Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler

Yanıtla

Gündemdeki Diziler kategorisinde Aramızda Kalsın (Star Tv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 27-11-13, 13:45   #221
mehgüm
Oyuncu

mehgüm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.02.2007
mehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond repute

Arkadaşlar merhaba ikinci fragman kanalın sitesine eklenmiş.Hüsnenin göbek atışını,Hatçik ve halalar döktürüyor izleyin kopacaksınız.Bu arada Bahattin geliyor onları göbek atarken görüyor ne yapıyorsunuz diyor Hüsne stres atıyoz diyor
mehgüm Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-11-13, 09:51   #222
ban68
Asistan

ban68 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.06.2010
ban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond repute

Alıntı:
NATY&FACU tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
10. Bölüm
Hüsne ve halalar Yelda'nın İtalya'dan getirdiği limoncello'yu içince olanlar olur. Limon şerbeti içtiğini sanan kadınlar içkinin etkisiyle neşelenir. Ve Hüsne'nin en korktuğu şey başına gelir: Hüsne Lingo Lingo Şişeler şarkısıyla göbek atarken emanet sırrını en tehlikeli kişiye söyleyecektir!
2. fragman ve ben kaç kez izledim... Allah'ım Allah'ımmm... Hüsne'nin 'şerbet iyi geldi" halleri, Haççik'le çıkardığı muhteşem performans... Allah'ım sana geliyorum, yok böyle bir kopma...

Hüsne'nin esas duruşta, Baattin'nin n'oliiiyy burda sorusuna verdiği cevap da güzel, Baattini'm stres atiiiydik.

Emanet sırrını da herhalde en tehlikeli kişi olaraktan Ali'nin annesine söyler Hüsne ... deeeeee, o laf oraya o sırada nasıl gelir, Hüsne nasıl becerir getirmeyi bilemedim.
Eski 28-11-13, 10:52   #223
nur33
Yönetmen

nur33 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.12.2004
nur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond repute
Varsayılan 10. Bölüm

.
Eski 28-11-13, 23:58   #224
LANTERNE
Banned

Giriş Tarihi: 16.10.2010
LANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond repute

OH BE!!! Ikisinin de gonulden bildigini en sonunda Civan dudaklarindan doktu Yadigar'a. Yakisiyorlar.

- Yadigar'in elbiselerinin gogus dekoltesi artik oyle abartildi ki ic camasirini rahatlik gorebiliyoruz. Topuklar yukseliyor, etek boyu kisaliyor. Gercekten bu hatun tam Gaziantep'ten ilk kez cikmis ve yeni bosanmis iki cocuk anasina ne guzel uyuyor. Hele de calistigi is icinde ne uygun o kiyafetler!! Birlikte buyudugu ve yillar once Istanbul'a gelmis evin ahalisinin giyim kusamina bak, bir de Yadigar'in
- Husne'nin yemesini icmesini izlemeyi sevmiyorum hatta midem bulaniyor, yalan dolanlarini, herseye burnunu sokmasini hic sevmiyorum, ic donu ile diz alti coraplarini da sevmiyorum. Kaba sabaligindan da biktim. Kisacasi ben Husne karakterini sevmedim.

- Halalar iyi costu, helal!! Hatcik nefisti!

- Mahir ve yeni kankasi hayirli olsun; bir de buradan yurusunler bakalim. Bu yol nereye goturecek onlari.

- KBK kurali niye hep isler?

- Yunus ve Bahattin siz dede-torun musunuz gercekten?

Cello sen nelere kadirsin?
LANTERNE Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-11-13, 04:30   #225
0zqE
Oyuncu

0zqE kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.09.2012
0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute

Çok güzel bir bölümdü ya, hala son sahnenin etkisindeyim. Ay Civan bildiğin ilan-ı aşklar falan ediyor, koçum benim

İşte şimdi daha da hareketlenmeye başladı dizimiz, hele de karşılıklı tam manasıyla açılsınlar, bunlar garanti gizli kapaklı yaşamaya çalışacaklar ilk başlarda. Ama tabi malum bu evde hiçbir sır gizli kalamaz, kesin basılacaklardır
  • Civan: Sen olmasan bu küslük bitmezdi biliyorsun değil mi?
  • Yadigar: Sen gelmesende bitmezdi, eniştemle ablamı affettin ki geldin.
  • Civan: Evet affettim ama onlar için gelmiyorum.
  • Yadigar: - -
  • Civan: Ben eve onlar için değil, senin için dönüyorum. . .

Bu sahnede Civan 'ın gözleriyle ve tebessümüyle söylediklerini desteklemesi ve Yadigar 'ın o sözü duyduğunda ki heyecandan dudağını bükmesi, başını öne eğmesi, kaldırmakla kaldırmamak arasında ki o hızlı hızlı nefes alıp vermeler falan o kadar doğal ki... Sahneyi izlemelere doyamadım Zaten bu ikisinin sahneleri çok naif yazılıyor ve bu durum çok hoşuma gidiyor. Abartısız, gerçek, içten. .

• Yanmışım ben canım, yanmışım gözlerinde.
    Ellerim değmese bile kalbimi vermişim sana.
    Bin kerede değişsen, bir ömür böyle geçse de...
    Kalbim senin elinde, sana benden yadigar

Yonca Lodi 'nin güzeeel sesiyle söylediği ''Yadigar'' şarkısı da sahneye cukkanak oturmuş, tebrik üzerine tebrik ediyorum Ve 11. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 01-12-13 tarihinde saat 18:02
0zqE Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-11-13, 11:46   #226
mehgüm
Oyuncu

mehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond repute

Arkadaşlar hepinize günaydın dün akşamki bölüm muh-teşemmmmm-diiiiii.Allahım Hüsne,Hatçik ve halanın göbek atmaları,ve kafa bulmaları çok komikti artık gülmekten katıldım.Arifenin durumuna çok üzüldüm ve çok güzel rol yapıyor Mahirle konuştuktan sonra et keserken ağlama sahnesi çok gerçekçiydi benim gözlerim doldu.Mahir sanırım biraz biraz Arifeye hisler duymaya başlayacak Arifenin ölümüne kankayız sözü sanırım onu kendine getirecek gibi gözüküyor.Son sahnede Yonca Lodinin seslendirdiği Yadigar şarkısı çok güzeldi.Haftayı iple çekiyorum.
Eski 29-11-13, 14:32   #227
0zqE
Oyuncu

0zqE kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.09.2012
0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute
Varsayılan alıntı değildir.

Bu arada reytingimiz süper gelmiş.
Total 'de 1.
AB 'de 3. KVP 'nin özel bölüm yayınlanmasının meyvelerini yemişiz Show 'da Firuze başlayacak, ama onun bizi zorlayacağını zannetmiyorum da şu İnadına Yaşamak 'ın da reytingleri oldukça iyi. Günün 2. dizisi olmak için sanırım bu diziyle yarışacağız.

Bu da benden ufak birşey

0zqE Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-11-13, 15:37   #228
SuDev
Yardımcı Yönetmen

SuDev kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.03.2011
SuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond repute

Eski 29-11-13, 15:51   #229
mehgüm
Oyuncu

Arkadaşlar merhaba,dizinin son sahnesindeki Yonca lodinin seslendirdiği Yadigar şarkısının melodisi bana başka bir şarkıyı çağrıştırdı.(Deli gibi sevecek,ömür boyu sürecek bir sevgi istiyorum)şarkısını çok andırıyordu bir dinleyin bana hak vereceksiniz umarım
Eski 29-11-13, 18:55   #230
negisssss
Yönetmen

negisssss kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.07.2006
negisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond repute

Civan'a bak sen resmen söyledi ya aslanım benim!
Yalnız Caner Cindoruk ne zamandan beri bu kadar yakışıklı oldu yahu adam bir harika dostlar!
Hüsne ha ha ha krizlere soktu özellikle dans sahnesi tabiki bayılıyorum Binnur sana...

Şu Ceylan'ın makyajı bir benim mi gözüme batıyor hiç doğal ve hoş durmuyor şahsen belirtmek istedim.

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş