Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
A - B
> Bir Aşk Hikayesi

Kapalı Konu

Bir Aşk Hikayesi kategorisinde Bir Aşk Hikayesi (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 26-04-13, 04:05   #741
mehmetlover
Yardımcı Yönetmen

mehmetlover kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.06.2006
mehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond repute

fragmanı şimdi izledim hiç hoşuma gitmedi ama korkutta da kızamadım çünkü o ilk başta intikam için geldi oraya ve edayı tavlamya başladığı zaman da ceylan a olan duygularının farkında değildi ama şimdi farkında olduğu için vazgeçmek istiyor ama ceylandan da karşılık bekliyor sevdiğini söyle herşeyden vazgeçeyim demesi de bunun göstergesi zaten ama ceylan söylemeyince hala tolgayı sevdiğini düşünecek bence o yüzden daha da çok öfkelenip edayla birllikte olacak ceylana da kızamıyorum sonuçta yılladır taşıdığı aşkı içinden birden söküp atamaz ama madem tekrar arayacaktı o an niye söylemedi çok kararsız bir karakter ceylan korkarım bu kararsızlığı yüzünden daha çok canı yanacak bence neyse umarım 2.fragman çıkar da daha güzel korkut ceylan sahneleri olur
Eski 26-04-13, 04:21   #742
YAZ GÜNÜ
Asistan

YAZ GÜNÜ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.05.2010
YAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond repute

Alıntı:
beyazmavi tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
fragman cikmis Eda ama tutarsiz cikti Tolgaya demedigini birakmadi ve birgun sonra Aklima Leyla ile mecnundan bir replik geldi 'Bir kızı 10 kişi ister kız kendisini istemeyem 11. kişiyle kafayı bozar ' Sanirim Edanin durumuda oraya dogru gidiyor. Bu bolum Korkut aglama sahnesi olmasin tamam Korkut/Seckin boyle bir baska oluyor aglayinca ama yani uzuluyoruz iste. Bu arada biri bana lutfen Umut'un babasinin kim oldugunu soyleyebilirmi dusun dusun bir yere bagliyamadim.
Spoiler İçermektedir
Eski 26-04-13, 08:56   #743
HaViN4745
Asistan

HaViN4745 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.02.2013
HaViN4745 has a reputation beyond reputeHaViN4745 has a reputation beyond reputeHaViN4745 has a reputation beyond reputeHaViN4745 has a reputation beyond reputeHaViN4745 has a reputation beyond reputeHaViN4745 has a reputation beyond reputeHaViN4745 has a reputation beyond reputeHaViN4745 has a reputation beyond reputeHaViN4745 has a reputation beyond reputeHaViN4745 has a reputation beyond reputeHaViN4745 has a reputation beyond repute

fragman çıkmış izlemedim daha yasofa
hemen izlemek için harekete geçiyorum
izledikten sonra yorum yapmaya gelirim

bu arada başlık çok hızlı ilerlemiş çalışmaları yapan arkadaşların elleri dert görmesinlove01:
Eski 26-04-13, 12:15   #744
Pamir
Oyuncu

Pamir kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.05.2006
Pamir has a reputation beyond reputePamir has a reputation beyond reputePamir has a reputation beyond reputePamir has a reputation beyond reputePamir has a reputation beyond reputePamir has a reputation beyond reputePamir has a reputation beyond reputePamir has a reputation beyond reputePamir has a reputation beyond reputePamir has a reputation beyond reputePamir has a reputation beyond repute

Fragmanı ben de izledim ve şoklardayım.
Yalnız çoğunuzun dediğine katılıyorum. En başta olması daha iyi. Hem bahanesi de var 'ben sana beni durdur demiştim' der sıyrılır
Şaka bir yana tabi ki aldatma affedilir gibi değil ama CEYKUT arasında henüz başlayan bir şey yok. Ceylan hala Tolga Tolga diye tutturur durumda (ki sanırım kavgaları burdan patlak vermiştir. Tolga ile ilgili bir mesele olmuştur. Ceylan'ın ona nasıl aşık olduğuna tanık olmuştur, kızmıştır belki Ceylan'ın üstüne gelmiştir. O da 'bana karışamazsın sen yoksun benim için' gibi ya da bun benzer bir şeyler söylemiştir. Bunun sonrasında o sahne gerçekleşecektir.
Yani atlatılabilir bir durum olarak görüyorum ben bunu. Hiç olmasa daha iyi tabi ama illa olacaksa bu şekilde olsun bence.

Onun öncesinde güzel şeylere tanık olacağımızı da hissediyorum.
2. fragmanda güzel sahneler izleyeceğiz eminim

iyi yorumlar arkadaşlar))
Eski 26-04-13, 12:59   #745
dangerece
Asistan

dangerece kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.07.2008
dangerece has a reputation beyond reputedangerece has a reputation beyond reputedangerece has a reputation beyond reputedangerece has a reputation beyond reputedangerece has a reputation beyond reputedangerece has a reputation beyond reputedangerece has a reputation beyond reputedangerece has a reputation beyond reputedangerece has a reputation beyond reputedangerece has a reputation beyond reputedangerece has a reputation beyond repute

Hayda, daha 6.bölümden sapıtmaya başladılar
Hiç mi hiç sevmedim bu fragmanı. Korkutla Eda arasında bir şey olur olmaz ona değinmek istemiyorum (ki olmayacak bence. Aklına Ceylan gelebilir) ama şu an için merak ettiğim tek şey Ceylan, neden Korkut'a atarlanıyor? Orjinalinde bu bölüm çok güzeldi ama

Dipnot: Taş kafa Ceylan, Korkut haklı. Köprüye çıkıp atlayacağım diyenlere bile 'He,seviyorum' dersin inince kaçar gidersin, Cey. Olmadı bu. Bir dahakine erken ara

Dipnot 2:Orjinalinde hiç var olmayan çocuklar olacak bu gidişle. Aslı'nın bebeği de Korkut'tan bence. Eda'da hamile kalırsa Junior Korkutlar izleriz artık,senaristlere çağrı da bulunuyorum: Saçmalamayın! Orjinaline uyun, pislik yapmayın

dangerece Çevrimdışı  
Eski 26-04-13, 15:03   #746
cansel mania
Yönetmen

cansel mania kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.01.2007
cansel mania has a reputation beyond reputecansel mania has a reputation beyond reputecansel mania has a reputation beyond reputecansel mania has a reputation beyond reputecansel mania has a reputation beyond reputecansel mania has a reputation beyond reputecansel mania has a reputation beyond reputecansel mania has a reputation beyond reputecansel mania has a reputation beyond reputecansel mania has a reputation beyond reputecansel mania has a reputation beyond repute

o kadar bekle bekle bu fragman için miydi
orijinalinde böyle olmamıştı. lütfen abartmayalım. başladı bizim saçma sapan sahneler eklemeye çalışmalar...

Alıntı:
dangerece tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hayda, daha 6.bölümden sapıtmaya başladılar
Hiç mi hiç sevmedim bu fragmanı. Korkutla Eda arasında bir şey olur olmaz ona değinmek istemiyorum (ki olmayacak bence. Aklına Ceylan gelebilir) ama şu an için merak ettiğim tek şey Ceylan, neden Korkut'a atarlanıyor? Orjinalinde bu bölüm çok güzeldi ama

Dipnot: Taş kafa Ceylan, Korkut haklı. Köprüye çıkıp atlayacağım diyenlere bile 'He,seviyorum' dersin inince kaçar gidersin, Cey. Olmadı bu. Bir dahakine erken ara

Dipnot 2:Orjinalinde hiç var olmayan çocuklar olacak bu gidişle. Aslı'nın bebeği de Korkut'tan bence. Eda'da hamile kalırsa Junior Korkutlar izleriz artık,senaristlere çağrı da bulunuyorum: Saçmalamayın! Orjinaline uyun, pislik yapmayın

kesinlikle katılıyorum sana.
ben de sevmedim hiç fragmanı. belki ikinci fragman bir umut güzel olur. birebir gitseler çok güzeldi bu bölüm. bakalım nasıl olucak...
Aslı'nın bebeği de var daha:s inşallah Korkut'tan değildir! bir de Aslı'yı bulaştırmayın. Ceylanla Korkut rahat rahat ilişkilerini yaşasın. daha 6.bölümden saçma sapan sahneler gelmeye başladı. lütfen sapıtmayın, orijinalinden sapmayın!

fragmanda bi atarlanıyor Ceylan ama inşallah iş işten geçmez:s Korkut telefonu görmeyecek. birlikte olacaklar sanırım:s yalnız Korkut'un aklına Ceylan gelip vazgeçebilir. ayy bilemedim. sahne çok salakça:s

cansel mania Çevrimdışı  
Eski 26-04-13, 15:03   #747
ahueda
Yönetmen

ahueda kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.08.2011
ahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond repute

ooff ya ben be fragmanı beğenmedim
fragmancı kardeşin bize kastı var anladım ben onu 2. fragmanda gönlümüzü alsın
edaya her geçen bölüm dahada sinir olmaya başladım.tanışalı iki gün olmamış bu ne samimiyetbu intikam işi edaya yaradı fıstık gibi çocuğu götürüyo ne intikammış
ceylanı telefona taş kafa diye kaydetmiş ya korkutcum çok romantiksin
Eski 26-04-13, 15:16   #748
#Ayçiçeği#
Oyuncu

#Ayçiçeği# kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.03.2006
#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute

Alıntı:
Golden Fishy tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Evet iste bende onu demeye calisiyorum. Senaristler istedigini yazmakta ozgur.
Orjinalde aklimizda bulunsuz ama bu dizi turk yapimi.
Hersey birebir orjinaline gore olmak zorunda deil ki.
Tamam ana hikaye kore dizisinden alinma ayni sahneler olucaktir elbet
Ama koore dizisinden yola cikarak bu dizidede ayni sahneleri beklemek
cok mantikli deil, sonucta uzun surecek bir dizi olucaktir

Yine soyluyorum fragman yaniltici olabilir. Umarim yanilticidir.
Fikrimi sorucak olursaniz hic EdaKorkut sahnesi bile gormek istemiyorum.
Mumkunse EdaKorkut birlikte olmayi birakin el ele bile goresim yok.

Ama olurda EdaKorkut senaryo geregi birlikte olucaklarsa O simdi olsun
Ilerleyen bolumlerde deil! Simdi. Cunku sonra olursa alfatma olucaktir.
Aynı şeyleri beklemiyorum bende zaten sadece Edayla Korkut beraber olmasın onun dışında naparlarsa yapsınlar diyorum Edayla Korkutu benim de el ele bile göresim yok nefret ediyorum!
Ben senariste tweet attım twitterdan elbette söyleyemem neler olacağını dedi bende Korkut bu pis işten vazgeçsin yalvarırım dedim

Spoiler İçermektedir
Eski 26-04-13, 15:19   #749
bethany_159
Asistan

bethany_159 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.01.2009
bethany_159 has a reputation beyond reputebethany_159 has a reputation beyond reputebethany_159 has a reputation beyond reputebethany_159 has a reputation beyond reputebethany_159 has a reputation beyond reputebethany_159 has a reputation beyond reputebethany_159 has a reputation beyond reputebethany_159 has a reputation beyond reputebethany_159 has a reputation beyond reputebethany_159 has a reputation beyond reputebethany_159 has a reputation beyond repute

belki 10 defa izledim fragmanı....

devamında bnce vazgeçicek.özetinde Tolga'nın Eda'nın peşine düştüğü yazıyodu belki de tak bi anda Tolga geliverir.

Kesin bölüm tam o telefon çaldığı sahnede biter beni sinir eder.

2.fragmanda şu dolma olayını ve daha değişik sahneleri göstericek bence.
He bi de Ceylan odasındaydı.Eve geri mi döndü

bence orjinaline uygun devam edicek diyesim geliyo ama ne kadar devam edicek edicekse nereye kadar edicek

Eski 26-04-13, 15:20   #750
diziYorm
Asistan

diziYorm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.12.2012
diziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond repute

Alıntı:
YAZ GÜNÜ tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Spoiler İçermektedir
Spoiler İçermektedir

Telefona Ceylani tas kafa diye kaydetmesi Ee sevdiginden oyle diyor yani
diziYorm Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Etiketler
damla sönmez, fox tv, seçkin özdemir, zuhal olcay

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş