Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler


Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Beni Böyle Sev

Kapalı Konu

Beni Böyle Sev kategorisinde Beni Böyle Sev (Arşiv 2) konusunu görüntülemektesiniz.

 
Konu Araçları Mod Seç
Eski 15-04-13, 23:39   #641
Tavuskuşu
Yardımcı Yönetmen
 
Tavuskuşu kullanıcısının avatarı
 
Giriş Tarihi: 05.04.2007
Konum: Düşler ve gerçekler...
Mesajlar: 2,737
Tavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond repute
Varsayılan


Kaç zamandır şöyle adam gibi bölüm yorumu yapamıyordum. Bölümü izledikten sonra hafta içinde tekrar izleyip geniiiiş geniş yazmaya vaktim olmuyordu. Ayrıca sonra herkes o kadar güzel yorumlar yapıyordu ki benim üstüne söyleyecek bir şeyim kalmıyordu. O yüzden bu hafta taktik değiştirdim, bölümü izleyip simültane yorumumu da yapmaya karar verdim. Bölüm heyecanının arasında kaynayıp gitse de ben vazifemi(!) yapayım da benden çıksın.

Ben sizin yataktaki gülüşmelerinizi, cilveleşmelerinizi, oynaşmalarınızı yerim yaaa... Ne de güzel gıdıklarmış karıcığını? Aman da aman! Ayy bir de traş olurken yardım da istermiş. Ama bu romantik anları bozmakta da üstlerine yok resmen. Hem Ayşem hem Ömer ayıp ediyorlar birbirlerine. Mesela anlamıyorum Ayşem neden öpmüyor Ömer'in sinek kaydı yanağından? Hiç mi içinden gelmiyor? Bahanesi hazır tabi, hiç yalnız kalamadık. Ee o banyoda yalnızsınız. Ayrıca kendi evlerinde olsalar bile ben sanmıyorum Ayşem'in çok farklı davranacağını artık. Halbuki Ömer bekliyor. Ama çat diye de isyan etti be. Hani bir şey olmuştur dedik de bu muydu olan şey? O da haklı, Ayşem de haklı. Ooof off ikisine de hem kızıyorum, hem kızamıyorum. Ama yine de birbirleriyle konuşmalarını, az çok hissettiklerini anlatıp birbirlerini kırdıklarında gönül almalarını seviyorum.

Safiye de keşke daha az meraklı olsaymış ya. İnsanı nasıl da utandırıyor. Normal şartlarda bile insanın konuşmak istemeyeceği konuları insan Safiye'ye hiç anlatmaz. Ama yine de yardımsever insan bak neler neler hazırlamış kahvaltıda bizimkiler için. Ama onlara hiç gerek yok Safiye'cim, sen illa birine yedireceksen Ayşem'e yedir. Ayrıca böyle bir dedikoduyu Nadide'ye söyledin çok iyi ettin! Bunlar ayrılırsa senin paranın musluğu da kapanacak nabeeer? İnci de öğrendi çok şahane oldu evet.

NEZİH'İN SEDA'YA İLTİFATLARI, O AYGIN BAYGIN BAKIŞLARI NEDİR?? BEN O KADAR SAVUNDUM SİZİ BEYABİLER, BENİ YANILTMAYIN!! ÇOK SİNİR OLDUM ŞU AN! REYHAN'I HARCAYACAKLAR MATMAZEL! Sevmediğim sarışın insanlara sarı diye hitap etmek benim de çok hoşuma gider o yüzden Reyhan'a hak veriyorum. SARIYA SARILMASIN KİMSE! NEZİH DE ÖMER DE... BENİ FATMANUR'A BAĞLATMAYIN! Tespih gibi çeviririm ben de Reyhan'cım, hatta Bambam gibi sağa sola bam bam diye vururum.

Ayşem'in arkadaşları duygularımıza tercüman oluyor valla da iyi oldular bir yandan da. En azından Ayşem'e iyi bir sinyal vermiş oldular. Bizim kız azıcık aklını başına toplar gibi düşünüyorum. Çimengözler başkasına bakmaz tabi de başkaları gözleriyle yemesin yine de Ömer'i. Amman tikkat! Zaten Reyhan da Fahriye de gazı veriyor kıskanma ve sahip çıkma konusunda afferin!

Ömer'cim yavrum safsın be gülüm! Nasıl da yuttun zokayı? Resmen karaya çekiliyorsun farkında değilsin. Bu da Issız Adam repliği gibi oldu bu da ha. Karın üstündesin, ölmek üzeresin, uyku tatlı geliyor... Arkadaş gerekli gereksiz pek çok repliği aklımda tutarım da şu klasik geyiği yıllardır ezberleyemedim. Gerek de yok zaten değil mi?

Nezih'cim, yenge diyişini pek seviyorum ama bizim çifte kumrularla dalga geçmen de hoşuma gitmiyor. Tabi Ömer'e açtığın kırtasiye dükkanını görünce affettim, hadi yine iyisin. Lakin Ömer nasıl kabul etti bunları ben anlamadım. Hani babasından hiçbir şey istemiyordu? Dolaylı da olsa onları babası almış sayılır.

Haluk Abi, adamsın, adamın dibisin!

Halil'in Esra Erolvari çöpçatma çabalarını 2 haftadır sevmiyorum şimdi de sevmedim. Bence zaman doldurmak için, gereksiz komedi yaratmaya çalışan sahneler bunlar. Tabi İnci'li, Ali Hoca'lı, Kerem'li sahnelerden daha iyi olduğu kesin. Ayrıca Halil Abi, Nail Amcam Belkıs Teyzem'in yasını tutuyor hala. O da kızı gibi bir kez sevenlerden. Sen neyin peşindesin hala? Neyi zorluyorsun ki?

Ayşem ve Ömer'in derdi de herkesi gerdi ha. Ne olmuş yani birlikte olmadılarsa? Niye herkes bu kadar seviniyor? Hayır yani ne farkeder? Kalplerindeki aşk, sevgi soyut olduğu için mi kaale alınmıyor? Ömer, Ayşem'e dokunmamışmış. Onlar birbirlerinin yüreklerine dokundular Seda Hanım! Ayşem ve Ömer şimdi ayrılsa(Allah korusun, tahtalara vurun!) bu birbirlerine deli gibi aşık oldukları gerçeğini değiştirmez. Ayşem yine de Ömer'in kalbinin kraliçesi olarak kalmaya devam eder de sen kapının önünü bile süpüremezsin Seda'cım!! Ohh işte bir an önce Ayşem'inin yanına gitmek istiyor. Böyle de bozum olursun işte. Ömer'e yakın olmak için anca numara çevirirsin, yalancı elele tutuşmalar yaşarsınız. Sen yakında bilardo veya golf oynama bahanesiyle de yakınlaşmaya çalışırsın Ömer'le. Bu kadar zavallısın işte. Bir de hırsından yine Nezih'e atarlanıyorsun ya kasa kasa domatesi hak ediyorsun yeminle. Neyse bu konuda Fatmanur senin hakkından gelir, seni ona havale ediyorum! Ömer'in sırrını da söyledin, aferin.

Ayrıca kıskan Ayşem'cim ya. İçini ferahlatmaya çalışma sen hiç. Doaysıya kıskan Seda'yı, gardını al meydanı çok boş bırakma. Şahsen ben Seda'nın vıyır vıyır arkadaşlık numaralarına o kadar sinir oldum ki şu an, birileri aracılığıyla bunu çıkarmam lazım. Ya sen saldır Seda'ya ya da ben Reyhan'ı ayarlayayım. Ha bir de madem seviyorsun çimengözünü yüzüne karşı da söyle. Hadi fiziksel ataklar sana göre değil onu anladık da bari dilin işlesin be güzel kızım. Bak Ömer deftere yazdığı iki kelimeyle minnacık jestini yaptı sen de ayarlayıver bir şeyler. Yapışık ikiz gibi hep birarada olun siz.

İnci ile Kerem'in çakma Bihter-Behlül tavırları da çoook gereksiz. Öyle yanaktan öperken çaktırmadan konuşmalar filan. Ali Hoca da çekilir dert değil. İnci'nin kullandırtmasın kendini lafına da katılmıyorum çok acımasızca ama hakikaten Ali Hoca da olacak iş değil. Numaradan bile olsa katlanılmaz. Kerem de pek hödükmüş haa. Nilay sevmeyen bende bile Nilay'a karşı sempati uyandırdı, üzüldüm kızcağıza.

Nadide de annesinin karnından "çaklıtlı berili mafinle" doğmuş, evet! Kaynanayı ne yapmalı?/Kaynar kazana atmalı/Yandım Allah dedikçe/Altına odun katmalı diye boşuna dememiş büyüklerimiz. Ayrıca o kayak İsveç'te değil İsviçre'de kayılır. Allah bilir sen Avusturya ile Avustralyayı, Slovenya ile Slovakyayı da karıştırıyorsundur. Toklar işte üç öğün ne karıştırıyorsun? Ah be Ayşem iki çift laf daha edeydin keşke şu terbiyesiz kadına! Anneyse anneliğini, büyükse büyüklüğünü bilsin.

Klip olmuş bu sefer arkadaş bak ben bu sefer sevdim. Şarkı seçimleri zaten hep güzel oluyordu da bu sefer Ayşem'in içindeki kuşkulara, duygulara güzel olmuştu. Ayy bir de o deniz kenarındaki isyanında içim gitti be! Ahh Nadide ne hakkın var kızımızı bu kadar üzüp bağırtmaya? Ama ne bağırdı ya? Resmen sesi taraz taraz oldu. Gerçi Zeynep'in klasik bağırması o. Bağırınca epey bir detone oluyor. Ama gerçekçi işte, hangimiz Hakan Aysev gibi bağırıyoruz ki sinirlenince? Aptal böğürtlenli toparlak kek işte!! Kızın hüzünlü isyanı bile komik be. Hem üzüp hem güldürebilir mi bir kız ya?

Fahriye'm, canım, bal bademim... Reyhan'ım, şekerim, sevimli kahramanım... İkiniz de canlarımsınız benim, bebeklerimsiniz. Ne de güzel Ayşem'i gaza getiriyorsunuz, helal size. Ama insan o gazla bari bir kere öper be Ayşem. Çocuk o kadar kalkmış gelmiş sana, bari karşılama niyetine, hoşgeldin hediyesi babında bir öpücük konduraydın yanağına. Sedalarda bir tatlı söz edebildi nihayet aferin.

Herhalde Nail Amca gelecek İstanbul'a ve bizim çifte kumrulara sahip çıkacak. Ama bizimklerle birlikte ev tutmasın mümkünse. Çünkü ben beş bölüm daha evde büyük var bahanesi/stresiyle Ömer'den kaçan Ayşem'e vallahi katlanamam.

Reyhan ve Fahriye'nin yastık savaşı ile Nezih ve Seda'nın su savaşı ölümüne kapışır komiklikte. Kimbilir çekerken ne çok eğlenmişlerdir.

Ben bizimkilerin yatak sohbetlerini çok seviyorum valla. Hep onlar uzansın muhabbet etsin ben izlerim. Resmen huzur veriyorlar insana. Sakinliyorum o sahnelerini izledikçe, duruluyorum. Önceki satırları takır takır yazarken şu paragrafı yazmak çok daha uzun sürdü. Ömer neler dedi öyle? Ne güzel laflar etti? Ama Seda ile gece muhabbetlerini görünce bak yine sinirlendim. Kocalık öyle güzel laflar etmekle olmuyor sadece Ömer efendi. Evli adam dediğin artık hal ve hareketlerine de dikkat eder. Seda senin çoook yakın arkadaşın olsa da Ayşem bu yakınlığı ve bunun getirilerini bilmiyor. Haliyle yanlış anlayabilir, garipseyebilir. En azından bir müddet bu böyle olmalı. Bak şuraya yazıyorum anne baba mevzusunda Ömer teselli amaçlı Seda'ya sarılırken Ayşem gelip görecek.(aha da bildim!!) (Gece gece elelamin kızına o kadar yakınlaşılmaz, o kadar burnunun dibine girilerek konuşulmaz.) Bölüm boyunca Seda'ya o kadar sinir oldum ki anne babası konusunda bile üzülemedim. Çünkü artık samimi bulmuyorum tavırlarını. Sahiden doğaçlama gelişmiş bir şey miydi yoksa Ömer yakınlaşsın diye miydi ayırt edemiyorum.

Bilmiyorum ya ilk defa bölümü tekrar tekrar izleme hevesim yok nedense. Bu sefer izlerken bir gerildim, zaten bölüm sonu da bu sefer mutlu bitmedi. Bir Ayşem ile Ömer'in yalnız sahnelerini izlerim döne döne o kadar. Nezih çok yoktu. Haluk Abi'yi de planını da göremedik zaten. Nedense Reha da yoktu ama gözlerim onu hiç aramadı. Haftaya dilerim daha az geren, daha bir aşk dolu bir bölüm izleriz.
__________________
Tavuskuşu Çevrimdışı  
Eski 15-04-13, 23:40   #642
cekikkekik
Oyuncu
 
cekikkekik kullanıcısının avatarı
 
Giriş Tarihi: 22.08.2012
Konum: -
Mesajlar: 1,732
cekikkekik has a reputation beyond reputecekikkekik has a reputation beyond reputecekikkekik has a reputation beyond reputecekikkekik has a reputation beyond reputecekikkekik has a reputation beyond reputecekikkekik has a reputation beyond reputecekikkekik has a reputation beyond reputecekikkekik has a reputation beyond reputecekikkekik has a reputation beyond reputecekikkekik has a reputation beyond reputecekikkekik has a reputation beyond repute
Varsayılan

Ayşem'in bağırma sahnesi neydi öyle ya.Bu bölüm neydi öyle ya...
Çok güzel bir bölümdü.
Bir daha izleyip,öyle sağlam kafayla gelmeli buralara.
__________________
cekikkekik Çevrimdışı  
Eski 15-04-13, 23:45   #643
_::B_E_T_Ü_L::_
Oyuncu
 
_::B_E_T_Ü_L::_ kullanıcısının avatarı
 
Giriş Tarihi: 02.06.2007
Konum: yokluğunda.
Mesajlar: 1,900
_::B_E_T_Ü_L::_ has a reputation beyond repute_::B_E_T_Ü_L::_ has a reputation beyond repute_::B_E_T_Ü_L::_ has a reputation beyond repute_::B_E_T_Ü_L::_ has a reputation beyond repute_::B_E_T_Ü_L::_ has a reputation beyond repute_::B_E_T_Ü_L::_ has a reputation beyond repute_::B_E_T_Ü_L::_ has a reputation beyond repute_::B_E_T_Ü_L::_ has a reputation beyond repute_::B_E_T_Ü_L::_ has a reputation beyond repute_::B_E_T_Ü_L::_ has a reputation beyond repute_::B_E_T_Ü_L::_ has a reputation beyond repute
Varsayılan


'Ben Ömer'i seviyorum işte..
Çok seviyorum işte, o da beni seviyor,
ben zorla mı tutuyorum onu ,yanımda ?
o da beni sevdiği için benimle birlikte.
Niye utandıracakmışım onu, köyde süt sağıyorum diye mi utandıracağım ben onu ?
O aptal kekin adını bilmiyorum diye mi ayıp?Aptal kek işte aptal,aptal!
Ne o çikolatalı toparlak kek ,çikolatalı toparlak kek o!
Ne var bi de ,neymiş o berryli ,berryli mi o , böğürtlenli kek işte o da .
Böğürtlenli kek , böğürtlen , böğürtlen !Reklam arasında tekrardan izledim bu sahneyi .Bölümün en iyisi sahnelerinden .
Zeynep'in oyunculuğuyla ve repliklerle işte sahne derim ben . ; )
Başlangıçta yatak içindeki didikleşmeleri , çapaklı göz muhabbeti,banyodaki halleri ,
Ömer'in elinden 'seni seviyorum' kalplisinden hem de ,son sahneden ;
"Sen ve Ben öyle bir 'biz' olacağız ki yanağına dokunan senin elin mi ,
benim elim mi karıştıracaksın."

Bölüm sonuna gelince özetten de anlaşılacağı üzere böyle bir sahneyle bitecekti.Benim beklediğim gibi bitti .
Bu hafta öncekilere nazaran daha az sırıtmış olabilirim (dizideki itici karakterlerden olabilir mi acaba),
ümidim haftaya böyle olmaması.İyi yorumlar..
_::B_E_T_Ü_L::_ Çevrimdışı  
Eski 15-04-13, 23:49   #644
ftmnrr
Asistan
 
ftmnrr kullanıcısının avatarı
 
Giriş Tarihi: 01.03.2009
Mesajlar: 971
ftmnrr has a reputation beyond reputeftmnrr has a reputation beyond reputeftmnrr has a reputation beyond reputeftmnrr has a reputation beyond reputeftmnrr has a reputation beyond reputeftmnrr has a reputation beyond reputeftmnrr has a reputation beyond reputeftmnrr has a reputation beyond reputeftmnrr has a reputation beyond reputeftmnrr has a reputation beyond reputeftmnrr has a reputation beyond repute
Varsayılan


Alıntı:
Tavuskuşu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
NEZİH'İN SEDA'YA İLTİFATLARI, O AYGIN BAYGIN BAKIŞLARI NEDİR?? BEN O KADAR SAVUNDUM SİZİ BEYABİLER, BENİ YANILTMAYIN!! ÇOK SİNİR OLDUM ŞU AN! REYHAN'I HARCAYACAKLAR MATMAZEL! Sevmediğim sarışın insanlara sarı diye hitap etmek benim de çok hoşuma gider o yüzden Reyhan'a hak veriyorum. SARIYA SARILMASIN KİMSE! NEZİH DE ÖMER DE... BENİ FATMANUR'A BAĞLATMAYIN! Tespih gibi çeviririm ben de Reyhan'cım, hatta Bambam gibi sağa sola bam bam diye vururum.
Yok annem yok korkma. İlk o "çok güzelsin!" çıkışının haaaalaaaa etkisindeyim ben, ama öyle işkillenecek bi durum yok. Çok bi pek nası da tatlıydılar yaa. Hof. Kararım nettir, bu dizide en çok Seda'yı kıskanıyorum. Öyle böyle değil.

Alıntı:
Tavuskuşu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bir de hırsından yine Nezih'e atarlanıyorsun ya kasa kasa domatesi hak ediyorsun yeminle. Neyse bu konuda Fatmanur senin hakkından gelir, seni ona havale ediyorum!
O iş bende.
__________________
ftmnrr Çevrimdışı  
Eski 15-04-13, 23:56   #645
AsLı^han
Oyuncu
 
AsLı^han kullanıcısının avatarı
 
Giriş Tarihi: 01.10.2010
Konum: Stydia ♥
Mesajlar: 1,417
AsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond repute
Varsayılan


Sonunda Ayşem içinde biriktirdiklerini haykırdı
Helal ya ne güzelde haykırdı "Ben Ömer'i Seviyorummm İşte"
Ömer yine bu bölümde çok romantikdi ya izleyip izleyip imrendiriyor
Öpmeler, sarılmalar, defterlere "Seni Seviyorum" yazmalar o çok hoşuma gitti
Liseli aşıklar gibi Ayşemde arkasında "Bende Seni Seviyorum" dedi ya keşke onu bir kere olsun yüzüne dese
Yanağından da olsa öpse hep öyle bir sahne gelir diye bekledim ama..
Artık Ayşem'in atağa geçmesi lazım yoksa Çimengöz tehlikeli yerlerde dolanıyor

Ortalıkta çok fazla düşman var, dikkat diyorum.
Üzülmesin bizim çifte kumrular
__________________
AsLı^han Çevrimdışı  
Eski 15-04-13, 23:57   #646
Tavuskuşu
Yardımcı Yönetmen
 
Tavuskuşu kullanıcısının avatarı
 
Giriş Tarihi: 05.04.2007
Konum: Düşler ve gerçekler...
Mesajlar: 2,737
Tavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond repute
Varsayılan

Ayşem'in isyanını izledim de tekrardan hakikaten şahane bir sahne olmuş ya! İlk "Ben Ömer'i seviyorum işte" dediği kısımda aklına Mecnun'a aşkını ilan edişi gelmeyen var mı? Karşı sahilden belki İsmail Abi de cevap vermiştir ona. "Üzülme Ayşem kız, hem toparlak kek de neamiş bee?" demiştir. Demiştir değil mi? Hayır içimden gidip Ayşem'i bağrıma basıp teselli etmek geldi de ben yapamıyorum bari İsmail Abi yapsın. Dilerim Ömer tez vakitte annesinin Ayşem'i üzüşünü öğrenir de hesabını sorar. Bir de malum sırlarının herkesçe bilindiğini de Nezih ağzından kaçırırsa iyi olur. Böylece ikisi de gurur meselesi yapıp namuslarını temizlerler(!) bir an önce.

Alıntı:
ftmnrr tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yok annem yok korkma. İlk o "çok güzelsin!" çıkışının haaaalaaaa etkisindeyim ben, ama öyle işkillenecek bi durum yok. Çok bi pek nası da tatlıydılar yaa. Hof. Kararım nettir, bu dizide en çok Seda'yı kıskanıyorum. Öyle böyle değil.
Yavrucum sen de bir karar ver. En gereksiz sahnelerde atar yapıp aralarında bir şey olmasın diye sinirleniyorsun. Nezih Seda'ya iltifatlar ediyor, aygın baygın bakıyor işkillenecek bir durum yok diyorsun. Esas bunda işkillenmeliyiz bence. Ben seni fazla mı teselli ettim acaba?
Tavuskuşu Çevrimdışı  
Eski 16-04-13, 00:02   #647
masal41
Asistan
 
masal41 kullanıcısının avatarı
 
Giriş Tarihi: 20.08.2010
Konum: İstanbul
Mesajlar: 202
masal41 has a reputation beyond reputemasal41 has a reputation beyond reputemasal41 has a reputation beyond reputemasal41 has a reputation beyond reputemasal41 has a reputation beyond reputemasal41 has a reputation beyond reputemasal41 has a reputation beyond reputemasal41 has a reputation beyond reputemasal41 has a reputation beyond reputemasal41 has a reputation beyond reputemasal41 has a reputation beyond repute
Varsayılan


Ah Ayşem nasıl dayanıyorsun sen Ömer'e Ömer'in o banyodaki yüzü sabunlu haliyle karşısına çıkması beni benden aldı

Ömer'in deftere kalp çizip gitmesi Bu kadar hayali bi karakter olamaz olmamalı Sonra böyle en küçük bişeyde bünyemiz kaldırmıyor(bknz Seda olayı)

Bu 3'lünün su savaşı olayı güzeldi.Özellikle Ömer'in Nezih'i yere yatırışı Çocukluğumuzu anımsattı bana.

Ama benim favori sahnelerimden biri Reyhan-Fahriye bulaşık kavgası sahnesiydi "Ben o kadar yemek yapmasam kolunu mu yiyecektin" "Allah'ından bul Reyhan"

Genel olarak iyiydi ama geçen haftaya göre temposu düşük bir bölümdü.Sanki biraz da geçen haftayı tekrarlamış gibiydi.

Sonunu bu kadar kötü beklemiyordum.Hep güzel bitecek umuduyla bekledim ama hayal kırıklığına uğradım bugün.Umarım haftaya kıskanan ve artık Ömer'e yaklaşan bir Ayşem izleriz.
__________________
masal41 Çevrimdışı  
Eski 16-04-13, 00:03   #648
suzican
Yönetmen
 
suzican kullanıcısının avatarı
 
Giriş Tarihi: 18.02.2012
Konum: İstanbul
Mesajlar: 3,730
suzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond repute
Varsayılan


Alıntı:
seven neyapmaz tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
aynı duygular içimden sonsuz bir şekilde geçmekte, seda her seferinde ilk duyunca şaşırıyor ,doğru tepki veriyor orası tamam ama kız kendi hayatında da aynı yöntemi uygulamıyor mu, bu nasıl bi çelişki ben onu bi çözeydim, ayrıca bilezik bilezik diyen safiyeye içimden mecnunca bi cümle geçiyor "hay ben sana o bilezikleri teker teker takaydım"diyorum ve gidiyorum, safiyenin her konuşmasında ben bi gözlerimi kapatıyorum , sanki onun patavatsızlıkları yok olacakmış gibikeşke gözlerimi kapatınca safiye seda ve inci de yok olsalar
Her bölüm başında Seda ablasını eleştriyor abla sen normal değilsin eşdeğerinde laflar ediyor.Sonra kendisi İncin aynısı daha beterini yapıyor.Bu 2 kardeşte planlı program hareket ediyor.
Abla yıllar önce üniversitede çıktığı çocuk varmış aradan nerden baksan en az 10-15 yıl geçmiş adamın hayatından kimler gelmiş geçmiştir.Nişanlanmış bu hala adamda takılı kalmış nişanlısını onla olamaz diyor yakıştırmıyor insanların hayatının içine düştü müdahale edip duruyor.
Sedanında Ömer heralde anaokulu aşkı oda orda takılmış kalmış.Ömer başka bir kıza aşık olmuş hatta yıldırım aşkı yıldırım nikah.Seda hala neyin kafasında?
Yıllardır sen varsın Ayşem yok Ömer sana aşık olacak olsa olurdu bu satten sonra boşuna çorap örüyorsun.
Safiye yine aleni patavatsızlık hainlik yapıyor.Ayşem onun ne olduğunu biliyor.
Kötüler listesine Nadide de eklendi.
Senarist Ayşemi gaza getiirp Ömere yakınlaştıracak heralde öyle sinyaller alıyorum.Kendilerine ait küçük bir evleri ve o evde ikisi olsa herşey yoluna girecek.
__________________
suzican Çevrimdışı  
Eski 16-04-13, 00:09   #649
ftmnrr
Asistan
 
ftmnrr kullanıcısının avatarı
 
Giriş Tarihi: 01.03.2009
Mesajlar: 971
ftmnrr has a reputation beyond reputeftmnrr has a reputation beyond reputeftmnrr has a reputation beyond reputeftmnrr has a reputation beyond reputeftmnrr has a reputation beyond reputeftmnrr has a reputation beyond reputeftmnrr has a reputation beyond reputeftmnrr has a reputation beyond reputeftmnrr has a reputation beyond reputeftmnrr has a reputation beyond reputeftmnrr has a reputation beyond repute
Varsayılan


Alıntı:
Tavuskuşu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yavrucum sen de bir karar ver. En gereksiz sahnelerde atar yapıp aralarında bir şey olmasın diye sinirleniyorsun. Nezih Seda'ya iltifatlar ediyor, aygın baygın bakıyor işkillenecek bir durum yok diyorsun. Esas bunda işkillenmeliyiz bence. Ben seni fazla mı teselli ettim acaba?
Ama o zaman Nezih'in hislerinden emin değildim ben. Şu an eminim. Seda onun canı ciğeri, ama ötesi asla yok. Ha o "çok güzelsin!" çıkışı bir anlık kalp sekmesi yaşattı -ki ordaki halimi anlatmaya paragraflar yetmez, yettiririm de kaçarsınız- ama sonra Seda'nın keyfi yerine gelsin diye öyle dediğini fark ettim. Kendisi kadın ruhunun inceliklerinden anladığı için öyle iltifatlarda bulundu.

Ayrıca söz konusu Nezih bile olsa hiçbir erkek -ama hiçbir erkek- sevdiği kıza "balkondan aşağı sarkıtırım bacaklarından tutup!" diye tehdit savurmaz Ya ben bunları bölüm yorumumda uzun uzun irdeleyeceğim ama söyletmeyin bana bunları
ftmnrr Çevrimdışı  
Eski 16-04-13, 00:12   #650
ezzzgi
Asistan
 
ezzzgi kullanıcısının avatarı
 
Giriş Tarihi: 08.09.2011
Konum: İstanbul
Mesajlar: 710
ezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond repute
Varsayılan

Alıntı:
Tavuskuşu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bir de malum sırlarının herkesçe bilindiğini de Nezih ağzından kaçırırsa iyi olur. Böylece ikisi de gurur meselesi yapıp namuslarını temizlerler(!) bir an önce.img-hyste
Bana da Nezih dayanamayıp ağzından kaçıracak gibi geliyor..

Müdürrr yengeye hala kavuşamadığını biliyorum; sana bir kanka kıyağı yapayım; Reha amcanın bana verdiği ev sizin olsun; ama bak maç izlemeye gelir, totem yapıp koltuğuma yerleşirim...Anladın mı???

dermiş gibi geliyor
ezzzgi Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks


Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 
Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş

Saat 06:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.