Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler

Yanıtla

Gündemdeki Diziler kategorisinde Aramızda Kalsın (Star Tv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 29-11-13, 11:46   #221
mehgüm
Oyuncu

mehgüm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.02.2007
mehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond repute

Arkadaşlar hepinize günaydın dün akşamki bölüm muh-teşemmmmm-diiiiii.Allahım Hüsne,Hatçik ve halanın göbek atmaları,ve kafa bulmaları çok komikti artık gülmekten katıldım.Arifenin durumuna çok üzüldüm ve çok güzel rol yapıyor Mahirle konuştuktan sonra et keserken ağlama sahnesi çok gerçekçiydi benim gözlerim doldu.Mahir sanırım biraz biraz Arifeye hisler duymaya başlayacak Arifenin ölümüne kankayız sözü sanırım onu kendine getirecek gibi gözüküyor.Son sahnede Yonca Lodinin seslendirdiği Yadigar şarkısı çok güzeldi.Haftayı iple çekiyorum.
mehgüm Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-11-13, 14:32   #222
0zqE
Oyuncu

0zqE kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.09.2012
0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute
Varsayılan alıntı değildir.

Bu arada reytingimiz süper gelmiş.
Total 'de 1.
AB 'de 3. KVP 'nin özel bölüm yayınlanmasının meyvelerini yemişiz Show 'da Firuze başlayacak, ama onun bizi zorlayacağını zannetmiyorum da şu İnadına Yaşamak 'ın da reytingleri oldukça iyi. Günün 2. dizisi olmak için sanırım bu diziyle yarışacağız.

Bu da benden ufak birşey

0zqE Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-11-13, 15:37   #223
SuDev
Yardımcı Yönetmen

SuDev kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.03.2011
SuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond repute

Eski 29-11-13, 15:51   #224
mehgüm
Oyuncu

mehgüm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.02.2007
mehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond repute

Arkadaşlar merhaba,dizinin son sahnesindeki Yonca lodinin seslendirdiği Yadigar şarkısının melodisi bana başka bir şarkıyı çağrıştırdı.(Deli gibi sevecek,ömür boyu sürecek bir sevgi istiyorum)şarkısını çok andırıyordu bir dinleyin bana hak vereceksiniz umarım
mehgüm Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-11-13, 18:55   #225
negisssss
Yönetmen

negisssss kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.07.2006
negisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond repute

Civan'a bak sen resmen söyledi ya aslanım benim!
Yalnız Caner Cindoruk ne zamandan beri bu kadar yakışıklı oldu yahu adam bir harika dostlar!
Hüsne ha ha ha krizlere soktu özellikle dans sahnesi tabiki bayılıyorum Binnur sana...

Şu Ceylan'ın makyajı bir benim mi gözüme batıyor hiç doğal ve hoş durmuyor şahsen belirtmek istedim.
Eski 29-11-13, 19:38   #226
rhett-butler8/1
Yönetmen

rhett-butler8/1 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.03.2007
rhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond repute

Alıntı:
zulıs tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Civan bu nasıl bir bakıştır yaa bildiğin dünyadan koptu gitti ya Caner Cindoruk aşmış kendini gerçekten müthiş
töbe bismillah bu nasıl bakmaktır böyle
kurt kuzuyu gözüne kestirdi..
Eski 30-11-13, 02:01   #227
nur33
Yönetmen

nur33 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.12.2004
nur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond repute

Stres atiidiiik...

He Hüsne oynayıp stresini attın da, o an Hatçik'e söylediğin "emanet"i Cemal'in karısının duyması sonucunda yaşayacağın stresleri nasıl atacaksın bakalım, cidden merak ediyorum...

Sabahında her ne kadar imkansız olduğunu kendisi de idrak etse de, Hüsne'nin kardeşini bir kez daha kaybetmemek için Civan'la İtalya'ya gitme niyetinde çok güldüm...

- Nasıl olsa 2 çocuğumu da büyüttüm; birisi soğuk nevaleye variii, diğeri sürekli eşofman giyiii...

Ve bir de öğrendik ki Hüsne'nin tüm iştahı meğer sinirden ötürüymüş... Sinir Hüsne'de iştah arttırıyormuş... ee peki sakinken, telaşlıyken, mutluyken ki iştahının izahı ne ola ki?

Arife'nin Mahir'le ilgili hayallerinin yıkılması şimdilik üzdüyse de, bundan sonrasında şer hayıra dönüşecek gibi... Tabii "kanka" sözüne Mahir'in bozulmasından sonra şayet (senarist) Selin hanım bir kez daha çark etmezse...

Civan'ın "eve senin için dönüyorum" demesini Yadigar söylediği anlamda anlayacak mı vs. bilemem ama tek bildiğim; Civan'ın formalite de olsa Yelda'yla olan evliliğinin bu çiftin arasında sorun yaratacağı...

---------------

Dizinin kadrosunun/müziğinin yanı sıra bölümlerde çalan şarkıların seçimleri de şahane... Oyun havası olarak "lingo lingo şişeler"i Zeki Müren'den -plaktan- çalmaları, dizi karakterlerine özel şarkı yapılması vs. ile diziye ne kadar özendiklerini göstermesi açısından da takdir ediyorum... Aman nazar değmesin; ratinglerde harika gidiyor, umarım dizideki ayrıntıların özeni/güzelliği ve sonuçlar aynen böyle devam eder...
.
Eski 30-11-13, 11:44   #228
ebrumm
Yönetmen

ebrumm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.02.2007
ebrumm has a reputation beyond reputeebrumm has a reputation beyond reputeebrumm has a reputation beyond reputeebrumm has a reputation beyond reputeebrumm has a reputation beyond reputeebrumm has a reputation beyond reputeebrumm has a reputation beyond reputeebrumm has a reputation beyond reputeebrumm has a reputation beyond reputeebrumm has a reputation beyond reputeebrumm has a reputation beyond repute

Alıntı:
negisssss tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Şu Ceylan'ın makyajı bir benim mi gözüme batıyor hiç doğal ve hoş durmuyor şahsen belirtmek istedim.
Yalnız değilsiniz benim de ziyadesiyle gözüme batıyor..Hatta Ceylan da bir özensizlik hissediyorum..Ceylan'a kardeşi Arife'nin tezatı bir imaj yüklemeye çalışmışlar ama başarılı olamamışlar..Bir de Nişan için randevuya giderken saçları toplu çıkmıştı ama oraya vardığında saçları açık mıydı? Ben bayağı takmışım Ceylan'a anlaşılan
Eski 30-11-13, 12:43   #229
ban68
Asistan

ban68 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.06.2010
ban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond repute

Bu Celepoğulları nasıl birşeyler ki, başkalarının hayatlarına kendi fikirlerine göre hep kararlar vermişler, yetmemiş bir de saklamışlar. Ama sap döner keser döner, gün gelir hesap döner hesabı birgün Civan'da saklanan hakikat Yadigar'da saklanan gibi mümkün değil hafif atlatılmayacak. sofa

Ayça Damgacı nam ı diğer Haççik, sen nasıl birşeysin ayy... Sanki rol yapmıyor, Binnur Kaya'nın karşısında oynarken zevkten dört köşe, başka birşey oluyorsun. Rolünden haz aldığın öyle belli oluyor ki, seni izlemeye doyamıyorum. İkinizin sahneleri daha daha başka oluyor. Nefissiniz...
Eski 01-12-13, 02:33   #230
arzu_serhat
Yardımcı Yönetmen

arzu_serhat kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.09.2009
arzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond repute

Selamlar Aramızda Kalsın ailesi
Bu bölümü o kadar çok beğendim ki...
Gittikçe daha çok bağlanıyorum.Bi dahaki bölüm ne çekecekler ne işlenecek diye soruyorum kendi kendime her bölüm sonunda ama onlar her bölümü bi öncekinden çok çok iyi yaparak öyle bi cevap veriyorlar ki bana.''Tamam yaa'' diyorum ''tamam,aradığım dizi buymuş!''
Her bölüm çıtasını biraz daha yükseltiyor benim için Aramızda Kalsın. Hele bu son iki bölüm,muazzam..Önce Birsen Tezer ve Hüsnü Arkan'dan muhteşem bi şarkı ''hoşgeldin'' sonra da bu bölüm çalan Yonca Lodi-Yadigar parçası.Her şeyi geçtim bu şarkılar için bile sevilir bu dizi

'' Yanmışım ben canım, yanmışım gözlerinde.
Ellerim değmese bile kalbimi vermişim sana.
Bin kerede değişsen, bir ömür böyle geçse de
Kalbim senin elinde, sana benden yadigar ''

O kadar güzel söylenmiş ve seçilmiş ki,apayrı bi lezzet veriyor muhteşem sahneler eşliğinde bu şarkı.Ne diyeyim,ellerine sağlık kim seçtiyse(:

Caner Cindoruk'un gözleri Bu adam sadece gözleriyle bile harikalar yaratıyor zulıs canımm o ilk gifindeki Civan'ın bakışı kurt bakışı falan denmiş ama iyi kurt o iyi iyi Gece gece yarım saattir aralıksız bakıyorum giflerine,gene harikalar yaratmışsın
Hele ikinci gifteki Gökçe Bahadır'ın o halleri Annemle gülmekten öldük o sahneye zaten Gökçe Bahadır tamam iyi güzel de bi şeyler eksik sanki diyordum,o eksiğini de tamamladı o sahneden sonra.Muhteşem oynadıı
Ben diziye yeni birisinin gelmesini istiyorum.Konuk olarak Yelda gibi yani ama bu sefer Yadigar için.Yadigar'ın köyden bi arkadaşı olabilir zaten Civan köyden önce gitmiş sonra Yadigar yalnız kalmış ona çocukluğunda arkadaşlık etmiş birisi olsun onunla anıları olsun yani kısaca Civan'ı kıskandıracak biri istiyorum.Çok mu şey istiyorum? Çok mu erken istiyorum bilmiyorum ama
Arife'ye diyecek bi şey bulamıyorum zaten.Malum ''kanka'' olayına da girildi bu bölüm.Mahir'in bu olaya çok bozulduğu da belli.Bundan sonra Arife&Mahir temelleri de yavaş yavaş atılacaktır kesinlikle.
Hüsne ve Haççik Allahıım o nasıl bi stres atma sahnesidir öyle Her bölüm dizi tarihinde efsane olacak sahneler çıkıyor bu diziden arkadaş.
Daha çook şey var konuşulacak ama ben gideyim biraz son sahneyi izleyim yatmadan önce.
''Ben eve onlar için değil,senin için dönüyorum''

Alıntı:
ebrumm tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bir de Nişan için randevuya giderken saçları toplu çıkmıştı ama oraya vardığında saçları açık mıydı? Ben bayağı takmışım Ceylan'a anlaşılan
Mesajınızın bu kısmını alıntıladım Ceylan saçları toplu olarak çıktı evden evet çünkü evden çıkınca ilk kuaföre sonra provaya gidecekti. Kuaför lafı geçti yani.Orayı atlamışsınız sanırım.(:

Bu dizi için yapımcısından çaycısına,yönetmeninden her bi oyuncusuna kadar herkesi ayakta alkışlıyorum ve çook teşekkür ediyorum.Ellerine sağlıkk iyi ki böyle bi dizi yapmışlar
İyi yorumlar herkese

Şunu da söylemeden edemiycem.Çelloyu içtikten sonra herkes kafayı buldu eğlendi falan,emaneti Haççi duydu güldü geçti ama Behiye bi duydu tam duydu duyduğuyla kaldı.Allahıım nasıl bi laf aramadır nasıl bi lafçılıktır o,Çello mello dinlemedi valla kadın Valla bu kadından korkulur.Bakalım bundan sonra neler yapacak? Civan'ın evli olması ve bunu halanın bilmesi,Civan&Yadigar aşkının başlaması,Behiye'nin emaneti öğrenmesi Gittikçe renkleniyor bu dizi ...

arzu_serhat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş