3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Crossfire Serisi (Sylvia Day)

Yönetmen R_paTTZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Finn, My Love*
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Standart Crossfire Serisi (Sylvia Day)

Sayfa Sayısı: 380
    Baskı Yılı: 2013

Dünyada olay yaratan üçleme nihayet Türkçede!

Crossfire serisi 1. Kitabı...

Ateşle oyna!

Sana Soyundum Amerikada haftalarca bestseller listelerinden inmeyen, tüm dünyada 38 ülkeye satılan Crossfire üçlemesinin ilk kitabıdır.

"Sana ihtiyacım var, Gideon" dedim soluk soluğa ve tahrik olduğu için şimdi daha da yoğunlaşmış olan kokusunu içime çektim. Sırf teninin baştan çıkarıcı kokusu yüzünden hafifçe sarhoş olduğumu düşündüm. "Beni çıldırtıyorsun."

Bileklerimi bırakıp yüzümü avuçlarının arasına aldı ve dudaklarını dudaklarıma sertçe bastırdı. Pantolonuna uzanıp gizli fermuara ulaşabilmek için iki düğmeyi açtım...

New Yorkun en gözde bekârı, Cross Holdingin varisi Gideon Cross -namı diğer Bay Gizemli ve Tehlikeli- Evanın karşısına çıktığında genç kadının yapabileceği tek bir şey vardı: Tüm bedeni ve ruhuyla ona teslim olmak...
    Hızlı olmakla bir yere yetişilir ve yol boyunca her yeri kaçırırsın.

Benzer Konular
    Baba Serisi (The Godfather 1-2-3) (***)
    Baba Serisi (The Godfather 1-2-3) (***) Godfather, The (Baba) Sicilya'dan göç eden Corleone ailesi, Amerika'da yerleşme çabalarını sürdürürken kendilerine kaba kuvvet kullanmaya kalkan ve yapmaya kalktıkları her işten haraç isteyen bir takım kimliği belirsiz kişilere karşı...
    En Sevdiğiniz Kitap Serisi?
    En Sevdiğiniz Kitap Serisi? En sevdiğim diyebilecek kadar seri okumadım. Siz? :img-eat:
    Die Hard (Zor Ölüm) Serisi 1-2-3-4
    Die Hard (Zor Ölüm) Serisi 1-2-3-4 İzlediğim en iyi serilerden biri.Özellikle Die Hard 4'te bilgisayar efektleri ön plandaydı ve muhteşemdi.
    Lizzie Mcguire Serisi
    Lizzie Mcguire Serisi bu seri 10 kitaptan oluşuyor.Bu kitabın baş karakteri lizzie yi hilary duff canlandırıyor.ben on kitabını da okudum.süper.bu kitaplar: Eyvah aşık oluyorum okulun en şık kızı kırık kalpler...

Yönetmen R_paTTZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Finn, My Love*
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

-Crossfire serisi 2. Kitabı-

Sayfa Sayısı: 352
    Baskı Yılı: 2013
    Yayınevi: Doğan Kitap

Sakın korkma!

Zifiri bir karanlığa açtım gözlerimi. Gideon, yatağı hafifçe çökerterek yanıma oturdu ve üzerime eğilip aramızdaki battaniyenin üstünden kollarıyla sardı bedenimi. Parmaklarımı göğsüne dokundurunca çıplak tenini hissettim. İnledi ve dudaklarını dudaklarımdan ayırmadan bana doğru eğilerek ayağa kalktı; aramızdaki battaniyeleri çekip attı.

Crossfire serisinin ilk kitabı Sana Soyundumla başlayan Gideon ile Evanın tutkulu aşkı hiç hız kesmeden sürerken araya eski sevgililerin girmesi, her ikisinin de şiddet dolu geçmişinden karanlık yüzler bu ilişkiyi bambaşka boyutlara taşıyor.

Bakalım, namı diğer Bay Tehlikeli ve Gizemlinin bir türlü dile getiremediği korkunç sır aydınlanacak mı? Evanın farkında olmadığı büyük tehlike ne? Sende Kendimi Buldumda, Crossfire serisinin heyecan dozu daha da yükseliyor.

"Romantik edebiyatta Dayin çok az rakibi var."
    Booklist
    Hızlı olmakla bir yere yetişilir ve yol boyunca her yeri kaçırırsın.

Asistan missa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    türkiyede bir yer iste
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    1014803

Dün serinin 3. kitabı çıktı, yalnız 4 ve 5. kitap olacağı için gerçekten soğudum. ÜKG olarak blog turu düzenlediğimiz de tanıştığim bir seri. Eva ve Gideon'a bayıldım gerçektende. Yazarların tadında bırakmama olayına az buçuk ifrit oluyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri