Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) > Eski Diziler (kapatilmis basliklar)

Kapalı Konu

Eski Diziler (kapatilmis basliklar) kategorisinde Sana Bir Sır Vereceğim (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 12-11-13, 01:07   #781
Gizem_DDY
Set Görevlisi

Gizem_DDY kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.10.2008
Gizem_DDY has a reputation beyond reputeGizem_DDY has a reputation beyond reputeGizem_DDY has a reputation beyond reputeGizem_DDY has a reputation beyond reputeGizem_DDY has a reputation beyond reputeGizem_DDY has a reputation beyond reputeGizem_DDY has a reputation beyond reputeGizem_DDY has a reputation beyond reputeGizem_DDY has a reputation beyond reputeGizem_DDY has a reputation beyond reputeGizem_DDY has a reputation beyond repute

Alıntı:
MENEKŞE tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Görüyorum ve artırıyorum
Sana Bir Sır Vereceğim-Vadideki Pusu

Parti liseli partisi miymiş, ben onu anlayamadım, saniyelik geçti ilan Zaten anlamadığım bu sadece özel güçlülere verilmesi gereken bir ilan değil mi, Büyük Abi de Duru da bu amaçla partiyi istiyo, e o zaman Duru'ların evindekilerinin ve diğer davetiye alanların özel güçlü olduklarını biliyolardır, o zaman adamlarıyla bassın evleri bassın evleri alsınlar çocukları. Mantık nedir anlamadım ki Ha bilmeyip Vadi yakınlarına dağıtıyosa ilanları, özel gücü olmayanlara kapıda mı sorup geri çevircekler,
Parola: Gücün Ne?

Şimdi gelelim olay örgüsünee
Savaş tenceredeki yemeği bitirmiştir. Abisi Tilki'ye "abi yemeği benim bitirdiğimi söyleme nolur" diye sızlanır.
Tilki "tamam söylemem" der.
Üvey Baba içeri girer, "kim bitirdi laaan tencereyi" diye bağırarak çocukların üzerine yürür. Savaş ağlamaklı "ben yapmadım" derken Tilki görünmez olur ve kaçar.
Savaş dayak yerken "ağabee ağabee nerdesinn" feryatları içindedir.
Tilki yardım çağırmaya gitmiştir. Bu sırada üvey baba Savaş'ı kemer memer, Allah ne verdiyse Tilki sudan gelene kadar dövmektedir.
Tilki geri döndüğünde kapıda polis arabalarını görür, bir de vah vahlayan komşu teyzeleri...
Komşuların şikayeti üzerine üvey babayı polis almaya gelmiştir. Tilki çocuk aklıyla kardeşinin öldüğünü düşünür.
Korkusundan eve girmeye cesaret edemez ve sokaklarda yaşamaya başlar.
Savaş ise komşulardan birinin himayesine girmiştir. Ama hep bir gün ağabeciği gelecek ve kendisiyle çayırlarda el ele "bir küçücükk aslancıak vağğmış" şarkısını söyleyeceklerini hayal eder..
Kader bu ya ağabeciği hiç dönmemiştir. Savaş ergenlikte fazla boy atınca intikam planlarına soyunur. Çünkü küçükken de ağabesi kısa boyludur, onu alt edeceğine emindir.
Sokak sokak ağabesini arar, gözü hep üstündedir. Ama bir gün.. izini kaybeder. Ağabesi eski muhitinde takılmıyordur artık. Yoksa kendine yeni kardeşler mi bulmuştur?
Kader ağlarını örer vee...
Hastaneye ne maması olduğunu kendisinin bile bilmediği bir valiz dolusu ilaç çalmaya uğrar. İşte o an arkadan süt çocuğu gibi görünse de, okul tıraşlı haliyle yumurta kafalı gibi olsa da ağabesini tanır. Bir kızın başında refakatçidir. Ama kardeşinin yaralarını sarmamıştır.
Ağabesini ve yeni ailesini takip eder ve olaylaar olaylaar...

İşte ben bu mantığı anlamadığım için senarist olamıyorsam demek

öldüm gülmekten
olay örgüsü açıklaman beni benden aldı
şimdi
bende pek çok kişi gibi gidişattan memnun olmasamda sevgi ablamız geri döndüğünde toparlarlar umuduyla yaşıyorum
ha şu bir gerçek bende aylinin yerinde olsam kızın üstüne malak gibi yatmış tilkiyi görsem bende öyle düşünürüm o yüzden ayline kızmadım ama uzatıp yeşilçam filmlerinede bağlamasınlar ya bizde rahat rahat izleyelim
Gizem_DDY Çevrimdışı  
Eski 12-11-13, 02:37   #782
bitanem_61
Yönetmen

bitanem_61 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.05.2006
bitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond repute

ben bu haftaki haticeye değilde neticeye bakmak istediğimden olsa gerek bölümü çok karamsar düşünmüyorum eğer düşünsem dediğiniz gibi pat orda pat burda

misal haftaya kanatsız la isyanın gücünü illaki görmek istiyorum malum aylini yaklaya bilirler yada aylin azcık zeki olup yarasını iyi ettiğini anlar her ne kadar sırtı değil sede olsun iyi düşünsün ki gece gece elektirik şoku vermenin gereği yok

hem ben nedense bu iyilerle kötülerin savaşında aylinin çok büyük bir rolü olacağını düşünüyorum malum elle tutulur vede baş ağırtan onun gücü ah bide konturo letse varya o yüzden araları bozuk olmaz en azından fazla uzamaz diyorum,aman senarist şaşırtma

tilkinin savaşa bu kadar iyi davranmasının ardında acaba vardır diye umuyorum ben,yani her şekilde kardeşine teslim olmuş tilki görünsede o nunda kendince bir planı olacaktır

ama aklımızın bir köşesine şunu yazalım bizim dizilerde macera değil aşk 5 genleri olur ya senaristte kolaya kaçacak olursa duruyu tilkiye aşık eder savaşta sen nasıl benim aşkımı alırsın diye iyice kinlenir hatta büyük abiden rica eder sıfırcı da yedek güç varsa onalrıda alır alın size bir macera

ay ben neler diyorum acaba senaristler bunu görse ciddiye alırmı,neyse sulatmı yayımda umarım büle bir şey olmaz,duru sayesinde azcık insan olan savaş abisinin yanında olur da büyük abiye karşı savaşır

haftaya illede beklediklerim var elbet,mehmeti kenar süsü yapmasınlar, zeynep lütfen gerekli mercilerin beynini okusun ,aylin yanlış anlamasın, duru savaşa aşık olsun,meltem de levente ,çağlaya kamyon çarpsın,veeeee lütfen aileler hakkında bir bilgi, aylinin anası gelebilir yurt dışından misal neyse fazla oldum ben kaçayım
Eski 12-11-13, 15:42   #783
dajavu
Asistan

dajavu kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.08.2012
dajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond repute

Alıntı:
bitanem_61 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ben bu haftaki haticeye değilde neticeye bakmak istediğimden olsa gerek bölümü çok karamsar düşünmüyorum eğer düşünsem dediğiniz gibi pat orda pat burda

misal haftaya kanatsız la isyanın gücünü illaki görmek istiyorum malum aylini yaklaya bilirler yada aylin azcık zeki olup yarasını iyi ettiğini anlar her ne kadar sırtı değil sede olsun iyi düşünsün ki gece gece elektirik şoku vermenin gereği yok

hem ben nedense bu iyilerle kötülerin savaşında aylinin çok büyük bir rolü olacağını düşünüyorum malum elle tutulur vede baş ağırtan onun gücü ah bide konturo letse varya o yüzden araları bozuk olmaz en azından fazla uzamaz diyorum,aman senarist şaşırtma

tilkinin savaşa bu kadar iyi davranmasının ardında acaba vardır diye umuyorum ben,yani her şekilde kardeşine teslim olmuş tilki görünsede o nunda kendince bir planı olacaktır

ama aklımızın bir köşesine şunu yazalım bizim dizilerde macera değil aşk 5 genleri olur ya senaristte kolaya kaçacak olursa duruyu tilkiye aşık eder savaşta sen nasıl benim aşkımı alırsın diye iyice kinlenir hatta büyük abiden rica eder sıfırcı da yedek güç varsa onalrıda alır alın size bir macera

ay ben neler diyorum acaba senaristler bunu görse ciddiye alırmı,neyse sulatmı yayımda umarım büle bir şey olmaz,duru sayesinde azcık insan olan savaş abisinin yanında olur da büyük abiye karşı savaşır

haftaya illede beklediklerim var elbet,mehmeti kenar süsü yapmasınlar, zeynep lütfen gerekli mercilerin beynini okusun ,aylin yanlış anlamasın, duru savaşa aşık olsun,meltem de levente ,çağlaya kamyon çarpsın,veeeee lütfen aileler hakkında bir bilgi, aylinin anası gelebilir yurt dışından misal neyse fazla oldum ben kaçayım
aylinin anne babasi ortaya cikabiir..burakin anne babasi yada nebiliyim kardesi falan vardir onlar ortaya cikabilir yada sevginin eski kocasi hani su deryanin babasi cikabilir ortaya..ama aylinin anne babasi olmemismiydi yahu....

17. Bölüm Özeti;

Duru ve Tilki’yi birlikte gören Aylin, Tilki’nin onu aldattığına emin olur. Tilki’nin yalan söylemesi üzerine Duru’yla yüzleşmeye karar verir. Duru’dan aldığı cevap her şeyi daha da karmaşık hale getirir. Aile ekonomik olarak zor zamanlar geçirmektedir. Giderleri karşılamakta zorlanan Mehmet karısının yüzüğünü satmak zorunda kalır. Bunu öğrenen Esra, Mehmet’in yaşadığı bu zor durumu kendi lehine çevirmek için plan yapar. Büyük Abi’nin emriyle, Meltem ve Levent, parti hazırlıklarına başlar. Bu büyük planın parçası olan Savaş, Tilki’yle arasındaki buzları eritip, onu partiye gelmesi için ikna etmeye çalışır. Ancak Tilki gitmemekte kararlıdır. Aylin ise Tilki’yi kıskandırmak için partiye gidecektir. Buna rağmen Tilki’nin partiye gitmemesi Büyük Abi’nin planını zora sokacaktır.

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 12-11-13 tarihinde saat 16:11
dajavu Çevrimdışı  
Eski 12-11-13, 16:28   #784
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Alıntı:
dajavu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

17. Bölüm Özeti;

Duru ve Tilki’yi birlikte gören Aylin, Tilki’nin onu aldattığına emin olur. Tilki’nin yalan söylemesi üzerine Duru’yla yüzleşmeye karar verir. Duru’dan aldığı cevap her şeyi daha da karmaşık hale getirir. Aile ekonomik olarak zor zamanlar geçirmektedir. Giderleri karşılamakta zorlanan Mehmet karısının yüzüğünü satmak zorunda kalır. Bunu öğrenen Esra, Mehmet’in yaşadığı bu zor durumu kendi lehine çevirmek için plan yapar. Büyük Abi’nin emriyle, Meltem ve Levent, parti hazırlıklarına başlar. Bu büyük planın parçası olan Savaş, Tilki’yle arasındaki buzları eritip, onu partiye gelmesi için ikna etmeye çalışır. Ancak Tilki gitmemekte kararlıdır. Aylin ise Tilki’yi kıskandırmak için partiye gidecektir. Buna rağmen Tilki’nin partiye gitmemesi Büyük Abi’nin planını zora sokacaktır.

Sevgili kardeşim özet için teşekkürler

Ne mükemmel ne harika özet değil mi, oku oku dur böyle okumaktan keyif aldığımız özeti bölüm olarak izlerken nasıl keyif alacağız allah bilirsofa

Geçen haftaki bölümün son sahnesi aklımıza gelsin. Üst kısmı cıbıldak Tilki bey Duru'nun kucağına boylu boyunca uzanmış ve iyileşen yarasının verdiği rahatlık ile sanırım, uykusuz geçen gecelerin acısıyla uykuya dalarken, Duru hanım da eee tabi ŞİFACI olsa da yorulduğu için, o da uykuya dalmış, uykuya dalınca ikisinin başı birbirine değince

Şimdi o sahnesi Türk hatunlarının 1.000 tanesi görse YANLIŞ anlamaz biri bana söylesin ki KISKANÇ AYLİN'in hele o manzarayı görüp de kıskanmaması olamazdı değil mi ama

yalnız kızımız BİLETİ KESMEDEN Tilki ile konuşmuş onun yine yalan söylemesi ile Duru'yla konuşmaya gitmiş, o da artık ne dediyse (boşuna paralamadık kendimizi, olacağını ÖZEL GÜÇ'lerimiz olmadan anlıyoruz çok şükür) Duru hanım Tilki'ye aşık olduğundan, bilerek isteyerek Aylin Tilki'den uzaklaşsın diye kimbilir neler dediyse artık (vallahi bölümü izlemeden atıp tutacağım hatun için, eğer yazdımlarım çıkmazsa ÖZÜR dilemesini de bilirim çok şükür)

Bu dizinin BAŞ KARAKTERİ SAVAŞ mı dedik, sinnir olduksenaristimiz bizi daha sinir etmek için bu defa BAŞROL'ü Esra uyuzuna verdi iyi mi. Kadını biz izlemek istemiyoruz dedikçe YA SABIR yarabbim

Dizilerde en nefret ettiğim çiftler arasındaki GÜVEN konusudur. Tilki bana güvenmedi diyerek Aylin'e TRİP atar, Aylin de beni aldattı diyerek Tilki'yi kıskandırma çabalarına girer. aman ne güzel gidişat, ne mükemmel kurgu
Eski 12-11-13, 18:10   #785
gamze&oktay
Asistan

gamze&oktay kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.08.2009
gamze&oktay has a reputation beyond reputegamze&oktay has a reputation beyond reputegamze&oktay has a reputation beyond reputegamze&oktay has a reputation beyond reputegamze&oktay has a reputation beyond reputegamze&oktay has a reputation beyond reputegamze&oktay has a reputation beyond reputegamze&oktay has a reputation beyond reputegamze&oktay has a reputation beyond reputegamze&oktay has a reputation beyond reputegamze&oktay has a reputation beyond repute

Herkese merhaba....
Dizi süresi azaldığından beri ne izlediğimi anlayamaz oldum. Kanalmı kesiyo yapımcımı anlamış değilim.Sanki onlar normal bir bölüm çekmiş kanal 2 ye bölmüş gibi
Bu konu hakkında bi açıklama yapıldımı ?

Aylinin yanlış anlaması okadar doğalki o sahneyi kim doğru algılardı

o neydi öyle buna rağmen özete göre hem duruyla hem Tilkiyle konuşması büyük sabır örneği ben orada ikisinide çarpmasını bekliyordum

Ayrıca Tilki nin hala inatla ısrarla gerçekleri saklaması nedendir onuda anlamış değilim bence gerçekler ortaya çıkınca Aylin tirip atmaya devam etsin Tilki hakkediyo

Özette Tilki partiye gitmicek desede parti resimlerinde Tilki de var

Anlamadığım partide Şifacının kim olduğunu nasıl anlıcaklar onca insanın içinde büyük abinin ne gibi planı var acaba partiyimi basıcak

Birde lütfen rica ediyorum artık şu Savaş fantazilerine senaristler son versin cidden diziyi savaşla boğdular

Ne aşkı çekiyo ne iyiliği nede kötülüğü başlı başına sıktı

Tilki nin karşimmmm aşkı zaten fiyasko...
gamze&oktay Çevrimdışı  
Eski 12-11-13, 21:03   #786
bitanem_61
Yönetmen

bitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond repute

özet şahane, aylin yanlış anlamasın dedim de pinokyo tilki hadi aylini korumak için de olsa yalan söyliy ceni unuttuk,ona bir anlam versem de şu duru ne ayak o ne söyledi ki aylinin kafası iyice karıştı,ay onun da derdi lidierlerini mi korumakmış ,off özet içimi şişirdi ne olmasın dediysek o olacak belli

yalnız bu insanların meraksızlığı beni öldürecek,şimdi duru kızımız aylinle karşılaşmıştı dimi, ve tilkide aşkım diyip durduğuna göre artık kıza ne söylüyorsa hiçmi merak etmez ki acep bu kızın da gücü var mıdır aylin merak etmişti misal, hani herkes toplaşacak diye partiye gideceksiniz ya al işte ayağına gelen biri daha, ayline sormadın tilkiye demi sormuyor

korkarım yakında sevgi gelmes se esra eve toptan yerleşecek ve hala kimse bu kadından şüpelenmiyor senarist boyun devrilsin bu hafta nasıl çekilecekse bu cadı

tilkinin partiye gitmemesi büyük abinin planını bozuyormuş,şu plandan birşey anladıysam arap olayım,tilki partiye gitse ne gitmese ne onu ve gücünü biliyorsun hatta nerde kimlerle kaldığınıda isteseydin bir planla hepsini de alırdın ordan da bunca uzatıp parti vermek neyin planı çözemedim

tilki o partiye gidecek orası kesin, malum aylin orda kesin burak da gider diğerlerini bilmiyoruz tabi,ama aylin için kesin gidilecek hem aylin tilkiyi kıskandıracakmışya hani şu sarışın çocuk vardıya onla gitsin onun gücü hala çıkmadı ortaya bakınız ilede o çocukta güç çıkartacam
bu partiye çağlada davetli dimi

kocamannn al sepetten bir hıyar diyorum, tüm aşıklar orda hepsi maskeli, ama kimse yan yana değil,umuyorum vede diliyorum sadece özet karamsar olsun sadece iki satırlık özete bu kadar söyleniyorsam düşünün artık gerisini

senarist ablalar abiler çok geç sayılmaz duruyu tilkiye aşık etmeyin bu kadarı dallas da bilem yokdu,aylinle tilkiyi de bir ayarda götürürseniz iyi olucak bence

lütfen bide şu esrayı uzak tutun ayyyyyyyyy daraldım
bitanem_61 Çevrimdışı  
Eski 12-11-13, 22:37   #787
MENEKŞE
Yardımcı Yönetmen

MENEKŞE kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.09.2006
MENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond repute

Babam Sınıfta Kaldı dizisi 18. bölümde final yapacakmış
Senaristinin açıklamasına göre;

Gani Müjde: "C.Tesi ve Pazar günleri 19-20 saatleri arasına girmesi için sipariş edilen dizimiz Babam Sınıfta Kaldı'yı o saatler verilemeyince bitirdik. Yaz boyunca 1 ve 2 sıralamasının altına inmeyen dizimiz sezon başlayınca önce 23:00 lü saatlere alınmış sonra da ikiye bölünmüştü. Kanalımızın tüm uğraşlarına rağmen hedef kitlemizin uyuduğu saatlerde yayınlanan dizimizi daha fazla süründürmeden bitirdik. Yaz boyunca bizi zirvede tutan tüm seyircilerimize ve destekleri için kanalımıza teşekkürler."

Mesut Yar SBSV ile ilgili haberleri de yarınki yazısında verecekmiş, aynı taktiklerin SBSV'ye de uygulandığı kesin. Demek ki haberler doğruymuş, önce Cumartesi-Pazar 1 saat yapacaklardı her iki diziyi de sonra art arda verildi, sonra süreleri yarıya düşürüldü ve biri dayanamadı. O diziden ekmek yiyenler adına üzüldüm.
Şimdi twitterda #SBSVdizisiSaatleriUzatılsın Türkiye gündeminde birinci sırada, bunun diziye bir faydası olmaz, anlamaları lazım artık bunu. Bu diziyi sadece Cumartesi gününe Fatih Harbiye yerine alınması kurtarır. Güneşi Beklerken ile aynı kitleyi paylaşmak oranları düşürüyo. Fatih Harbiye kitlesiyle Pazar günü oranlarını korur. Ama SBSV için tehlike çanları çalıyor bence
Dizi saati için uğraşacaklarına günü için uğraşsalar en hayırlısı olur
Fox bu sene yayın politikasında sınıfta kaldı! Her günü 2 saatlik dizilerle doldurdu, yetmedi art arda 2 dizi koydu. Şimdi Bir Aşk Hikayesi sallantıda, Görüş Günü Kadınları sallantıda, Babam Sınıfta Kaldı bitti.. Kanalı SBSV kurtarıyo bu haliyle bile. Adam akıllı politika uygulamazlarsa o da kalmayacak ellerinde

Özeti de okudum. Senaristler derslerine iyi çalışsınlar lütfen. Saçmasapan ergen tavırlarla bu dizi yürümez. Anlamsız kıskançlıklarla diziyi kalitesizleştirmeyin artık. Özette tek olması gereken ekonomik zorluk! Bunun için geç bile kalındı, o evin sırf kirası 3000 TL haberiniz var değil mi!
Bu diziyi Bez Bebek, Prenses Perfinya seviyesine indirecekseniz son yakındır
Eski 13-11-13, 00:43   #788
bitanem_61
Yönetmen

kanalın yayın politikasını anlayan beri gelsin haber saati haftanın her günü değişir se dizilerde ancak o kadar olur,daha evvel dedim di hafta içi özetleriyle pembe dizisi bi uzatmasa haber erken başlasa dizilerde uygun bir şekilde izlenir hatta hafta içi bile verilir ama malesef duyan gören yok,hem o zaman çocuklar duymasın her gün verilmez, umutsuz ev kadınları da tek güne iner

ha inşallah dizi kalkmaz evet bazı diziler gidiyor ama kaç sezondur devam eden lale devri hala sürüyor artık ne lalesiy se ona bakarsak bizim dizi çok harkulade

ay dizi kalkmasın esra ya da razıyım nerdeyseay bunu yazdığıma inanamıyorum

SENARİST AZCIK EKŞIN UYUMA GÜVENSİZ AŞKLARI KİMSE SEVMEZ, AİLE BAĞLARI VE EKŞINLI DİZİLER TUTAR Kİ SENİN ELİNDE BAYA EKŞIN VAR

birden elektirik gücüm olası geldi,bakınız ilk iş senarist kaçırıp istediğimi zi yazdırıdık
bitanem_61 Çevrimdışı  
Eski 13-11-13, 10:14   #789
kamakam
Yönetmen

kamakam kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.11.2011
kamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond repute

Dizinin bitecegi sozleri twittterde dolasiyor ama ben inanmiyorum cunku kanalin diger dizilerinin kotu reytingleri var ama hala yayinda.Mesela Gorus gunu kadinlari.Ilk 20 bile giremiyor.SBSV reytingleri o kadarda kotu degil .FOX icin 7 sira bence iyi.Eger gununu degistirmeseydiler belkide daha iyi oranlari olacakti.
kamakam Çevrimdışı  
Eski 13-11-13, 11:05   #790
asli_şevvalist
Yardımcı Yönetmen

Giriş Tarihi: 13.11.2007
asli_şevvalist has a reputation beyond reputeasli_şevvalist has a reputation beyond reputeasli_şevvalist has a reputation beyond reputeasli_şevvalist has a reputation beyond reputeasli_şevvalist has a reputation beyond reputeasli_şevvalist has a reputation beyond reputeasli_şevvalist has a reputation beyond reputeasli_şevvalist has a reputation beyond reputeasli_şevvalist has a reputation beyond reputeasli_şevvalist has a reputation beyond reputeasli_şevvalist has a reputation beyond repute

Mesut Yar bugünkü yazısında dizinin yayından kaldırılacağını yazmış. Aynen şu şekilde;
Setten gelen kulis çok net; arkadaşlar toparlanıyoruz... Bu, hikaye toparlanacak ve önümüzdeki haftalarda dizi son bulacak anlamına geliyor.
Umarım doğru değildir. Reytingler o kadar da kökü değil ki. Son hafta her iki grupta da 7. oldu. Bir Aşk Hikayesi 20 sıralarda sürünürken hala devam ediyorsa bizimkinin kaldırılması mümkün olmasa gerek. Mantıken!
asli_şevvalist Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş