Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
A - B
> Bir Aşk Hikayesi

Kapalı Konu

Bir Aşk Hikayesi kategorisinde Bir Aşk Hikayesi (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 26-04-13, 14:21   #751
Kariha
Asistan

Kariha kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.03.2011
Kariha has a reputation beyond reputeKariha has a reputation beyond reputeKariha has a reputation beyond reputeKariha has a reputation beyond reputeKariha has a reputation beyond reputeKariha has a reputation beyond reputeKariha has a reputation beyond reputeKariha has a reputation beyond reputeKariha has a reputation beyond reputeKariha has a reputation beyond reputeKariha has a reputation beyond repute

Alıntı:
dangerece tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hayda, daha 6.bölümden sapıtmaya başladılar
Hiç mi hiç sevmedim bu fragmanı. Korkutla Eda arasında bir şey olur olmaz ona değinmek istemiyorum (ki olmayacak bence. Aklına Ceylan gelebilir) ama şu an için merak ettiğim tek şey Ceylan, neden Korkut'a atarlanıyor? Orjinalinde bu bölüm çok güzeldi ama

Dipnot: Taş kafa Ceylan, Korkut haklı. Köprüye çıkıp atlayacağım diyenlere bile 'He,seviyorum' dersin inince kaçar gidersin, Cey. Olmadı bu. Bir dahakine erken ara

Dipnot 2:Orjinalinde hiç var olmayan çocuklar olacak bu gidişle. Aslı'nın bebeği de Korkut'tan bence. Eda'da hamile kalırsa Junior Korkutlar izleriz artık,senaristlere çağrı da bulunuyorum: Saçmalamayın! Orjinaline uyun, pislik yapmayın
Size katılıyorum.. Birebir aynısı yapmasalarda konudan bu denli sapmasalar iyi olurdu. "Oyunuma son vericem beni sevdiğini söylersen" bilmem ne. Saçmalanmış iyice. Hem bu bölümde orjinaline göre konuşuyorum aralarının asla kötü olmaması lazım. Çok güzel sahneler olucaktı.
Eski 26-04-13, 14:33   #752
#Ayçiçeği#
Oyuncu

#Ayçiçeği# kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.03.2006
#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute

Alıntı:
diziYorm tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Spoiler İçermektedir

Telefona Ceylani tas kafa diye kaydetmesi Ee sevdiginden oyle diyor yani
Spoiler İçermektedir

Ne yalan söyliyim telefonda taş kafa yazması bana bile romantik geldi
#Ayçiçeği# Çevrimdışı  
Eski 26-04-13, 14:54   #753
cancan1981
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 13.03.2012
cancan1981 has a reputation beyond reputecancan1981 has a reputation beyond reputecancan1981 has a reputation beyond reputecancan1981 has a reputation beyond reputecancan1981 has a reputation beyond reputecancan1981 has a reputation beyond reputecancan1981 has a reputation beyond reputecancan1981 has a reputation beyond reputecancan1981 has a reputation beyond reputecancan1981 has a reputation beyond reputecancan1981 has a reputation beyond repute

Bu arada size bir sorum olacak, Tahsin çocukları yetimhanenin kapısına bıraktığında arabanın arka koltuğundan uzanan cadı gibi bir kadın eli göründü Gönülün annesi mi ki o mu bıraktırdı ki????
cancan1981 Çevrimdışı  
Eski 26-04-13, 15:12   #754
YAZ GÜNÜ
Asistan

YAZ GÜNÜ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.05.2010
YAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond repute

Alıntı:
diziYorm tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Spoiler İçermektedir

Telefona Ceylani tas kafa diye kaydetmesi Ee sevdiginden oyle diyor yani
Spoiler İçermektedir

o taş kafa deyince insan bir hoş oluyor güzel benzetme ne diyeyim şimdi orjinalinde de kız ona ajussi(bayım) deyip duruyordu ama ceylan bir şey demiyor ona sanırım
Eski 26-04-13, 15:42   #755
Dila61
Asistan

Dila61 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.03.2009
Dila61 has a reputation beyond reputeDila61 has a reputation beyond reputeDila61 has a reputation beyond reputeDila61 has a reputation beyond reputeDila61 has a reputation beyond reputeDila61 has a reputation beyond reputeDila61 has a reputation beyond reputeDila61 has a reputation beyond reputeDila61 has a reputation beyond reputeDila61 has a reputation beyond reputeDila61 has a reputation beyond repute

selamlar.

dizinin dorduncu bolumun sonuna denk geldim, ve dizi hosuma gitti ertesi gun butun bolumleri izledim ve evet dedim bu diziyi izliyecem..

Korkut aliyi cok sevdim. tanimadigi annesine olan sevgisine, kardesine sahiplenmesine, yiyegine.. korkut ali, Emine, Umut uclusu super... tek bu uclu icin bile izlenir dizi.. umut massallah cok akili biri!

Babasi kim? ortaya cikacakmi??

banyo sahnesi cok guzeldi!

Ama korkut ali bunun hesabini sormuyacakmi???

ceylan..

cok saf bir kiz sanki biraz asiri saf! tamam asik amaa sanki oda birazcik aliskanlik haline gelmis gibi.. asikmi bence hayir..!! haa tolgayi seviyor ama asikmi bence hayir..

Korkut ali ve ceylan uyumu cok guzel.. yakisiyorlar.. umarim mutlu olurlar.. fazla enrikayla falan abartmaz olaylari.. ( nerdeyse her dizide oldugu gibi )..

ceylan ailesini sevdim.. ama annesinle biraz daha yakin olabilir.. sanki gonul hanimi daha cok mu sayiyor ne ???

- ps babasini hic sevmedim..!!

tolga kicik oldum bu oglana cok cok bencil.. ama kendi farkinda deyil ama asil o ceylana asik.. anliyacak ama gec olacaktir...

eda! gercekten harbi kiz icinden geleni soyluyo.. bencilikte var.. ama kendini inkar etmio en azindan.. ama korkut aliden uzak dursuuun!!

umarim dizi bozulmaz ama uzun soluklu olur...!!
Eski 26-04-13, 15:56   #756
Golden Fishy
Yönetmen

Golden Fishy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.10.2009
Golden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond repute

Alıntı:
Dila61 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
selamlar.

dizinin dorduncu bolumun sonuna denk geldim, ve dizi hosuma gitti ertesi gun butun bolumleri izledim ve evet dedim bu diziyi izliyecem..

Korkut aliyi cok sevdim. tanimadigi annesine olan sevgisine, kardesine sahiplenmesine, yiyegine.. korkut ali, Emine, Umut uclusu super... tek bu uclu icin bile izlenir dizi.. umut massallah cok akili biri!

Babasi kim? ortaya cikacakmi??

banyo sahnesi cok guzeldi!

Ama korkut ali bunun hesabini sormuyacakmi???

ceylan..

cok saf bir kiz sanki biraz asiri saf! tamam asik amaa sanki oda birazcik aliskanlik haline gelmis gibi.. asikmi bence hayir..!! haa tolgayi seviyor ama asikmi bence hayir..

Korkut ali ve ceylan uyumu cok guzel.. yakisiyorlar.. umarim mutlu olurlar.. fazla enrikayla falan abartmaz olaylari.. ( nerdeyse her dizide oldugu gibi )..

ceylan ailesini sevdim.. ama annesinle biraz daha yakin olabilir.. sanki gonul hanimi daha cok mu sayiyor ne ???

- ps babasini hic sevmedim..!!

tolga kicik oldum bu oglana cok cok bencil.. ama kendi farkinda deyil ama asil o ceylana asik.. anliyacak ama gec olacaktir...

eda! gercekten harbi kiz icinden geleni soyluyo.. bencilikte var.. ama kendini inkar etmio en azindan.. ama korkut aliden uzak dursuuun!!

umarim dizi bozulmaz ama uzun soluklu olur...!!

Dila61 hosgeldin aramiza bende senin gibi 5.bolumde basladim izlemeye ondan oncede parca parca TV den izlemisligim vardi.
Bende senin gibi dusunuyorum ve bazi sorularin cevabini bende merak ediyorum.

Orenegin hic sorulmadi sanirim Unutun babasi kim?
Tolganin babasi kim?

Tolga sadece annesinden bahseder, duvarda annesiyle ikisinin kocaman bir resimleri var asili, peki ya babasi? Dizide hic bunun konusu gecmedi.
Korkut Alide hic sormadi? Ilerleyen bolumlerde bununda cevabini alicakmiyiz
yoksa cevapsiz mi kalicak?

Bende cok merak ediyorum Korkut Ali kardesiyle konusurken "zannettigin kadar iyi birisi deilim" dedi.

Korkut kardesine saldiran adamin pesine dusmicekmi?

Herseyi gectim Korkut Alinin babasi kim?

Korkut Ali sadece annesine mi bukadar hasret bukadar ofkeli peki ya babasi?
Onu hic sormicak mi? Aramicak mi? Suclamicakmi?

Orjinalinde hepimiz bir cok seyi biliyoruz artik.

Peki ya bizim dizide?

Golden Fishy Çevrimdışı  
Eski 26-04-13, 15:57   #757
#Ayçiçeği#
Oyuncu

#Ayçiçeği# kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.03.2006
#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute#Ayçiçeği# has a reputation beyond repute

Alıntı:
Golden Fishy tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Birkac sorum olucak:

Bu diziye baslarken dizinin kac bolum/sezon yayinlanacagini soyledilermi?
2nci fragman cikar mi? Genelde kac fragman cikiyor?

Korkutun tas kafa diye kaydetmesi benimde hosuma gitti.
Hoslanmasaydi sevmeseydi direk adini yazardi dimi

Emine konusuna gelince ben TVden izlemedigim icin o bolumleri
bildigim kadariyla Emine 7.yasindayken kamyon carpiyor ve boyle oluyor.
Ama izledigim kadariylada Umutun kimden oldugu bilinmiyor.
Izledigim kadariyla kimse Umutun babasinin kim oldugunu bilmiyor
Korkutta sormadi zaten, ve ya sordu mu?

Yanlissam Duzeltin

Ikinci bi fragman istiyorum. Yoksa bu edali izledigim
fragmanla nasil oturup izlicem bilmiyorum diziyi.
Icimde surekli bir tedirginlik olucak

Ikinci fragman ciksin L-U-T-F-E-N

Bizim versiyon koreden daha uzun sürecekmiş yani bir şekilde uzatılacak başka bilgi yok

Genelde 2 fragman çıkıyor ve 2.si de cumartesi günleri çıkıyor yarına bekliyoruz ben fragmancıya tweet atarım yine merak etme sen

Spoiler İçermektedir

Yarını bekleyin 2.fragman için
#Ayçiçeği# Çevrimdışı  
Eski 26-04-13, 16:20   #758
_sıla_
Yönetmen

_sıla_ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.04.2008
_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute_sıla_ has a reputation beyond repute

Fragman çıkmış orjinalini bende şaun izliyorum 11.bölümdeyim evet
fragmandaki gibi bir sahne yoktu ve fragmandan anladığım kadarıyla ceylan kendi evinde ama orjinalinde kendi evinde olmaması lazımdı
amaaa ben bunlara şaşırmadım eğer orjinaliyle aynı ilerlemiş olsa 16.bölümde final yapmak zorunda kalırdı o yüzden değişik sahneler olacağını ,olayların uzatılacağını bekliyordum ben

heycanını kaçırmamak için kendimi zor tutuyorum ama çok güzel sahneler var aynı derecede üzücü,sinir bozucu sahnelerde var

Eski 26-04-13, 16:31   #759
SsultanN
Yönetmen

SsultanN kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.12.2011
SsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond repute

Fragman
okadar bekledik gele gele bu sahneden mi gelmis ya
Ah kafam cok karisdi yani korkut bu hatayi yapmaz umarim
umarimki yapmaz...
Fragmana bakilirsa birlikte olucaklar korkut&eda ama fragmanda bir is var
yani bana öyle geliyor en azindan (:
yaniltmaca
Yok öyle birsey eda ve korkut birlikte olucak valla atarim kendimi biryerden
zaten edaya gicik oluyorum, suratsiz sey
ceylan kizim sen neden o 5 dakkayi kaciriyorsun ama olmadi simdi
korkut sana 5 dk verdi oysaki neden neden
korkut sende 3e 5e bakma ya allah allah nerden cikti oglum o 5 dakka amada sabirsizin sen öyle

ben isin girgirindayim suan
kimi sucalayim bilemedim korkutun verdigi süreye mi kiziyim ceylanin süreyi kullanmamasina mi

Lütfen morallerinizi bozmayin canlar yarin 2. fragman var bide onu düsünün bakalim o nasil olcak,
ondada yatak sahnesi göstermesinler
tamam sustum

Eski 26-04-13, 16:50   #760
Yellow80
Asistan

Yellow80 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.08.2009
Yellow80 has a reputation beyond reputeYellow80 has a reputation beyond reputeYellow80 has a reputation beyond reputeYellow80 has a reputation beyond reputeYellow80 has a reputation beyond reputeYellow80 has a reputation beyond reputeYellow80 has a reputation beyond reputeYellow80 has a reputation beyond reputeYellow80 has a reputation beyond reputeYellow80 has a reputation beyond reputeYellow80 has a reputation beyond repute

Ben Korkut'un nedense Eda ile birlikte olacağına hiç ihtimal vermiyorum arkadaşlar.

Öpüşme hadi bir yere kadar sineye çekilir ama Ceylan'ın en yakın arkadaşı ile cinsel birleşme yaşayacak kadar iğrenç biri değil Korkut. Tolga faktörünü hiç hesaba katmıyorum bile onun Korkut'Un nazarında bir değeri yok varsa da tartışılır.

Ben elimi Korkut'tan yana kullanıyorum.

Ceylan'dan ümidini kesmiş olsa da, beklediği telefon gelmese de kendisini bu kadar alçaltmaz.
Kapalı Konu

Bookmarks

Etiketler
damla sönmez, fox tv, seçkin özdemir, zuhal olcay

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş