Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar)

Yanıtla

Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) kategorisinde Sana Bir Sır Vereceğim (FOX TV) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 30-12-13, 23:52   #201
Yvaine Noble
Asistan

Yvaine Noble kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2011
Yvaine Noble has a reputation beyond reputeYvaine Noble has a reputation beyond reputeYvaine Noble has a reputation beyond reputeYvaine Noble has a reputation beyond reputeYvaine Noble has a reputation beyond reputeYvaine Noble has a reputation beyond reputeYvaine Noble has a reputation beyond reputeYvaine Noble has a reputation beyond reputeYvaine Noble has a reputation beyond reputeYvaine Noble has a reputation beyond reputeYvaine Noble has a reputation beyond repute

Höööf akşam akşam efkarlandırdın beni Sahibeeğğ. Hatırladım bir kötü oldum. :'( Hakkaten aynı kişi olamazlar ya imkansız. Mümkansız hatta.

Gençler bu arada. Her yerden, twitterdan, fbdan falan koptuğum bu dönemde az biraz takılmaya karar verdiğim bir yerdi burası. Başlık ıssızdı, kendim cirit atar giderim diyordum. Meğersem atarlı bir yorum bekliyormuşsunuz, negzel hep coştu buralar. Sizle tanıştığım için çok mutluyum, umarım 2014'te LYSDEN SONRA çogzel bizi şaşırtacak derecede güzel bir dizimiz olur o başlıkta yeniden buluşur hep güzel yorumlar yaparız. Bakın çok beğendiğiniz innnaannnılllmaz ötesi bir dizi olur söylemezsiniz bakın söylüyorum ayıp edersiniz. ((((((:

2014 hepinize mutluluk ve sağlık getirsin inşallah.
Hepinizin yanacıklarından öptüm. <3
Eski 31-12-13, 00:05   #202
MENEKŞE
Yardımcı Yönetmen

MENEKŞE kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.09.2006
MENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond reputeMENEKŞE has a reputation beyond repute

Biliyor muydunuz?

Hep sevmişimdir böyle gereksiz bilgileri bilmeyi

Veda mesajı gibi olmasın diye bir kısmını şeyapayım sofa

* Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin yapımcının ilk projesi olduğunu,
* Tanıtımlarını gören herkesin "tutmaz bu dizi" dediğini ama 2. bölümde başlığa doluştuğunu (misal ben),
* Aylin, Tilki ve Çağla karakterlerinin dizi başlamadan 1,5 ay öncesinden bi oyuncu koçuyla rollerine hazırlandığını,
* Meltem, Savaş karakterlerinin hiç oyuncu koçuyla çalışmadığını (çoğğ ilginç özellikle Savaş )
* Dizinin yazlık dizi olarak planlandığını ancak reytinglerin iyi gelmesinin hem yapımcıyı hem kanalı şaşırttığını,
* Dizinin ilk bölümlerinin yani o ayıla bayıla izlediğimiz bölümlerin Ethem Özışık'ın senaryosu olduğunu, saçmalamaya başladığı bölümlerde 2 bayan senaristin katıldığını,
* İlk bölümlerde yönetmenin, Tilki karakteri için Ekin'i seçen kişinin Cevriye Demir olduğunu,
* Murat Han'ın diziye "acaba saçma bir fantastik dizi olur mu?" endişesiyle başladığını,
* Ve en önemlisi benim "r" leri söyleyemediğimi

Biliyor muydunuz?

Bu mesaj da benden Kaptanım Sahibe'ye bir hoşluk olması amacıyla yazılmıştır!
Eski 31-12-13, 00:23   #203
FBemel
Yönetmen

FBemel kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.11.2005
FBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond repute

Sahibe'mm ne güzel sahneydi, ne güzel bölümlerdi. Sayende tekrar hatırlamış olduk Teşekkürler.

Tilki'nin o kıskanç halleri, Aylin'e duygularını itiraf ettiğini hayal etmesi, Aylin'in ( ki Demet'in oyunculuğuna şapka çıkarmıştım o sahnede ) duygularını, çaresizliğini yansıtması şahaneydi..

Ayça'cım elbet bir başka başlıkta buluşacağız Ama şimdilik zaten buralardayız

Hande'cim bunların çoğunu bilmiyordum ama beni en çok üzen kısmı senaryo yazma olayına 2 kadın senaristin müdahil olması oldu

Herkes becerebildiği işi yapmalı, değil mi ama ?

Hepinizin yeni yıl hepimize şahane şeyler getirsin inşallah. Ailemiz ve sevdiklerimizle güzel ve sağlıklı bir yıl geçirelim
Eski 31-12-13, 02:00   #204
bitanem_61
Yönetmen

bitanem_61 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.05.2006
bitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond repute

ben böyle bodoslama dalayım yine aylin o yangında ölecekmiymiş, bakınız bunuda ilk defa duydum o gereksiz bilgiler arasına alın

yalnız ben bir sonraki haftanın son bölüm olacağını düşünüyorum,yani yeni oyuncu falan gelmez, eğer devam etseydi gelirdi de bu saatten sonra bitecek diziyi gereksizdir kesmiş biçmiş tirler bence toplam iki bölüm var

umarım mutlu biter en azından bize bunu borçlular,dizi biterken sbsv ailesine teşekkür ederiz demeyle olmaz sadece
yalnız ben bunun lada yetinmem,kesin sonuç isterim, sevgi ye ne oldu,elif nerde ki o da özeldi aslında o depoda olmalı,rüyada orda olmalı,ha bunlar yok,her şeye bir cevabı olan senarist bunada bir cevap versin ben herkesin sonunu görmek istiyorum oka

buraya çok geç katıldım,malum ilk bölümlerinde yoktum,keşke izlediğim de gelip yorum yapsaydım, yinede sizleri tanımak çok güzeldi,her kese teşekkürler yorumlarınızı okumaktan büyük keyif aldım, başınızı şişirdiğim içinde özür dilerim,veda turlarına şimdiden başlıyalım

ve her kesin yeni yılı kutlu olsun,pek adetim değildir yeni yıl kutlamak ama, insan savaşın olmadığı, kimsenin kimseyi kırmadığı ve herkesin eşit olduğu bir dünya diliyorum,zor ama umut işte(bak umut dedim aklıma ne geldi)anladınız siz onu
Eski 31-12-13, 02:17   #205
BGamzER
Oyuncu

BGamzER kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.08.2011
BGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond repute

Sahibe arkdsmz yikip gecti buralari...
Simdi izledim 7.bolumu, replikler, sahneler, oyuncular, bambaskaydi o bolumler...

7. Bolumu izledikten snr, 1.bolumu de acip izledim Valla, hatta 1.-7. Bolumlerin hepsini izledim, simdi bitirdim.... Icim bi tuhaf oldu...

Dun aksam ki bolum gercekten bos du evet, ama haftaya bomba olck gibi gørunuyor...
(Bu sefer gercektende bir patlama olck ztn :p)

---------
Senaryonun el deyistirdigi ztn belli birseydi, Nerde ilk bolumler....
Ama hala bunun birazda Esra ronabarin gitmesiyle de alakali oldugunu dusunuyorum....

Neyse, kimse dizinin tutacagini hissetmemis, ozmn niye oynadilar!?
Icimden hala bir ses diyor ki oyuncular da dizinin bitmesini istiyor, ki ztn bitti , artk zil takip oynasinlar!
Dizi tutmazmisda falan da filan,
TT listesine bi baksinlar, FB , hatta buralar da dolu, SBSV ailesi diye bir sey de oldu hatta! Tmm reytingler iyi olmaya bilir, hos 60dk suruyor 1 bolumu...

Herkese herseye inat keske devam etse dizi... Ben isiyiyorum Valla...
Aytil siz bir hafta olmadan olur mu...
Baya etkilenmisimde haberim yokmus arkds...

Bu arada hepinizin yeni yilini kutluyorum, umarim hersey istediginiz gibi olur, guzel bir sene olur hepimiz icin, AyTilli bir sene olur insallah
Eski 31-12-13, 02:46   #206
gamze&oktay
Asistan

gamze&oktay kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.08.2009
gamze&oktay has a reputation beyond reputegamze&oktay has a reputation beyond reputegamze&oktay has a reputation beyond reputegamze&oktay has a reputation beyond reputegamze&oktay has a reputation beyond reputegamze&oktay has a reputation beyond reputegamze&oktay has a reputation beyond reputegamze&oktay has a reputation beyond reputegamze&oktay has a reputation beyond reputegamze&oktay has a reputation beyond reputegamze&oktay has a reputation beyond repute

Dizinin Şubat ayında final yapıcak olması gerçekten çok doğru bi karar

Bu senaristlerle dizi biraz daha devam etseydi final çekilmeden yayından kaldırılırdı zaten

Tilki Savaşın kardeşi olduğunu öğrendiğindeki tepkisi için bundan daha saçması olamaz demiştim bu hafta Aylini görünce anladımki yanılmışım Pes diyorum !

senaryo saçmalığı artık oyuncularıda vurdu sanırım onlarda gelişi güzel oynamaya başladı

Söylenecek çok şey var ama gerekde yok sanırım bukadar aşikar saçmalıklar olamaz senin neyine aksiyon neyine entrika

yapamıyosun zorlama
gamze&oktay Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-12-13, 20:55   #207
Meryemelike
Yardımcı Yönetmen

Meryemelike kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.09.2011
Meryemelike has a reputation beyond reputeMeryemelike has a reputation beyond reputeMeryemelike has a reputation beyond reputeMeryemelike has a reputation beyond reputeMeryemelike has a reputation beyond reputeMeryemelike has a reputation beyond reputeMeryemelike has a reputation beyond reputeMeryemelike has a reputation beyond reputeMeryemelike has a reputation beyond reputeMeryemelike has a reputation beyond reputeMeryemelike has a reputation beyond repute
Varsayılan Alıntı değil.

Hepimizin yeni yılı kutlu olsun yeni yıl kalbimizde istediğimiz ne varsa onu getirsin

Mutlu yıllar

Eski 01-01-14, 01:42   #208
bitanem_61
Yönetmen

bitanem_61 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.05.2006
bitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond repute

şimdi sitede okudum da büyük abi aylinin kızı olduğunu öğrenince çocukları bırakacakmış güyya ama daha sonra ki hafta güyya iki bölüm verilecekmiş, yeni karakterler girecekmiş, büyük abi kzıını almak istiycekmiş ama ailemiz vermiy cekmiş,aylin sadece mehmeti babası olduğunu kabul edecekmiş

ve savaş yine başlıy cakmış,ha merak ediyormuşuz sevgi nerdeymiş,nihat nerdeymiş, diğerlerine ne olmuş

ben asıl bitecek dizinin iki üç bölüme çıkarılmasının sebebini merak ediyorum üstelik hala niye yeni oyuncu gelicek onu merak ediyorum niye bırakıp da sonra kızının peşine düşecek o nu merak ediyorum

ve asıl o yangın nasıl çıktı onu merak ediyorum acep aylin özel gücünü kullanırken mi patlattı ortalığı ne gülerim ama ahada güleyim

25. Bölüm Özeti
Bölüm Tarihi: 05/01/2014

Aylin babası Büyük Abi ile anlaşma yapar. Ailesini rahat bırakırsa Aylin Büyük Abi'nin yanında kalacaktır. Bu anlaşmadan habersiz harekete geçen Tilki ve Savaş, Büyük Abi’yi köşeye kıstırmayı başarır. Savaş, Duru’nun intikamını almak için kararlıdır. Ancak Aylin, Savaş ve Tilki'yi durdurmaya çalışır. Tam bu sırada Büyük Abi'nin yaptığı oyun herkesin planlarını altüst edecektir. Mehmet çocukları kurtarmaya çalışırken Büyük Abi'nin adamları tarafından vurulur. Bunu öğrenen Esra önemli bir karar vermek zorunda kalır. Ancak bu karar ona pahalıya mal olur. Tüm bu yaşananların sonucunda Büyük Abi’nin korkunç gerçek planı artık su yüzüne çıkar. Ne yazık ki, herkesi kabullenmesi güç büyük bir acı beklemektedir... Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümüyle 5 Ocak Pazar akşamı Fox'ta!

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 01-01-14 tarihinde saat 02:13
bitanem_61 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-01-14, 03:09   #209
FBemel
Yönetmen

FBemel kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.11.2005
FBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond repute

Alıntı:
bitanem_61 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
şimdi sitede okudum da büyük abi aylinin kızı olduğunu öğrenince çocukları bırakacakmış güyya ama daha sonra ki hafta güyya iki bölüm verilecekmiş, yeni karakterler girecekmiş, büyük abi kzıını almak istiycekmiş ama ailemiz vermiy cekmiş,aylin sadece mehmeti babası olduğunu kabul edecekmiş

ve savaş yine başlıy cakmış,ha merak ediyormuşuz sevgi nerdeymiş,nihat nerdeymiş, diğerlerine ne olmuş

ben asıl bitecek dizinin iki üç bölüme çıkarılmasının sebebini merak ediyorum üstelik hala niye yeni oyuncu gelicek onu merak ediyorum niye bırakıp da sonra kızının peşine düşecek o nu merak ediyorum

ve asıl o yangın nasıl çıktı onu merak ediyorum acep aylin özel gücünü kullanırken mi patlattı ortalığı ne gülerim ama ahada güleyim

25. Bölüm Özeti
Bölüm Tarihi: 05/01/2014

Aylin babası Büyük Abi ile anlaşma yapar. Ailesini rahat bırakırsa Aylin Büyük Abi'nin yanında kalacaktır. Bu anlaşmadan habersiz harekete geçen Tilki ve Savaş, Büyük Abi’yi köşeye kıstırmayı başarır. Savaş, Duru’nun intikamını almak için kararlıdır. Ancak Aylin, Savaş ve Tilki'yi durdurmaya çalışır. Tam bu sırada Büyük Abi'nin yaptığı oyun herkesin planlarını altüst edecektir. Mehmet çocukları kurtarmaya çalışırken Büyük Abi'nin adamları tarafından vurulur. Bunu öğrenen Esra önemli bir karar vermek zorunda kalır. Ancak bu karar ona pahalıya mal olur. Tüm bu yaşananların sonucunda Büyük Abi’nin korkunç gerçek planı artık su yüzüne çıkar. Ne yazık ki, herkesi kabullenmesi güç büyük bir acı beklemektedir... Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümüyle 5 Ocak Pazar akşamı Fox'ta!
Özet her zamanki gibi çok aydınlatıcı

Sitelerde fragmanın patlama kısmından fotoğraflar paylaşılmış. Herkes dışarda. Tilki,Savaş,Levent,Çağla, çocuklar falan. Ama Aylin yok ortalıkta.

Hande'ciğimin Aylin'in öldüğüne dair söylediği şeyler geldi aklıma. Korktum bir an

Bu tahmini de çıkarsa şapka çıkartmak gerekir Hande'ciğime
FBemel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-01-14, 05:12   #210
BGamzER
Oyuncu

BGamzER kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.08.2011
BGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond reputeBGamzER has a reputation beyond repute

Øzet fragmani anlatmis sanki... Ztn øzetten Nzmn guzel bir sey cikmis ki??

Artk 1 ocak, SBSV hakkindaki gelismeyi 6 ocak da aciklayacaklar, toplantidan snr... Kanal son karari ozmn vereckmis...

Bu arada, yilin ilk dedikodusu benden gelsin
Spoiler İçermektedir

Huyum kurusun, napim... Dedikodu yapmayi hic sevmem
Ztn bunu okuyunca bi køtu oldu icim, niye bilmem... Ergen kafasina mi bagladim ne
BGamzER Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş