Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Kayıp

Yanıtla

Kayıp kategorisinde Kayıp - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 20-01-14, 23:35   #701
lotus03
Asistan

lotus03 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.11.2013
lotus03 has a reputation beyond reputelotus03 has a reputation beyond reputelotus03 has a reputation beyond reputelotus03 has a reputation beyond reputelotus03 has a reputation beyond reputelotus03 has a reputation beyond reputelotus03 has a reputation beyond reputelotus03 has a reputation beyond reputelotus03 has a reputation beyond reputelotus03 has a reputation beyond reputelotus03 has a reputation beyond repute

Finale bir kala, hadi başlasın ama hiç bitmesin dediğim bölüm..
Çok can yakacak şimdiden belli oldu.
Eski 21-01-14, 00:03   #702
cassamdean
Asistan

cassamdean kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.10.2010
cassamdean has a reputation beyond reputecassamdean has a reputation beyond reputecassamdean has a reputation beyond reputecassamdean has a reputation beyond reputecassamdean has a reputation beyond reputecassamdean has a reputation beyond reputecassamdean has a reputation beyond reputecassamdean has a reputation beyond reputecassamdean has a reputation beyond reputecassamdean has a reputation beyond reputecassamdean has a reputation beyond repute

aaa falco cok cabuk farkedildi cabuk cabuk bitiriuoar bu diziyi cok ozluycem oyunluklari seneryosu ve de muhtesem muzikleri ile essiz ama deger gormeyen bir yapimdi..
cassamdean Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-01-14, 00:19   #703
aleida
Set Görevlisi

aleida kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.07.2011
aleida has a reputation beyond reputealeida has a reputation beyond reputealeida has a reputation beyond reputealeida has a reputation beyond reputealeida has a reputation beyond reputealeida has a reputation beyond reputealeida has a reputation beyond reputealeida has a reputation beyond reputealeida has a reputation beyond reputealeida has a reputation beyond reputealeida has a reputation beyond repute

arkadaşlar aranızdan bana özet gecebilcek olan var mı
özlemin cocugu mu varmış? kimden?
Eski 21-01-14, 00:25   #704
ELİF_SOYLU
Yönetmen

ELİF_SOYLU kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.02.2009
ELİF_SOYLU has a reputation beyond reputeELİF_SOYLU has a reputation beyond reputeELİF_SOYLU has a reputation beyond reputeELİF_SOYLU has a reputation beyond reputeELİF_SOYLU has a reputation beyond reputeELİF_SOYLU has a reputation beyond reputeELİF_SOYLU has a reputation beyond reputeELİF_SOYLU has a reputation beyond reputeELİF_SOYLU has a reputation beyond reputeELİF_SOYLU has a reputation beyond reputeELİF_SOYLU has a reputation beyond repute

Alıntı:
aleida tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
arkadaşlar aranızdan bana özet gecebilcek olan var mı
özlemin cocugu mu varmış? kimden?

Ne yazık ki Kemal'den,çocuğu öldü diye biliyor özlem,aslında ölmemiş ve bunu öğreniyor,Falko ile iş birliği yapıyor ya ve olaylar böyle başlıyor kısa öz özet geçtim : )

ELİF_SOYLU Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-01-14, 00:28   #705
aleida
Set Görevlisi

aleida kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.07.2011
aleida has a reputation beyond reputealeida has a reputation beyond reputealeida has a reputation beyond reputealeida has a reputation beyond reputealeida has a reputation beyond reputealeida has a reputation beyond reputealeida has a reputation beyond reputealeida has a reputation beyond reputealeida has a reputation beyond reputealeida has a reputation beyond reputealeida has a reputation beyond repute

teşekkürler elif soylu ben aldırdığını düşünüyordum. kemal napmış bebeği? cok sey istiyorum farkındayım
aleida Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-01-14, 00:31   #706
lotus03
Asistan

lotus03 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.11.2013
lotus03 has a reputation beyond reputelotus03 has a reputation beyond reputelotus03 has a reputation beyond reputelotus03 has a reputation beyond reputelotus03 has a reputation beyond reputelotus03 has a reputation beyond reputelotus03 has a reputation beyond reputelotus03 has a reputation beyond reputelotus03 has a reputation beyond reputelotus03 has a reputation beyond reputelotus03 has a reputation beyond repute

Alıntı:
aleida tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
teşekkürler elif soylu ben aldırdığını düşünüyordum. kemal napmış bebeği? cok sey istiyorum farkındayım
Evlatlık vermiş ve yerini de bilmediğini iddia ediyor Kemal. Aldırmaya da zorladı Kemal ama Özlem son anda vazgeçmişti.
lotus03 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-01-14, 02:11   #707
sinemim_g
Yönetmen

sinemim_g kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.12.2005
sinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond repute

Dağıldım. Çok dağıldım. Bölüm boyunca Özlem çok canımı yaktı.
Özlem'in yatağın üzerinde çaresizce, kendisine ne olacağını bilmeden ,
hiç bi şey umrunda olmadan sevdiği adama her şeyi anlatması ;
"Oğlum bi yerde yaşıyor. Ama ben bilmiyorum. Ben oğlumun yüzünü bile görmedim Mehmet. Ellerini. Gülüşünü.Kokusunu. Bunun nasıl bi şey olduğunu bilemezsin.
Yaşamayan kimse bilemez."
Evet bu cümlelerden sonra, kimse bana Falko'nun lanet olası aşkından , aşk acısından bahsetmesin !

Ben toparlanmam bi müddet.
Sadece 1 bölüm kaldı elimizde.
Ben bu diziyi yüreğimin en köşesine koyacağım,
ve asla unutmayacağım.

Biliyorum ki bütün Kayıp seyircisi, Kayıp'ın unutulmasına izin vermeyecek.

Not alın. Kayıp'ın 1. bölümünü ve 18. bölümünü not alın.
bu tarihlerde bir araya gelip, kimseye unutturmayacağız bu tarihleri !
Eski 21-01-14, 02:22   #708
Ateş
Yönetmen

Ateş kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.08.2005
Ateş has a reputation beyond reputeAteş has a reputation beyond reputeAteş has a reputation beyond reputeAteş has a reputation beyond reputeAteş has a reputation beyond reputeAteş has a reputation beyond reputeAteş has a reputation beyond reputeAteş has a reputation beyond reputeAteş has a reputation beyond reputeAteş has a reputation beyond reputeAteş has a reputation beyond repute

Bölüm başladığı ilk dakikadan son saniyesine kadar hüzne boğdu, hırpaladı, nefessiz bıraktı çok fazla üzdü ama asıl üzüldüğüm nokta herşeyin sebebi olan Kemal in kaçıp gitmesi oldu. En büyük acıyı onun çekmesi gerekiyorken en az yarayı baştan beri o aldı. Sürünmeli, canı yanmalı ölmekten beter olmalıydı. Böyle bir son ona mükafat olurdu ve 18 de yakalanmaz ise öyle olacak. Onun bedeli bu değildi çünkü o bir bedel ödemedi.

Bölümü woww, oha, çüş, nasıl biter nidaları ve isyanları eşliğinde izledim fakat bittiği andan itibaren tüm heyecanım yerini hüzne bıraktı. Zira devam edebilseydi dizi böyle sürmeyecekti bizler gerçek hikayeyi izleyemediğimiz gibi gerçek finalide izleyemeyeceğiz. Çok üzgünüm beh.
Ateş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-01-14, 02:25   #709
zonazom
Yönetmen

zonazom kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.07.2010
zonazom has a reputation beyond reputezonazom has a reputation beyond reputezonazom has a reputation beyond reputezonazom has a reputation beyond reputezonazom has a reputation beyond reputezonazom has a reputation beyond reputezonazom has a reputation beyond reputezonazom has a reputation beyond reputezonazom has a reputation beyond reputezonazom has a reputation beyond reputezonazom has a reputation beyond repute

artık türk dizilerinin durumu adına tüm umudumu yitirdim.
iki seçeneğin var ya kaliteli işleri izleyeceksin ama kanal yapımcı seni sinir hastası edecek.
ya senaryonun oyuncuların çekimin bi halta benzemediği dizileri izleyip beynini eriteceksin.
bu ikiside bana hiç iyi gelmiyor açıkcası. çok uzun bir süre türk dizisi izlemeyeceğimden eminim.
bu kanallara bu primi vermeye hiç niyetim yok artık.seyirciyle resmen kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyorlar.
şartlar düzelmeden rayına oturmadan gram ilerleme olmayacak bu sektörde.
Kayıp ortalama bir türk dizisinde minumun 2 sezonluk konuyu 17 bölümde anlattı.
nerdeyse çekim hatası olmadı, tüm oyuncular çok çok iyiydi. senaryonun başı sonu belliydi en önemlisi.
bu işi izleyemedikten sonra ne izleyelim. vallahi biri desin ne izleyelim.
bu kanallara zaten prim asla vermiycem artık ama bir kişi var ki onun programını ASLA izlemiycem.
beyaz show tabi ki bu olayların bir mimarı da kendisi.
o set ekibinin , karnı burnunda çalışan yönetmenin, kusursuz bir iş çıkaran oyuncuların, genç yaşına rağmen
bu senaryoyu kaleme alan senaristin hakkını verecek durumda değil bu dizinin ipini çekenler.
sonları güzel olacak ama eminim teker teker çıkacak bunların hesabı. dizi başlat bitir başlat bitir...

Eski 21-01-14, 02:29   #710
peaces
Asistan

peaces kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.01.2012
peaces has a reputation beyond reputepeaces has a reputation beyond reputepeaces has a reputation beyond reputepeaces has a reputation beyond reputepeaces has a reputation beyond reputepeaces has a reputation beyond reputepeaces has a reputation beyond reputepeaces has a reputation beyond reputepeaces has a reputation beyond reputepeaces has a reputation beyond reputepeaces has a reputation beyond repute

Aslında yazmayı düşünmüyordum artık.Ama bunca zaman izlediğim,sevdiğim dizi için,takip ettiğim başlık için yazmak istedim.

Jeneriği daha bir dikkatle izledim biteceğini bildiğim için.Ayrılacağın sevdiğine daha dikkatli bakmak gibi bir şeydi bu.Jeneriğin sonundaki Kayıp logosuna ve müziğine dikkat kesildim.A ağğ a ağğğ a ağğğ a ağğğ a ağğ...Dı dığğn dı dığğn dı dığğn dı dığğn dı dığğğnnn

&&&

Efendim bölüm her zamanki gibi muhteşemdi. Bütün emeği geçenleri tebrik ederim.Çok çok teşekkür ederim böyle güzel bir dizi izlettikleri için bizlere.Bütün oyuncular her zamanki gibi harikaydılar.

&&&

Bölümde iki kahramanım vardı:Mehmet ve Leyla..

Kim bilir ne zordur sevdiğini adalete teslim etmek.Teslim ettiler,çünkü olması gereken buydu,doğru olan buydu.Mehmet Özlem'i,Leyla Kemal'i her şeye rağmen seviyor.Ama başkaları için düşündükleri doğruları,bu kez kendi yakınları için uygulamak zorundaydılar.

İstese Mehmet götürmezdi Özlem'i karakola."Zaten pişman olmuş" diyebilirdi ama yapmadı.Aferin,işte insanlık asıl budur.Gerçekten "insan" olmak böyle bir şey..

İstese saklayabilirdi Leyla Kemal'in sırrını.Sonuçta çocuklarının babası katil olarak anılacak.Ama yapmadı,saklamadı,polise anlattı olanları..Aferin Leyla'ya,o doğru olanı yaptı.

&&&

Asıl patron Metin değil belli ki.Ama kim?O ikinci telefonu Metin'in evine bırakan kim?Aklıma bir kaç isim geliyor.Sedef,Murat ve Kadir.(Yalnız dizi bitecek,ben hala Kadir diyorum yaa. Çocuk babasının derdinde,ben de ne diyorum?) O kişi Metin'in parmak izini nasıl aldı?Metin o bahsedilen telefona hangi ara dokundu?Burada da Sedef'miş gibi geliyor bana.

Mehmet Falko'nun dediğini yapacak mı?Yoksa bir B planı mı var?

Özlem-Leyla yüzleşmesinde tahmin ettiğim gibi oldu.Özlem hiç bir şey diyemedi.Yüzüne bile bakamadı Leyla'nın.Ne diyebilirdi ki?Leyla sözleriyle aslında Özlem'in en önemli suçunu yüzüne vurdu."Biz sana naaptık?Kerem çok iyi bir çocuk,bunu sen de söylerdin hep"

Bir ara Mehmet Özlem'e karşı yumuşayacak gibi oldu,sonra geçmişte ona söylediği yalanlar aklına gelince tekrar kendine geldi.

&&&

Final hakkında tahmin yürüten arkadaşlar olmuş.Kimisi bütün olanların İnci'nin senaryosu olduğunu düşünüyor,kimi mutlu sonla bitmeyecek diyor,kimi Özlem ölecek diyor.Benim finalle ilgili bir tahminim yok ama şu kadarını söyleyebilirim.Bizi çok şaşırtacak,şok edecek bir gelişme bekliyorum ben finalde.Ama mutlu sonla da bitmesini isterim be
peaces Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş