Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
F - K
> Huzur Sokağı

Kapalı Konu

Huzur Sokağı kategorisinde Huzur Sokağı (Arşiv 6) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 09-02-13, 15:01   #21
blgrmerve
Asistan

blgrmerve kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.02.2012
blgrmerve has a reputation beyond reputeblgrmerve has a reputation beyond reputeblgrmerve has a reputation beyond reputeblgrmerve has a reputation beyond reputeblgrmerve has a reputation beyond reputeblgrmerve has a reputation beyond reputeblgrmerve has a reputation beyond reputeblgrmerve has a reputation beyond reputeblgrmerve has a reputation beyond reputeblgrmerve has a reputation beyond reputeblgrmerve has a reputation beyond repute

Totalde sadece yarım reyting arttırsakta ABde 2 reyting arttırarak 7 reytingin üzerine çıkmışız K.M.O.İ 8 reytingin üzerine çıktıgı için 1.ligi yine kaptırdık Totaldede çok az bir farkla 4.yüz.
Eski 09-02-13, 15:32   #22
baranelif
Yardımcı Yönetmen

baranelif kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.11.2009
baranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond repute

öyle bir seneryo yazıyorlarki yazacak bir şey kalmadı
diziyi ne cok bitirdiler bilal ile feyza aşkı erken oldu
diziyi nasıl uzatacaklar halk sıkılmaya başladı bile bunu reytinglerde görüyoruz dizimizn haziranda final yapsın tatında bırakılarak
romana uygun bir şekilde finala yapılsın derim şayet yapılmasa
reytingler cok düştümü atv ozaman ansızın kaldırır yazık olur
daha cok üzülürüz herşeyin hayırlısı olsun ne diyelim
eyer böyle giderse atv yeni dizileri var atv saati 20 00 dizimizin
22 00 atması cok yüksek
Eski 09-02-13, 15:38   #23
blgrmerve
Asistan

blgrmerve has a reputation beyond reputeblgrmerve has a reputation beyond reputeblgrmerve has a reputation beyond reputeblgrmerve has a reputation beyond reputeblgrmerve has a reputation beyond reputeblgrmerve has a reputation beyond reputeblgrmerve has a reputation beyond reputeblgrmerve has a reputation beyond reputeblgrmerve has a reputation beyond reputeblgrmerve has a reputation beyond reputeblgrmerve has a reputation beyond repute

Bu senaryoya göre reytingler fena değil sıralamada ilerlemesekte oranlarımız artmış ABde 7 reytingin üzerindeyiz neredeyse 8 olacak K.M.O.İ de reytinglerini arttırmış yükselmememizin sebebi o yinede arada çok fark yok. Ben en az iki sezon devam etmesini istiyorum ama daha mantıklı ve düzgün bir senaryo ile. Paşahan yılmazer Feyza'nın yanında çocuk gibi kalıyor falan deniliyordu sanırım yerine daha uzun boylu, yakışıklı bir oyuncu getirecekler keşke Selimde kalsaydı Paşahan yılmazer iyi oyuncu özelliklede dün çok güzel rol yaptı.
blgrmerve Çevrimdışı  
Eski 09-02-13, 15:50   #24
Bas harfi ben
Asistan

Bas harfi ben kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.09.2011
Bas harfi ben has a reputation beyond reputeBas harfi ben has a reputation beyond reputeBas harfi ben has a reputation beyond reputeBas harfi ben has a reputation beyond reputeBas harfi ben has a reputation beyond reputeBas harfi ben has a reputation beyond reputeBas harfi ben has a reputation beyond reputeBas harfi ben has a reputation beyond reputeBas harfi ben has a reputation beyond reputeBas harfi ben has a reputation beyond reputeBas harfi ben has a reputation beyond repute

Dizi asıl şimdi romanın başına gelmiş.
Ne diyeyim sadece hayırlısı olsun derim.
Kitapta birbirine aşık ama ayrı yaşayan insanları okumak okadar zor değildi. Ama bunu izlemesi on kat daha zor olcak.
Gerçekten artık korkmaya başladım. Feyza şimdi Bilal'in yanında olduğu zamanlarda bile bazen çok Üzgün ve buna biz de dayanamıyoruz. Birde sevdiği adamdan ayrı bir Feyza izlemek işkence olur bize.
Izlemem daha iyi
Bas harfi ben Çevrimdışı  
Eski 09-02-13, 16:55   #25
today
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 29.09.2005
today has a reputation beyond reputetoday has a reputation beyond reputetoday has a reputation beyond reputetoday has a reputation beyond reputetoday has a reputation beyond reputetoday has a reputation beyond reputetoday has a reputation beyond reputetoday has a reputation beyond reputetoday has a reputation beyond reputetoday has a reputation beyond reputetoday has a reputation beyond repute

Bence de Selim Feyza'nın yanında çocuk gibi kalıyo. Daha uzun boylu, yakışıklı ve yaşça daha inandırıcı biri lazım. Sonuçta Kutsi ve Selin'in gerçek ve göründükleri yaşları malum.
Reyting özellikle ABde çok iyi gelmiş.
today Çevrimdışı  
Eski 09-02-13, 18:11   #26
fracture
Yardımcı Yönetmen

fracture kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.01.2010
fracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond reputefracture has a reputation beyond repute

Bölümü daha izlemedim. Sadece genel yorum yapacağım. Selim ayrılıyorsa eğer ve yeni bir karakter gelecekse hikayenin gidişatı az çok bellidir. Selim ile bu iş olmazdı bu gerçek... Fakat Bilal'in Feyza'ya olan aşkı yaşatılmadan o muhteşem ayrılık hiçbirimizde etki bırakmayacaktır. Yine de gelecek bölümleri izlemeden, romana göre yorum yapmayalım derim ben... Bölümlerin keyfini sürün. Bölümü pazartesi günü irdeleyeceğim. Bakalım neler değişmiş neler aynı tas aynı hamam.... Hepinize iyi yorumlar. Başlığımız da hayırlı olsun, keyifli yorumlara devam efenim. Huzurumuz daim olsun hep.
Eski 09-02-13, 18:32   #27
Bas harfi ben
Asistan

Bas harfi ben has a reputation beyond reputeBas harfi ben has a reputation beyond reputeBas harfi ben has a reputation beyond reputeBas harfi ben has a reputation beyond reputeBas harfi ben has a reputation beyond reputeBas harfi ben has a reputation beyond reputeBas harfi ben has a reputation beyond reputeBas harfi ben has a reputation beyond reputeBas harfi ben has a reputation beyond reputeBas harfi ben has a reputation beyond reputeBas harfi ben has a reputation beyond repute

Şenol Sönmez 'kitap ve bizim kurgu farklı olcak duygusuna bağlıyız nolur fazla soru sormayın' diye tweet atmış.
Bunu iyiye mi yorumlayalım
Daha önce de bilal hacerle evlenmicek diye yazmıştı. Yani ozaman kitaba göre gitmezler diye umuyorum.
Hem korkuyorum öyle yapacaklar diye hemde kendi kendime teselli ediyorum yapamazlar diye seyirciyi kaybetmeyi göze alamazlar dimi
Bas harfi ben Çevrimdışı  
Eski 09-02-13, 21:03   #28
jojos
Oyuncu

jojos kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.01.2009
jojos has a reputation beyond reputejojos has a reputation beyond reputejojos has a reputation beyond reputejojos has a reputation beyond reputejojos has a reputation beyond reputejojos has a reputation beyond reputejojos has a reputation beyond reputejojos has a reputation beyond reputejojos has a reputation beyond reputejojos has a reputation beyond reputejojos has a reputation beyond repute

diziye yeni glen kişi belkide
feyzanın geçmişinden gelen bir adam olabilir
şöyle uzun boylu esmer yakışıklı biri olsun
selim gibi çocuk gibi biri olmasın gelen kişi
zaten selinin bugüne kadar oynadığı dizilerde partneri hep uzun boyluydu
kenan imirzarıoğlu mehmet akif alakurt gibi
birazda bilali kıskanç olarak görelim
Eski 09-02-13, 21:07   #29
Bas harfi ben
Asistan

Şu kolye sahnesini gerçekten merak ediyorum. Bilal nasıl verecek,
Feyza'nın tepkisi ne olacak, Kolyeyi bilal mi takacak Feyza'nın boynuna
O sahneden gerçekten güzel bişey çıkabilir.
Bas harfi ben Çevrimdışı  
Eski 09-02-13, 21:10   #30
blgrmerve
Asistan

Dizide Gülay karakterini canlandıran Fatoş sılan hala bizimle dedi "ileride ayrılma olasılıgı var mı?" diye soruldugunda bir bilgim yok dedi. Ben ayrılmasını istemiyorum hem oyuncu ekmeginden olmasın hem de fena bir karakter değildi ama şöyle uzun boylu Feyza'ya yakışan birinin gelmesini isterim kıskanç Bilal izleyelim biraz.
blgrmerve Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş