Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Karagül

Kapalı Konu

Karagül kategorisinde Karagül - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 21-04-13, 13:46   #181
nikotrisa
Yönetmen

nikotrisa kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.04.2010
nikotrisa has a reputation beyond reputenikotrisa has a reputation beyond reputenikotrisa has a reputation beyond reputenikotrisa has a reputation beyond reputenikotrisa has a reputation beyond reputenikotrisa has a reputation beyond reputenikotrisa has a reputation beyond reputenikotrisa has a reputation beyond reputenikotrisa has a reputation beyond reputenikotrisa has a reputation beyond reputenikotrisa has a reputation beyond repute

Güzel dizi,reytinglerde güzel:happy0064
Ben sevdim bu diziyi.İlk başlarda pek umutlu değildim.Ece Uslu hayranıyım ama son dizisi Bulutların ötesi pek ilgimi çekmemişti ,Karagül gerek senaryo olsun,gerek oyuncularıyla dört dörtlük dizi!Umarım senaryo bozulmaz hep keyifle izleriz
Eski 21-04-13, 14:16   #182
diziYorm
Asistan

diziYorm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.12.2012
diziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond repute

Alıntı:
shut up tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
fırat'ın kızı varmış heralde ölmüş hatta kuşuna da kızının ismini vermiş büyük olasılık.
acaba kendal'ın bunda parmağı var mı demeden edemedim
acaba baran'ı takas mı yaptı
yok canım yapmamıştır heralde
Firat gecen bolumlerde kizi sedefe mektup yaziyordu yanlis hatirlamiyorsam. O yuzden oldugunu sanmiyorum. Ama kizindan ayri kalmasinda kendalin parmagi olabilir. Her seyi beklerim ondan.
diziYorm Çevrimdışı  
Eski 23-04-13, 02:13   #183
beyazmavi
Asistan

beyazmavi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.12.2012
beyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond repute

Benim anlamadigim birsey var ilk bolumlerde Murat soyle birsey demisti Baran senin son umudun?ama neden? Kendalin sonucta yeni cocuklarida olabilir benim tuhafima giti. Kendal birde utanmadan ada icin 'o kadinin dogurdundan ne olur ' gibisinden birsey dedi. Adamin kafasi pirrrrr Baran kimin ogulu sanki? Ozlem ben bayiliyorum ona. Kimseye aldirmadan nasil herkese soyluyor dusunduklerini. Narinden bir korkmayan o sanirim ama oda yemis tokadi tabi 'yillarca herseyi icime atim' diyip duruyor Ebrunun gelmesi bir ona yaradi bence kadin birden hanimaga kesildi herkesin basina. Ozlemin Kendal&Narin kiskanmasi bekliyordum ben zaten. Ebru ah safim benim kadinin dunyadan haberi yok ama herkes ona patliyor uzuluyorum onun icin. Neden sadece 3 kisi biliyor Baran-Ebru olayini? Narin hamileyken nerdeydiki? Yeni bolumde en merak etigim sahne Maya-Baran sahnesi sanirim o kavgadan sonra aralarinda yavas yavas bir kardeslik bagi olacak.
Eski 23-04-13, 12:05   #184
mehgüm
Oyuncu

mehgüm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.02.2007
mehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond repute

Özet gelmiş arkadaşlar;Ebru ve çocukları Murat’tan kalan arsada zor bir gece geçirirler. Ebru’nun hikâyesinden etkilenen Fırat, ona geçmişinin sır perdesini aralar. Murat’ın dosyasının kapanmadığını öğrenen Kendal Murat’ı boğduğu yere gider ama bir çift göz onu izlemektedir. Kendal’ın Narin’e olan yakınlığından rahatsız olan Özlem, Narin’in sabrını zorlar. İkili arasındaki gerilim Kadriye’ye yansır. Kızlarını bir süreliğine Halfeti’de kalmaları konusunda yatıştırmaya çalışan Ebru’yu, Oğuz’un sürpriz ziyareti beklenmedik bir karara sevk edecektir. Fragmanda eklenmiş kanalın sitesine izleyebilirsiniz.
mehgüm Çevrimdışı  
Eski 24-04-13, 19:52   #185
tuceny
Yönetmen

tuceny kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.01.2005
tuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond repute

bu hafta narin haftası olucak belli.

Narin Mercan
6 yaşında öksüz ve yetim kalmış, kim baksa yüzüne ah kadersiz demiş. Güzelliği dillere destan, adı gibi narin ve kırılgan. Küçük yaştan beri kendisine acıyarak bakan gözlere alışarak büyür Narin, kendi de kendine acır hale gelmiş. Hayatta hep kaybeden olmuş. O da bir süre sonra kendini kadersiz beller, buna inanır. Abisinin kanatları altında, kendi dünyasında, sessizce büyür. İçine kapanık ve hassas yapısı, herkesle kolay ilişki kurmasına izin vermez. Zaten ona da öyle öğretilir hayat. Sessiz ol arsız demesinler!
Eski 26-04-13, 17:17   #186
leylanermin
Yönetmen

leylanermin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.12.2008
leylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond reputeleylanermin has a reputation beyond repute

şehir dışında olan diziler hep dikkatimi çekmiştir..karagülde onlardan biri..diziyi sürekli takip etmiyorum ama ara sıra denk geldiğimde izlerim.
senaryosundan çok mekan seçimleri,çekimler,renkler çok başarılı..yani yönetmenleri harikalar yaratıyor. (dizinin yönetmeni ve görüntü yönetmeni)
müzikleride çok hoş..bu dizi sırf o manzarası ve müzikleri için bile izlenir.
ekibi tebrik ederim..başarılar dilerim.

leylanermin Çevrimdışı  
Eski 27-04-13, 00:32   #187
Gözde---Begüm
Asistan

Gözde---Begüm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.01.2010
Gözde---Begüm has a reputation beyond reputeGözde---Begüm has a reputation beyond reputeGözde---Begüm has a reputation beyond reputeGözde---Begüm has a reputation beyond reputeGözde---Begüm has a reputation beyond reputeGözde---Begüm has a reputation beyond reputeGözde---Begüm has a reputation beyond reputeGözde---Begüm has a reputation beyond reputeGözde---Begüm has a reputation beyond reputeGözde---Begüm has a reputation beyond reputeGözde---Begüm has a reputation beyond repute

Narin’in ağzını yırtasım var. O ağzını büzüştürdü de, büzüştürdü. Gıcıklıkta son nokta… Bu kindarlıkla hiç çekilecek cinsten değil… Murat bu suratsızı, terk etmekte çok haklıymış. Hiçbir şekilde, yüzü bir kerecik gülmüyor.

Hadi Ebru’ya kızıyor. Orası da, çok saçma ya… Bunu bir tarafa bırakalım. Kendal’ın etmediği iltifat kalmadı. Onlara dahi, hiç tepki vermiyor. Duvardan ses gelirdi. Demek ki; ruhunu aldırmış.

Zaten sinir oluyordum ona. Bu bölüm, tavan yaptı. Herkes de, pek bir korkakmış… Narin’in konuşmasına gerek yok. Gözleri ile milletin sesini kesiyor. Şu kadını, iyice bir döven olsa… Öfkem geçmek bilmiyor.

Özlem de, haksız sayılmaz. Kendal manyağı, onu Narin ile kıyaslıyor. Birisi karısı, bir diğeri ise teyze kızı… Hiç alakaları yok. Kahve yapamazsa; başka meziyetleri vardır. Ya da almasaydın. Sana âşık olmadı ya… O da, kesinlikle sana bayılmamıştır. Asıl sen, o güzelliği hak etmiyorsun.

Ayrıca bebeğin cinsiyetini, anneleri belirlemiyor. Kendine bak be adam… Senin hormonlarında bir sorun var. Beni zorla deli ediyorlar. Zaten oğlun olursa; hapı yuttuk. Huyundan zaten geçtim. Baran’a yaptığın gibi, çocuğu mahverdersin. Lakin tipi de, sana benzer. Çok korkunç…
Eski 27-04-13, 01:58   #188
aslanselda
Oyuncu

aslanselda kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.12.2007
aslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond repute

Alıntı:
Gözde---Begüm tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Herkes de, pek bir korkakmış… Narin’in konuşmasına gerek yok. Gözleri ile milletin sesini kesiyor. Şu kadını, iyice bir döven olsa… Öfkem geçmek bilmiyor.…

bölümü izleyemedim, son dakikaları hariç.

Narin ile ilgili söylediğiniz sözler dikkatimi çekti hakikaten kadından ne kadar korkuyorlar akıl alır gibi değil, çıt çıkacak, bir dediklerini duyacak, incinecek, kırılacak diye ne yapacaklarını şaşırıyorlar, bu da biraz komik oluyor, yani inandırıcılığı yok ediyor, ütopik duruyor.

kendal değil narin ağa olmuş konakta, ben bi gidip geleyim, "olur"..........ben bi çamaşıra bakayım, "tamam, hadi"................herşey onun izniyle sanki mübarek

ama az kaldı, EBRU ONUN AĞZININ PAYINI VERECEK. O ESKİ HÜKÜM SÜRDÜĞÜ KONAĞI ARTIK ZOR BULUR zevkten dört köşe olacağım

EDİT : bu arada babaannenin sözleri insanlığın geldiği son noktayı gözümüze sokar gibiydi.

siz etmediğinizi bırakmayın, kadının elinden tutmayın, tutana da mani olun, dedikodu çıkar deyip, laf söz edin.

sanki o kadın onun gelini, çocukları da torunları değil, gerçekten böyle bir insan olabilir mi??? hiç inandırıcı durmuyor. Bir tek Rüzgar'ı gören gözler de erkek kız ayrımının geldiği noktayı gösteriyor.

dizi gerçekten karakterleriyle sinir bozucu, öyle böyle değil, asabım bozuluyor izledikçe ama görsel sahneler de resmen büyülüyor, renkler fırçayla işlenmiş gibi, ne güzel bir yermiş bu halfeti.
aslanselda Çevrimdışı  
Eski 27-04-13, 02:01   #189
bymp
Asistan

Giriş Tarihi: 14.12.2005
bymp has a reputation beyond reputebymp has a reputation beyond reputebymp has a reputation beyond reputebymp has a reputation beyond reputebymp has a reputation beyond reputebymp has a reputation beyond reputebymp has a reputation beyond reputebymp has a reputation beyond reputebymp has a reputation beyond reputebymp has a reputation beyond reputebymp has a reputation beyond repute

guzel bolumdu gene.. narin'e karsi haksizlik yapmayayim diyorum ama gittikce gicik olmaya basladim.. elin karisi bile olsa bir kadinla o uc cocugu o baraka bile omayan evde birakilmaz ama narin hanim tavir yapiyor..

neyse.. murat mantikli bisey daha yapmis, karisina bir tapu daha almis...
bakalim neler olacak, guzel devam ediyor dizi..
bymp Çevrimdışı  
Eski 27-04-13, 02:05   #190
arese
Yönetmen

arese kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.06.2006
arese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond repute

Herkese Merhaba;

Diziyi takip edenlerdenim bende yorumları okuyordum yazmak bugüne kısmetmiş..

Narinde başlıyayım Özlem Conker'i severim ama lakin Kınalı karda verdiği o mütiş duyguyu bu dizide veremiyor malesef Dizide ki karekterine gelince acıkcası beğenmiyorum Ebru'ya hesap sormalar yok efendim hayatımı çaldın vs vs gibi sitemler ki Ebru'nun haberi bile yok bu olanlardan üstelik, afedersinde kendisini yaptığı ne? resmen kadının çoçuğun çalmış bi evladı öz annesinde koparmış bunu ne gibi acıklaması olabilir ? Ebru öldüğün sanıyor bi anneden Evladı koparılmış hangi insanlığa sığar bu? benim şaşkınlığım hala bu yalanı devam ettirmekte olması bu nasıl bi vicdandır? resmen insani duyguları körermiş narin karekterinin Narinin bi kendaldan farkı yok benim gözümde .. üstelik bi çoçuğu yalanlarla büyütmüş Baran gerçeği öğrenediğinde hali ne olacak? bunca yıl yalanlarla büyütülmüş bi çoçuğun piskolojisin düşünelim çoçuk yıklacak onu içinde üzlmüyor değilim

Ebru'ya gelince yapılan seylere rağmen bi kadın olarak ayakta kalma savasını verdiği mücadeleye hayranım diğerlerinde farkı içinde insani duyuglar merhamet ve vicdan gibi unsurlar taşıyor.. çoçukları için yaşıyor bu yapılanların hiç birinde haketmiyor

iyi Yorumlar..

Bookmarks

Etiketler
ece uslu, yavuz bingöl, özcan deniz

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 4 (0 üye ve 4 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş