Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler > Kapatilan dizi baslıkları

Kapalı Konu

Kapatilan dizi baslıkları kategorisinde Pis Yedili (Arşiv 7) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 20-02-13, 17:24   #501
el!f
Asistan

el!f kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.01.2008
el!f has a reputation beyond reputeel!f has a reputation beyond reputeel!f has a reputation beyond reputeel!f has a reputation beyond reputeel!f has a reputation beyond reputeel!f has a reputation beyond reputeel!f has a reputation beyond reputeel!f has a reputation beyond reputeel!f has a reputation beyond reputeel!f has a reputation beyond reputeel!f has a reputation beyond repute

Ben bir de şunu söylemeden geçemeyeceğim. Cimbom fragmanda ağlıyor falan ya. Burada konuşulanlara da baktım. Elçinle Paşa cafede falanmış sanırım. Yanlış anlamalar olursa ki o da oalcaktır. Hani şu Ferit-Günçiçek meselesi gibi.

Ama ilk fragmanda Güney sevmiyorum dedi kıza ya. Cimbom 'Ne yani sen beni sevmiyor musun?' diye soruyor. Adam 'Sevmiyorum ya.' diyor resmen ya. Resmen, açıkça, gayet net Sevmiyorum dedi adam. Ağzını burnunu kırasım geldi yine.

Feminist damarım kabardı arkadaş.

Alıntı:
elitay88 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Merhaba.

Şu yazdıklarınıza katılıyorum. Ben de öyle düşünüyorum. Yalnız arada kaldıkları çok belli ama hep bir ilk aşk konusu bırakıldı. Zorunlu gelen bir ayrılıkla ancak kabul edilebilirdi Güney'in Elçinle çıkması. Sahneler biraz abartılmış Cimbomda abartmadılar mesela. Feritle çıkarken iki iyi arkadaş gibi takıldılar. Birkaç kez el ele tutuştular, ancak duygusal bir sahne yaşanmadı aralarında. Bu nedenle Cimbomu daha çok sevdim ben de. Onun aşkı daha bir sağlam geldi benim gözüme.

Elçin başta çok iyi bir kızdı, düşünceli,duygusal,vicdanlı. 2. sezon bir değişti pir değişti. Evet Melis çok sempatik,tatlı ama Elçin öyle değil.

Ceyhun'un İzmirli oluşu entresan hani teyze oğlu,dayı oğlu filan olsa anlayacağım da. Güney'in amcasının oğlu Adanalı olması gerek. Herhalde İzmir'e göç ettiler ve orda doğup,büyüdüğü ve yaşadıkları için İzmirli en mantıklısı.

Abartı konular kısmına da aynen katılıyorum.

Cimbay çok yakışıyor evet. Kadir'i çok yakışıklı bulmasam da bir karizması var dizide. Rolü yakışmış kendisine. Ümit sever olarak Ümit'in en başta dizide yer almasını isterdim böyle sonradan değil. O zaman çiftler ve yakıştırma durumları da baştan değişebilirdi belki. Elçin Ceyhun ikilisini yapmacık buluyorum şimdilik. Elçin hala Güney'i sevmese,intikam için Ceyhun'a yaklaşmış olmasaydı belki ısınabilirdim ama yok ısınamadım onlara.
Aslında bana göre en başta Güney-Günçiçekmiş zaten. İlk bölümde belli bu. Hani Cimbom Paşayı yanağından öpüyor sahilde. Onunda eli uzun süre yanağında kalıyor, bakışlarda bir mest olmuşluk falan. O zamandan asıl çift belli edilmiş. Ama sonradan ya Kadir-Melis elektiriği ya ElBay'cıların çifti desteklemesindeki tutum ya da ikisi çift olsa daha mı iyi ki düşüncesiyle senaristlerin kafası karışmış gibi.Acaba Cimbomdan soğutsakta Elçin mi yapsak, daha mı çok tutar kaygısına düşülmüş bence. Show'un içinde olduğu durum açık. Ee az dizisi de vardı. Daha çok tutulma gayesiyle bocalanmış olabilir diye düşündüm ben direk.

Birde Güneyle Günçiçek'in ilk ayrılması var ki bir sene ayrı kalmışlar falan. Tamam Güney'inki çok soylu bir sebep gibi gösterilmiş ama bence fostu. O koşullar hala devam ediyor o zaman neden yeniden çıkıyor kızla? Bu konu biraz daha iyi oturtulmalıydı diye düşündürüyor beni.

Evet, aslında Feritle Cimbom da tatlıydı. Ama Günçiçek hiçbir zaman Ferit'e aşık gibi davranmadı. Öyle bir şey söylemedi de, ima bile etmedi neredeyse kız. Tamam teklifini kabul etti, belki bazı açılardan bu da yanlış. Ama Güney'den umudunu tamamen kesmişti. Bana göre her şartta Cimbom'un haklı çıkacak yeri var. Kız kendisine ihanet edemedi, aşkına ihanet edemedi. Güney'i de çok seviyor. Yapacak şey de yok.

Elçin'i batırmış biraz senaristler ya. Bir insan bu kadar değişir mi? Yok artık Tükenmez Kalem.

Doğup büyüdüğü yeri benimsemiş demekten başka elimden bir şey gelmiyor benim de. 35,5.

Kadir'i bende çok beğenmiyorum ama dediğin gibi bakınca belli bir karizması var.

En fazla en son dediklerine katılıyorum. Ümit baştan beri olsa daha da güzel olurdu. Elçin de böyle olmamış olurdu belki. Uyumları güzel, tatlı ama Elçin de Ceyhunu kullanıyor. Remen eve girmek için, Paşanın haytına sızmak için kullanıyor hem de. Ceyhun bunu öğrendikten sonra rest çekmeli, Elçin de ciddi anlamda pişman olup düzelmeli, bunu çok iyi vermeli. Aksi takdirde ikisinin arasındaki duygusal ilişki inandırıcı da olamaz ne yazık ki.

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 20-02-13 tarihinde saat 18:51
el!f Çevrimdışı  
Eski 20-02-13, 18:33   #502
elitay88
Yönetmen

elitay88 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.05.2012
elitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond repute

Alıntı:
el!f tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben bir de şunu söylemeden geçemeyeceğim. Cimbom fragmanda ağlıyor falan ya. Burada konuşulanlara da baktım. Elçinle Paşa cafede falanmış sanırım. Yanlış anlamalar olursa ki o da oalcaktır. Hani şu Ferit-Günçiçek meselesi gibi.

Ama ilk fragmanda Güney sevmiyorum dedi kıza ya. Cimbom 'Ne yani sen beni sevmiyor musun?' diye soruyor. Adam 'Sevmiyorum ya.' diyor resmen ya. Resmen, açıkça, gayet net Sevmiyorum dedi adam. Ağzını burnunu kırasım geldi yine.

Feminist damarım kabardı arkadaş.
Güney orda şaka yapıyor canım. Ciddi söylemiyor merak etme. Şaka bile olsa söylemese daha iyi tabi. İşte Güney'e bazen bunun için kızıyorum. Sevgilisini iyi tanıyor ve ne tepki vereceğini bilmesi lazım bu tarz şeyleri ciddiye alabiliyor Günçiçek. Çok da kıskanç, sevdiği adamı çok kıskanıyor bazen abartılı bir şekilde.

Alıntı:
el!f tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Aslında bana göre en başta Güney-Günçiçekmiş zaten. İlk bölümde belli bu. Hani Cimbom Paşayı yanağından öpüyor sahilde. Onunda eli uzun süre yanağında kalıyor, bakışlarda bir mest olmuşluk falan. O zamandan asıl çift belli edilmiş. Ama sonradan ya Kadir-Melis elektiriği ya ElBay'cıların çifti desteklemesindeki tutum ya da ikisi çift olsa daha mı iyi ki düşüncesiyle senaristlerin kafası karışmış gibi.Acaba Cimbomdan soğutsakta Elçin mi yapsak, daha mı çok tutar kaygısına düşülmüş bence. Show'un içinde olduğu durum açık. Ee az dizisi de vardı. Daha çok tutulma gayesiyle bocalanmış olabilir diye düşündüm ben direk.

Birde Güneyle Günçiçek'in ilk ayrılması var ki bir sene ayrı kalmışlar falan. Tamam Güney'inki çok soylu bir sebep gibi gösterilmiş ama bence fostu. O koşullar hala devam ediyor o zaman neden yeniden çıkıyor kızla? Bu konu biraz daha iyi oturtulmalıydı diye düşündürüyor beni.

Evet, aslında Feritle Cimbom da tatlıydı. Ama Günçiçek hiçbir zaman Ferit'e aşık gibi davranmadı. Öyle bir şey söylemedi de, ima bile etmedi neredeyse kız. Tamam teklifini kabul etti, belki bazı açılardan bu da yanlış. Ama Güney'den umudunu tamamen kesmişti. Bana göre her şartta Cimbom'un haklı çıkacak yeri var. Kız kendisine ihanet edemedi, aşkına ihanet edemedi. Güney'i de çok seviyor. Yapacak şey de yok.

Elçin'i batırmış biraz senaristler ya. Bir insan bu kadar değişir mi? Yok artık Tükenmez Kalem.

En fazla en son dediklerine katılıyorum. Ümit baştan beri olsa daha da güzel olurdu. Elçin de böyle olmamış olurdu belki. Uyumları güzel, tatlı ama Elçin de Ceyhunu kullanıyor. Remen eve girmek için, Paşanın haytına sızmak için kullanıyor hem de. Ceyhun bunu öğrendikten sonra rest çekmeli, Elçin de ciddi anlamda pişman olup düzelmeli, bunu çok iyi vermeli. Aksi takdirde ikisinin arasındaki duygusal ilişki inandırıcı da olamaz ne yazık ki.
Evet esas çift en baştan belli edilmiş ama bir kararsızlık söz konusuymuş. Zengin-fakir aşkı yapmak istemişler ama sanırım olmamış,uymamış. İlk aşk daha cezbedici elbette. Daha samimi e uyum da olunca.

İşte ben de Cimbomun tutumunu beğeniyorum zaten. Bekledi,bekledi umudunu kestiği an yeni bir ilişkiye başlama kararı aldı. İyi gelir diye. Elçinle Güney'in ayrıldıklarını bildiği halde bir adım atmadı Güney'e. Bunu yapsa Ferit'i kullanmış olurdu bir nevi. Ancak Ferti'i sevmeyi,aşık olmayı gerçekten istedi ve denedi gibi. Yoksa devam etmezdi bence. Olmadığını net olarak anlayınca aşka doğru koştu. Yine de Ferit'i en zor zamanında yalnız bırakmadı, desteğini esirgemedi ondan. Vicdan azabı da duydu bir yandan. Bunlar önemli şeyler aslında umursamaz davransaydı, bu kadar sevmezdim karakteri de herhalde.

Elçin gururunu ve içindeki iyiliği kaybetti. Yaptıkları şeyler hoş görülecek türden değil. Aşk acısıyla teselli edilecek türden de değil bana kalırsa. Hatalar,hatalar yaptı,yapmaya devam ediyor en dibi görecek yakında az kaldı. Ceyhun'u kaybedince anlayacak ne kadar saçmaladığını ancak bu şekilde değişebilir zaten.

Kesinlikle Ceyhun rest çekmeli, hatta bunu yanlış görmeli uzak durmaya çalışmalı bir süre de. Elçin de pişmanlık duyup, aşkını ispatlamalı Ceyhun'a ve izleyiciye. Anca bu şekilde inandırıcı olabilir aralarındaki duygusal ilişki. Aksi halde senin de dediğin gibi hiç inandırıcı olmazlar.

Benim merak ettiğim bir şey daha var. Şimdi Furkan Elçin ve Ceyhun'a 3. kişi edilecek o hikayede yer alacak peki ya Ferit? Cimbay cephesi. Elçin saf dışı kaldığı zaman 3. kişi bayrağını kim devralacak? Yalnız kalan ve kimseyle hikayesi olmayan Ferit mi? Yoksa Furkan her iki cepheye de mi yetişecek? Malum olmazsa olmazdır bu üçgenler,dörtgenler dizilerde.
Eski 20-02-13, 19:53   #503
arese
Yönetmen

arese kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.06.2006
arese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond repute

Alıntı:
elitay88 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Güney orda şaka yapıyor canım. Ciddi söylemiyor merak etme. Şaka bile olsa söylemese daha iyi tabi. İşte Güney'e bazen bunun için kızıyorum. Sevgilisini iyi tanıyor ve ne tepki vereceğini bilmesi lazım bu tarz şeyleri ciddiye alabiliyor
Elçin&Ceyhun kısımını alıntı yapacaktım ama mobile yazdıgim için olmadı sanırım neyse ben o kısma katılıyorum daha önce belirtmiştim zaten ceyhun ögrendigine hesap sormali basta sonra uzak durmalı ve pişmanlıgından ötürü kendini affetirmeye çalışan bi elçin olmalı diger türlüsü oyunculuk acsindan kimyalari oldugu halde bana bile inandırıci gelmez olay o sekilde işlenmedigin için, o bakımından bu şekilde islenmesi lazim! senaristlere duyurulur yoksa terlik geliyo
Eski 20-02-13, 23:05   #504
aliyeaynalar
Yönetmen

aliyeaynalar kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.08.2004
aliyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond repute

yaaa üff elçin ne yapıyor yaaa
Resmen kullanıyor çocuğu Senden hoşlanıyorum diye

yaa aklıma ne geldi bakın

Klişe diyceksiniz ama
Pek işlenmeyen bir klişe ama

Ceyhun
Hoşlanma konusunda Elçinin yalan söylediğini öğrenir
ve elçini dağ evine kaçırır

Sonrada aşk başlar
Eski 20-02-13, 23:25   #505
arese
Yönetmen

arese kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.06.2006
arese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond repute

Alıntı:
aliyeaynalar tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
yaaa üff elçin ne yapıyor yaaa
Resmen kullanıyor çocuğu Senden hoşlanıyorum diye

yaa aklıma ne geldi bakın

Klişe diyceksiniz ama
Pek işlenmeyen bir klişe ama

Ceyhun
Hoşlanma konusunda Elçinin yalan söylediğini öğrenir
ve elçini dağ evine kaçırır

Sonrada aşk başlar
Ah sorma özosum

Elçin karekterin daha ne kadar yerin dibine koyacaklar ben düzelir diye beklerken bu ne ya yalan söylemeler gerçekten sinir hastası edecekler insani

Ceyhun bi seylerden supelendi basta pasa soru sormalar tlf karıştırmalar furkandan sonra icine kurt düşer diye düsündüm bu pesine düşer diye ama yok ancak Ceyhun kaybederse aklı basına gelir .

Bu bölümde pek begenmedim ne zaman bitecekte yatayım diye bekliyorum o derece
arese Çevrimdışı  
Eski 20-02-13, 23:51   #506
aliyeaynalar
Yönetmen

aliyeaynalar kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.08.2004
aliyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond repute

Birde bir durum varki
Günçiceği neden Aptal sarışın yapmakda ısrar ediyor senaristler ?

Paşayla sinemaya gittik
90 dk boyunca sadece filmi seyretti dedi..

Hey Allahım Tabbi filmi seyredecek

Ahh senaristler (:
aliyeaynalar Çevrimdışı  
Eski 21-02-13, 00:00   #507
nisanur123
Oyuncu

nisanur123 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.07.2011
nisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond repute

Ayrıntılı yorum daha sonra ama bikaç şey söylicem yinede...
Bu bölüm geçen bölüme nazaran eh işteydi en azından günçiçek ve ceyhunu sık gördüm ama ya bi dizide insanı sevdiği karakterden bile soğutur mu insan günçiçeğin güney ceyhuna bırak ya dediğinde söylediğini yanlış anlaması kadar abes ne olabilir bu çocuk sana sırılsıklam aşık kör müsün? ya ceyhun safmısın sen ya insanın içindeki kurt bu kadar çabukmu söner biraz şüpheci yaklaş olaylara olum güney ve elçine değinmek bile istemiyorum güney niye yaaln söylüyo günçiçeğe hayır kızın huyunu bilmiyo mu buda saf anacım elçin zaten düzelicek dedikçe batıyo ceyhunu üzücek çok üzücek belli oldu bu ceyhunla güneyin arası düzelmez günçiçek kısknamaktan vazgeçmez güney ceyhuna hiçbi açıklamam yapmadan elçinden uzak dur der elçinin saplantısı napıyo bu gani edayı harcıyosunuz ümitide harcicaksınız bu dizide
Eski 21-02-13, 00:23   #508
nil perisi
Oyuncu

nil perisi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.02.2012
nil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond repute

elçine benden kocaman yok artık
bacım kızım sen ne hallere düştü
furkanın mavişim elçin böyle giderse seni solucak kötülükte
2.kez terk edildi elçin yine döner
furkan'o tokatladığın yerleri öpüceksin af dileyeceksin'dedi orası güzeldi
ceyhun az degil he aşığım diyr ama kızlarlada cafede bakışıyor
valla çok aşık aşkında kör olmuş eyhun

cimbay
tamam pek ilgi alanıma girmiyor ama iki yorum yazıcam
yaani neden mutlu kalamazlar çiftler
haftaya yanlış anladıgını anlar ne kadar gzel
offf offf bizde izlerekn sinir krizleir geçirelim
ne kdar gzel

dilfo
krabiber ve mert bna göre olmamalı
dmla 1 bölüm önce planlar yapıydu ne oldu acaba?
sevil ne kadar degişti?

bu arada neden her diziye giren izmirliler ksk olur
yani ben göztepeyi destekleyen biriyim tmam fanatik degilim ama
kskden çok göztepeye ilgi duyuyorum
ve şuan kadar görmedim göztepeli karakteri bir dizi de
Eski 21-02-13, 00:28   #509
ömer&ceren
Yardımcı Yönetmen

ömer&ceren kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.01.2006
ömer&ceren has a reputation beyond reputeömer&ceren has a reputation beyond reputeömer&ceren has a reputation beyond reputeömer&ceren has a reputation beyond reputeömer&ceren has a reputation beyond reputeömer&ceren has a reputation beyond reputeömer&ceren has a reputation beyond reputeömer&ceren has a reputation beyond reputeömer&ceren has a reputation beyond reputeömer&ceren has a reputation beyond reputeömer&ceren has a reputation beyond repute

ah be Paşa, ah be Paşa, sen ne demeye Cimbom'dan gizli işler çevirirsin, hayır beceremiyorsun da entrika çevirmeyi, böyle ayağına dolanıyor işte!

yani Elçin'in ağzının payını güzel verdi, "ben Günçiçek'i seviyorum, çok seviyorum, ve bu hep böyle olacak" dedi ya, helal olsun budur dedim. amma velakin, Günçiçek çok kötü yerde yakaladı ya, başını dinledi lafın, sonunu dinlemeden gitti. neyse canım, şöyle güzel ayrılık acısı ve barışma sahneleri görelim de bari bir işe yarasın Elçin'in dolapları.

bir de tabiii, Trafo-Sevil pek bi tatlı mı oldular ne, basketbol sahnesine bayıldım. bir de Paşaların evindeki sahne tabi, süperdi. "seninkiler gayet normal yani" Trafoma da bak sen hele, nelere de dikkat etmiş

neyse, asıl güzel bölüm haftaya geliyor, bakalım Paşa neler yapacak aşkı için?
Eski 21-02-13, 00:34   #510
begüş_95
Oyuncu

begüş_95 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.08.2007
begüş_95 has a reputation beyond reputebegüş_95 has a reputation beyond reputebegüş_95 has a reputation beyond reputebegüş_95 has a reputation beyond reputebegüş_95 has a reputation beyond reputebegüş_95 has a reputation beyond reputebegüş_95 has a reputation beyond reputebegüş_95 has a reputation beyond reputebegüş_95 has a reputation beyond reputebegüş_95 has a reputation beyond reputebegüş_95 has a reputation beyond repute

Ayy allahım içim şiştii fragmanlardan.Bu ne böyle yaa!

Cimbomm canımm madem sevgilini takip ediyorsun ne diye sonuna kadar dinlemiyorsun yaa..Cimbomun artık kıskançlığı geçti resmen kuruntu yani bu yaptığıı..Paşa desen yalan söyledi sevgilisinin arkasından işler çeviriyoo.Öle arkasından iş çevirirsen o da seni takip eder yanlış anlar işte böyle Paşacım Bakalım artık haftaya romantikliklerini görücez.Bakalım neler neler yapıcak

Elçin desem o ayrı bi terane Ceyhun ayrı bi terane..Harbiden tam Paşanın da dediği gibi tencere kapak olmuşlar yani.
Bi kere Ceyhun ne kadar saf yaa Elçin ne dese inanıyo salak gibi..Daha yeni yanıdığı kişi için de neler yapıyo çocuk yaa şaka gibi.Çocuk zaten bütün kızlara ayrı bi yavşıyoo yani.

Bu arada Furki ne de güzel saydırdı Ceyhuna öyle ya bilidiğin yapıştırdı laflarıı ohh içimde bi gram yağ kalmadı vallahi ne güzel konuştu öylee

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş