Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Kütüphane - Senaryo > Kitap - Şiirler > Kitaplar > Dünya Edebiyatı

Yanıtla

Dünya Edebiyatı kategorisinde Crossfire Serisi (Sylvia Day) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 25-04-13, 16:21   #1
R_paTTZz
Yönetmen

R_paTTZz kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.04.2009
R_paTTZz has a reputation beyond reputeR_paTTZz has a reputation beyond reputeR_paTTZz has a reputation beyond reputeR_paTTZz has a reputation beyond reputeR_paTTZz has a reputation beyond reputeR_paTTZz has a reputation beyond reputeR_paTTZz has a reputation beyond reputeR_paTTZz has a reputation beyond reputeR_paTTZz has a reputation beyond reputeR_paTTZz has a reputation beyond reputeR_paTTZz has a reputation beyond repute
Varsayılan Crossfire Serisi (Sylvia Day)

Sayfa Sayısı: 380
Baskı Yılı: 2013

Dünyada olay yaratan üçleme nihayet Türkçede!

Crossfire serisi 1. Kitabı...

Ateşle oyna!

Sana Soyundum Amerikada haftalarca bestseller listelerinden inmeyen, tüm dünyada 38 ülkeye satılan Crossfire üçlemesinin ilk kitabıdır.

"Sana ihtiyacım var, Gideon" dedim soluk soluğa ve tahrik olduğu için şimdi daha da yoğunlaşmış olan kokusunu içime çektim. Sırf teninin baştan çıkarıcı kokusu yüzünden hafifçe sarhoş olduğumu düşündüm. "Beni çıldırtıyorsun."

Bileklerimi bırakıp yüzümü avuçlarının arasına aldı ve dudaklarını dudaklarıma sertçe bastırdı. Pantolonuna uzanıp gizli fermuara ulaşabilmek için iki düğmeyi açtım...

New Yorkun en gözde bekârı, Cross Holdingin varisi Gideon Cross -namı diğer Bay Gizemli ve Tehlikeli- Evanın karşısına çıktığında genç kadının yapabileceği tek bir şey vardı: Tüm bedeni ve ruhuyla ona teslim olmak...
Eski 05-05-13, 18:55   #2
R_paTTZz
Yönetmen

R_paTTZz kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.04.2009
R_paTTZz has a reputation beyond reputeR_paTTZz has a reputation beyond reputeR_paTTZz has a reputation beyond reputeR_paTTZz has a reputation beyond reputeR_paTTZz has a reputation beyond reputeR_paTTZz has a reputation beyond reputeR_paTTZz has a reputation beyond reputeR_paTTZz has a reputation beyond reputeR_paTTZz has a reputation beyond reputeR_paTTZz has a reputation beyond reputeR_paTTZz has a reputation beyond repute

-Crossfire serisi 2. Kitabı-

Sayfa Sayısı: 352
Baskı Yılı: 2013
Yayınevi: Doğan Kitap

Sakın korkma!

Zifiri bir karanlığa açtım gözlerimi. Gideon, yatağı hafifçe çökerterek yanıma oturdu ve üzerime eğilip aramızdaki battaniyenin üstünden kollarıyla sardı bedenimi. Parmaklarımı göğsüne dokundurunca çıplak tenini hissettim. İnledi ve dudaklarını dudaklarımdan ayırmadan bana doğru eğilerek ayağa kalktı; aramızdaki battaniyeleri çekip attı.

Crossfire serisinin ilk kitabı Sana Soyundumla başlayan Gideon ile Evanın tutkulu aşkı hiç hız kesmeden sürerken araya eski sevgililerin girmesi, her ikisinin de şiddet dolu geçmişinden karanlık yüzler bu ilişkiyi bambaşka boyutlara taşıyor.

Bakalım, namı diğer Bay Tehlikeli ve Gizemlinin bir türlü dile getiremediği korkunç sır aydınlanacak mı? Evanın farkında olmadığı büyük tehlike ne? Sende Kendimi Buldumda, Crossfire serisinin heyecan dozu daha da yükseliyor.

"Romantik edebiyatta Dayin çok az rakibi var."
Booklist
R_paTTZz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-06-13, 01:07   #3
missa
Asistan

missa kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.08.2009
missa has a reputation beyond reputemissa has a reputation beyond reputemissa has a reputation beyond reputemissa has a reputation beyond reputemissa has a reputation beyond reputemissa has a reputation beyond reputemissa has a reputation beyond reputemissa has a reputation beyond reputemissa has a reputation beyond reputemissa has a reputation beyond reputemissa has a reputation beyond repute

Dün serinin 3. kitabı çıktı, yalnız 4 ve 5. kitap olacağı için gerçekten soğudum. ÜKG olarak blog turu düzenlediğimiz de tanıştığim bir seri. Eva ve Gideon'a bayıldım gerçektende. Yazarların tadında bırakmama olayına az buçuk ifrit oluyorum.

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş