Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler

Yanıtla

Gündemdeki Diziler kategorisinde Fatih Harbiye (Show TV) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 28-11-13, 18:47   #121
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Ben Geldimmmm

Tüm Fatih-Harbiye ailesine sevgiler, saygılar efendim

Şimdi bölümü izlemeden fragmanları görerek BÖLÜM TAHMİNİ yapmaya geldim desem bakalım izleyeceğimiz bölüm hakkında yapacağım tahminlerimin ne kadarı tutar, cumartesi akşamı anlayacağız ve geliyor Fatoş'ça 13. bölüm tahminim geliyor şimdi

Şimdi Neriman'ın toplantıyı basmasıyla ne olacak allahın emri o anlaşma imzalanmayacak ve PELİN yılanı zafer sarhoşu içindeyken o an Macit'în mesaj atıp onunla dalga geçmediğini düşünen Neriman mı olur, yoksa Macit'in sabahtan beri şirketten çıkmadığını söyleyen biri mi olur )ki hiç sanmıyorum) ama Macit'in giden firma temsilcilerinden sonra yaşadığı siniri bizzat gören Neriman BEN NE YAPTIM diye düşünüp, olayı açıklamak istese de

Neriman: Macit bak eğer

Fatoş cümlenin devamını getirsin

Fatoşça Neriman'ın cümlesinin devamı: dünden beri bana o mesajları atmasaydın

dese bunu duyan;

Macit: Ne mesajı neden bahsediyorsun sen Neriman

diyecek devamında Neriman telefonundaki mesajları gösterirdi ve olay çıkardı da bu dizide olur mu TABİ Kİ OLMAZ

O yüzden

Neriman: Macit bak eğer

dediğinde allahın emri

Macit: Bir kelime daha duymak istemiyorum

olacak ve MESAJ olayı, muhabbeti kapanacak, bu da Pelin'in yanına KAR kalacak

Amasonrasında

Neriman Macit'ten bana mesajlar geldi nereden bilebilebilirdim veya anlayamıyorum hem bana mesajlar attı hem de o an toplantıdaymış nasıl oluyor bu

diye söylenirse ve bunları Şahika Macit'e söylerse eğer Neriman-Macit o deniz kenarında 1 kere değil bence 2 kere buluşacaklar. İlkinde

Neriman: Ben seni artık görmek bile istemiyorum

Macit: Asıl ben senin sesini bile duymak istemiyorum

olsa da (bunun bizim dilimizdeki TÜRKÇE MEAL'i Neriman-Macit'in aşkı oluyor dil öyle söylese de manası;

Neriman: Macit ben seni sürekli görmek istiyorum

Macit: Neriman ben de senin sesini sürekli duymak, seni görmek istiyorum

olduğu için

Yalnız sanırım Neriman İnci hanımın ATÖLYE'sine de gidecek. KALBİM BUGÜN SAKIN DURMA yı bendeniz Macit ile görüşmeye giderken değil de ATÖLYE'te giderken söylüyor diye tahmin ediyorum da (eee adı üstünde tahminlerde bulunuyoruz değil mi, bakalım Atölye mi yoksa Macit'in yanına giderken mi böyle söyleyecek anlayacağız)

Ha bu arada yeni karakter RÜYA hayırlı uğurlu olsun efendim Şinasi'ye biri lazım dedik, Özlem gitti Şinasi ne olacak dedik, aldık cevabımızı

RÜYA entrika bilmeyen biri olacakmış, ay hadi inşallah. Vallahi DOST acı söyler ve bu dizide Pelin yeter yahu, bakın Aslı ve dramını hiç dile bile getirmiyorum. Entrika izlemek isteyen İZLEYİCİ grubu yok artık, bunu YAPIM firmaları görsün lütfen. Bunun en güzel örneği de ARAMIZDA KALSIN dizisi, bu akşam oynayacak olan ve benim izlemekten keyif aldığım dizide öyle entrikaymış, oyunmuş filan hiç yok. Bu da diziye nasıl dönüyor günün 2. olarak, sanırım mesaj alınmıştır

diyerek ayrılıyorum sayfalardan

Görüşmek üzere arkadaşlar
Eski 29-11-13, 00:34   #122
kınalı
Yardımcı Yönetmen

kınalı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.09.2006
kınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond repute

Kitapta Neriman bu kadar kararsız bir karakter değil dizi 12 bölüm yayınlanmış bütün bölümleri bir günde izledim .. o kadar gereksiz sahneler varki.. Konu Nerimanın istendiği ve Şinasinin vazgeçip gittiği yerde çoktan bitti.. Çünkü Neriman Şinasi ile evleniyordu .. Ondan sonrakiler roman değil..

Günümüzde bu roman uyarlama sevdası nedir anlamıyorum..bir arada ağa dizileri vardı.. o furya bitti bu başladı.. en yeniside yabancı dizi uyarlamaları ya o bu dizinini konusu değil.. Ancak şunu söylemek doğru olur ki Türk aile yapısına .. Yaşan standartlarına uymayan konuyu muhteviyatında bulunduran çalışmalar başarılı olamıyor malesef.. Set çalışanlarına emek verenlere yazık oluyor..

Fatih Harbiye tamam türk halkının içinde bulunduğu bir yapıda ama.. Konu saçmaladı.. Bir insan bir insanı ya sever ya sevmez.. Neriman gibi Şinası bir cebimde .. Macit diğer cebimde dursun.. Şinasiyi kaybedemem..Macitten uzak duramıyorum..durumları olmaz.. Madem Macite karşı bir etkilenme var.. Şinasiye dürüst olup ben artık kalbimi başkasına kaptırdım diyeceksin..Dürüst olacaksın.. öyle ne yardan geçerim..ne serden olmaz böyle seyler..Hem Maciti görmek istemiyor hemde her aradığında koşa koşa gidiyor .. bunasıl görmek istememek ?.. Ben birini görmek istemezsem ordu gelse beni evden çıkaramaz.. adam iki mesaj attı diye iş yerine mi gidilir..sen neden gidiyorsun..konuşacaksa o gelir..bekle..bu acelen ne .. Bu kızda hiç akıl yok .. karasızlık kötü bir şeydir. Hayatta hep net olacaksın.. Neriman o akılla daha çok karmaşanın içinde kalır..

FOX TV nini en iyi dizisi Karagül Dizi bir başladı hep iyi rayting alıyor.. konusuda roman falan değil..demekki roman olmasına gerek yok..beceren yazıyor..

Bu dizinin reytinglerine baktım..düşüyor sürekli acil konu bütünlüğü sağlamaları lazım
Eski 29-11-13, 17:14   #123
NATY&FACU
Bölüm Sorumlusu

NATY&FACU kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.08.2006
NATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond repute

Başak Parlak “Fatih Harbiye”de
“Fatih Harbiye” dizisine güzelliğiyle dikkat çeken oyuncu Başak Parlak Katıldı.

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün başrollerinde oyandığı “Fatih Harbiye” dizisinin kadrosuna katılan Başak Parlak, dizide Şinasi karakterine şarkı ve bestelerde yardımcı olacak müzik direktörü Rüya karakterini canlandıracak.

Dizifilm Anasayfa
Eski 01-12-13, 01:52   #124
siyah-beyaz
Yardımcı Yönetmen

siyah-beyaz kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.12.2006
siyah-beyaz has a reputation beyond reputesiyah-beyaz has a reputation beyond reputesiyah-beyaz has a reputation beyond reputesiyah-beyaz has a reputation beyond reputesiyah-beyaz has a reputation beyond reputesiyah-beyaz has a reputation beyond reputesiyah-beyaz has a reputation beyond reputesiyah-beyaz has a reputation beyond reputesiyah-beyaz has a reputation beyond reputesiyah-beyaz has a reputation beyond reputesiyah-beyaz has a reputation beyond repute

Macit Neriman'in kalbini okumus...Valla oyle dedi...Herkes Neriman'in kalbini okuyor bir kendisi anlamiyor...

Sahika'yi seviyorum,bu kiz kotu kalpli degil.Neriman da onun kalbini okudu.Cok darbe yemis hayatta garibim...

Asli'ya sahip ciktigi icin Sinasi'yi takdir ediyorum ,iyi bir agabey ama, okadar...Asli'nin kocasina donecegini sanmiyorum.Hata ustune hata yapmamali...

Dayinin Pelin'e soyledikleri hosuma gitti...

Deren'in tahminler de bayagi iyi...

siyah-beyaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-12-13, 02:07   #125
NATY&FACU
Bölüm Sorumlusu

NATY&FACU kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.08.2006
NATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond repute

14. Bölüm Özeti
Bölüm Tarihi: 07/12/2013

Neriman ve Macit'in yakınlaşmasına şahit olan İnci, öfkesini gizleyemez. Şahika, Pelin'in tuzağını ortaya çıkarmak üzereyken, her şeyi kendi lehine çevirmeyi başarır. Aslı'nın yaşadığı duygusal bunalımdan onu kurtaran kişi herkesi şaşkına çevirirken, Şinasi'nin Neriman'a olan öfkesini kimden ve nasıl çıkaracak? Fatih Harbiye yeni bölümü ile Cumartesi FOX'ta!
NATY&FACU Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-12-13, 02:57   #126
Muratci
Oyuncu

Giriş Tarihi: 06.04.2010
Muratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond repute

artik bölümlere gününde ve zamaninda bakmiyor. sadece internetten acip neriman-macit sahenlerini izliyorum. yan karakterlere bu kadar agirlik verilince dogal olarak zamanimi harcamak istemiyorum. ama haala basröllere bu kadar az sahne yazilmasindan sinir oluyorum
Muratci Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-12-13, 14:32   #127
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Ben geldimmmm

Tüm Fatih-Harbiye ailesine sevgiler, saygılar efendim. Siz diyorsunuz ki 13. bölümü o kadar çok sevdik, o kadar çok sevdik ki dizi gününden sonra 4 gün geçtiği halde etkisinden kurtulamadığımız için hala yorum yazamadık diyorsunuz demek der mişim

Neyse şakası bir yana madem bölümü izledik, yeni bölüm özeti de gelmiş ama (bu arada ÖZETÇİ o eklediğin şeyi hiç eklemesen daha iyiymiş demiyorum uzun uzun bakışmalarla ne de olsa bölüm tamamlandığı için, 3 cümle bile fazla ÖZET için de neyse)bölüm için birşeyler yazayım.

Şimdi kusura bakılmasın ama tabir için de affedersinzi ben şu ÖKÜZ TRENE BAKAR GİBİ uzun uzun, upuzun baktırılan karakterlerden nefret ediyorum. Bu ne allah aşkına Neriman-Macit sahnesinde uzun uzun bakışma sırasında gir mutfağa çayını koy, yanına yiyecek bir şeyler hazırla, odaya geri dön, bir şey kaybetmiş olmuyorsun, çünkü o bakışma hala ama hala devam ettiği içinBu kadar zor mu yahu, REPLİK YAZMAK, KONUŞTURMAK, SÖZ SÖYLETMEK ÇOK MU ZOR bulmuşunuz kolayını, karakterleri uzun uzun baktır tamamdır, bitmiştir olay

Bir de sadece dizilerde olur ha gerçekten. Neriman TELEFONA GELEN MESAJLAR diye sözünü bitiremedi ve Macit Neriman'ın bu oda basmasını anlayamadı ya işte bu bişzim TÜRK DİZİLERİNDE olur. Geçin allah aşkına gerçek hayatta hangimiz konuşamıyoruz hemen söyleriz o lafları hem de bir de sinir anında olan şey ki 2 saniyede hemen söyleriz ama yokkk dizide olur mu hiç, Pelin yılanı araya girer, Neriman sözünü tamamlayamaz, uzun uzun bakışma bilmem ne al sana 13. bölüm

14. bölüm fragmanında Neriman ve Macit'e verdiği tepkileri görünce olay aynen devam ha eğer olacaksa Neriman Macit'in elini tutacak galiba, tek yeni ve heyoooo dedirtiyorsa gidişat bu aman ne harika gidişat değil mi

Herkese sevgiler
deren1970 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-12-13, 04:11   #128
*mirage*
Yönetmen

*mirage* kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.07.2008
*mirage* has a reputation beyond repute*mirage* has a reputation beyond repute*mirage* has a reputation beyond repute*mirage* has a reputation beyond repute*mirage* has a reputation beyond repute*mirage* has a reputation beyond repute*mirage* has a reputation beyond repute*mirage* has a reputation beyond repute*mirage* has a reputation beyond repute*mirage* has a reputation beyond repute*mirage* has a reputation beyond repute

Alıntı:
kınalı tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Fatih Harbiye tamam türk halkının içinde bulunduğu bir yapıda ama.. Konu saçmaladı.. Bir insan bir insanı ya sever ya sevmez.. Neriman gibi Şinası bir cebimde .. Macit diğer cebimde dursun.. Şinasiyi kaybedemem..Macitten uzak duramıyorum..durumları olmaz.. Madem Macite karşı bir etkilenme var.. Şinasiye dürüst olup ben artık kalbimi başkasına kaptırdım diyeceksin..Dürüst olacaksın.. öyle ne yardan geçerim..ne serden olmaz böyle seyler..Hem Maciti görmek istemiyor hemde her aradığında koşa koşa gidiyor .. bunasıl görmek istememek ?.. Ben birini görmek istemezsem ordu gelse beni evden çıkaramaz.. adam iki mesaj attı diye iş yerine mi gidilir..sen neden gidiyorsun..konuşacaksa o gelir..bekle..bu acelen ne .. Bu kızda hiç akıl yok .. karasızlık kötü bir şeydir. Hayatta hep net olacaksın.. Neriman o akılla daha çok karmaşanın içinde kalır..

FOX TV nini en iyi dizisi Karagül Dizi bir başladı hep iyi rayting alıyor.. konusuda roman falan değil..demekki roman olmasına gerek yok..beceren yazıyor..

Bu dizinin reytinglerine baktım..düşüyor sürekli acil konu bütünlüğü sağlamaları lazım
Neriman'a ben gıcık oluyorum acıkcası. Sürekli bir isyanlı tavırlara giricem diye herseye isyan eder oldu. Hani su getirseler 'yahu, bi siz biliyorsunuz su istedigimi' diyecek

Ben daha cok Aslı icin izliyorum. O kız gönlumu titretiyor. Vallahi de cok uzuluyorum haline. Kaynana nedir yani yok boyle bisey kadının kızı bir kızgın yaga sokmadıgı kaldı. Ben bekliyorum var o potansiyel daha

Aslında dizi sürükleyici baya,izlerken sıkmıyor. Bazı diziler var ki bayıyor mesela. Bu oyle değil. Ama senaryoda bi kıtlık var onu ben de farkettim.
Eski 06-12-13, 14:29   #129
kınalı
Yardımcı Yönetmen

kınalı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.09.2006
kınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond repute

Alıntı:
*mirage* tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Neriman'a ben gıcık oluyorum acıkcası. Sürekli bir isyanlı tavırlara giricem diye herseye isyan eder oldu. Hani su getirseler 'yahu, bi siz biliyorsunuz su istedigimi' diyecek

Ben daha cok Aslı icin izliyorum. O kız gönlumu titretiyor. Vallahi de cok uzuluyorum haline. Kaynana nedir yani yok boyle bisey kadının kızı bir kızgın yaga sokmadıgı kaldı. Ben bekliyorum var o potansiyel daha

Aslında dizi sürükleyici baya,izlerken sıkmıyor. Bazı diziler var ki bayıyor mesela. Bu oyle değil. Ama senaryoda bi kıtlık var onu ben de farkettim.

Neriman kararsız.. benim şahsi fikrim o kız macitle sevgili olur.. birazda çevre den çekiniyor.. Babasından da çok çekiniyor.. Eğer ben birini görmek istemnezsem o kişi beni göremez..rahatsız olursam telefonumu değiştiririm.. Neriman öyle değil..hem istiyor..hem istemiyor.. öyle şey olmaz yani..

Eğer Şinasiyi seviyorsam giderim ona derim..ben seni sözlüm diye tanıttım ama yanındaki kız biz birlikteyiz dedi..sen bana kızana kadar kendine bak diye.

Ama bu dizide sahnede rol yok..öyle birbirlerine bön bön bakıyorlar..
Burada iş senariste kalıyor..karakteri konuştursana .. ne baktırıyorsun .. Senaryo da çok saçma yerler var.. Neriman o kadar macitle yan yana geldi mesajları söyeyemedi .. anca bakıyorlar..

TRT de bir dizi var orada da dizinin yarısı klip milleti böyle kandırmaya çalışıyorlar..

Nerimanla Macit karşılaştı .. Macit o kalp benim kalbim dedi bak bak bak bak 15 saniye bakılır mı .. fragmana koyduğun sahneleri orada söyleteceksin.. seyirciyi enayi yerine koymayın

senaryo da ilerleme yok .. o kısır döngüden çıksa aslında izlenilir.. ben internetten izlediğim için sahneleri atlayarak izliyorum..

Ben dayıdan bir atak bekliyorum.. Nerma na hisse falan versin..

Neriman okuyor mu okumuyor mu belli değil.. Üniversitede de devam zorunluluğu var.. yoksa sınıfta kalır.. Partiden önce nasıl yaşıyordu bu kız..

Dizide en çok Aslıya üzülüyorum.. Doktora gitti mi u kız hamile olduğu kesin mi.. İnşallah değildir.. İki kere kustu diye hamile dediler kıza
kınalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-12-13, 03:49   #130
Muratci
Oyuncu

Giriş Tarihi: 06.04.2010
Muratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond repute

bakisa bakisa bitirdiler diziyi.. inanin 2 saatlik diziyi neredeyse 1 saatde izledim. gercekten harcadigim zamana yazik oluyor artik. olacak olacak diyorum sinasiyi macitten fazla görüyorum ekranda! hele neriman!!!!! sinirin önde gideni önceki bölümlerde bu kiz böyle degildi simdi etrafindaki herkese büyüklük tasliyor ama kendisine gelince yok ben yapamam diyor. ya macitle birlikte olacaksin neyin ne oldugunu göreceksin ve o cok nefret ettigin mahallenden gideceksin yada sinasiyi secip pasa pasa dizini kirip oturacaksin. macit bu hafta iyi parladi nerimana. cok istiyorsan sen uzak dur benden demesi iyi oldu! nerimanin kendi mahallesinden bu kadar nefret etmesine sinir oluyorum acikcasi. bu kiz zamani gelince mahallesini hatirlamak istemeyecek demekki. ama asil insan nereden geldigini unutursa kaybolur.
Muratci Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Etiketler
kadir doğulu

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş