Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler > Kapatilan dizi baslıkları

Kapalı Konu

Kapatilan dizi baslıkları kategorisinde Bugünün Saraylısı (Arşiv 2) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 05-03-14, 23:24   #391
bluesky86
Asistan

bluesky86 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.03.2008
bluesky86 has a reputation beyond reputebluesky86 has a reputation beyond reputebluesky86 has a reputation beyond reputebluesky86 has a reputation beyond reputebluesky86 has a reputation beyond reputebluesky86 has a reputation beyond reputebluesky86 has a reputation beyond reputebluesky86 has a reputation beyond reputebluesky86 has a reputation beyond reputebluesky86 has a reputation beyond reputebluesky86 has a reputation beyond repute

Diziyi başladığı günden beri izliyorum..
Yayınlanan fragmandan sonra ilk defa Ayşen&Savaş ikilisi bu kadar sıcak göründü bana..
Ayşen'in tüm soğukluğuna rağmen Savaş'ın aşkını yaşayışı izlettiriyordu ama anlaşılan bu hafta Ayşen de kalbini tüm şeffaflığıyla açacak Savaş'a..Bu ikili arasındaki çekimi izlemek çok güzel.. Tutku dolu aşk dolu sahneler olur umarım bölümde..Onları hiç görmediğimiz kadar birlikte, vakit geçirirken görücez inş..
Eski 05-03-14, 23:49   #392
ab-ı çeşm
Oyuncu

Giriş Tarihi: 12.06.2007
ab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond repute

Fragmanla coşmuş sayfaya kara bulut gibi çökecek yorumum lakin vakitsizlikten yazamadım genelde. Ailemle izlediğim iki diziden biri bu hafta her ikisinde de evde bağrış çağrış sürdü.
Dizinin ana karakterleri ile bir sorunum yok tamam biri intikamının peşinde diğeri biraz uykulu bir vatandaş. Ama birinin intikamı söner, diğeri uyanır. Uyumları var çünkü. Kızdıklarıma gelince;
İlk sahne malumunuz Ata bey ve Ayşen konuşuyorlar Ayşen soruyor Ata bey bakıyor yine bakıyor yine bakıyor ve babamda sigortalar attı birazda reklamalardan esinlenerek "siz aranızda möleşin ben gidiyorum bu nedir ya ? Sen benim kızımsı diyecek?" diyerek içeri gitti biraz yatışınca gelebildi odaya.
Bunu uzatmanın manası neydi? Neden baktılar yine baktılar yine baktılar ve söyleyemedi Ata bey. Asumanın vasiyeti gibi ucuz bir bahanenin ardına saklanılmasın. Asuman Üftadenin kızına yaptıklarınız görse Atayı sevdiği için 70 tövbe ederdi.
O sahneyi geçtim geldim çirkin aşka? O nasıl bir basitliktir 60 yaşına gelmiş kadın hala eski aşkına ağlıyor, iç çekiyor. Rezzan acaba hiç mi değişmeyecek?
Diğer çirkin aşka geleyim; Atıf ve Ferideyi birbirine bağlayıp denize sallandıracak bir insan evladı yok mudur? Bu nasıl bir çirkinliktir ki çalsada gelsin eve diyebiliyor? Ki bana kalırsa Ayşene o gece yaptğı çirkinliğide görmüş bu kız Ayşen ne zaman ağzını açsa lafı ağzına tıkadı ama ben çok seviyorum diyerek söylerse altından kalkılmaz diye. Evet sevgisi bitmez içi yanar ama bir insan ailesini abu hale getiren insan için bu kadar çirkinleşemez.
Salihayı çekiştireyim; Kardeşine , kızına aynı sözler "Ben sizin için çalıştım, ben sizin için çalıştım? Bu nasıl bir ağır baskıdır peki onlar olmasaydı ne yapacaktın bir çukura girip gel ölüm gel mi diyecektin? Bencil olduğunu bilmeyen bencillerden.
Ve son geceye geleyim; Ayşenin elbisesine. Arkadaş o Lady Gaga tarzı giyinişi kim akıl etti gerçekten merak ediyorum. Dekolte ile yırtık elbise arasındaki farkı bilemeyen biri tarafından tasarlanmış.

Dizide genel olarak sevilen deli kızımız yine çok tatlıydı. Savaşa verdiği akıllarla, hareketleriyle dizinin en akıllı kızı.
Tamam bende sizin gibi fragmandan yana umutluyum. Lakin eğer Atıf o eve geri döner Ayşenle aynı çatı altında yaşarsa bakamam sanırım.
ab-ı çeşm Çevrimdışı  
Eski 06-03-14, 00:46   #393
Gülden Selim
Yönetmen

Gülden Selim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.09.2009
Gülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond repute

Kizlar bu arada cok fazla bisey beklemeyelim.
Beklentilerimiz cok olmasinki hayal kirikliklarimizda az olsun.
Biliyosunuz bu dizide az hayal kirikligina ugramadik.
Bunlarin sorumlusu hep beklentilerimiz heeeeep.

Neyse bölümü sabirsizlikla "AZ BEKLENTISIZ" bekliyorum.

TIKLAYIN:

Eski 06-03-14, 02:21   #394
ask-I memnun
Oyuncu

ask-I memnun kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.06.2006
ask-I memnun has a reputation beyond reputeask-I memnun has a reputation beyond reputeask-I memnun has a reputation beyond reputeask-I memnun has a reputation beyond reputeask-I memnun has a reputation beyond reputeask-I memnun has a reputation beyond reputeask-I memnun has a reputation beyond reputeask-I memnun has a reputation beyond reputeask-I memnun has a reputation beyond reputeask-I memnun has a reputation beyond reputeask-I memnun has a reputation beyond repute

Alıntı:
ab-ı çeşm tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Fragmanla coşmuş sayfaya kara bulut gibi çökecek yorumum lakin vakitsizlikten yazamadım genelde. Ailemle izlediğim iki diziden biri bu hafta her ikisinde de evde bağrış çağrış sürdü.
Dizinin ana karakterleri ile bir sorunum yok tamam biri intikamının peşinde diğeri biraz uykulu bir vatandaş. Ama birinin intikamı söner, diğeri uyanır. Uyumları var çünkü. Kızdıklarıma gelince;
İlk sahne malumunuz Ata bey ve Ayşen konuşuyorlar Ayşen soruyor Ata bey bakıyor yine bakıyor yine bakıyor ve babamda sigortalar attı birazda reklamalardan esinlenerek "siz aranızda möleşin ben gidiyorum bu nedir ya ? Sen benim kızımsı diyecek?" diyerek içeri gitti biraz yatışınca gelebildi odaya.
Bunu uzatmanın manası neydi? Neden baktılar yine baktılar yine baktılar ve söyleyemedi Ata bey. Asumanın vasiyeti gibi ucuz bir bahanenin ardına saklanılmasın. Asuman Üftadenin kızına yaptıklarınız görse Atayı sevdiği için 70 tövbe ederdi.
O sahneyi geçtim geldim çirkin aşka? O nasıl bir basitliktir 60 yaşına gelmiş kadın hala eski aşkına ağlıyor, iç çekiyor. Rezzan acaba hiç mi değişmeyecek?
Diğer çirkin aşka geleyim; Atıf ve Ferideyi birbirine bağlayıp denize sallandıracak bir insan evladı yok mudur? Bu nasıl bir çirkinliktir ki çalsada gelsin eve diyebiliyor? Ki bana kalırsa Ayşene o gece yaptğı çirkinliğide görmüş bu kız Ayşen ne zaman ağzını açsa lafı ağzına tıkadı ama ben çok seviyorum diyerek söylerse altından kalkılmaz diye. Evet sevgisi bitmez içi yanar ama bir insan ailesini abu hale getiren insan için bu kadar çirkinleşemez.
Salihayı çekiştireyim; Kardeşine , kızına aynı sözler "Ben sizin için çalıştım, ben sizin için çalıştım? Bu nasıl bir ağır baskıdır peki onlar olmasaydı ne yapacaktın bir çukura girip gel ölüm gel mi diyecektin? Bencil olduğunu bilmeyen bencillerden.
Ve son geceye geleyim; Ayşenin elbisesine. Arkadaş o Lady Gaga tarzı giyinişi kim akıl etti gerçekten merak ediyorum. Dekolte ile yırtık elbise arasındaki farkı bilemeyen biri tarafından tasarlanmış.

Dizide genel olarak sevilen deli kızımız yine çok tatlıydı. Savaşa verdiği akıllarla, hareketleriyle dizinin en akıllı kızı.
Tamam bende sizin gibi fragmandan yana umutluyum. Lakin eğer Atıf o eve geri döner Ayşenle aynı çatı altında yaşarsa bakamam sanırım.
sevgili ab-i cesm yazdiklarina katilmakla beraber ata beyin bu ketumlugu bircok gelismeyede engel oluyor...belli ki fatihin dedigi gibi zaman gectikce gercekleri söylemek zorlasacak..söyle ve bekle bakalim gelismelerin yankilarini ama yok illaki izleyici süründürmek maksat ve bunuda basariyorlar ..uftade günlükleri buldugunda gercek ortaya cikar diye düsünmüstüm ama kadin basini okuyup o askin özenle yazilmis cümlelerine tanik olunca sonuna kadar dayanamamis belli ki..ilk iki üc sayfada okumayi sonlandirmis sonunu okumayi akil edememis yada diger günlügü diyleimi..buda ayri bir sacmalik zaten..

süreyyaya gelince mademki iyilesmek istiyor oda gelsin abisine sirkette yardim etsin..belli ki öncesinde ara sra sirkete gidip calisiyormus ama sonra resim meraki onu sirket ve islerden uzaklastirmis...fatih hic bilmemesine ragmen bunu yapiyorsa paralel olarak oda sirkete gelsin calissin..hem kafasi dagilir hemde sosyallesir..
ama sana katiliyorum her bölüm bizi kendisine hayran birakiyor süreyya gerek karakteri gerekse oyunculugu mükemmel..

salihayi birini bulalim en iyisi..kendini kardesi fatih icin kizi icin feda ediyor durmadan..kocasina ne olmus bilmiyoruz ama kadin habire yaptigini devamli olarak hatirlatanlardan yakinda kendisine cikacaktir bir aday zira bos karakterlerden biri degil ..nerdeyse fatihle es deger gidiyor..

feride salagindan bahsetmek istemiyorum ama yazdiklarindan dolayi sana bu konuda da katilmiyorum ab-i cesm..kör,saf,salak hatta midesiz olabilir ama tecavüz olayini görüp görmezlikten gelmek bu kadarina kayitsiz kalabilecegine imkan ve ihtimal vermiyorum acikcasi..böyle bir olaya ne ask nede sevgi göz yumabilir..düsüncesi bile korkunc
bu arada fragmani izlerken farkettiniz mi bilmiyorum atif hapse düsüyor..buna ne kaa sevindim anlatamam...galiba ata bey yaptigi hirsizlik yüzünden suc duyurusunda bulunuyor..yoksa nasil ve ne sekilde hapse düsecek atif, orada uzunca bir süre kalici olmasini istedigimden dolayi detayini merak etmesemde onun hapiste oldugu anlari büyük bir keyifle izlicem ..

aysenin kilik kiyafeti ciftlik evindede boy gösteriyor..disardaki sahnelerdeki kiyafetleri tamam ama son derece romantik bir ortamda dedem tarzi giyindigi örgülü hirka ve kareli gömlek neyin nesi Allah askina..kalksin dekolte giyinsin demiyorum yanlis anlasilmasin ama ne bileyim beyaz boyunlu bir kazakta yakisirdi aysene....
Eski 06-03-14, 17:11   #395
tokat biberi
Asistan

tokat biberi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.08.2012
tokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond repute

Alıntı:
ask-I memnun tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
feride salagindan bahsetmek istemiyorum ama yazdiklarindan dolayi sana bu konuda da katilmiyorum ab-i cesm..kör,saf,salak hatta midesiz olabilir ama tecavüz olayini görüp görmezlikten gelmek bu kadarina kayitsiz kalabilecegine imkan ve ihtimal vermiyorum acikcasi..böyle bir olaya ne ask nede sevgi göz yumabilir..düsüncesi bile korkunc]
Aynen..hayır Feride gördü mü yaaa...böyle bişey söz konusu bile olmadı...eğer görseydi başlarım Feridenin midesiz aşkına derdim...de kız görmedi ki...

Geçen bölüm değinmediğim... Fatihin bakışları ...yakalandın doktor ...o nasıl bakıştır öyle Savaş görmesin diycemde bizimkinin kıskançlığını izlemek çok hoşuma gidiyo ..yalnız Ata da pek bi memnun kalmış gibiydi..bide kızına bakıyo ama kızımız pas vermeyince foss çıktı umutları

Meryemcim inan bana benim fazla beklentim yok ...Savaşın o içten gülüşü yok mu öyle tatlı ki ....haiiyy kendimi kaybettim...yani tek beklentim Savaş gülsün ... Rabiacığımın in dediği gibi

Alıntı:
Ruhkıran tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben en çok Savaş'ın o doğal gülümsemesine takıldım. Hatırlarsınız Savaş ilk bölümlerde çok alaycı gülüyordu Ayşen'e. Tamam çekiciydi ama kızla alay ediyor diye kızıyorduk. Şimdi bu fragmana bakıyorum; inanılmaz mutlu,aşık ve çok doğal bir Savaş var. Bu gelişmeyi bu kadar net yansıtabildiği için Serhat Teoman'ı tebrik ediyorum. Eğitimini ve tiyatroculuğunu sonuna kadar konuşturuyor bu dizide.
Al benden de o kadar kardeşim ..Serhat Teoman işte

Fragmandaki gereksizler kulubüne dalmak istemem ammaaaa Atıfın hapse girdiğini görünce bana düğün bayram oldu vallahi ...nasıl girdiği umrumda değil (hafiften merak etsemde ki muhtemel Ata beyin şikayeti) o beş para etmez haysiyetsizin orayı boylaması farz olmuştuuu zati çoktaaan...zindanlarda çürü Atıfff

Yalnız çiftikteki Ayşenin giydiği kiyafetler nerden bulundu buluşturuldu..hayır bizimkiler kaçarken evlere gidip bohça falan hazırlamamışlardır artık ...Süreyyanın kiyafetleri olabilir bak...eğer öyle ise görümcesinin öjesini bile kullanmış demekki ..bu arada Süreyya demişken Savaş Ayşeni sırtına aldığında arkadan Süreyyanın gülümsediğini gördüm pek bi hoşuna gitmiş bizim deli kızın

O yüzük evlilik teklifi değilde birbirlerine olan bağlılıklarının sembolü adına Savaşımzın zarif hediyesi olsa(şayet bencede evlilik teklifi çok erken olmaz mı ya)haa bunlar zaman atlmasını 2-3 ay falan yapıp abartırlarda teklifi öyle yaparlarsa onu bilemem ama öyle bişeyde yapmasınlar mümkünse..

ve F-R-A-G-M-A-N (Ayşenli Savaşlı kesitler)...Allahımmm izlemeleere doyamıyorum..ilaç gibi mübarek...moralim falan bozulunca 40 bin defa izliyom
YOK YOK benim ne yapıp ne edip cumartesiye kadar üstüme bi televizyon zimmetlemem gerek

Eee bu bölüm BİZ oluversinler artık diyerek veda ediyorum..
Evvet Saraylı dostlar ...neşeniz bol olsun ..sevgiyle kalın...
Eski 06-03-14, 17:46   #396
arzu_serhat
Yardımcı Yönetmen

arzu_serhat kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.09.2009
arzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond repute

Bugünün Saraylısı 17. Bölüm Özeti

Savaş’ın Ayşen’i kaçırdığı haberi gazete sayfalarını süslemektedir. Savaş’ın bir tek isteği vardır Ayşen’den, kimsenin onlara karışamayacağı bir yerde yalnız geçirecekleri tek bir gün… Savaş ve Ayşen bağ evinde birlikte geçirdikleri zamanların keyfini çıkartırken Rezzan, Savaş’ın yokluğu ile çıldırmıştır. Bu durum Neslihan’ın da kıskançlığını su yüzüne çıkartır, Savaş’a hala aşıktır. Fatih ise Ata’nın yokluğunda Ayşen için ne yapması gerektiğini bilememektedir. Atıf başını derde soktuğunda onu kurtaracak kişi gene Feride olur. Feride Atıf’ı yalıya gelmesi için ikna eder. Ata dönüp Atıf’ı yalıda gördüğünde kıyamet kopar ama ortamdaki tek gerginlik Atıf değildir. Savaş Ataman Ayşen ile yalnız geçirdiği günün sonunda artık emindir. İlk defa sevmiş, ilk defa sevilmiş olan Savaş ömürlük bir aşk için ilk adımı atar. 8 Mart Cumartesi Günü Saat 20:00'de atv'de...
Eski 06-03-14, 17:52   #397
kınalı
Yardımcı Yönetmen

kınalı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.09.2006
kınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond repute

Özetçi amca fragmanlardaki görüntüleri cümlelere dökmüş

Biz zaten bunları biliyoruz

Bir gün mü yani o kadar sahne bir gün içinde mi olup bitecek
İnsan bir hafta kalır sanki okula gidiyorlar da devamsızlık sorunları var
Eski 06-03-14, 18:06   #398
arzu_serhat
Yardımcı Yönetmen

arzu_serhat kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.09.2009
arzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond repute

Ya bana sanki 2 gün geçireceklermiş gibi geliyor. Nedenini sorarsanız aklımda iki neden var
Şimdi bölüm fotoğraları da var anasayfada bakabilirsiniz. İlk fotoğraflarda+fragmanın ilk sahnelerinde Ayşen'in üstünde pembe kazak var Savaş'ın üstünde de morumsu kazak. Tam olarak rengini seçemedim Son sahnede de ikisinin de üstü değişmiş. Yani eve geldikten sonra üstlerini değiştirmiş de olabilirler. Saçmaladım galiba her neyse
Bir de Ata bey bunların kaçtığı gece gitti evden değil mi? Ata Fatih'i arayıp ''ben bir süre olmayacağım'' dedi. Bir süre derken bahsettiği bir güncük mü? Yani bağ evi sahneleri bitti geçti Ata bey direk geldi eve de evdeki olaylara mı müdahale etti? Zaman atlaması yaparlarsa saçmalığın en ağır daniskası olur. Bunlar zaten ilk defa başbaşalar kimse olmadan. Bir de bu sahnelerin öncesi sonrası zaman atlamasıyla mı kesilecek? Of ikinci nedende de saçmaladım galiba

Neyse efendim,elimizde bir ata binip 4 nala koşma sahnesi, tabii öncesinde Ayşen'in ata binmeyi öğrenmesi var. Biliyorsa ne ala. Sonra da ağacın altında konuşma -daha da fazlası olursa canıma minnet anladınız siz -, arabanın Ayşen'i kaçırdığı sahne ve güllü yüzüklü sürpriz. Yalnız Ayşen bölüm fotolarının birinde yatakta yatmış bi vaziyette güller var yatağın üstünde de.Eğer Savaş'a saçma sapan bi şey söyler çocuğun canını sıkarsa yuh derim Haa bir de akşam Savaş Ayşen'i kaçırırken arabadan inip kavga etme sahnesi var.
Umarım bunlarla sınırlı kalmayız da güpgüzeell sahneler izleriz.
Şafak 2
arzu_serhat Çevrimdışı  
Eski 06-03-14, 18:09   #399
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Alıntı:
arzu_serhat tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bugünün Saraylısı 17. Bölüm Özeti

Savaş’ın bir tek isteği vardır Ayşen’den, kimsenin onlara karışamayacağı bir yerde yalnız geçirecekleri tek bir gün… Savaş ve Ayşen bağ evinde birlikte geçirdikleri zamanların keyfini çıkartırken .

Savaş Ataman Ayşen ile yalnız geçirdiği günün sonunda artık emindir.

İlk defa sevmiş, ilk defa sevilmiş olan Savaş ömürlük bir aşk için ilk adımı atar.

Ablammm

Öncelikle ÖZET için çok teşekkürler ve biliyroum yahu ÖZET bu kadar kısa değil ama sadec benim değil bizim ilgimizi çeken cümleleri alınca bu kadar oluyor işte

Hakikatten SIKI laf (ÖZETÇİ bu cümleyi sen kurduysan tebriklerim sana, SIKI CÜMLE çünkü kısaca SEVDİM SENİ ÖZETÇİ) vayy be tekrar et Fatoş;

İlk defa sevmiş, ilk defa sevilmiş olan Savaş, ÖMÜRLÜK AŞK için ilk adımı atar

Yalnız ben de sizler gibi şaşkının bir günde, toplam gece-gündüz dahil 24 saat içinde ne oluyorsa, ne değişiyorsa AŞK BÖCÜĞÜ SAVAŞ-AYŞEN olduğuna, olacağına inanamıyorum

BÜYÜK AŞKLAR KAVGAYLA BAŞLAR'ın görüntüsü olacak demek izleyeceklerimiz. Ama allah biliyor ya yolda arabadan inip, bayağı tartışan, kavga eden Savaş-Ayşen'in kavgasının sonu eğer EEEE, YETER BE diyerek (ki çok yakışıyor Savaş'a böyle ATARLI durumlar) Ayşen'i kolundan çekip öpen Savaş-Ayşen ile sonlanırsa ve bu TUTKULU ÖPÜCÜK sonrası KAL GELEN AYŞEN olursa tadından yenmez

Bu arada at binen Sava-Ayşen olsa diye dile getirdiğim, Savaş Ayşen'e araba kullanmayı öğretsin diye dile getirdiğim olayları bölümde izlemek FEVKALEDENİN FEVKİ bir durum olacak inşallah (Savaş araba kullanma dersi de veriyordur değil mi)

Hadi bakalım inşallah güzel doya doya izleyeceğimiz Savaş-Ayşen'li, AŞKLI bölüme son 2 gün
Eski 06-03-14, 18:42   #400
tokat biberi
Asistan

tokat biberi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.08.2012
tokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond repute

Arzucum canım benim teşekkürler özet için
Fotoğraflara baktımda;
Üftade delirdi zannımca
Yalnız 3. resimdeki eller biri birinin bacağında biri diğerinin çenesinde
Evvvet buyursunlar efendim 17. bölüm tanıtım fotoğrafları
Ekli Dosya
4572_750_06032014_7.jpg   4572_750_06032014_4.jpg   4572_750_06032014_5.jpg   4572_750_06032014_3.jpg   4572_750_06032014_6.jpg  

4572_750_06032014_2.jpg   4572_750_06032014_1.jpg  
tokat biberi Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Etiketler
ali ersan duru, cansu tosun, selçuk yöntem, serhat teoman

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş