Tilki 'yi takip ederken bir anda kız karşısına çıkıyor. Savaş 'cım aşk ahmaklar için diyordu ama ahmaklıkta her dakika level atlıyor. Bunları anlamamasına karşın, pat diye Tilki 'yi iyileştirenin Şifacı olduğunu çözmesi de cabası.

Son sahneye gelince.. Işıkları kapatın, bizi yalnız bırakın deyince zaten bir 'hobaa' oldum şahsen. Sonra o manzara.. Yaranın sırtta olup, elin gögüse konması. Tilki 'nin yarı çıplak hali. Bir de o ne öyle arkadaş.. Hadi Duru yoğunlaştığı için gözlerini kapatmış, Tilki niye uyur vaziyette ? E hadi oda acı çekiyor diyelim.. Niye kızın üzerine uzanmış. Klişeler, klişeler.. diyorum. Bu kadar da olmaz ki.
Canımsın, seni görmek de çok güzel

Bundan sonra madem bu yola baş koydular 1 saat olacak, o zaman daha fazla özen göstersinler reca edicem

Sevgi olayı zaten gözümüze gözümüze batıyo, bari diğer yerlerden toplasınlar. Endişelerimde haklı çıkmanın üzüntüsünü yaşıyorum şu an!
Mehmet, Burak, Gürcan ve Zeynep yani 7 kişilik ailemizin başına gelen olayları tema alan bir dizide şu karakterleri kaç saniye gördük acaba

Burak AyTil'i bastı.
Mehmet Tilki'ye korumalık yaptı.
Gürcan ve Zeynep yurttan çıkmaya sevindi.
Bu kadar!
Sen karakter bolluğu yarat sonra her hafta sahnelerden kırp

Bu arada Tilki'nin sabıka kaydına rağmen Kıvanç da Kıvanç diye tutturan Çağla ve Orhan'a ne desem bilemiyorum. Bu çocuğun sabıka kaydında gerçek adı Tilki mi yazıyor az biraz mantık. Bölümler öncesinde araştırdık ki bu çocuğun adı ya Mert ya da Ufuk! Birini seçin işte. Unuttukları o kadar belli ki
MENEKŞE Çevrimdışı  
Eski 11-11-13, 02:10   #774
Ayfer*
Yönetmen

Ayfer* has a reputation beyond reputeAyfer* has a reputation beyond reputeAyfer* has a reputation beyond reputeAyfer* has a reputation beyond reputeAyfer* has a reputation beyond reputeAyfer* has a reputation beyond reputeAyfer* has a reputation beyond reputeAyfer* has a reputation beyond reputeAyfer* has a reputation beyond reputeAyfer* has a reputation beyond reputeAyfer* has a reputation beyond repute

Alıntı:
Canımsın, seni görmek de çok güzel

Bundan sonra madem bu yola baş koydular 1 saat olacak, o zaman daha fazla özen göstersinler reca edicem

Sevgi olayı zaten gözümüze gözümüze batıyo, bari diğer yerlerden toplasınlar. Endişelerimde haklı çıkmanın üzüntüsünü yaşıyorum şu an!
Mehmet, Burak, Gürcan ve Zeynep yani 7 kişilik ailemizin başına gelen olayları tema alan bir dizide şu karakterleri kaç saniye gördük acaba

Burak AyTil'i bastı.
Mehmet Tilki'ye korumalık yaptı.
Gürcan ve Zeynep yurttan çıkmaya sevindi.
Bu kadar!
Sen karakter bolluğu yarat sonra her hafta sahnelerden kırp

Bu arada Tilki'nin sabıka kaydına rağmen Kıvanç da Kıvanç diye tutturan Çağla ve Orhan'a ne desem bilemiyorum. Bu çocuğun sabıka kaydında gerçek adı Tilki mi yazıyor az biraz mantık. Bölümler öncesinde araştırdık ki bu çocuğun adı ya Mert ya da Ufuk! Birini seçin işte. Unuttukları o kadar belli ki

Dizide zaten yeterince karakter bolluğu var. Yahu 7 kişilik bir aile var. Bunun yanında Çağla ve familyası var. Savaş, Meltem ve Levent var. Yani yeterince 'çok' karakter var zaten. Bunun üzerine diziyi bir saate indirip, Duru, Isyan ve Kanatsız adlı 3 karakter ekliyorlar. Büyük Abi 'yi ortaya çıkarıyorlar. Esra 'nın rolü büyüdükçe büyüyor. Ama ben bu haftaki aksaklıkların, 16. Bölümün tüm olarak yazılmasından kaynaklı olduğuna inanmak istiyorum. Umarım haftaya daha fazla özenilir.

Zaten geçmiş bölümlerde yazılan bir çok şeyi unuttukları ortada. Aylin 'in ailesi mevzusuda çok havada kalıyor misal. Ben önce ; Aylin 'in kontrol edemediği elektriğinin bir felakete sebep olduğunu düşünmüştüm (ki aslında bu tip bir hikayenin daha etkileyici olacağı bariz, en azından mantıksızlıklar doğurmazdı) Sonra öğrendik ki ; bu kızın ailesi yurt dışında. Peki hiç mi merak etmiyorlar ? Arayıp, sormuyorlar ? Buna dair bir bilgi verildi de ben mi kaçırdım ? (Bazı bölümleri tümden izleyemedim çünkü) Dizide havada kalan şeyler var. Ve korkum; bir saatlik sürede bunlar çok daha fazlalaşacak. Düzene oturmasını diliyorum. Haftayaki bölümden, ve partiden beklentilerim var. Bakalım nasıl olacak.. Umarım yine montajla baltalanmaz.
Ayfer* Çevrimdışı  
Eski 11-11-13, 02:19   #775
MENEKŞE
Yardımcı Yönetmen

Alıntı:

Dizide zaten yeterince karakter bolluğu var. Yahu 7 kişilik bir aile var. Bunun yanında Çağla ve familyası var. Savaş, Meltem ve Levent var. Yani yeterince 'çok' karakter var zaten. Bunun üzerine diziyi bir saate indirip, Duru, Isyan ve Kanatsız adlı 3 karakter ekliyorlar. Büyük Abi 'yi ortaya çıkarıyorlar. Esra 'nın rolü büyüdükçe büyüyor. Ama ben bu haftaki aksaklıkların, 16. Bölümün tüm olarak yazılmasından kaynaklı olduğuna inanmak istiyorum. Umarım haftaya daha fazla özenilir.

Zaten geçmiş bölümlerde yazılan bir çok şeyi unuttukları ortada. Aylin 'in ailesi mevzusuda çok havada kalıyor misal. Ben önce ; Aylin 'in kontrol edemediği elektriğinin bir felakete sebep olduğunu düşünmüştüm (ki aslında bu tip bir hikayenin daha etkileyici olacağı bariz, en azından mantıksızlıklar doğurmazdı) Sonra öğrendik ki ; bu kızın ailesi yurt dışında. Peki hiç mi merak etmiyorlar ? Arayıp, sormuyorlar ? Buna dair bir bilgi verildi de ben mi kaçırdım ? (Bazı bölümleri tümden izleyemedim çünkü) Dizide havada kalan şeyler var. Ve korkum; bir saatlik sürede bunlar çok daha fazlalaşacak. Düzene oturmasını diliyorum. Haftayaki bölümden, ve partiden beklentilerim var. Bakalım nasıl olacak.. Umarım yine montajla baltalanmaz.
Umudun umudumdur Ayfercim
Haftaya da bakalım nelerle karşılaşacağız, korkarım daha fazla özel güçlüler girecek diziye artık aileyi bırakır vadideki olayları ele alırlar

Aylin konusunda haklısın, karakter tanıtımı o yöndeydi, yurdundan ayrılırken ailesiyle olan fotoğrafını alırken gördük o kadar. Ama bu bölümde Orhan'a yetimmiş gibi konuştu

Levent'in Tilki'nin yaşadığını nerden bildiğine de şaşırmıştım bak. Bu bölüm olmamış diyoruz o zaman
MENEKŞE Çevrimdışı  
Eski 11-11-13, 02:30   #776
Ayfer*
Yönetmen

Alıntı:
Umudun umudumdur Ayfercim
Haftaya da bakalım nelerle karşılaşacağız, korkarım daha fazla özel güçlüler girecek diziye artık aileyi bırakır vadideki olayları ele alırlar

Aylin konusunda haklısın, karakter tanıtımı o yöndeydi, yurdundan ayrılırken ailesiyle olan fotoğrafını alırken gördük o kadar. Ama bu bölümde Orhan'a yetimmiş gibi konuştu

Levent'in Tilki'nin yaşadığını nerden bildiğine de şaşırmıştım bak. Bu bölüm olmamış diyoruz o zaman

Dizinin adını Sana Bir Sır Vereceğim - Vadi 'nin Yolu yapabiliriz Hande 'cim, uygundur. Tamamen bunun üzerine yürüyorlar artık. Acaba haftayaki partiye Zeynep & Gürcan 'da gidecek mi ? Yoksa herhangi bir yaş sınırı var mı ? Sonuçta her özel gücü olan liseli değil. Daha büyüğüde vardır, daha küçüğü de.. Ki Büyük Abi, Şifacı 'yı arıyorsa ve hakkında hiç bir şey bilmiyorsa.. Mantıken herkesin oraya gelmesi şart.

Zaten ailevi konularda feci sırıtıyorlar. Zira, Savaş ve Tilki olayını da ben bir türlü oturtamıyorum. Savaş öyle bir anlatıyor ki ; sanki günlerce orada Tilki 'yi beklemiş, ama o dönmemiş. Sonra, Tilki 'nin ağzından dinliyoruz.. O da öyle bir anlatıyor ki ; sanki olaydan hemen sonra evde bitivermiş. Zaten bu çocuk nasıl öldü sanıldı, kimse demedi mi ; öldüyse cesedi nerede ? Polise de mi intikal etmedi ? Komşular 'öldü' derken, nereye dayanarak öyle söyledi ? Nerelerinden uydurdu.. Hakikaten, açıklamaları varda ben mi kaçırdım çok merak ediyorum. Savaş 'ın Tilki 'ye inanmamasını da anlıyorum valla ; çünkü şu anlatılan şey o kadar saçma sapan ki. Yine bunların büyüme hikayelerinde de bir çok parça eksik. Tüm çocuklar için bir soru işareti mevcut aslında..

Bu hiç mi hiç olmamış hele.. Oturun 0 diyorum!
Ayfer* Çevrimdışı  
Eski 11-11-13, 02:50   #777
gayethoş
Asistan

gayethoş kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.01.2008
gayethoş has a reputation beyond reputegayethoş has a reputation beyond reputegayethoş has a reputation beyond reputegayethoş has a reputation beyond reputegayethoş has a reputation beyond reputegayethoş has a reputation beyond reputegayethoş has a reputation beyond reputegayethoş has a reputation beyond reputegayethoş has a reputation beyond reputegayethoş has a reputation beyond reputegayethoş has a reputation beyond repute

Dizi malum yabanci dizi aytil tutunca degistirmisler cunku yabancisinda aytil bu kadar tutmamis o yuzden burda tutunca o eksenden yurumusler falan falan ee diger karakterler ? Bolum nasil basladi bitti zaten anlamiyorum ustune 40 tane karakter konu neydi nerelere geldi aytil tamam iyi hosta ben bugunku sahnerinden bile bisi anlamadim duru bi anda nasil dizinin tam oratsina geldi cagla neden bianda figuran oldu hele son sahneyi biri aciklasin bole bi sahne olabilir mi ??

Orjinaline keske sadik kalinsaydi ozman sadece bu aileyi ve baslarina gelen maceralari izlerdik ustelik her karektere ayri deger verilirdi her karakterin ozelliginin nasil ise yaradigini gorurduk .. orda 3 .sezonda kavusuodu aytil ama herseyleri yasadiklari hersey cok guzeldi bole sacma sapan selerle yanlis anlamali ayrilik hic yasamadilar ama turkler illa klasiklik katcaklar ya dizi acilen toparlanmali

Savasin bu halleri cok yapmacik geliyo bi anda o kotu vicdansiz kardesini gozunu kirpmadan oldurcek kisi nasil bianda dunya sevimlisi ask bocugu oluyor ki ..? Ilk once biraz kardes sevgisi asilansin savasa sonra askini yasasin

dizide tek sevindigim sey meltem levent oldu gayet gusel oldular o eksen devam etsinler bence

iyi geceler herkese iyi yorumlar umarim esra ronabar hemen iyilesir diziye donerde dizi kendini bulur ..
Eski 11-11-13, 02:53   #778
MENEKŞE
Yardımcı Yönetmen

Alıntı:

Dizinin adını Sana Bir Sır Vereceğim - Vadi 'nin Yolu yapabiliriz Hande 'cim, uygundur. Tamamen bunun üzerine yürüyorlar artık. Acaba haftayaki partiye Zeynep & Gürcan 'da gidecek mi ? Yoksa herhangi bir yaş sınırı var mı ? Sonuçta her özel gücü olan liseli değil. Daha büyüğüde vardır, daha küçüğü de.. Ki Büyük Abi, Şifacı 'yı arıyorsa ve hakkında hiç bir şey bilmiyorsa.. Mantıken herkesin oraya gelmesi şart.

Zaten ailevi konularda feci sırıtıyorlar. Zira, Savaş ve Tilki olayını da ben bir türlü oturtamıyorum. Savaş öyle bir anlatıyor ki ; sanki günlerce orada Tilki 'yi beklemiş, ama o dönmemiş. Sonra, Tilki 'nin ağzından dinliyoruz.. O da öyle bir anlatıyor ki ; sanki olaydan hemen sonra evde bitivermiş. Zaten bu çocuk nasıl öldü sanıldı, kimse demedi mi ; öldüyse cesedi nerede ? Polise de mi intikal etmedi ? Komşular 'öldü' derken, nereye dayanarak öyle söyledi ? Nerelerinden uydurdu.. Hakikaten, açıklamaları varda ben mi kaçırdım çok merak ediyorum. Savaş 'ın Tilki 'ye inanmamasını da anlıyorum valla ; çünkü şu anlatılan şey o kadar saçma sapan ki. Yine bunların büyüme hikayelerinde de bir çok parça eksik. Tüm çocuklar için bir soru işareti mevcut aslında..

Bu hiç mi hiç olmamış hele.. Oturun 0 diyorum!
Görüyorum ve artırıyorum
Sana Bir Sır Vereceğim-Vadideki Pusu

Parti liseli partisi miymiş, ben onu anlayamadım, saniyelik geçti ilan Zaten anlamadığım bu sadece özel güçlülere verilmesi gereken bir ilan değil mi, Büyük Abi de Duru da bu amaçla partiyi istiyo, e o zaman Duru'ların evindekilerinin ve diğer davetiye alanların özel güçlü olduklarını biliyolardır, o zaman adamlarıyla bassın evleri bassın evleri alsınlar çocukları. Mantık nedir anlamadım ki Ha bilmeyip Vadi yakınlarına dağıtıyosa ilanları, özel gücü olmayanlara kapıda mı sorup geri çevircekler,
Parola: Gücün Ne?

Şimdi gelelim olay örgüsünee
Savaş tenceredeki yemeği bitirmiştir. Abisi Tilki'ye "abi yemeği benim bitirdiğimi söyleme nolur" diye sızlanır.
Tilki "tamam söylemem" der.
Üvey Baba içeri girer, "kim bitirdi laaan tencereyi" diye bağırarak çocukların üzerine yürür. Savaş ağlamaklı "ben yapmadım" derken Tilki görünmez olur ve kaçar.
Savaş dayak yerken "ağabee ağabee nerdesinn" feryatları içindedir.
Tilki yardım çağırmaya gitmiştir. Bu sırada üvey baba Savaş'ı kemer memer, Allah ne verdiyse Tilki sudan gelene kadar dövmektedir.
Tilki geri döndüğünde kapıda polis arabalarını görür, bir de vah vahlayan komşu teyzeleri...
Komşuların şikayeti üzerine üvey babayı polis almaya gelmiştir. Tilki çocuk aklıyla kardeşinin öldüğünü düşünür.
Korkusundan eve girmeye cesaret edemez ve sokaklarda yaşamaya başlar.
Savaş ise komşulardan birinin himayesine girmiştir. Ama hep bir gün ağabeciği gelecek ve kendisiyle çayırlarda el ele "bir küçücükk aslancıak vağğmış" şarkısını söyleyeceklerini hayal eder..
Kader bu ya ağabeciği hiç dönmemiştir. Savaş ergenlikte fazla boy atınca intikam planlarına soyunur. Çünkü küçükken de ağabesi kısa boyludur, onu alt edeceğine emindir.
Sokak sokak ağabesini arar, gözü hep üstündedir. Ama bir gün.. izini kaybeder. Ağabesi eski muhitinde takılmıyordur artık. Yoksa kendine yeni kardeşler mi bulmuştur?
Kader ağlarını örer vee...
Hastaneye ne maması olduğunu kendisinin bile bilmediği bir valiz dolusu ilaç çalmaya uğrar. İşte o an arkadan süt çocuğu gibi görünse de, okul tıraşlı haliyle yumurta kafalı gibi olsa da ağabesini tanır. Bir kızın başında refakatçidir. Ama kardeşinin yaralarını sarmamıştır.
Ağabesini ve yeni ailesini takip eder ve olaylaar olaylaar...

İşte ben bu mantığı anlamadığım için senarist olamıyorsam demek
MENEKŞE Çevrimdışı  
Eski 12-11-13, 00:07   #779
Gizem_DDY
Set Görevlisi

Gizem_DDY kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.10.2008
Gizem_DDY has a reputation beyond reputeGizem_DDY has a reputation beyond reputeGizem_DDY has a reputation beyond reputeGizem_DDY has a reputation beyond reputeGizem_DDY has a reputation beyond reputeGizem_DDY has a reputation beyond reputeGizem_DDY has a reputation beyond reputeGizem_DDY has a reputation beyond reputeGizem_DDY has a reputation beyond reputeGizem_DDY has a reputation beyond reputeGizem_DDY has a reputation beyond repute

Alıntı:
Görüyorum ve artırıyorum
Sana Bir Sır Vereceğim-Vadideki Pusu

Parti liseli partisi miymiş, ben onu anlayamadım, saniyelik geçti ilan Zaten anlamadığım bu sadece özel güçlülere verilmesi gereken bir ilan değil mi, Büyük Abi de Duru da bu amaçla partiyi istiyo, e o zaman Duru'ların evindekilerinin ve diğer davetiye alanların özel güçlü olduklarını biliyolardır, o zaman adamlarıyla bassın evleri bassın evleri alsınlar çocukları. Mantık nedir anlamadım ki Ha bilmeyip Vadi yakınlarına dağıtıyosa ilanları, özel gücü olmayanlara kapıda mı sorup geri çevircekler,
Parola: Gücün Ne?

Şimdi gelelim olay örgüsünee
Savaş tenceredeki yemeği bitirmiştir. Abisi Tilki'ye "abi yemeği benim bitirdiğimi söyleme nolur" diye sızlanır.
Tilki "tamam söylemem" der.
Üvey Baba içeri girer, "kim bitirdi laaan tencereyi" diye bağırarak çocukların üzerine yürür. Savaş ağlamaklı "ben yapmadım" derken Tilki görünmez olur ve kaçar.
Savaş dayak yerken "ağabee ağabee nerdesinn" feryatları içindedir.
Tilki yardım çağırmaya gitmiştir. Bu sırada üvey baba Savaş'ı kemer memer, Allah ne verdiyse Tilki sudan gelene kadar dövmektedir.
Tilki geri döndüğünde kapıda polis arabalarını görür, bir de vah vahlayan komşu teyzeleri...
Komşuların şikayeti üzerine üvey babayı polis almaya gelmiştir. Tilki çocuk aklıyla kardeşinin öldüğünü düşünür.
Korkusundan eve girmeye cesaret edemez ve sokaklarda yaşamaya başlar.
Savaş ise komşulardan birinin himayesine girmiştir. Ama hep bir gün ağabeciği gelecek ve kendisiyle çayırlarda el ele "bir küçücükk aslancıak vağğmış" şarkısını söyleyeceklerini hayal eder..
Kader bu ya ağabeciği hiç dönmemiştir. Savaş ergenlikte fazla boy atınca intikam planlarına soyunur. Çünkü küçükken de ağabesi kısa boyludur, onu alt edeceğine emindir.
Sokak sokak ağabesini arar, gözü hep üstündedir. Ama bir gün.. izini kaybeder. Ağabesi eski muhitinde takılmıyordur artık. Yoksa kendine yeni kardeşler mi bulmuştur?
Kader ağlarını örer vee...
Hastaneye ne maması olduğunu kendisinin bile bilmediği bir valiz dolusu ilaç çalmaya uğrar. İşte o an arkadan süt çocuğu gibi görünse de, okul tıraşlı haliyle yumurta kafalı gibi olsa da ağabesini tanır. Bir kızın başında refakatçidir. Ama kardeşinin yaralarını sarmamıştır.
Ağabesini ve yeni ailesini takip eder ve olaylaar olaylaar...

İşte ben bu mantığı anlamadığım için senarist olamıyorsam demek

öldüm gülmekten
olay örgüsü açıklaman beni benden aldı
şimdi
bende pek çok kişi gibi gidişattan memnun olmasamda sevgi ablamız geri döndüğünde toparlarlar umuduyla yaşıyorum
ha şu bir gerçek bende aylinin yerinde olsam kızın üstüne malak gibi yatmış tilkiyi görsem bende öyle düşünürüm o yüzden ayline kızmadım ama uzatıp yeşilçam filmlerinede bağlamasınlar ya bizde rahat rahat izleyelim
Gizem_DDY Çevrimdışı  
Eski 12-11-13, 01:37   #780
bitanem_61
Yönetmen

bitanem_61 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.05.2006
bitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond repute

ben bu haftaki haticeye değilde neticeye bakmak istediğimden olsa gerek bölümü çok karamsar düşünmüyorum eğer düşünsem dediğiniz gibi pat orda pat burda

misal haftaya kanatsız la isyanın gücünü illaki görmek istiyorum malum aylini yaklaya bilirler yada aylin azcık zeki olup yarasını iyi ettiğini anlar her ne kadar sırtı değil sede olsun iyi düşünsün ki gece gece elektirik şoku vermenin gereği yok

hem ben nedense bu iyilerle kötülerin savaşında aylinin çok büyük bir rolü olacağını düşünüyorum malum elle tutulur vede baş ağırtan onun gücü ah bide konturo letse varya o yüzden araları bozuk olmaz en azından fazla uzamaz diyorum,aman senarist şaşırtma

tilkinin savaşa bu kadar iyi davranmasının ardında acaba vardır diye umuyorum ben,yani her şekilde kardeşine teslim olmuş tilki görünsede o nunda kendince bir planı olacaktır

ama aklımızın bir köşesine şunu yazalım bizim dizilerde macera değil aşk 5 genleri olur ya senaristte kolaya kaçacak olursa duruyu tilkiye aşık eder savaşta sen nasıl benim aşkımı alırsın diye iyice kinlenir hatta büyük abiden rica eder sıfırcı da yedek güç varsa onalrıda alır alın size bir macera

ay ben neler diyorum acaba senaristler bunu görse ciddiye alırmı,neyse sulatmı yayımda umarım büle bir şey olmaz,duru sayesinde azcık insan olan savaş abisinin yanında olur da büyük abiye karşı savaşır

haftaya illede beklediklerim var elbet,mehmeti kenar süsü yapmasınlar, zeynep lütfen gerekli mercilerin beynini okusun ,aylin yanlış anlamasın, duru savaşa aşık olsun,meltem de levente ,çağlaya kamyon çarpsın,veeeee lütfen aileler hakkında bir bilgi, aylinin anası gelebilir yurt dışından misal neyse fazla oldum ben kaçayım

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş