Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Güneşi Beklerken

Kapalı Konu

Güneşi Beklerken kategorisinde Güneşi Beklerken (Arşiv 29) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 31-12-13, 13:42   #521
tex..
Asistan

Giriş Tarihi: 07.04.2009
tex.. has a reputation beyond reputetex.. has a reputation beyond reputetex.. has a reputation beyond reputetex.. has a reputation beyond reputetex.. has a reputation beyond reputetex.. has a reputation beyond reputetex.. has a reputation beyond reputetex.. has a reputation beyond reputetex.. has a reputation beyond reputetex.. has a reputation beyond reputetex.. has a reputation beyond repute

Alıntı:
aborjine tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Barışşşşşşşşşş

1- Bardak her hangi bir şeyi içmeye yarayan bir alettir. Yenmez

Altan bey demişken öpüşme sahnesindeki hoşnut olmama durumumu çözdüm.

Sonsöz...
Yeni yıl hepinize aklınızdan ve kalbinizden geçenlerin hakkettiği şeyleri getirsin... İyi senelerr...
Bak sende benimle aynı sonuca vardın gördünmü. Barıştan bahsetmiyorum onun mekankolik hallaeri hiç çekilmiyor.

Ne dedin
1-Bardak
2-Hoşnut olmama durumu

Bardaktan başlayalım bardak nedir. İçinde sıvı barındıran bir nesne barınak ama ne barınıyor sıvı mesela su

Buradan Hoş nut a geçelim hoş hoşlanmak nut ise igilizcede fındıkgillerden bahseder yani fındık yani karadeniz yani deniz oda eşittir su

Birinde bardakta diğerinde denizde ne var su başka nerede var Havuzda

Bingo Havuz.

Şİmdi anladınmı neden olmuyor sahne. Because no pool no kiss

Üç kuruşluk keyfinizi heder ettğim için bağışlayın.

Hepinize sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum.İsteklerinize yakın olduğunuz bir yıl olsun.
tex.. Çevrimdışı  
Eski 31-12-13, 13:58   #522
elenam
Asistan

Giriş Tarihi: 16.09.2005
elenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond repute

Alıntı:
akide11 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
24.bölümdü canım. Hatta video çekmişti, umarım silinmemiştir diye dua etmiştik .

Bu arada güneşi beklerken forumundaki tüm forumdaşlarımın yeni yılını kutlarım. Sağlık , huzur , mutluluk ve bol kazanç ve Zeykerli güzel günler diliyorum.
evet çok saol canımm)
harika bir video idi...umarım silmemiştir o videoyu..ben zeynep in o videoyu görmesini çok istiyorum..
bölüm yorumuna gelinceeee...bence bölüm gayet güzeldi..ben bunlar bir aradayken ne kadar uyumlu olduklarını bu bölüm daha ne t görebildim..
elenam Çevrimdışı  
Eski 31-12-13, 14:02   #523
aborjine
Banned

Giriş Tarihi: 01.01.2012
aborjine has a reputation beyond reputeaborjine has a reputation beyond reputeaborjine has a reputation beyond reputeaborjine has a reputation beyond reputeaborjine has a reputation beyond reputeaborjine has a reputation beyond reputeaborjine has a reputation beyond reputeaborjine has a reputation beyond reputeaborjine has a reputation beyond reputeaborjine has a reputation beyond reputeaborjine has a reputation beyond repute

Alıntı:
tex.. tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bak sende benimle aynı sonuca vardın gördünmü. Barıştan bahsetmiyorum onun mekankolik hallaeri hiç çekilmiyor.

Ne dedin
1-Bardak
2-Hoşnut olmama durumu

Bardaktan başlayalım bardak nedir. İçinde sıvı barındıran bir nesne barınak ama ne barınıyor sıvı mesela su

Buradan Hoş nut a geçelim hoş hoşlanmak nut ise igilizcede fındıkgillerden bahseder yani fındık yani karadeniz yani deniz oda eşittir su

Birinde bardakta diğerinde denizde ne var su başka nerede var Havuzda

Bingo Havuz.

Şİmdi anladınmı neden olmuyor sahne. Because no pool no kiss

Üç kuruşluk keyfinizi heder ettğim için bağışlayın.

Hepinize sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum.İsteklerinize yakın olduğunuz bir yıl olsun.

Heder mi!!!! yooo dostum yooo.... Yeni yıl hediyesi olmuş basbayağı )

Birde uzun zamandır kafamı kurcalayan bişey var, Tayfun'la Yağmur'un annesi arasında bir olay var gibi geldi bana, aradaki bağlantıyı çözmeme yardım edersen çok sok çok sevinirim.

ona da bir el atıp üstadımmmm

edit : hala gülüyorummm )
aborjine Çevrimdışı  
Eski 31-12-13, 14:02   #524
elenam
Asistan

Giriş Tarihi: 16.09.2005
elenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond repute

Alıntı:
akide11 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
24.bölümdü canım. Hatta video çekmişti, umarım silinmemiştir diye dua etmiştik .

Bu arada güneşi beklerken forumundaki tüm forumdaşlarımın yeni yılını kutlarım. Sağlık , huzur , mutluluk ve bol kazanç ve Zeykerli güzel günler diliyorum.
çok saol canımm..
bişey söylicem...bu güneşi beklerken ilk yayınlanmaya başladığı zamanlar forumda bir sıkıntı vardı..giremiyordum bir türlü..girişler pek net oomuyordu..belki yarım saat sonra falan ancak giriliyordu..bende zannediyordum ki benim net.te bir sıkıntı var..kendi kendime diyordum ki acaba forumdakiler keremi keşfettiler mi..allahım yürüyen karizma bu yaaa...kızlar farkettilermi güneşi beklerkeni izleyen varmı diye düşünüyordum..
sonraaaa...forum açılmaya başladığında gördüm ki keşfetmek ne kelime adamın bedeninin en küçük milimine kadar analişzi yapılmış
elenam Çevrimdışı  
Eski 31-12-13, 14:17   #525
akide11
Asistan

Giriş Tarihi: 22.01.2013
akide11 has a reputation beyond reputeakide11 has a reputation beyond reputeakide11 has a reputation beyond reputeakide11 has a reputation beyond reputeakide11 has a reputation beyond reputeakide11 has a reputation beyond reputeakide11 has a reputation beyond reputeakide11 has a reputation beyond reputeakide11 has a reputation beyond reputeakide11 has a reputation beyond reputeakide11 has a reputation beyond repute

Alıntı:
elenam tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
çok saol canımm..
bişey söylicem...bu güneşi beklerken ilk yayınlanmaya başladığı zamanlar forumda bir sıkıntı vardı..giremiyordum bir türlü..girişler pek net oomuyordu..belki yarım saat sonra falan ancak giriliyordu..bende zannediyordum ki benim net.te bir sıkıntı var..kendi kendime diyordum ki acaba forumdakiler keremi keşfettiler mi..allahım yürüyen karizma bu yaaa...kızlar farkettilermi güneşi beklerkeni izleyen varmı diye düşünüyordum..
sonraaaa...forum açılmaya başladığında gördüm ki keşfetmek ne kelime adamın bedeninin en küçük milimine kadar analişzi yapılmış
evet sorun vardı ama girene kadar, ondan sonrası birazcık hızlanıyordu. Keremin analizi yapıldı sonuna kadar , adamın çene kemiğine kadar hemde yürüyen karizmayı bize bağışlayan allahıma sonsuz şükürler artık sende geri kalma bu sayfalardan

iyi yorumlar, iyi yıllar herkese
akide11 Çevrimdışı  
Eski 31-12-13, 14:17   #526
bursin
Asistan

bursin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.11.2013
bursin has a reputation beyond reputebursin has a reputation beyond reputebursin has a reputation beyond reputebursin has a reputation beyond reputebursin has a reputation beyond reputebursin has a reputation beyond reputebursin has a reputation beyond reputebursin has a reputation beyond reputebursin has a reputation beyond reputebursin has a reputation beyond reputebursin has a reputation beyond repute

Her kesin yeni yili kutlu olsun
Veeeee fragmanimiz bbirazdan geliyormus
Ben bu hafta olmaz diye dusunmusdum ama cok sevindim yeni bolumun olmasina
Ilk defa yanildigima seviniyorum
Eski 31-12-13, 14:17   #527
vandettaaa
Banned

Giriş Tarihi: 15.12.2011
vandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond repute

Alıntı:
özge_letyy tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Müjdeee.

Egemen Ozkan ‏@OzkanEgemen
GB @dkoc54 Didar'ın sizin için hazırladığı fragman birazdan sizlerle adı: hayal edebildiğiniz her şey gerçektir. Iyi seyirler. @cgdmoz

ohh bee geliyor demek haa

erken gelsin kimsenin akşam cok buralarda olacagını sanmıyorum
bi güzel yorumlarımızı yapalım

icimde garip bi heyecan var

nolur bu sefer zeykerli olsun fragman gözünüzü seveyim yaa
vandettaaa Çevrimdışı  
Eski 31-12-13, 14:19   #528
afk2005
Yönetmen

afk2005 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.01.2012
afk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond repute

Alıntı:
özge_letyy tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Müjdeee.

Egemen Ozkan ‏@OzkanEgemen
GB @dkoc54 Didar'ın sizin için hazırladığı fragman birazdan sizlerle adı: hayal edebildiğiniz her şey gerçektir. Iyi seyirler. @cgdmoz
Twit attıktan sonra gelen bu güzel haber için çok sevindim
Hadi bakalım gelsin tanıtım.Neler göreceğiz acaba çok merak ediyorum heyecan yaptım ben şimdiden.Yat sahnesi görürmüyüz acaba

Edit:Hayal edebildiğiniz herşey gerçektir.Pekmi manidar bu yaa.Bak şimdi kötü düşünmeye başladım.
afk2005 Çevrimdışı  
Eski 31-12-13, 14:21   #529
özge_letyy
Yönetmen

özge_letyy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.07.2006
özge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond repute

Alıntı:
Nian* tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hediyemizi aldık sanirim umarim cokcok guzel bir fragmandir
Evet yılbaşı hediyesi dedik dedik buyrun dediler. Umarım güzel bir fragmandır da istemez olaydık demeyiz.

Alıntı:
vandettaaa tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ohh bee geliyor demek haa

erken gelsin kimsenin akşam cok buralarda olacagını sanmıyorum
bi güzel yorumlarımızı yapalım

icimde garip bi heyecan var

nolur bu sefer zeykerli olsun fragman gözünüzü seveyim yaa
Çok iyi oldu erkenden çıkması aynen. 27'yi deli gibi merak ediyorum zaten, özellikle de tekne sahnesini. Bende de var o heyecandan. Fragman sayfasını açtım F5 tuşunu bozucam yine.
ZeyKerli fragmana ihtiyacımız var, çok görmesinler.
Eski 31-12-13, 14:22   #530
ekin-sarp
Yönetmen

ekin-sarp kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.09.2005
ekin-sarp has a reputation beyond reputeekin-sarp has a reputation beyond reputeekin-sarp has a reputation beyond reputeekin-sarp has a reputation beyond reputeekin-sarp has a reputation beyond reputeekin-sarp has a reputation beyond reputeekin-sarp has a reputation beyond reputeekin-sarp has a reputation beyond reputeekin-sarp has a reputation beyond reputeekin-sarp has a reputation beyond reputeekin-sarp has a reputation beyond repute

Öncelikle hepinizin yeni yılını kutlarım, umarım yeni yılda her şey dilediğiniz gibi olur kızlar.

Fragman çıkıyormuş birazdan, bu kadar erken beklemiyordum açıkcası. Çok sevindim, yılbaşı hediyesi olacak bizim için.

Yanlız benim merak ettiğim şey, bu hafta bölüm var mı yoksa iki hafta sonraki bölüm için mi bu fragman?

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş