Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
A - B
> Bir Aşk Hikayesi

Kapalı Konu

Bir Aşk Hikayesi kategorisinde Bir Aşk Hikayesi (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 07-03-13, 18:30   #71
mıstık
Oyuncu

mıstık kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.08.2006
mıstık has a reputation beyond reputemıstık has a reputation beyond reputemıstık has a reputation beyond reputemıstık has a reputation beyond reputemıstık has a reputation beyond reputemıstık has a reputation beyond reputemıstık has a reputation beyond reputemıstık has a reputation beyond reputemıstık has a reputation beyond reputemıstık has a reputation beyond reputemıstık has a reputation beyond repute

Dizinin orjinalini izlemedim bilmiyorum eminim benim gibi bilmeyen Türk halkı da çoğunluktadır.

Sadece şunu söylemeye geldim bence bu dizi tutmayacak.

1. si o kızda en ufak bir elektrik yok

2.si Barış yöş güzel çekmiş aslında görüntü netliği falan çok güzel ama en ufak bir duygu alamadım bide adı aşk hikayesi olacak
mıstık Çevrimdışı  
Eski 07-03-13, 18:56   #72
asslli
Guest

Alıntı:
vadikızı tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
benim yorumuma cevap değil ama duramadım özellikle emek konusunda
şunda hemfikirim ben uyarlama yapıp dizi çekmekle senaristlik olmaz
senarist dediğin insanın hayal gücüdür birşeyden bir konudan ilham alıp
yazmasıdır ama daha önce çekilmiş bir diziyi tekrar çekmek ne kadar
doğru tartışılır ki şahsım adına doğru bulmuyorum ha izlemiyormuyum izliyorum o ayrı konu şimdi onların işi evet parada kazanıyorlar ama uyarlamada olsa yinede ortada bir emek var sabahtan akşama akşamdan
sabaha kadar çalışıyorlar hele set ekibi sabahın erken saatinde gelip
çalışıyor yanlış anlamayın dediğiniz gibi işimi yaparım paramı kazanırım
olarak algılanırsa bende saygı duymam sana katılıyorum
bu kore dizisini izlemedim çok merak ediyorum izlemek istiyorum merak
ettim çünkü nette bulabilirsem izlecem inşallah

bir de şu konu var seyirci ilgilendirmez olurmu öyle şey tanıtım niçin
çekiliyor dizinin özeti ve nasıl bir dizi olduğunu gösteriyor seyirciyide
buna göre değerlendiriyor ilgilendirmiyorsa o zaman hiç tanıtım çekilmesin
direkt dizi yayınlansın o zaman tanıtım olmasa seyirci dizinin nasıl olduğunu
konusunu nasıl anlayacak bu dizi için demiyorum sadece tüm diziler
için bu böyle olur tanıtımlarda seyirci ilgilendirir bence

arkadaşın yorumunu savunmak için demiyorum katıldığımı söyledim
evet uyarlama dediğin aynısı değildir intikamda olduğu gibi değil
tabii birebir gidiyo o korelilerin çektiği farklı bizimki farklı o duyguyu
alabilmemiz mümkün olmayabilir ama en az onları ki kadar etkileyici
olur kendi adıma ben etkilendim belkide orjinalini izlemediğimden bilmiyorum
ama ben etkilendim damla öyle güzel oynamış ki ben o etkiyi aldım
buda benim düşüncem
son dediğine katılıyorum adam gibi kaliteli iş yapanlar eleştirilmiyor
tabii ki öyle yaptıkları için ama bu dizinin kalitesiz olacağını düşünmüyorum
Emek konusunda aynı fikirdeyiz o halde,emek var emek var çünkü..Biz emek veriyoruz o yüzden de önünüze ne koyarsak izleyeceksiniz yargısını eleştirdim ben de.Siz de aynı fikirde olduğunuzu söylediğinize göre bu noktada sorun yok : )

Seyirciyi ilgilendirmez konusunda yanlış anlaşılma mı var bana mı öyle geldi bilmiyorum ama..Bu tanıtımın tatmin edici olmayışının sebepleri seyirciyi ilgilendirmez dedim..Yani oyuncunun yeni seçilmiş olması,ne bileyim henüz yeni girdiği için role hazır olmayışı vs vs gibi teknik nedenler beni ilgilendirmez..O tanıtım sanki dizinin bölümünü çekermiş gibi çekilmeliydi,o özen verilmeliydi dedim..

Medyapım'ın Umutsuz Ev Kadınları uyarlamasını seviyorum açıkcası ben..İntikam gibi değil..Ama şöyle de bir şey var,UEK'nın kadrosu gerçekten çok iyi,oyuncular döktürüyor orada..Ama bu dizinin kadrosunda o yeterliliği göremedim ben nacizane..

İyi yorumlar diliyorum..

Eski 07-03-13, 19:05   #73
vadikızı
Yönetmen

vadikızı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.01.2009
vadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond repute
vadikızı kullanıcısına Yahoo aracılığı ile mesaj yolla

Alıntı:
asslli tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Emek konusunda aynı fikirdeyiz o halde,emek var emek var çünkü..Biz emek veriyoruz o yüzden de önünüze ne koyarsak izleyeceksiniz yargısını eleştirdim ben de.Siz de aynı fikirde olduğunuzu söylediğinize göre bu noktada sorun yok : )

Seyirciyi ilgilendirmez konusunda yanlış anlaşılma mı var bana mı öyle geldi bilmiyorum ama..Bu tanıtımın tatmin edici olmayışının sebepleri seyirciyi ilgilendirmez dedim..Yani oyuncunun yeni seçilmiş olması,ne bileyim henüz yeni girdiği için role hazır olmayışı vs vs gibi teknik nedenler beni ilgilendirmez..O tanıtım sanki dizinin bölümünü çekermiş gibi çekilmeliydi,o özen verilmeliydi dedim..

Medyapım'ın Umutsuz Ev Kadınları uyarlamasını seviyorum açıkcası ben..İntikam gibi değil..Ama şöyle de bir şey var,UEK'nın kadrosu gerçekten çok iyi,oyuncular döktürüyor orada..Ama bu dizinin kadrosunda o yeterliliği göremedim ben nacizane..

İyi yorumlar diliyorum..
işte bende bu konuda sana katıldım hımm yanlış anlamışım ben
o zaman kusura bakma özen konusuda haklısın özen olmalı bencede
özensiz kalitesiz olması seyirci açısından iyi olmaz diye düşünüyorum
ama şuda var tanıtım kısa olmasında ben sorun görmedim kısa olması
bence daha meraklandırır izlemeyenler için söylüyorum tabii bunuda

umutsuz ev kadınları o iyi uyarlama oldu kadro süper izlemiyorum
ama güzel bence damla nın oyunculuğunu beğenirim ama seçkin
de iyi oyuncudur damladan o duyguyu aldım ama bence daha
etkileyici bir oyuncu olabilirdi diye düşünüyorum ben
Eski 07-03-13, 21:48   #74
Killer50
* GOLD*

Killer50 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.12.2008
Killer50 has a reputation beyond reputeKiller50 has a reputation beyond reputeKiller50 has a reputation beyond reputeKiller50 has a reputation beyond reputeKiller50 has a reputation beyond reputeKiller50 has a reputation beyond reputeKiller50 has a reputation beyond reputeKiller50 has a reputation beyond reputeKiller50 has a reputation beyond reputeKiller50 has a reputation beyond reputeKiller50 has a reputation beyond repute

Fragmani izledim de geldim.

HÖNK!!!

Seckin dogru bir secim, ama bir kere Moo-Hyuk´un o kendine özgü tarzini yansitamamis... IhhIhhhh tarz 0!

Almanya´da yasayan birisi olarak cok rahat söyleyebilirim ki bizim burada o deri ceketlerin modasi gecti! Cok egreti ve cirkin durmus deri ceket. Moo Hyuk´um daha cok sokak modasina uyuyordu. Saclari Tel Tel diken dikendi Gözlerinde bos bir bakis vardi, hayatinin bosluklarindan gelen.

Evet Misa disinda yorumlayinca hicte fena degil. Ama benim hayalimdeki bu degildi.

Neden Almanya ? Neden ?? Cok siradan cok klasik. Bunun yerine bizi baska ülkelerden takip eden bir cok dogu ülkesi var. Azerbaycan tam olurdu...

Eksik bisey var. Hala adini koyamadigim eksik.

Ayrica benim Ajussim Tas kafasini öyle atip gitmiyordu hic bir zaman. Bizim Korkut atti gitti yahu kizi... Deget!!

Bakip bakmama konusunda kararsizim. Seckin bu rol icin daha iyi calisir, role daha iyi bürünürse bir ihtimal tutar bir dizi. Biraz agir olacak ama Seckin neyin altina elini soktugunun farkindadir umarim. Cünkü bu dizinin basarisi da basarisizligida ilk basta ona bagli. Tabi bir de senaryo var. Tutarsa zaten ülke ülke süründürürler Korkut´u, Medyapim cilkini cikarmadan birakmaz ne oyuncularin ne de ekibin yakasini Haaa izleyiciyi fitik eder. Sonunda AFK, Doktorlar, Ask oyunu hüsranlarina yenisi eklenir.

Spoiler İçermektedir

"Daha kötü ne olabilir? " Diyecegim ama dizinin cekim sartlari ve yönetmeni göz önünde bulundurursak cok cekecegimiz var diyorum.

Ufak bir Notcuk: AFK´daki o tatli ask oyununa bir kere düstüm sayin Medyapim, biliniz ki bu sefer gözümüz üzerinizde... Imajinizi ya adam akilli bir dizi yapip kurtaracaksiniz ve halkin gözünde aklanacaksiniz, ya da dizi sektörlerine elveda diyeceksiniz. Takdir sizin, sonuc olarak ben orjinalini izledim, her seyi biliyorum. Ben bisey kaybetmem degil mi? Bu proje sevilmez ise kimin zararli cikacagi da gayet acik ve net ortada...

Hadi bakalim o zaman, görelim ortaya bu sefer ! neler cikacak...
Eski 09-03-13, 00:57   #75
0607100
Oyuncu

0607100 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.06.2008
0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute

2.tanıtımı da çıkmış..ben beğendim..kore dizilerini çok sevenler,bu dizinin aslını sevenler illa ki beğenmeyecekler,eksik bulacaklar ama kore dizileri her kesime hitap etmez zaten..orda anlatılan aşklar bi gariptir yani..bana garip gelir,size büyüleyici..hele korelilerin öpüşmeleri beni çileden çıkarır,sizin için çok daha anlam yüklüdür,ordaki duygu önemlidir vs..orjinalini çok seven kesmi memnun etmeyebilir ama belki bizim gibi kore dizilerini pek tercih etmeyenlerin hoşuna gidebilir..açıkçası özetini okuyunca ilgimi çekti,e burdaki tanıtımı da beğendim ben..özensiz de bulmadım,hoş olmuş..iki derin bakan göz buluşmuş
iyi yorumlar
Eski 09-03-13, 01:10   #76
fabyan
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 24.09.2008
fabyan has a reputation beyond reputefabyan has a reputation beyond reputefabyan has a reputation beyond reputefabyan has a reputation beyond reputefabyan has a reputation beyond reputefabyan has a reputation beyond reputefabyan has a reputation beyond reputefabyan has a reputation beyond reputefabyan has a reputation beyond reputefabyan has a reputation beyond reputefabyan has a reputation beyond repute

ya bu ilk sahne kafasından vurulma sahnesi so ji subun bu arada o seni seviyorum diye çığlık çığlığa bağırmıyor muydu taş kafa? ya sadece 2 . fragmanın da donmak istemiyorsan sus demesi aynı olmuş bakalım ben heycanla bekliyorum yine de sonuçta bu kadar kaliteli diziyi senaristlik olarak da türkler yazamadı bari oynasınlar evim sensindeki kadar kötü olcağını sanmıyorum ya...
fabyan Çevrimdışı  
Eski 09-03-13, 02:31   #77
vadikızı
Yönetmen

vadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond repute

2.tanıtımı izledim çok güzeldi merak ettiğimden orjinalini izlemeye
başladım birinci bölümü izledim daha ve bu tanıtımdaki sahne 1.bölümdeki
sahnenin aynısı ve vurulma sahnesi var onu nasıl yapacaklar
merak ediyorum ben
vadikızı Çevrimdışı  
Eski 09-03-13, 22:35   #78
funda57
Guest

Merhabalar...
ikinci Tanitimi bulamadigim icin izlememedim...

Orjinalini hep merak ederdim forumdan tanidigim Kore tutkunu olan arkadaslarim cogunlukla bu hikayenin orjinalini tavsiye ederlerdi bana cünkü.

o yüzden orjinalini taniyanlara sorum var

Ilk görüste pat diye Ask olmayacak umarim degilmi ?
yada bastan Sevgili ?

Eski 09-03-13, 22:48   #79
vadikızı
Yönetmen

Alıntı:
funda57 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Merhabalar...
ikinci Tanitimi bulamadigim icin izlememedim...

Orjinalini hep merak ederdim forumdan tanidigim Kore tutkunu olan arkadaslarim cogunlukla bu hikayenin orjinalini tavsiye ederlerdi bana cünkü.

o yüzden orjinalini taniyanlara sorum var

Ilk görüste pat diye Ask olmayacak umarim degilmi ?
yada bastan Sevgili ?
fundam ben orjinalini izlemeye başladım birinci bölümü yeni izledim
ilk görüşte aşk olmayacak gibi çünkü seçkinin canlandırığı karakterin
sevdiği var başkasıyla evleniyor para için adam hala onu seviyo ona
aşık böyle yazarlarsa bizimkilerde ilk başta değil sonra aşk doğuyor
vadikızı Çevrimdışı  
Eski 09-03-13, 22:56   #80
beyazmavi
Asistan

beyazmavi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.12.2012
beyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond repute

ben ikinci tanitiminida cok begendim damla & seckin guzel olmuslar. Dizinin orjinaline bakmis olanlarida anliyorum ister istemez bir karsilastirma oluyor ve tabi ayni sahneyi ikinci kez seyretiginde ayni sekilde etkilenmiyorsun. Ben bunu malesef Revenge/Intikamda yasadigim icin anliyorum. Diziyi neden almanyada cekiyorlar bilen varmi?

Bookmarks

Etiketler
damla sönmez, fox tv, seçkin özdemir, zuhal olcay

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş