Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar)

Yanıtla

Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) kategorisinde Sana Bir Sır Vereceğim (FOX TV) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 22-12-13, 23:11   #121
MENEKŞE
Yardımcı Yönetmen

MENEKŞE kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.09.2006
MENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond repute

Alıntı:
bitanem_61 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
hani duru ölmeyecekti,neden benim duygularımla oynuyorsunuz menekşe hanım ben çok içli bir kızım zaten ölme ihtimali ne de sıcak bakmıyordum ahada kız gitti

bide o adi herif ölümün boşuna değil dedi iyice şiştim , hem dizi bitecekse ocak ta şurda bir durumu fazla geldi ha onuda bir şekilde iyileştirselerdi ya ne geçti ellerine anlamadım ben

büyük abi nin kızı o adi esra olabilir bakınız tencere kapak,adam kara kaplı defterinde hep ondan bahsetmiş ee esrada boşuna bu kadar bağlı değilya ona

ayyyyy kafamı bir toplayayım gelecem demek ocak ta bitiyor ayol iki yorum yukarda bitmiycek denmedimi bu ne hız dır yarabbi acaba bizim kadar hızlı karar değiştiren bir dizi var mıdır
Sürprizi kaçmasın diye şeyettim diye kıvırmaya çalışsam olma mı
Ben de beklemiyodum öleceğini, şok oldum Bizim senaristler bir ilki başardı, sonradan giren her karaktere aşık olan senaristler öldürdü kızı acımadan

Büyük Abinin kızının ben de Esra olacağını düşündüm de, Aylin'in hayatını niye etkilesin ki bu Bence kızı Aylin, o fotoğrafı görünce şok olmasının sebebi de annesinin olması bu sefer gerçekten inanıyorum bu duruma, ne saçmalık

İsyan&Kanatsız ışınlanıyomuş, kızlardan biri tahmin etmişti ve ben yine tutturamadım Sınavlarda neden başarısız olduğum belli, şans yok arkideş

Bu arada o fragman nedir öyle Biz bunu izlemiştik, bölümler mi karıştı nedir, yine Tilki Savaş'ı affeder, yine Mehmet ve Aylin karşı çıkar, yine Tilki Aylin'in kalbini kırar... bla bla bla Daha dün ölüp ölüp diriliyodun, kızın kalbini kırdım, kendimi affettirmem lazım diye o ne saçma evlilik teklifi hayaliydi o kısma girmiyorum zaten de, ne demiş düşünür:
Aynı yanlışı bir kez yaparsan hata, iki kez yaparsan aptallıktır!

Nur topu gibi aptal bir Tilkimiz oldu tamam Savaş, intikam ateşiyle artık iyilerin yanında yer alacak ama önceki yaptıkları da unutulacak cinsten değildi yani. Aylin daha kaç kez ölüm tehlikesi atlatmalı Savaş yüzünden de Tilki Savaş'a küsüp, totosunu dönmeli bilemiyorum yaani

Tilki'ye anlayış gösteremiycem artık, battı gözümde kendisi, Aylin gel yamacıma, yolun açık olsun Tilki
Eski 22-12-13, 23:36   #122
GÜL GÜZELİ
Yönetmen

GÜL GÜZELİ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.04.2006
GÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond repute

Duru cidden öldümü ( Belki ölmemiştir fragman yanıltması filandır olamazmı (( Belki zamanı geri alabilen biri çıkar duruyu diriltir olamazmı ( Bu arada aylün fragmanda çok rahat görünüyodu bence büyük abinin kızı o değil.. Bana kalırsa büyük abinin karısı esra ronabarın oynadıgı karakter kızıda büyük abinin kızı diye düşünüyorum..
GÜL GÜZELİ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-12-13, 23:37   #123
bitanem_61
Yönetmen

bitanem_61 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.05.2006
bitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond repute

efenim zırt pırt giden netim yüzünden bu yorumum iki saati bulacak başlıyalım
ilk sahnelerin hayal olduğunu biliyorduk ee güzel de olmuş,bebekli hayali tilki kurma sıda ayrıca güzel di, hele zoraki evlilik teklifidüğünde bulunan çağla ve savaşın aylin tarafından ne işleri var diye söylenmesi hepsi ni sevdim de ben kurtuluş sahnelerinde başka bir şey bekliyordum özetçi amcama kandım da çok önemli bir şey beklerken buldum kendimi,biran sevgi bile çıkar diye düşündüm her ne kadar hayalde olmasa da,ama yok burak sayesinde kurtuldu lar iyide oldu,zaten bu saatten sonra sevgi gelmez

ama o savaş varya o savaş yanımda olsa ona neler edeceğim onun bile aklında yok kalktı duruyu sınıyor adi şey tabi öyle sorgulayınca esrada hemen anladı az çakal değil ya(ben şimdiden babasının kızı diyorum) ama geçmiş olsun savaş efendi sonunda sevdiğin kızın ölümüne sebep oldun aferim,yalnız büyük abi yarı iyileşince duru neden durmadı ki,sonrasını ilaçlar halledemez miydi

yada meltem neden önce söylemediki, böylece duru kurtulurdu ben bu ölüme hazır değilim isyandayım, hayır savaş öleydi iyidiah senarist boyun devrilsin emi,bide çok iyi bölümlerle geliyormuşay hiç güleceğim yoktu ocakta bitecek dizinin senaryosu iyi olsa ne ki neyse senaristte çatmadan yorum yapamıyorum aa dostlar

çok şükür
isyanla kanatsızın gücünü öğrendik,tilkinin tepkisi harikaydı hadi be ama kısa sürdü bahçeden geldilerbide levet var dimi bir tek onun ki patates çıkmış aslında meltemle leventin kendilerine bir hayat kurmaları çok güzel bunu sevdim ama geçmiş yada onlara ihtiyacı olanlar varken işe yaraycakları biranda biz yokuz demenin anlamı ne

belki daha evvel oralarda olsalardı duru yaşıyor olurdu, taktım ben buna taktım, hayır yeni oyuncuya ne haçet şimdi bide ona alışma turları derken dizi bitti ne gereği var ama,duru hasta olsa iyileştiridik el birliği ile üstelik yarı iyileşince niye bırakmadı,şekil a da görüldüğü üzere fena taktım,ama bakınız herkes dağıldı,savaş,tilki,aylin,isyan,kanatsız, ben

ay ben reyhancığımı unuttum o nasıl şaşkınlıktır öyle,çağla bardakları tutbu kadına inme inmediyse bu saate kadar bundan sonra dahada bir şey olmaz bide kafedeki kızceğiz var yazık ne çektibe

tilki aramızda casus var dedi aklına ilk aylinin çağla geldi ahada haftaya onun maceraları başlıyor

ooff daha uzatmayacam sadece şu adi abi bozmasının asıl planı bütün güçleri kendinde toplamakmış sonunda derdini öğrendik, ben burda yine merak ederim,onun yanındaki bunca okuz ler niye hala yardım eder,adam bütün güçleri kendinde toplarsa onlara neler yapar ama ben mi paranoyakım bunlarmı çok salak çözemedim

ama iyi bir şey var zannedersem bakınız zzannedersem dedim aylin büyük abinin kara kitabını okurken bütün özel çocuklardan bahsetti,artık onlarda özellerin peşine düşebilir dimi
hoş büyük abi biliyordu da ne oldu durudan haberi olmamış, bizimkiler nasıl bulsun

ben şimdi yollamaya çalışayım bakalım net varmı

ay büyük abi nin kızı esra dedim ama büyük abi her fırsatta esrayı azarlıyordu acaba değilmi,yoksa manitasımı onun şu yeni gelecek yellozmu kızı,ben bundan sonra her kesi büyük abinin kızı sanarım
Eski 23-12-13, 00:06   #124
MENEKŞE
Yardımcı Yönetmen

MENEKŞE kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.09.2006
MENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond repute

Alıntı:
sakowcik tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Aslında bizim dizimizse herşey mümkün de bu kadarı da değil ha
Öldürsünler baksınlar sonra noluyo SBSV fanları ne yapar valla artık kestiremioyrum hiç bi şey yapmasalar da sosyal medyadan hücum ederler yapmcılara. Ben olsam hemen senaryoyu değiştirirdim

Bana da İsyanla Kanatsız ışınlanıyolar gibi geldi niyese. Selenayı ya da Perihan ablayı çağırmıyolarsa Çok yerinde bi güç olur ama bizim senarist onu da unutur

Levent çalışıyo gibi yalnız. Evet Leventcim nerden nereye. Nerde Çağlaya hava atıcam diye babasının arabasını kaçıran çocuk. Çok çektin be Levent
Sahibecimm kaptan nerelerdesin, tahminin tutmuş, koş kız koş

yılmadım, bu tahmini aradım sayfalarcaa sen de gel artık

bu arada bölüm özetinin son kısmını kopyalıyorum gençler;
Aylin büyük bir tesadüf sonucu Büyük Abi’ye ait inanılmaz bir sırrı ortaya çıkarır. Ancak bu sır Aylin’in de hayatını ummadığı bir şekilde etkiler. Büyük Abi bu sırrı öğrendiğinde ise oyunun kuralları bir kez daha değişecektir.

Tahmin etmek bedava
Sevgi ile Derya da mantıklı geldi, ama o zaman adam Sevgiyi tanıyo, kaçırdı üstelik. Karısı terk etmiş gitmiş, aramış bulamamış. Kızı da dolayısıyla kayıp, kesin Aylin yiaa ayh ben hiç karışmıyorum, beceremiyorum tahmin işlerini

Savaş'a değil de Duru'ya çok üzüldüm yaa Kız hayatında sevdi, aldatıldı. İyilik yaptı, yanlış anlaşıldı. Şifa verdi, ömründen gitti. Burak için canını feda etti Üstelik sevdiği adam kendini affettirememişti bile, kırgın gitti, son kez "seni seviyorum" sözünü duydu ya da duyamadı.
Duru'yu oyuncudan ötürü sevemedim ama aslında yazılan ne kadar naif bir karaktermiş, şimdi anlıyorum. Aylin'in dediği gibi "iyiler kazansaydı" keşke Eğer finalde de Aylin ölürse, adaletini seveyim dünya, yetti artık kötülerin zaferi diyorum!!
Eğer asi, laf dinlemez Tilki en baştan şu iyilerin lideri olup kızcağıza yardımcı olabilseydi şu an çok daha farklı olurdu. O fragmandan sonra Tilki'den bu denli soğuyacağımı düşünemezdim Tilki, herkesi düşündüğünü zanneden bencil biri oldu, çıktı
MENEKŞE Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-12-13, 00:25   #125
bitanem_61
Yönetmen

bitanem_61 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.05.2006
bitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond repute

fragman yorumu yapsam mı yapmasam mı karar veremedim ama yapacam o kesintiki efendi duru yu öldüğünü görünce savaşa bir bağırıyor burak olanları anlatınca birden abi moduna geçti,zaten her şey olduda bir sevgili olamadı aylinin karşısında

neyse çekil kalbini kırmayayım aylin, senin kafanı kırmak lazım hatta kardeşinle birlikte ikinizi bir bağlayıp,kızılcık çubuğu ile dövmek lazım(kızılcık buralar da meşhur bir ağaçtır,fazla acıtır)

çağla hanım anladık tilkiye aşıksın bunca zaman bir şeylerde yaptın ama el insaf yahu, daha evinizden yeni cenaze çıktı insan bir durup düşünür demi bu nasıl bir adam dır diye her şey gözünün önünde oluyor mal mısın dersem ayıp olur
ne istiycek ki büyükm abiden, tilkiy lebeni sorvayvır adasına gönderin başka kimse olmasın acundan istedim de kabuletmedi yada aylini öldürün ama tilkiye dokunmayın,yalnız zeynep hala oralardaysa ve bunu okuyamıyorsa burak gibi bende birine tüküresim geldi ahada yazdım

evet vatana millete hayırlı uğurlu olsun,dizi bitmiş son çekimlerini yapmışlar,atık,ocak olur şubat olur olur bir ara bitecek herkes kendi sitesinden vedasını etmiş,keşke başka bir güne almak akıllarına gelsey dide sonra son olaydı dimi,hayır bitince çok mu mutlu olacaklar acep,inşallah hiç bir işleri tutmaz

ve soruyorum bitecek diziye neden ikinci yada üçüncü oyuncu alırsınız ve keşke finalde de olsa sevgiyi görseydik

acep büyükabinin eşi sevgi olabilirmi,zaten hiç ondan bahsetmemişti sevgi ama rüya ellerinde adam kendi kızını tanımazmı

kız değilde erkek olsaymış tilki olurdu o da bu vicdan azabı ile yaşayamaz intihar ederdi, ,gece uçuşuna geçtim tilki ölse aylin üzülür o üzülürse bizde

son not final de mutlu son olsun,evet duruya kıydın adın batsın senarist ama bundan sonrası için hala geç değil diycektim ama çekimler bitmişayol nere elimi atsam kurudu, setide basamayız, senaristti de kaçıramayız en iyisi kanala bir şey yapmak ama ne
bitanem_61 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-12-13, 01:13   #126
FBemel
Yönetmen

FBemel kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.11.2005
FBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond repute

Selamlar canlarım

Bölüm nasıldı anlamadım ? Algım mı kapalı, yoksa bu sıkıştırılmış bölümlere mi alışamadım, bilmiyorum ama hayaller kısmı hariç pek mutlu etmedi beni.

He hayal kısmında da yine Aylin'in romantik tarafını, Tilki'nin de öküzlükte sınır tanımadığını bir kez daha görmüş olduk. O nasıl evlilik teklifiydi öyle ? İnsanlığı kurtarmadan evlenemezmiş. Peh

Düğün ve güzel bebek hayalleri Hande'ciğimin de koruma altına aldığı Aylin'imizden geldi. Ve "seni seviyorum" repliği. Hani ne zamandır Tilki'nin ağzından duymak istediğimiz. Yine Aylin'in dürtmesiyle oldu ama sonuç itibariyle oldu. Bu kadarına şükür.

Düğün sahnesine gerçekten güldüm ama. Önce valsle başlayıp sonra kasap havasına bağlanması tam bizdendi Tilki'nin bölüm boyunca sempatik geldiği tek kısım düğündü zaten.

He şu da var, kurtuldular, eve geldiler, kurdukları hayallere atıfta bulunarak "Daha evlenicez, çocuk yapıcaz, gerçi nasıl yapacaksak" gibi cümleler kurdu bizim öküz. Yahu Aylin'in bu konudaki yani sevdiğine dokunamamak hususunda ne kadar hassas olduğunu bilmiyor musun ? Neden bunun esprisini yapıyorsun ?

Duru'ya ayrıca üzüldüm. Yaptığı çok özel ve güzeldi. Keşke ölmeseydi, Savaş'ın da iyileşmek için bir şansı olsaydı. Bir yandan da Savaş'ın çok şanssız bir karakter olduğuna kanaat getiriyorum. Neyi sevdiyse hayat o veya bu şekilde almış elinden. Üzücü..

Yalnız intikam ateşiyle yanan Savaş'ın potansiyelini bildiğimizden Büyük Abi'ye açılan savaşta bizim saftirik Tilki'nin aklına gelmeyecek şeytanlıkları kendisinin akıl edeceğini düşünüyorum. Mutlu ve umutluyum

Ay hele fragman. Evlere şenlik. İşte böyle 10 bölümlük mevzuuyu 3 bölüme sığdırmaya çalışırsan olacağı budur. Tilki Savaş'ı tekrar affeder ( bu sefer Savaş'ın gerçekten iyilerin tarafına geçtiğine inanıyoruz hepimiz muhakkak ama ) Aylin'e atar yapar, kızın kalbini kırar, Büyük Abi'nin sırrı ortaya çıkar, Esra afişe olur............. Bunlar şimdi bir çırpıda aklıma gelenler.

Hande'ciğim ne güzel söylemişsin "Tilki, herkesi düşündüğünü zanneden bencil biri oldu, çıktı" . İşte bu Tilki'nin son bölümlerdeki ruh halinin özeti. Hadi bu halleri bi işe yarasa gam yemeyeceğim ama bölümde kendisinin de söylediği gibi bu kahramanlık taslama durumları olumlu bir sonuç doğurmuyor, kimseye bir faydası olmuyor, kimseyi içinde bulunduğu zor durumdan kurtarmıyor !!

bitanem_61 senin de bir tespitin çok yerinde olmuş. Savaş aslında çocukluğundaki Savaş'tan çok farklı ve dolayısıyla Tilki'ye yabancı biri olmasına rağmen en ufak fırsatta abi olabilirken, bi deli gibi aşık olduğu Aylin'e sevgili olamıyor. Gel de sinirlenme.

Spoiler İçermektedir

Neyse efenim. Uzun lafın kısası Türk dizisi izlememe kararı aldığım için kendimi takdir ettim. Bu kararımı hiçe sayıp SBSV'ye bağlandığım için de baya kızdım aynı zamanda. Bitsin de yine CNBC-e dizilerimle baş başa kalacağım.

Bu mesajımı editleye editleye bi hal oldum

Ama söylemeden geçemeyeceğim. Dizinin müzikleri, dizi için yazılan şarkılar zaten güzeldi ama final kesinleştikten sonra dinlediğimde daha bir acıtır oldu içimi.

Niye bu kadar duygusala bağladıysam
FBemel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-12-13, 01:31   #127
BGamzER
Oyuncu

BGamzER kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.08.2011
BGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond repute

Bittigim sahne

Tilki: Evlenicez kizim senle, bebek yapacaz, Umut olacak adi.
Aylin: Hayal
Tilki: Tamam, hele bi yapalimda su bebegi, gerci nasil yapacaksak... Adi sonraya kalsin
Aylin: Giciik!
Tilki: Kizma benim kucuk jenetørum

Iste AyTil iste ask dolu sozcukler....
Eski 23-12-13, 11:01   #128
dajavu
Asistan

dajavu kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.08.2012
dajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond repute

savas iyilere gecti, meltem ve levent iyi oldu... eee kotuluk yapacak kimse kalmadi,
boylece de senarist caglaya yuklenmis oldu....
ay Cagla Vay , Nezamandan beri Sesi Solugu Cikmiyordu , Meger sem Firtina Oncesi Sessizlikmis....

dajavu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-12-13, 13:23   #129
Gülden Selim
Yönetmen

Gülden Selim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.09.2009
Gülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond repute

Ya yuh. Duru öldü mü simdi.
Moralim bozuldu. Bune ya.
Duru cikmamaliydi, ben duru'yla savasciydim ya.
Izlemeye hevesimde kalmadi zaten, tilkinin dedigi lafa bak. "Aylin cekil önümden yoksa kalbini kiricammmiiiiissss" baslarim ya, bi mutlu sahne izletemediler dizi bitmeden!
Eski 23-12-13, 13:33   #130
1993
Yönetmen

1993 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.09.2006
1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute

ya umut sahnesi çok güzeldi
inş gerçeğinide görürüz
tilki neyin kafasındasın sen niye bğırıyosun kıza
aylin büyük abinin kızıysa büyük abi kızının gücünü alır ve biz umut sahnesinin gerçeğini görebiliriz
1993 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş