Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Güneşi Beklerken

Kapalı Konu

Güneşi Beklerken kategorisinde Güneşi Beklerken (Arşiv 34) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 12-01-14, 17:36   #751
afk2005
Yönetmen

afk2005 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.01.2012
afk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond repute

Alıntı:
elitay88 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Kerem herkese ders vermez ama sadece Zeynosuna daha önce Barışla bir fırça tutmuşluğu yok en büyük aşkı Barışla.

Bence bitmez kaldı ki bitse de Zeynep olmadığı ortada olur Zeynep o tuzağa 1 kez düştü bir daha düşmez. Kerem'in telinin hacklendiğini,Melis'in şüphelendiğini bile bile mesaj atmaz en kötü arar fragmandaki gibi. Melis zaten Zeynep'i öğrense bu öfkeyi nasıl içinde bastıracak? Çok zor Zeynep'i bir kaşık suda boğmak ister yani evine gitmez. Ya yanlış kişiyi bulacak ya da bizim Sayerimiz ava giderken avlayacak Melis'i ondan kurtulacak.
Simge Canım ne Melis nede Barış umurum dışı ne halleri varsa görsünler artık ya..

Şunları şu tatlılıklarında ve gelen son videodan sonra bu aşkın gerçekten saklanmasının saçma olduğunu düşünmeye başladım.Nasıl olsa o iki şeytan her türlü her haltı yemiyecek mi?E ozaman neden saklasınlar ki.Çıksınlar ortaya el ele artık diğerleride ne halt yiyiyorsa yesin.Planmı yapıcaklar o ufacık beyinleriyle yaparlarsa yapsınlar.

Bizim daha güçlü ZeyKer'imiz var onların planlarını bir güzel alt üst ederler sorun değil..Ama artık ramak kaldı sanırım birşeyler olucak bu bölüm ama nee...Neden bukadar ortaya döktülerse bölümü onuda anlamadım

Daha geçen gün Kanal D Yasak koymadımı yahu...Özellikle GB İle ilgili fotolar paylaşılmıyacaktı..Bunlarda iyice kendini aştı tutarsızlık diz boyu
Alıntı:
pink cat tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Artık Melis e sinirlenmek yok.. Unut canım Melis i.. Bak onların umurunda mı dünya.. Hah aynen bende öyle yapıcam şimdiden sonra..

Bu akşam keyifle bol bol ZeyKer izleyeceğiz belli oldu.. Aksiyonda aşk da son hız anlaşılan..

Ekip de dediğin gibi aynı şeyi yapıyor her hafta.. Sıkıntıdan ölüyoruz bölüm sonrası bir hüzün bir karamsarlık çıkamıyoruz işin içinden ardından ZeyKer fotolarını patlatıveriyorlar olan bize oluyor kalp dayanmıyor bunlara..

Orta doz yok GB de her türlü duygular tavan yapmış durumda .. Aşk da öfke de nefret de huzur da gizem de en uç noktalarda yaşanıyor..
Unuttum Tatlım Unuttum bile..Artık böyle birini tanımıyorum bile.
Oda kimmiş.Gizli köşelerde zırlayan, ezik, gurursuz bir insan tanımıyorum artık.

Ne halleri varsa görsünler.Heleki son gelenelrden sonra umarum dışılar.
Ama bu bölüm birşeyler olmalı.Yani bu kadar ortaya döküp üsüne birde güzel sözler yazınca anlamlı falan.Bölüm sonunda bizi ne karşılayacak diye merak ediyorum..

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 12-01-14 tarihinde saat 18:41
afk2005 Çevrimdışı  
Eski 12-01-14, 17:43   #752
gizem_90
Yönetmen

gizem_90 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.05.2006
gizem_90 has a reputation beyond reputegizem_90 has a reputation beyond reputegizem_90 has a reputation beyond reputegizem_90 has a reputation beyond reputegizem_90 has a reputation beyond reputegizem_90 has a reputation beyond reputegizem_90 has a reputation beyond reputegizem_90 has a reputation beyond reputegizem_90 has a reputation beyond reputegizem_90 has a reputation beyond reputegizem_90 has a reputation beyond repute

Gelen fotoğraf ve video'ya ba-yıl-dım! Bir bakış, bir dokunuş, insanı nasıl mest ediyor ya. Akşamı dört gözle bekliyorum. Ama lütfen bu sahneler kısa olmasın, tek korkum güzelim sahneleri geçiştirmeleri.
Güzelim demişken, Kerem'den Zeynepe yeni bölümde bir 'güzelim' demesini bekliyorum, Sayer uzun zamandır söylemiyordu
Eski 12-01-14, 17:45   #753
efsaneask
Yönetmen

efsaneask kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.10.2007
efsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond repute

allahim sana geliyorum

O video ve resimler ne öyle bittim eridimmm resmen

ZeyKer Jaleye beraber bir hediye yapiyorlar ve altina bir ZeyKer imzasi attiklari zaman bu is tamamdir
BIttim ya o nasil bir durus bu saatler simdi nasil gececek aceba kalp krizi gecirir miyiz

Videoya diyeccek hicbirseyim kalmadi ne olursa olsun kimsel ZeyKerin umrunda degil
efsaneask Çevrimdışı  
Eski 12-01-14, 17:50   #754
PeyZo
Asistan

PeyZo kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.07.2007
PeyZo has a reputation beyond reputePeyZo has a reputation beyond reputePeyZo has a reputation beyond reputePeyZo has a reputation beyond reputePeyZo has a reputation beyond reputePeyZo has a reputation beyond reputePeyZo has a reputation beyond reputePeyZo has a reputation beyond reputePeyZo has a reputation beyond reputePeyZo has a reputation beyond reputePeyZo has a reputation beyond repute

Alıntı:
sebebin tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Her fotolarında tablo gibiler bugün, ne desek az kalıyor, ne desek aşklarına,o bakışmalarına yetersiz kalıyor
Zeynep nasıl bir aşka düştü öyle, nasıl cesur bir aşık, nasıl güven duyan bir kız oldu Kerem'e ve onun aşkına. Onun aşkını da Kerem'inki gibi derin ve büyük işledikleri için senaristlerin önünde saygı ile eğiliyorum.
Horzum'a bu aralar baya çay içirmişler ya da Çaykur'u satın almışlar, neyin torpili bu

Kanal D kesin sayfamıza uğramış ve ben de azıcık uçayım bakalım nasıl oluyormuş demiş ve başlamış uçuşa.. Sakin olsun ve hemen aşağıya inmeden daha da uçsun Tam gaz devam

İkisinin aşklarına da öyle büyük kademeler kat ettirdiler ki sadece hayran hayran, imrenerek bakıyoruz öylece.. Zeynep'e en güzel şahesere bakar gibi bakan Kerem ve Kerem'in yanında dünyayı unutan; bir tek ona odaklanan Zeynep..
Oy oy eriyorum ama ben Zeynep'in aşık hali bi baska olmus.Her gecen bolum sasirtiyor bizi cesaretiyle o kocaman sevmesiyle.Ancak bazi seyleri aşmış,inanan,guveni tam olan bir aşık aşığına o sozleri soyleyebilirdi

Rizeli olup okul zamanlari disinda Rizede yasayan bir has Rizeli olarak Gokhan Horzum'a her turlu cay takviyesi yapilir,itinayla çayın en iyisi yollanir Adres falan bilsem sahiden yollayacagim

Ayriyetten Hepimizin Kandili mubarek olsun,Allah dualarimizi kabul etsin
PeyZo Çevrimdışı  
Eski 12-01-14, 17:52   #755
asir5
Oyuncu

asir5 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.12.2007
asir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond repute

Bür dünya isim vardi bugün, hala bitmis degilim.. Bir bakayim foruma dedim.. Sayfalar almis basini gitmis. 20 sayfa okumam lazim... Az yavas olun Canlar

Resimlere hele videoya bayildim.. Zeynep tamda benim istedigim gibi davraniyor.. Aslinda degilsin... Evet degil...Hicbir zaman olmadi Melker, olmayacakta..
Keremin Melise karsi hicbir sorumlulugu yok.. Umut verecek hicbirsey yapmadi. Cicekler, yemekler, sinema, özür dileme; benim icin kalbini kirdigini, üzdügünü düsündügü arkadasina yaptigi jestlerdi. Bunu hepimiz yapiyoruz.. Sevmedigimiz birine bile söz verip tutadigimizda, üzdügümüzü düsündügümüzde...Bunlari sebep göstererek Kerem Melise umut verdi demem.. Kimse kimseye umut vermez.. Herkes duymak istediklerini beklediginde, karsisindakinin bakisindan, durusundan, sözlerinden anlam cikarip, kendi kafasinda inanmak istedigine inanir..
Melis kendi kafasinda kurduklarina inanmissa, bunun sorumlusu Kerem olamaz...

Bu aksam bol Zeykerli, bol askli olacak... dört gözle bekliyorumm
asir5 Çevrimdışı  
Eski 12-01-14, 17:54   #756
elitay88
Yönetmen

elitay88 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.05.2012
elitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond repute

Alıntı:
afk2005 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Simge Canım ne Melis nede Barış umurum dışı ne halleri varsa görsünler artık ya..

Şunları şu tatlılıklarında ve gelen son videodan sonra bu aşkın gerçekten saklanmasının saçma olduğunu düşünmeye başladım.Nasıl olsa o iki şeytan her türlü her haltı yemiyecek mi?E ozaman neden saklasınlar ki.Çıksınlar ortaya el ele artık diğerleride ne halt yiyiyorsa yesin.Planmı yapıcaklar o ufacık beyinleriyle yaparlarsa yapsınlar.

Bizim daha güçlü ZeyKer'imiz var onların planlarını bir güzel alt üst ederler sorun değil..Ama artık ramak kaldı sanırım birşeyler olucak bu bölüm ama nee...Neden bukadar ortaya döktülerse bölümü onuda anlamadım

Daha geçen gün Kanal D Yasak koymadımı yahu...Özellikle GB İle ilgili fotolar paylaşılmıyacaktı..Bunlarda iyice kendini aştı tutarsızlık diz boyu
Ben de onlara gram üzülmüorum hani kırılmışlar üzülmüşler umrumda değil çünkü duydukları aşk değil birinin takınıt diğerinin hırs. Bunlara mı üzülcez peh yani hem daha kötü yüzlerini bilmiyorlar hele Kerem Barış'ın o intikamcı yüzünü görsün o zaman görcem kardeşliklerini. Zeynep de Melis'in sakladığı sırrı bilse yüzüne bakmaz. Kardeşim demez çünkü o fırsatı kaybetti Melis o kadar çok fırsatı vardı ama söylemedi de söyletmedi de. Üstelik bu sevgili olaylarına benzemez. Bugün sevgili olursun yarın ayrılırsın ayrılmazsın belli olmaz ama baba. Bir insanı babasından ayırmak vicdansızlıktır bana göre. Suçun en büyüğü Jale de ama diğerleri de pek masum kalmadı.

Alıntı:
efsaneask tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

BIttim ya o nasil bir durus bu saatler simdi nasil gececek aceba kalp krizi gecirir miyiz

Videoya diyeccek hicbirseyim kalmadi ne olursa olsun kimsel ZeyKerin umrunda degil
Eee Cansucum Aslı hanım ne demişti engel olamaz kimse Zeynep ve Kerem'e.

Melis kazdığı kuyulara düşsün bu akşam bölüm sonu hadi bakalım. Zeykeri öğrenirse de salağa yatacağı için bunu istemiyorum Zeyker el ele gelsinler okula bir gün. Tamam şimdi sırası değil ama birkaç bölüm sonra gelsinler. Gelsinler ama yani el ele salına salına Kerem'in 2. hayali bu olur galiba. Sadece biz biliyoruz diye yakındığına göre buna bir çare bulsun Kerem.
Eski 12-01-14, 17:56   #757
asi guzel
Yardımcı Yönetmen

asi guzel kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.07.2008
asi guzel has a reputation beyond reputeasi guzel has a reputation beyond reputeasi guzel has a reputation beyond reputeasi guzel has a reputation beyond reputeasi guzel has a reputation beyond reputeasi guzel has a reputation beyond reputeasi guzel has a reputation beyond reputeasi guzel has a reputation beyond reputeasi guzel has a reputation beyond reputeasi guzel has a reputation beyond reputeasi guzel has a reputation beyond repute

Ben iyice güzel düşünmeye başladım.KanalD sanki akşama bizi hazırlamaya çalışıyor gibi. Ve şu ana kadar bildiğimiz sahnelere çok çok iyi olacak,uzun replikler olacak bence.Ve bilmediğimiz bi ,ki sahne daha var gibi. Ayrıca 2 tane küçül öpücük bekliyorum.
Çok mu umutlu oldu
Eski 12-01-14, 18:01   #758
elitay88
Yönetmen

elitay88 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.05.2012
elitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond repute

Moraller çok iyi bozmak da istemiyorum bozmak istemeyenler okumasın.

Spoiler İçermektedir
elitay88 Çevrimdışı  
Eski 12-01-14, 18:08   #759
pink cat
Oyuncu

pink cat kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.02.2012
pink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond repute

Alıntı:
afk2005 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Unuttum Tatlım Unuttum bile..Artık böyle birini tanımıyorum bile.
Oda kimmiş.Gizli köşelerde zırlayan, ezik, gurursuz bir insan tanımıyorum artık.

Ne halleri varsa görsünler.Heleki son gelenelrden sonra umarum dışılar.
Ama bu bölüm birşeyler olmalı.Yani bu kadar ortaya döküp üsüne birde güzel sözler yazınca anlamlı falan.Bölüm sonunda bizi ne karşılayacak diye merak ediyorum..

Sorma .. Konuşma patlaması da yaşanıyor bu bölüm sanırsam.. Aşırı uçlarda aşkdan sonra repliklere baksanıza havalarda uçuşuyor.. Artık bakışmalar faslı yetmez oldu dokunmaları da aşmışlar .. Zeynep in cesurluğuda cabası .. İnanılmaz güzellikte gidiyorlar şuan ve Zeynep in cesaretine bayıldım ayrıca.. Kerem ihtiyacı olduğu ellere bırakmış durumda kendini resmen.. Yakında Kerem e her şeyi ben halledicem karışma sen derse şaşırmam..
Kerem zaten bile isteye teslimiyette zaten Zeynep e şu an.. Ona kale olsa farketmez tırmanır her yeri çıkar yanına Zeynep in bırakır kendini ona..
Eski 12-01-14, 18:09   #760
soguk
Asistan

soguk kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.08.2012
soguk has a reputation beyond reputesoguk has a reputation beyond reputesoguk has a reputation beyond reputesoguk has a reputation beyond reputesoguk has a reputation beyond reputesoguk has a reputation beyond reputesoguk has a reputation beyond reputesoguk has a reputation beyond reputesoguk has a reputation beyond reputesoguk has a reputation beyond reputesoguk has a reputation beyond repute

Alıntı:
elitay88 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Moraller çok iyi bozmak da istemiyorum bozmak istemeyenler okumasın.

Spoiler İçermektedir
Evet set ordaydı bende gittim. Ama bir fotoğraf bile çektiremedim orası ayrı.
Gördüğüm bir sahne vardı tepeden doğru izledik. Ama moralleri bozmak istemediğim için bölümden sonra yazıcam.
soguk Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Etiketler
efecan şenolsun, emre kınay, gökçe yanardağ, gökhan horzum, hande doğandemir, ismail ege şaşmaz, kerem bürsin, merve hazer, yağmur tanrısevsin

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş