Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Karagül

Kapalı Konu

Karagül kategorisinde Karagül - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 09-12-13, 21:26   #841
Ĝαмźε
Oyuncu

Ĝαмźε kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.02.2009
Ĝαмźε has a reputation beyond reputeĜαмźε has a reputation beyond reputeĜαмźε has a reputation beyond reputeĜαмźε has a reputation beyond reputeĜαмźε has a reputation beyond reputeĜαмźε has a reputation beyond reputeĜαмźε has a reputation beyond reputeĜαмźε has a reputation beyond reputeĜαмźε has a reputation beyond reputeĜαмźε has a reputation beyond reputeĜαмźε has a reputation beyond repute

Aslında söylemeliyim ki diziyi ilk başlarda izlemiyordum, annem izliyordu. Yaptığımız Halfeti ziyaretinden sonra merak edip ben de bakıyım dedim. Ve artık izliyorum : )
Önceki bölümleri de telafi ettim. Buna göre bir yorum yaparsam dizinin ilk bölümlerine göre konulardaki canlılığın düştüğünü söylemeliyim. Konular çok uzatılmaya başladı diye düşünüyorum.
Mesela Ebru ya da Baran artık öğrense gerçeği. Bir bölüm bu konu yazılıyor, sonraki bölüm geriye atılıyor. Ama bu ortaya çıksa daha heyecanlı hale gelir.
Ada-Maya-Baran.. Kardeşlerin yakınlaşmasını seviyorum. Daha çok Ada-Baran çatışmasını. Aslında birbirlerini kabullendiklerini, yakınlaşmalarını izlemek keyifli oluyor. Maya zaten kabullenmiş ve hep uyumlu... Rüzgar zaten abisine bağlanmış durumda
Baran'ın aşık oluşunu seviyorum ama Ayşe hakkında nötr durumdayım. Yani bazen gereksiz yere gurur yapıyor ve hep bir bilmişlik havasında sanki. Tamam mağdur durumda hiçbir suçu yok ama işte o karşı çıkmaları kafasına koyduğunu yapmaya çalışması sinir bozucu olabiliyor.
Kendal'a gelirsek kötü bir karakter ve sevmiyoruz. Ama beni bazı tepkileriyle çok güldürüyor bunu es geçemem
Asım'a diyecek bişey bulamıyorum. Can'ı tebrik ederim rolünün hakkını veriyor. Hiç suçu yok, günahsız babaya hasret.. İyi ki Kendal dışında birileri onu görmezden gelmiyor, mesela Kendal'ın her dediğini yapan Narin gibi. Hiç sevmiyorum onu.
Ve Ebru.. Hem çok iyi bir anne hem de kendi ayakları üstünde durabilen güçlü bir kadın. Kendi doğrularından vazgeçmiyor, iyi de yapıyor. Bu arada Fırat'la olmasını istemiyorum ben. Murat'la olmalarını istiyorum da öyle olursa da işler çok karışacak. Çok ayrıntı var işlenmesi gereken. Neler olur bilemiyorum Narin cephesi, Baran cephesi var. Ebru da diğer yanda.
Bakalım ama bu konu daha sonralarda işlenmeli bence. Şu an önemli olan benim için Baran'ın Ebru'nun gerçek annesi olduğunu öğrenmesi, kardeşleriyle yakınlaşması. Bu sahneleri keyifle izliyorum çünkü.
Ĝαмźε Çevrimdışı  
Eski 09-12-13, 21:54   #842
vanillya
Asistan

vanillya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.11.2011
vanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond repute

Alıntı:
negisssss tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ebru'nun izlediği o cd Ada'nın hazırlamış olduğu cd bence.Hatta telefoncu adamın verdiği cd o idi Özleme.Ada artık ne hazırladıysa onu izleyecekler sanırım.Ha böyle de olmayabilir ama Ebrunun izlediği cd kesin o çünkü Ada ile o kamerayı boşuna göstermediler herhalde.

Kadriye'Nin gördüğü de rüya tabiki.AMa emanetim'e dediği ne olabilir ki?
Ayşe gidememiş fragmanda vardı yine ilk sırada,ay ne kadar şaşırdık ya!

Son olarak Baran Serdarı Ada ile gördü olay çıktı acaba diyorum Maya ile de görecek olmasın.Sonra o anlarsa belki iki kızında aynı çocuğa durumunu,bu bir şekilde kızlar ile aralarının düzelmesine neden olabilir mi ki.Yani kızlara olan tavırlarından bahsediyorum.Bilemedim.Bakalım.Son derece rahatsız olduğum bir konu bu.
Canım o cd ile ilgili bir flashback sahnesi izleyeceğiz sanırım maya ve ada'nın küçüklüğünü
Resim gördüm ece uslunun f sayfasında yanında ikiz küçük kız vardı ..
Birtane odada sanki istanbulmuş gibi bir hava vermişler
Umarım o görüntüleri baranda izler
Sonuçta kardeşlerinden ayrı büyüdü, onların küçüklüğünü görünce kesin duygulanır ..

Fragmanda ise anlamadığım birşey var ; Bizim bildiğimiz Baran hemen adayla serdarın yanına gidip serdara dalardı .. ama ada'dan akşam hesap soruyor ?
Hadi diyelim güya ayşe engel oldu (ki bu durum son derece komik olurdu, bu vaka 2 kez yaşanmıştı ve ayşe barana hiçbir şekilde engel olamamıştı )
Baran akşama kadar bekleyemezdi hesap sormayı ... aceba ada eve akşam mı geliyor ?

Bence baran adaya aşırı derecede karışıyor, adada haksız değil yani.
Kıza istanbul'larda kimse karışmıyordu .. şimdi ise belki 1 sene olmamıştır hayatı boyunca hiç görmediği abisi her nekadar şuan inkar etsede ona kiminle konuşup konuşmayacağını söylüyor .. ada çocuk değil ki ..

Baran sevdiği insanları paylaşmayı pek sevmiyor galiba ..

Bu bölüm yine sibel-ayşe çok görüldü .. artık uyuz ayşenin triplerine katlanamıyorum tribi mümkünse sadece ada atsın . Ayşeye hiç yakısmıyor

Düşünsenize ada ah bu dizideki kan bağı hikayesi beni benden alıyor
vanillya Çevrimdışı  
Eski 09-12-13, 23:32   #843
Filizzz37
Set Görevlisi

Filizzz37 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.02.2007
Filizzz37 has a reputation beyond reputeFilizzz37 has a reputation beyond reputeFilizzz37 has a reputation beyond reputeFilizzz37 has a reputation beyond reputeFilizzz37 has a reputation beyond reputeFilizzz37 has a reputation beyond reputeFilizzz37 has a reputation beyond reputeFilizzz37 has a reputation beyond reputeFilizzz37 has a reputation beyond reputeFilizzz37 has a reputation beyond reputeFilizzz37 has a reputation beyond repute

Alıntı:
Ĝαмźε tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Aslında söylemeliyim ki diziyi ilk başlarda izlemiyordum, annem izliyordu. Yaptığımız Halfeti ziyaretinden sonra merak edip ben de bakıyım dedim. Ve artık izliyorum : )
Önceki bölümleri de telafi ettim. Buna göre bir yorum yaparsam dizinin ilk bölümlerine göre konulardaki canlılığın düştüğünü söylemeliyim. Konular çok uzatılmaya başladı diye düşünüyorum.
Mesela Ebru ya da Baran artık öğrense gerçeği. Bir bölüm bu konu yazılıyor, sonraki bölüm geriye atılıyor. Ama bu ortaya çıksa daha heyecanlı hale gelir.
Ada-Maya-Baran.. Kardeşlerin yakınlaşmasını seviyorum. Daha çok Ada-Baran çatışmasını. Aslında birbirlerini kabullendiklerini, yakınlaşmalarını izlemek keyifli oluyor. Maya zaten kabullenmiş ve hep uyumlu... Rüzgar zaten abisine bağlanmış durumda
Baran'ın aşık oluşunu seviyorum ama Ayşe hakkında nötr durumdayım. Yani bazen gereksiz yere gurur yapıyor ve hep bir bilmişlik havasında sanki. Tamam mağdur durumda hiçbir suçu yok ama işte o karşı çıkmaları kafasına koyduğunu yapmaya çalışması sinir bozucu olabiliyor.
Kendal'a gelirsek kötü bir karakter ve sevmiyoruz. Ama beni bazı tepkileriyle çok güldürüyor bunu es geçemem
Asım'a diyecek bişey bulamıyorum. Can'ı tebrik ederim rolünün hakkını veriyor. Hiç suçu yok, günahsız babaya hasret.. İyi ki Kendal dışında birileri onu görmezden gelmiyor, mesela Kendal'ın her dediğini yapan Narin gibi. Hiç sevmiyorum onu.
Ve Ebru.. Hem çok iyi bir anne hem de kendi ayakları üstünde durabilen güçlü bir kadın. Kendi doğrularından vazgeçmiyor, iyi de yapıyor. Bu arada Fırat'la olmasını istemiyorum ben. Murat'la olmalarını istiyorum da öyle olursa da işler çok karışacak. Çok ayrıntı var işlenmesi gereken. Neler olur bilemiyorum Narin cephesi, Baran cephesi var. Ebru da diğer yanda.
Bakalım ama bu konu daha sonralarda işlenmeli bence. Şu an önemli olan benim için Baran'ın Ebru'nun gerçek annesi olduğunu öğrenmesi, kardeşleriyle yakınlaşması. Bu sahneleri keyifle izliyorum çünkü.

Gamze cok sansliymisin Halfeti gibi bir ziyaret etmisin.

Ben önümüzdeki yaz düsünüyordum.Memleketimizin ne güzel yerleri varmisda hic haberim yok.

Dizide genellikle Baran ve Ayse sahneleri cekimlerinde müzik ve o doga mukemmeldi.
Son bir kac bölüm o güzel manzaralar azaldi ama ben inaniyorum ilerki bölümlerde tekrar o harika dogayi Baran ve Ayse birlikteliginde izleriz.

Ben bu dizideki müziklerinede hayranim.Kim yapiyorsa ben kendisini teprik ediyorum.

Sanirim Firat nehri oluyor yada baglantisi.Biraz arastirdim googlede süper yerler.
Tabiki dizide süper hepsi birbirini tamamlayinca süper bir is cikarmislar ortaya.

Filizzz37 Çevrimdışı  
Eski 09-12-13, 23:40   #844
negisssss
Yönetmen

negisssss kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.07.2006
negisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond repute

Alıntı:
vanillya tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Canım o cd ile ilgili bir flashback sahnesi izleyeceğiz sanırım maya ve ada'nın küçüklüğünü
Resim gördüm ece uslunun f sayfasında yanında ikiz küçük kız vardı ..
Birtane odada sanki istanbulmuş gibi bir hava vermişler
Umarım o görüntüleri baranda izler
Sonuçta kardeşlerinden ayrı büyüdü, onların küçüklüğünü görünce kesin duygulanır ..

Fragmanda ise anlamadığım birşey var ; Bizim bildiğimiz Baran hemen adayla serdarın yanına gidip serdara dalardı .. ama ada'dan akşam hesap soruyor ?
Hadi diyelim güya ayşe engel oldu (ki bu durum son derece komik olurdu, bu vaka 2 kez yaşanmıştı ve ayşe barana hiçbir şekilde engel olamamıştı )
Baran akşama kadar bekleyemezdi hesap sormayı ... aceba ada eve akşam mı geliyor ?

Bence baran adaya aşırı derecede karışıyor, adada haksız değil yani.
Kıza istanbul'larda kimse karışmıyordu .. şimdi ise belki 1 sene olmamıştır hayatı boyunca hiç görmediği abisi her nekadar şuan inkar etsede ona kiminle konuşup konuşmayacağını söylüyor .. ada çocuk değil ki ..

Baran sevdiği insanları paylaşmayı pek sevmiyor galiba ..

Bu bölüm yine sibel-ayşe çok görüldü .. artık uyuz ayşenin triplerine katlanamıyorum tribi mümkünse sadece ada atsın . Ayşeye hiç yakısmıyor

Düşünsenize ada ah bu dizideki kan bağı hikayesi beni benden alıyor
Aaaaa küçük hallerini mi göreceğiz kızların yerim ki
Hayret Ayşeden ödün verip nasıl akıllarına gelecek kızların küçüklüğü helal valla ne diyeyim.

Valla ben Adanın yerinde olsaydım kafayı sıyırırdım herhalde o kadar varlığın içinde büyü sonra baban ölsün(yani şu anda böle)bilmedikleri bir yere gelsinler beş parasız başlarına bir dolu şeyler gelsin yeni yeni insanlar girsin hayatlarına gel de delirme bence tepkileri çok gerçek

Baran'ın bu kadar karışmasını da anlıyorum Baran'ın yapısı bu ama Ada da kendi tarafından haklı
Eski 10-12-13, 00:14   #845
vanillya
Asistan

vanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond repute

Alıntı:
Aaaaa küçük hallerini mi göreceğiz kızların yerim ki
Hayret Ayşeden ödün verip nasıl akıllarına gelecek kızların küçüklüğü helal valla ne diyeyim.

Valla ben Adanın yerinde olsaydım kafayı sıyırırdım herhalde o kadar varlığın içinde büyü sonra baban ölsün(yani şu anda böle)bilmedikleri bir yere gelsinler beş parasız başlarına bir dolu şeyler gelsin yeni yeni insanlar girsin hayatlarına gel de delirme bence tepkileri çok gerçek

Baran'ın bu kadar karışmasını da anlıyorum Baran'ın yapısı bu ama Ada da kendi tarafından haklı
Kızların küçüklüğü pek benzetemedim ama yinedende çok şeker
Bence deri ceketli kesin ada ada style .. görüyormusunuz kızın ta o zamandan beri ayrı bir tarzı var tarzını yerim adacık

Spoiler İçermektedir

Ve asıl olay ... Kendal ve Özlem .. ne kadar değişik geliyor değil mi yerim bunları

Spoiler İçermektedir

Şamverdi kardeşler istanbulda
Şaka bir yana , insanın büyüdüğü şehir ne büyük bir fark yaratıyor değil mi ..
Işte bazı insanlar sizi hiç düşünmeden kendi menfaat leri için sizin hayatınızı mahvediyor
Sadece sizinkini değil bir aileyi paramparça etmek
Bu resmi görünce bir tuhaf oldum .. aslında olması gerekn aile tablosu

Spoiler İçermektedir

Buarada Kadriye anayı çok severim ama kendisinin büyük yanlışları var
Tamam yaptığı şeyden çok pişman ama herşeyi değiştirebilir isterse ..
Ama yinede yapmıyor . Üstelik hergün ebru, baranın yüzüne bakabiliyor

Murata boş mezar yapacak Kadriye ana daha doğrusu yaptıracak
Çok duygusal sahneler e şahit olacağız
Birde murat dizoye dönecek ama nasıl .. hikayesini çok merak ediyorum
Umarım hafıza kaybı gibibir klişe izlemeyiz
Karagül gibi kaliteli bir diziye kalitesiz bir geri dönüş olur bence
vanillya Çevrimdışı  
Eski 10-12-13, 15:37   #846
leylanermin
Yönetmen

leylanermin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.12.2008
leylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond repute

Alıntı:
Filizzz37 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Gamze cok sansliymisin Halfeti gibi bir ziyaret etmisin.

Ben önümüzdeki yaz düsünüyordum.Memleketimizin ne güzel yerleri varmisda hic haberim yok.

Dizide genellikle Baran ve Ayse sahneleri cekimlerinde müzik ve o doga mukemmeldi.
Son bir kac bölüm o güzel manzaralar azaldi ama ben inaniyorum ilerki bölümlerde tekrar o harika dogayi Baran ve Ayse birlikteliginde izleriz.

Ben bu dizideki müziklerinede hayranim.Kim yapiyorsa ben kendisini teprik ediyorum.

Sanirim Firat nehri oluyor yada baglantisi.Biraz arastirdim googlede süper yerler.
Tabiki dizide süper hepsi birbirini tamamlayinca süper bir is cikarmislar ortaya.

of Halfetihele hikayesini okuduktan sonra bir başka büyülü geliyor oralar bana.Fırat nehri,Karagül,Fıratın asi sularının altında kalmış bir "dünya"
çok etkileyici.keşke gidip görme şansım olsa.
hatta Halfeti hikayesini ve orda bu olayı yaşayanların anlatıldığı bir dizi çekilse yine de çok güzel izlenir bence.Fırat nehriyle cebelleşen evlerini yurtlarını nehrin sularına vermek zorunda kalanların hikayesi.
çok üzücü ama bir o kadarda etkileyici bir olay.

benim genelde yeni başalayan bir dizide dikkatimi çeken ilk şey ya mekandır ya da müzikler.
Karagülde de bunların her ikisi olduğu için ilk bölümleri izlemezsem olmazdı zaten.sonrasında da devamı geldi zaten.kadrosu olsun teknik ekibi olsun hikayesi olsun.bu diziyi izlememek haksızlık olur.

vanillya resimler için teşekkürler.ebru ve küçük kızların olduğu resmi ilk kez gördüm ama Kendal ve Özlem resimlerini dün gördüm hatta multimedya başlığında paylaştım.
anlaşılan ilerki bölümlerde geçmişe yolculuk olacak dizide.
hem kendal ve özlemin,hemde ebru ve kızların..

bu arada diyorum ki twitterı olan arkadaşlar başlığımızın bu linkini senaristlere yollasak?
çok güzel fikri alışverişi yapıyoruz burda.yorumlar falan.
onlar için de derli toplu bir yer olur burası.
belkide haberleri vardır ama yine de yollayalım.
senaristlerimiz: @erkanbirgoren @turhanserkan @BetulYagsagan

leylanermin Çevrimdışı  
Eski 10-12-13, 16:58   #847
Ĝαмźε
Oyuncu

Ĝαмźε kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.02.2009
Ĝαмźε has a reputation beyond reputeĜαмźε has a reputation beyond reputeĜαмźε has a reputation beyond reputeĜαмźε has a reputation beyond reputeĜαмźε has a reputation beyond reputeĜαмźε has a reputation beyond reputeĜαмźε has a reputation beyond reputeĜαмźε has a reputation beyond reputeĜαмźε has a reputation beyond reputeĜαмźε has a reputation beyond reputeĜαмźε has a reputation beyond repute

Filiz,
Evet canım oraları gezme fırsatını yakaladım. Bir de gittiğimde çekimler olsaydı süper olacaktı. Küçük ama hem hikayesiyle hem de Fırat'ın suyuyla etkileyici bir yer kesinlikle.

Bu arada ben Özlem'den bahsetmemişim. Açıkçası seviyorum ben Özlem'i. Tamam meraklı her şeyi öğrenmeye çalışıyor. Ama aynı zamanda açık sözlü kimsenin söyleyemediği şeyleri o kolayca söyleyebiliyor. Kendal'ın görüntülerini de öğrendi şimdi ne düşünüyor merak ediyorum.

Fragmana göre Baran Adayla Serdar'ı görüyor ama o an yanlarına gitmiyor galiba. Eğer gitmezse şaşırırım valla sonuçta gidip onu püskürtmesiyle meşhur
Serdar konusunu Baran açığa çıkaracak gibi geliyor bana. Yani hem Adayla hem Mayayla olmasını.. Belki bunu söyledikten sonra Baran'a inanmazlar. Ya da iki kardeş bir olup Baran'ın onları birbirine düşürmeye çalışacağını düşünebilirler. Gerçi böyle bişey olmasını istemem. Olursa tabi bunun üzerine Baran hırsını Serdar'dan çıkarır yine
Ĝαмźε Çevrimdışı  
Eski 10-12-13, 20:00   #848
negisssss
Yönetmen

negisssss kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.07.2006
negisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond repute

Alıntı:
Kızların küçüklüğü pek benzetemedim ama yinedende çok şeker
Bence deri ceketli kesin ada ada style .. görüyormusunuz kızın ta o zamandan beri ayrı bir tarzı var tarzını yerim adacık

Ve asıl olay ... Kendal ve Özlem .. ne kadar değişik geliyor değil mi yerim bunları

Buarada Kadriye anayı çok severim ama kendisinin büyük yanlışları var
Tamam yaptığı şeyden çok pişman ama herşeyi değiştirebilir isterse ..
Ama yinede yapmıyor . Üstelik hergün ebru, baranın yüzüne bakabiliyor

Murata boş mezar yapacak Kadriye ana daha doğrusu yaptıracak
Çok duygusal sahneler e şahit olacağız
Birde murat dizoye dönecek ama nasıl .. hikayesini çok merak ediyorum
Umarım hafıza kaybı gibibir klişe izlemeyiz
Karagül gibi kaliteli bir diziye kalitesiz bir geri dönüş olur bence
Tatlım öncelikle çok teşekkür ediyorum
Sanırım şöyle olacak:
Kadriye hanım oğlunu görecek rüyasında bunu üzerine boşta olsa oğlumun bir mezarı olsun diyecek bu vesile ile de herkes ile geçmişe yolculuk mu yapılacak acaba?Sanırım böyle sahneler izleyeceğiz.
Küçük ikizler için bir ihtimalde de Ada'nın hazırladığı cd olabilir bilemedim bakalım göreceğiz.Umarım bu haftaki bölümde görürüz bu sahneleri.
Ve de kesinlikle o deri ceketli olan ada tam tarzing

Bir de Ada'nın üzgün olduğu bir anı paylaştı Ayça bugün onu da çok merak ettiim birilerini görüyor gibi bir hali vardı.Çatliciğiiim
negisssss Çevrimdışı  
Eski 10-12-13, 20:41   #849
vanillya
Asistan

Alıntı:
Tatlım öncelikle çok teşekkür ediyorum
Sanırım şöyle olacak:
Kadriye hanım oğlunu görecek rüyasında bunu üzerine boşta olsa oğlumun bir mezarı olsun diyecek bu vesile ile de herkes ile geçmişe yolculuk mu yapılacak acaba?Sanırım böyle sahneler izleyeceğiz.
Küçük ikizler için bir ihtimalde de Ada'nın hazırladığı cd olabilir bilemedim bakalım göreceğiz.Umarım bu haftaki bölümde görürüz bu sahneleri.
Ve de kesinlikle o deri ceketli olan ada tam tarzing

Bir de Ada'nın üzgün olduğu bir anı paylaştı Ayça bugün onu da çok merak ettiim birilerini görüyor gibi bir hali vardı.Çatliciğiiim
Rica ederim canım

Bencede kadriye ana muratı rüyasında gördükten sonra ona mezar yaptıracak
Ama mesela bu sayede karakterler zamanda yolculuk yaparlasa muratında içinde olması gerekmez mi?

Ebru fragmanda cd'yi izleyince çok duygulanıyor .. bu kesinlikle adanın yaptırdığı cd .. bu bölüm ada eline aldı sonra biryere gitti ama göstermediler ..
Bence bu bölüm o sahneyi göreceğiz .. ah özlem ah güzel iş yapıyorsunda hiç tam olmuyor
Şans yokki kızda. Bu arada özlem cdyi gördükten sonra baranın gerçek anesini araştırmaktan vazmıgeçti ne

Umarım adanın hazıradığı cdyi baranda izler .. eminim çok duygulanır ..

Fragmanda anlamadığım 2 şey var ;
1- ebru ve çocuklar neden cdyi ikinci kez fırat'ın evinde izliyor?
Yüz ifadeleri garipti .. böyle küçüklük videoları izler gibi değildi yani
2- murat diyor ki; Emanetime sahip çık?
Kadriye ana zaten ebruve çocuklara çok iyi davranıyor sahipleniyor
Aceba yakın zamanda birisinin başına birşey geleceğinin işaretimiydi o rüya?
Murat ne demek istedi dersiniz?

Ha birde tekrar sorayım
Fragman da baran adaya diyorki "La bi vurucam yarısı boşa gidecek zaten"
Yarısı boşa gidecek derken neyi kastetti??
vanillya Çevrimdışı  
Eski 10-12-13, 23:35   #850
leylanermin
Yönetmen

leylanermin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.12.2008
leylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond repute

Alıntı:
2- murat diyor ki; Emanetime sahip çık?
Kadriye ana zaten ebruve çocuklara çok iyi davranıyor sahipleniyor
Aceba yakın zamanda birisinin başına birşey geleceğinin işaretimiydi o rüya?
Murat ne demek istedi dersiniz?
Bence Kadriye rüyasında duyduğu o "emanetine sahip çık"sözünden sonra gidip mezar yaptıracak.
yani o sözü bu mezar konusuna yoracak.yani sahipsiz kalmış bir mezarı yok falan filan anlamında.
leylanermin Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Etiketler
ece uslu, yavuz bingöl, özcan deniz

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 5 (0 üye ve 5 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş