Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler

Yanıtla

Gündemdeki Diziler kategorisinde Unutma Beni (Fox Tv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 25-04-13, 15:12   #601
dcs
Oyuncu

dcs kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.04.2012
dcs has a reputation beyond reputedcs has a reputation beyond reputedcs has a reputation beyond reputedcs has a reputation beyond reputedcs has a reputation beyond reputedcs has a reputation beyond reputedcs has a reputation beyond reputedcs has a reputation beyond reputedcs has a reputation beyond reputedcs has a reputation beyond reputedcs has a reputation beyond repute

oo yeni başlık açılmış.bol bol çiğdem-erdemli sahnelerin yorumları ile dolar inşallah
ya arkadaşlar arada yorum yapın ya.tamam diğer başlığın yarısını bizim yorumlar kapattı gene bu başlığıda kapatırızda arada sizde yorum yapsanız aslında hep yapsanız ne güzel olurdu
bugünün özeti yoktu bakalım nasıl bir bölüm bekliyor bizi

bu arada lütfen grubumuza üye olalım noluuuuuuurrrrr

http://forum.dizifilm.com/forum/group.php?groupid=12011

cumanın özeti gelmeden pazartesinin özeti geldi.

1073. Bölüm Özeti
Bölüm Tarihi: 29/04/2013

Şeker, Ceylan’ı otelde Kenan’la gördüğü için çok gergindir. Şeker bu durumu Şerif’e söyleyecek midir?
Ceylan yine Kenan’la buluşmaya gider. Şeker onları takip eder. Şeker bu sefer ne görecektir?
Kenan Ceylan’a, oteldeki görüntülerini kameraya aldığını söyler. Kenan gerçekten bunu yapmış mıdır?
Rauf Asu’nun bilgisayarındaki bilgilere ulaşmıştır. “Ferhat” adıyla kendine bir hesap açıp, Asu ile yazışır. Rauf neler öğrenip, çok öfkelenecektir?
Rauf “Ferhat” diye bahsedilen kişinin ortağı Erdem olduğunu öğrenecek midir?
Selim’in İlkay’a yaptığı sürpriz nedir? Yeşim bunu duyunca neden deliye dönecektir?
Yeşim neden “Türker” diye birini arayıp, Selim konusunda yardım ister, kimdir bu adam?
Rıfat, kızı Menekşe ile ilgili ne öğrenip, yıkılacaktır?

siyahla yazan kısımda görüldüğü üzere erdem için tehlike çanları çalmaya başlayacak.
bide işin kötü yanı rauf ferhat adı ile asu ile konuşacakmış.bu salak asu gene umutlanıp erdem'i rahatsız edip çiğdem'e abuk subuk ''beni seviyor hala '' falan demez umarım
Eski 25-04-13, 15:45   #602
poppy
Asistan

poppy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.05.2007
poppy has a reputation beyond reputepoppy has a reputation beyond reputepoppy has a reputation beyond reputepoppy has a reputation beyond reputepoppy has a reputation beyond reputepoppy has a reputation beyond reputepoppy has a reputation beyond reputepoppy has a reputation beyond reputepoppy has a reputation beyond reputepoppy has a reputation beyond reputepoppy has a reputation beyond repute

1071 bölüm özeti....selim elleri üstü kan İÇİNDE eve döner selim ne yapmıştır çiğdem kimi ne halde görüp dehşete kapilacaktir...hikmet aniden fenalaşir hikmet e ne olmuştur şeker ceylani kiminle görüp deliye dönecektir rauf elinde silah kimi öldürecek'tir ...

kaynak : dizinin face sayfası
Eski 25-04-13, 17:47   #603
dcs
Oyuncu

dcs has a reputation beyond reputedcs has a reputation beyond reputedcs has a reputation beyond reputedcs has a reputation beyond reputedcs has a reputation beyond reputedcs has a reputation beyond reputedcs has a reputation beyond reputedcs has a reputation beyond reputedcs has a reputation beyond reputedcs has a reputation beyond reputedcs has a reputation beyond repute

al işte bugünkü bölümden anladığmız gibi asu erdem'in hala onu sevdiğine inanacak.bugünkü olayın üstüne internettede ferhatla yazışınca kesin beni seviyor diyecek.ve ben sinirden ölecem.
ya ben ekran karşısına erdemle çiğdemi göreyim diye oturdum asu ve erdem görmek istemiyorum.gıcık asu.
bide sanki hikmet biraz yumuşadı gibi geldi ya hadi inşallah.

ya şunların çektiği nedir allahaşkına ne zaman doğru düzgün izliyeceğiz ya.vallahi doyamadık daha.sinir oluyorum.
dcs Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-04-13, 17:54   #604
duruada
Asistan

duruada kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.02.2009
duruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond repute

ağız tadıyla şu çifti doya doya izleyemedim.hep gerginlik hep sorun....hikmet amca bana da yumuşayacak gibi geldi.en azından erdemi tanımak adına ona şans verecektir.çünkü erdemle şirkette ilk tanıştığı dönemde onu kızına çok yakıştırmıştı,sonra da bu olaylar patlak vermişti...şimdi kızının gözlerinden meseleye bakınca aslında erdemin özünde nasıl bir adam olduğunu öğrenecek....kimbilir belki ileride raufun gazabından müstakbel damadını koruyacak.......
Eski 25-04-13, 23:14   #605
duruada
Asistan

duruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond repute

Alıntı:
dcs tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ta pazartesinin özetini vermişler.bugün ve yarının yok ilginç...

yalnız hakkaten erdem o bara neden gitti?illa kıllandıracaklar adamı
1 değil 2 değil 3 değil.....senin kıllandığın o şeylerden ben de kıllanıyorum.ama kuruntu yapıyorumdur deyip açmıyorum konuyu.aynı şeylerde içimize kuşku düştüğünü fark ettiğimde de sorun bende değilmiş diyorum.....
dizinin bu sezonki ana özetine göre erdemin gerçek aşkı çiğdem.
erdem karakterini canlandıran gürsan beyin arkadaşının kurduğu face sayfasına göre erdemin gerçek aşkı çiğdem....
bunları düşünüp kuruntularımı kafamdan uzaklaştırmaya çalışıyorum....
çiğdem ,babasını yavaştan ikna etmeye başladı...en azından rauf gerçekleri öğrenene kadar onları ağız tadıyla izlemek istiyorum....aslında erdem ve hikmet amca arasında öyle güzel diyologlar çıkar ki....kızımı seviyor musun gerçekten*?
ne zaman istemeye geleceksin diye emrivaki olan bir izdivaç fikri.
ailenle ne zaman tanışıcaz damat bey gibi bol espirili konuşmalar....
bu ve çok daha güzeli olacakkken erdemin hata yapmasını istemiyorum....ama ne olabilir ki diyorum...erdem çiğdemden ayrıyken de içti sarhoş oldu ama o dönemde kendinden geçmedi...asu ile ne olabilir ki..............................
duruada Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-04-13, 23:40   #606
dcs
Oyuncu

Alıntı:
duruada tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
1 değil 2 değil 3 değil.....senin kıllandığın o şeylerden ben de kıllanıyorum.ama kuruntu yapıyorumdur deyip açmıyorum konuyu.aynı şeylerde içimize kuşku düştüğünü fark ettiğimde de sorun bende değilmiş diyorum.....
dizinin bu sezonki ana özetine göre erdemin gerçek aşkı çiğdem.
erdem karakterini canlandıran gürsan beyin arkadaşının kurduğu face sayfasına göre erdemin gerçek aşkı çiğdem....
bunları düşünüp kuruntularımı kafamdan uzaklaştırmaya çalışıyorum....
çiğdem ,babasını yavaştan ikna etmeye başladı...en azından rauf gerçekleri öğrenene kadar onları ağız tadıyla izlemek istiyorum....aslında erdem ve hikmet amca arasında öyle güzel diyologlar çıkar ki....kızımı seviyor musun gerçekten*?
ne zaman istemeye geleceksin diye emrivaki olan bir izdivaç fikri.
ailenle ne zaman tanışıcaz damat bey gibi bol espirili konuşmalar....
bu ve çok daha güzeli olacakkken erdemin hata yapmasını istemiyorum....ama ne olabilir ki diyorum...erdem çiğdemden ayrıyken de içti sarhoş oldu ama o dönemde kendinden geçmedi...asu ile ne olabilir ki..............................

ya aslında ben eminim erdem'in çiğdem'e olan aşkından. ama işte o bara gitmesine sinir oldum.neden o bar?başka barmı yok?asuyla ilk tanıştıkları barmış.belki erdem için hiçbir anlamı yoktur.ama asu o manayı çıkardı kendine
hikmet amcayla diyaloğu güzel olur.ama zoraki istettirme olmasın.erdem'den ben çok müthiş bir evlenme teklifi bekliyorum müthiş derken öyle güller müller değil hiç olmadık bir anda sıradan bir yerde bir anda
ama şimdi değil daha zamanı var.
Eski 25-04-13, 23:58   #607
duruada
Asistan

Alıntı:
ya aslında ben eminim erdem'in çiğdem'e olan aşkından. ama işte o bara gitmesine sinir oldum.neden o bar?başka barmı yok?asuyla ilk tanıştıkları barmış.belki erdem için hiçbir anlamı yoktur.ama asu o manayı çıkardı kendine
hikmet amcayla diyaloğu güzel olur.ama zoraki istettirme olmasın.erdem'den ben çok müthiş bir evlenme teklifi bekliyorum müthiş derken öyle güller müller değil hiç olmadık bir anda sıradan bir yerde bir anda
ama şimdi değil daha zamanı var.
ama dikkatini çekerim,o bar aynı zamanda çiğdemin erdeme aşkını ilk defa itiraf etmek için adım attığı bar.yani barın manevi değeri büyük.çok yaşanmışlıklar var orda...
evlilik teklifi için bence de vakit var da hani ileride baba-oğul arasında olabilecek çok fazla diyalog ve malzeme var....
Eski 26-04-13, 00:02   #608
dcs
Oyuncu

Alıntı:
ama dikkatini çekerim,o bar aynı zamanda çiğdemin erdeme aşkını ilk defa itiraf etmek için adım attığı bar.yani barın manevi değeri büyük.çok yaşanmışlıklar var orda...
evlilik teklifi için bence de vakit var da hani ileride baba-oğul arasında olabilecek çok fazla diyalog ve malzeme var....
evet doğru onu unuttum.ama işte asu uyuzu kendine anlıyor ya deli oluyorum.rauf'un ferhat gbi konuşması iyice umutlandıracak asu'yu.
çiğddem'e gidipte abuk subuk konuşursa işte o zaman deliririm.
Eski 26-04-13, 00:12   #609
duruada
Asistan

Alıntı:
evet doğru onu unuttum.ama işte asu uyuzu kendine anlıyor ya deli oluyorum.rauf'un ferhat gbi konuşması iyice umutlandıracak asu'yu.
çiğddem'e gidipte abuk subuk konuşursa işte o zaman deliririm.
ya şimdi benim tedirgin olduğum konu da asunun elindeki büyük koz....hani sizi ben ayıramadım bari hikmet amca ayırsın demişti ya.o plan işe yaramayınca asu elindeki son kozu oynayacak.yani bebek...erdem bebeğin aldırıldığını biliyor.asu belki aldırma için yasal süre bitene kadar bebeği taşıdığını söylemeyecek(hoşşşiçip duruyor,bebeğe zarar ya)ama en azından erdemin bebeğini taşıyordum diyebilir çiğdeme.çiğdem de bunu erdemden duymadığı için ona yine kırılabilir artı senin yazdıkların...olası..........
Eski 26-04-13, 00:56   #610
dcs
Oyuncu

Alıntı:
ya şimdi benim tedirgin olduğum konu da asunun elindeki büyük koz....hani sizi ben ayıramadım bari hikmet amca ayırsın demişti ya.o plan işe yaramayınca asu elindeki son kozu oynayacak.yani bebek...erdem bebeğin aldırıldığını biliyor.asu belki aldırma için yasal süre bitene kadar bebeği taşıdığını söylemeyecek(hoşşşiçip duruyor,bebeğe zarar ya)ama en azından erdemin bebeğini taşıyordum diyebilir çiğdeme.çiğdem de bunu erdemden duymadığı için ona yine kırılabilir artı senin yazdıkların...olası..........
o konu zaten baş sebepleri olacak ayrılık için...sadece kırılsa keşke.tamamen bitirecektir aralarındaki ilişkiyi.
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş