Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Karagül

Kapalı Konu

Karagül kategorisinde Karagül (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 20-04-13, 23:25   #171
turkumm
Yönetmen

turkumm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.01.2011
turkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond repute

Narin'e çok sinir oluyorum..Ebru benim hayatımı çaldı diyor ama ebru'nun hiç birşeyden haberi yok ki çalınan bir hayat varsa orta da Ebru'nun sen onun çocuğunu almışsın be kadın çocuğunu öldü biliyor ebru senin hayatını çalmışsa senin ona yaptığın ne oluyor narin hanım

Konakta ki herkes ebru ve çocuklarına çok kötü davranıyor hak etmedikleri halde çok üzüldüm o hallerine..Kadın vurulmuş hala üste çıkıyorlar..

Baran narin ve kendal'ın davranışları yüzünden bu şekilde davranıyor..Çok yanlış bir yolda yürüyor..
Eski 20-04-13, 23:42   #172
vadikızı
Yönetmen

vadikızı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.01.2009
vadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond repute

Alıntı:
Gözde---Begüm tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Özlemciğim seni destekliyorum. Çünkü aynı düşünceler, benim de aklımdan geçmişti. Hiç fesatsın vs demeyin. Kendal’ın tavırları, çok çirkin… Teyzem kızı diye, garip bir izlenim oluşturdu. Onun akrabalık bağlarına güvenmiyorum. Bacım deyip de, tecavüz edenlere benziyor. Bana öyle bir imaj çizdi.

Konaktaki tek vicdanlı kişi de, kesinlikle Özlem’dir. Gerçi bunu merakından yapıyor. Yeni laflar öğrenmek için, yardım etmeye çalışıyor. Klasik meraklı komşular gibi… Lakin bir kötülük gelmez. Hatta tam tersine, bence avantajlı bir durum olur. Ebru’nun gerçekleri öğrenmesini sağlayabilir.

Fırat’ı bir Hakan Akkaya’ya gönderelim. Biraz tarz öğrensin. Şaka şaka… Tabi keşke düzgün giyinse; çok memnun oluruz. Gelgelelim bunun yolu, o moda ikonundan geçmez. Fırat’ın olan havasını da, bozar kesin. Fırat’ta bir bilge edası var. Dünya işlerinden elini – eteğini çekmiş. İnsanlara yardım etmeye çalışıyor. Bir şekilde, destek oluyor. Çok başarılı bir proje…

Sana katılıyorum arkadaşım özlemi bende sevdim dediğin gibi kendalın
tavırları çok çirkin özlemede aynı şekilde demedimi sanki karnındaki oğlan
diye tövbe yarabbim sana kızbile çok senden baba olmaz vallahi ya
özlem konaktaki tek vicdanlı insan bencede
Eski 20-04-13, 23:50   #173
diziYorm
Asistan

diziYorm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.12.2012
diziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond repute

Alıntı:
aslanselda tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ozlemin narini kiskanmasini veya rahatsiz olmasini hicte tuhaf ve anlamsiz bulmuyorum.

kendalin narine olan yakinliginda harbi bi tuhaflik var.

aralarindaki sirdan baska bisey sanki belki kendalin narine olan ilgisi cikabilir ilerleyen bolumlerde.

kaldi ki ozlem gicik bi karakter gibi gorunsede en azindan digerlerinden durust

dogrulari soyluyor o yuzden sevilmiyor )

oguz kimdi ya sirketin muhasebecisi mi ortagi mi

firat kendi gecmisini mi murata dair biseyler mi anlatiyor tam anlamadim ozetteki cumleden

edit yapamadigim icin cepten ayri yaziyorum pardon

kendali takip eden birinden bahsedilmis ozette bana oyle geliyorki kendal murati denize atarken biri onu gordu yada oyle olmasini umit ediyorum

cunku denizin ortasinda evler etraftayken birinin gormemesi sacma geliyor bana
ilerleyen bolumlerde ben de kendalin narina karsi ilgi duyacagini dusunuyorum. Ama suanda oyle bir his almadim o yuzden tuhaf buldum ozlemin kiskancligini.

Ozette ebrunun hikayesinden etkilenen yaziyor, ebru kendi hayatini firata anlatiyorsa firat da kendi gecmisini ebruyla paylasabilir. Umarim oyle olur.

Onceki bolumlerde nehrin kiyisina vuran bir adam vardi. Eger o muratsa kendali takip ediyor olabilir ama buyuk ihtimalle takip eden adam nehrin kiyisindaki kisiyi bulan adam bence.
Eski 21-04-13, 00:01   #174
Paradise Bird
Yardımcı Yönetmen

Paradise Bird kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.02.2012
Paradise Bird has a reputation beyond reputeParadise Bird has a reputation beyond reputeParadise Bird has a reputation beyond reputeParadise Bird has a reputation beyond reputeParadise Bird has a reputation beyond reputeParadise Bird has a reputation beyond reputeParadise Bird has a reputation beyond reputeParadise Bird has a reputation beyond reputeParadise Bird has a reputation beyond reputeParadise Bird has a reputation beyond reputeParadise Bird has a reputation beyond repute

Dizini beğenerek izliyorum .Kadro,senaryo hepsi iyi.
Baranı sevmedim.Narine kızamıyorum nedense.
Paradise Bird Çevrimdışı  
Eski 21-04-13, 11:10   #175
tuceny
Yönetmen

tuceny kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.01.2005
tuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond repute

hızla yukselen bi grafiği var cidden, kimse kısa sürede bu kadarını beklemiyordu bu diziden gençler cidden izlettiriyor, zirve yakındır karagül için
avşarı kutlamak lazım.
tuceny Çevrimdışı  
Eski 21-04-13, 11:59   #176
shut up
Yönetmen

shut up kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.02.2012
shut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond repute

fırat'ın kızı varmış heralde ölmüş hatta kuşuna da kızının ismini vermiş büyük olasılık.
acaba kendal'ın bunda parmağı var mı demeden edemedim
acaba baran'ı takas mı yaptı
yok canım yapmamıştır heralde
Eski 21-04-13, 12:46   #177
nikotrisa
Yönetmen

nikotrisa kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.04.2010
nikotrisa has a reputation beyond reputenikotrisa has a reputation beyond reputenikotrisa has a reputation beyond reputenikotrisa has a reputation beyond reputenikotrisa has a reputation beyond reputenikotrisa has a reputation beyond reputenikotrisa has a reputation beyond reputenikotrisa has a reputation beyond reputenikotrisa has a reputation beyond reputenikotrisa has a reputation beyond reputenikotrisa has a reputation beyond repute

Güzel dizi,reytinglerde güzel:happy0064
Ben sevdim bu diziyi.İlk başlarda pek umutlu değildim.Ece Uslu hayranıyım ama son dizisi Bulutların ötesi pek ilgimi çekmemişti ,Karagül gerek senaryo olsun,gerek oyuncularıyla dört dörtlük dizi!Umarım senaryo bozulmaz hep keyifle izleriz
Eski 21-04-13, 13:16   #178
diziYorm
Asistan

diziYorm kullanıcısının avatarı

diziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond repute

Alıntı:
shut up tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
fırat'ın kızı varmış heralde ölmüş hatta kuşuna da kızının ismini vermiş büyük olasılık.
acaba kendal'ın bunda parmağı var mı demeden edemedim
acaba baran'ı takas mı yaptı
yok canım yapmamıştır heralde
Firat gecen bolumlerde kizi sedefe mektup yaziyordu yanlis hatirlamiyorsam. O yuzden oldugunu sanmiyorum. Ama kizindan ayri kalmasinda kendalin parmagi olabilir. Her seyi beklerim ondan.
diziYorm Çevrimdışı  
Eski 23-04-13, 01:13   #179
beyazmavi
Asistan

beyazmavi kullanıcısının avatarı

beyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond repute

Benim anlamadigim birsey var ilk bolumlerde Murat soyle birsey demisti Baran senin son umudun?ama neden? Kendalin sonucta yeni cocuklarida olabilir benim tuhafima giti. Kendal birde utanmadan ada icin 'o kadinin dogurdundan ne olur ' gibisinden birsey dedi. Adamin kafasi pirrrrr Baran kimin ogulu sanki? Ozlem ben bayiliyorum ona. Kimseye aldirmadan nasil herkese soyluyor dusunduklerini. Narinden bir korkmayan o sanirim ama oda yemis tokadi tabi 'yillarca herseyi icime atim' diyip duruyor Ebrunun gelmesi bir ona yaradi bence kadin birden hanimaga kesildi herkesin basina. Ozlemin Kendal&Narin kiskanmasi bekliyordum ben zaten. Ebru ah safim benim kadinin dunyadan haberi yok ama herkes ona patliyor uzuluyorum onun icin. Neden sadece 3 kisi biliyor Baran-Ebru olayini? Narin hamileyken nerdeydiki? Yeni bolumde en merak etigim sahne Maya-Baran sahnesi sanirim o kavgadan sonra aralarinda yavas yavas bir kardeslik bagi olacak.
Eski 23-04-13, 11:05   #180
mehgüm
Oyuncu

mehgüm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.02.2007
mehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond repute

Özet gelmiş arkadaşlar;Ebru ve çocukları Murat’tan kalan arsada zor bir gece geçirirler. Ebru’nun hikâyesinden etkilenen Fırat, ona geçmişinin sır perdesini aralar. Murat’ın dosyasının kapanmadığını öğrenen Kendal Murat’ı boğduğu yere gider ama bir çift göz onu izlemektedir. Kendal’ın Narin’e olan yakınlığından rahatsız olan Özlem, Narin’in sabrını zorlar. İkili arasındaki gerilim Kadriye’ye yansır. Kızlarını bir süreliğine Halfeti’de kalmaları konusunda yatıştırmaya çalışan Ebru’yu, Oğuz’un sürpriz ziyareti beklenmedik bir karara sevk edecektir. Fragmanda eklenmiş kanalın sitesine izleyebilirsiniz.
mehgüm Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Etiketler
ece uslu, yavuz bingöl, özcan deniz

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş