Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) > Eski Diziler (kapatilmis basliklar)

Kapalı Konu

Eski Diziler (kapatilmis basliklar) kategorisinde Böyle Bitmesin (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 04-05-13, 01:42   #801
Blue Butterfly
Yönetmen

Blue Butterfly kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.11.2011
Blue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond repute
Blue Butterfly kullanıcısına AIM aracılığı ile mesaj yolla Blue Butterfly kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla Blue Butterfly kullanıcısına Yahoo aracılığı ile mesaj yolla

Eski 04-05-13, 02:00   #802
denizbjk
Yardımcı Yönetmen

denizbjk kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.09.2008
denizbjk has a reputation beyond reputedenizbjk has a reputation beyond reputedenizbjk has a reputation beyond reputedenizbjk has a reputation beyond reputedenizbjk has a reputation beyond reputedenizbjk has a reputation beyond reputedenizbjk has a reputation beyond reputedenizbjk has a reputation beyond reputedenizbjk has a reputation beyond reputedenizbjk has a reputation beyond reputedenizbjk has a reputation beyond repute

Tek kelimeyle "Muhteşemdi"

Sonunda derin bir nefes alabildik ama keşke bunun bedeli Nazlı'nın babasını kaybetmesi olmasaydı..

Doyalım artık şu aşıklara sezon finaline kadar sıcak sahneler izleyelim daha doğru düzgün sarıldıklarını, öpüştüklerini,aşk&sevgi sözcüklerini görebilmiş duyabilmiş değiliz...Karşılıklı iki kanka değil, elele gözgöze iki sevgili istiyorum ben çok şey mi istiyorum?

Artık hakettik!
Eski 04-05-13, 02:01   #803
__SEYMEN__
Yönetmen

__SEYMEN__ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.08.2006
__SEYMEN__ has a reputation beyond repute__SEYMEN__ has a reputation beyond repute__SEYMEN__ has a reputation beyond repute__SEYMEN__ has a reputation beyond repute__SEYMEN__ has a reputation beyond repute__SEYMEN__ has a reputation beyond repute__SEYMEN__ has a reputation beyond repute__SEYMEN__ has a reputation beyond repute__SEYMEN__ has a reputation beyond repute__SEYMEN__ has a reputation beyond repute__SEYMEN__ has a reputation beyond repute

çünkü aşk ölümsüzdür..

Eski 04-05-13, 03:04   #804
selin_bg
Oyuncu

selin_bg kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.07.2007
selin_bg has a reputation beyond reputeselin_bg has a reputation beyond reputeselin_bg has a reputation beyond reputeselin_bg has a reputation beyond reputeselin_bg has a reputation beyond reputeselin_bg has a reputation beyond reputeselin_bg has a reputation beyond reputeselin_bg has a reputation beyond reputeselin_bg has a reputation beyond reputeselin_bg has a reputation beyond reputeselin_bg has a reputation beyond repute
selin_bg kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

. .

Uyku tutmadı ben de NazlıYusuf'un dibine vurdum
Bu sahne beni çok etkiledi

Eski 04-05-13, 12:01   #805
ban68
Asistan

ban68 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.06.2010
ban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond reputeban68 has a reputation beyond repute

Hadi affediver der bazıları, n'olacak ki, büyüklük sende kalsın. Halbuki birinin söylediği gibi düşmanı affetmek dostu affetmekten daha kolaydır. Hele hele bu dost senin rol model aldığın baban ve kendin dahil birçok kişinin hayatını altüst eden biriyse. Nisa'nın da söylediği gibi her hata affedilemiyor maalesef.

Eğer Cevdet ölmeseydi yine çok birşey değişmeyecekti. Çünkü Nazlı affederek sadece nefret etmediğini gösterecekti ama ne zaman babasıyla yüz yüze gelseler eskisi gibi olamayacaklarını göreceklerdi. O yüzden belki de öldüğü iyi oldu Cevdet'in. Vicdan azabıyla karışık pişmanlığına eklenen hastalıkları belki keffaret olur.

Yalnız Cevdet'in doğum tarihinin 1960 yazılması olmamış... Olabilir ama görüntüsü ve konumu olarak hiç örtüşmüyordu.

ÖLÜM VAR
Sizi buraya getirdim çünkü unuttuğunuz birşey var, “unuttuğumuz birşey var”. Çok çok unuttuğumuz bir tek şey var: ÖLÜM VAR.
Sevdiğini söyleyemeden ölen var Muazzez Hanım.
Evladını son kez kucakladığını bilmeden ölen var Aziz Bey.
Nerden geldiğini anlamadan gelen, kime vuracağını bilemediğimiz bir piyango gibi;
ÖLÜM VAR.
Güle güle gidin, yaza görüşürüz, haftaya sizdeyiz, sonra ararım, siz gidin ben geliyorum dediğimiz her dostla, akrabayla, yarenle aramızda bir acı telefon çalışı gibi; ÖLÜM VAR.
En güzel günün gecesinde her dost meclisinde en yakıştıramadığımız yerde bile ÖLÜM VAR.
Ayrılmayın Muazzez Hanım, ayrılmayın Aziz Bey.
Ölüm sizi ayırana kadar ayrılmayın.
Uzatın ellerinizi sevdiğinize.
Tutun sıkıca şöyle.
Teriniz karışsın terine.
Son kez öpüyormuş gibi öpmekte marifet.
Son kez bakıyormuş gibi bakmakta gözlerine.
Hiç kimse bilmez ne zaman gelecek o davetsiz misafir.
Ve hiç kimse bilmez yanında kim olacak o dönüşsüz yola girerken.
Ölüm ayırdı derler ya aslında yalan.
Ölüm ayırmaz.
Ölüm hepimizin birleştiği iki şeyden biridir şu dünyada.
Diğeri AŞKtır.
Aşkla ölüm aynı soydandır. Birinin bittiği yerde öbürü başlar çünkü. Çünkü AŞK ÖLÜMSÜZDÜR.

Ölümün ayırdığı aşıkları bu kez ölüm birleştirdi ya... Ne desem bilemedim...
Eski 04-05-13, 13:57   #806
ecrin şahin
Oyuncu

ecrin şahin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.05.2010
ecrin şahin has a reputation beyond reputeecrin şahin has a reputation beyond reputeecrin şahin has a reputation beyond reputeecrin şahin has a reputation beyond reputeecrin şahin has a reputation beyond reputeecrin şahin has a reputation beyond reputeecrin şahin has a reputation beyond reputeecrin şahin has a reputation beyond reputeecrin şahin has a reputation beyond reputeecrin şahin has a reputation beyond reputeecrin şahin has a reputation beyond repute

Ben geldimm herkese merhaba
Ve sonunda beklenen an geldi
denizbjk katılıyorum kesinlikle fazlasıyla hakettik bundan sonra doya doya izleirz umarım..

Siz ne güzel birşeysiniz ya

Eski 04-05-13, 15:40   #807
ab-ı çeşm
Oyuncu

Giriş Tarihi: 12.06.2007
ab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond reputeab-ı çeşm has a reputation beyond repute

Güzeldi bölüm dolu doluydu tüm izleyemedim yine ama kaçırdığım 15 dakikadır . Dostun attığı gülün incittiğini düşünürsek taşın ne yapacağı aşikar. Bir babanın evladına verebileceği en büyük zararlardan birini vermişti Cevdet Bey. Af buyrun yediği nane yenilir yutulur cinsten değildi. kendi afiyetle yemiş olsa bile. Olayın tek suçlusu o olmasada kaynağı oydu. Fakat... bir insan sürünüyorsa, başkalarının eline düşmüşse zaten çekebileceği en büyük cezayı almıştır. Bir adım önce gitse Nazlı hayat boyu yüreğinde bir yara taşımayacaktı. Bu dizidir biliyorum ama gerçek hayatta böyledir. Bunu dizide vermeleri aslında birçok insan için güzel bir örnek teşkil edebilir. Bunu yapmamak lazım diye düşündürür. Fakat örnek teşkil etmeyecek ve rahatsız olduğumuz iki husus var.
Birincisi grip hikayesi. Biraz komediye dönükte olsa abartı buldum ben bu gripten kaçma olayını. Bir annenin 12 yaşındaki çocuğu gripten nefes alamazken kapıdan yıldırım gibi geçmesi, kaçması biraz abartı ve bana kalırsa güzel olamayan bir abartı.
Ve ikinci abartı ailece izlediğimizden ve ailece kızıdığımız noktayı yazıyorum; Süper zeka olmak çalışmakla elde edilen bir olay değil malumunuz. Eğer normal zekadaki bir insan süper zekaların yaptığı işlemleri yapmaya kalsa kendini zorlayacak ve büyük ihtimal o olan zekayıda uçuracaktır. Neden yazdım ben bunu? Ailenin tüm bireylerinin iki çocuğu kıyaslaması, Fatih eve gelirken söylenen "bir tanemiz, evimizin şusu busu" tarzı konuşmalar biraz abartı. Ya da bu hafta söylenen " Akifin fikri mi var ki ?"
Açıkçası bu denli ayrım ve kıyaslama küçük bir çocuk için fazla geldi bizim aileye. Bunların harici dizi güzel ve doyurucu oluyor. Bölüm hikayeleri genelde ibret verici oluyor.
ab-ı çeşm Çevrimdışı  
Eski 05-05-13, 01:09   #808
selin_bg
Oyuncu

selin_bg kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.07.2007
selin_bg has a reputation beyond reputeselin_bg has a reputation beyond reputeselin_bg has a reputation beyond reputeselin_bg has a reputation beyond reputeselin_bg has a reputation beyond reputeselin_bg has a reputation beyond reputeselin_bg has a reputation beyond reputeselin_bg has a reputation beyond reputeselin_bg has a reputation beyond reputeselin_bg has a reputation beyond reputeselin_bg has a reputation beyond repute
selin_bg kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Verecekleri haber ne olaki
Evleniyoruz mu diyecekler evlendik mi diyecekler

selin_bg Çevrimdışı  
Eski 06-05-13, 13:20   #809
elvan_21
Asistan

elvan_21 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.12.2009
elvan_21 has a reputation beyond reputeelvan_21 has a reputation beyond reputeelvan_21 has a reputation beyond reputeelvan_21 has a reputation beyond reputeelvan_21 has a reputation beyond reputeelvan_21 has a reputation beyond reputeelvan_21 has a reputation beyond reputeelvan_21 has a reputation beyond reputeelvan_21 has a reputation beyond reputeelvan_21 has a reputation beyond reputeelvan_21 has a reputation beyond repute

uzun zamandır izlediğim en mükemmel bölüm. dizi içerisinde 16. bölümden sonra izlediğimiz en güzel bölümdü bence.

yusuf nazlı ikilisini bu kadar güzel kavuşturacaklarını bilseydim ağzımı açıp gık demezdim

bölümün neresinden bakarsak bakalım bence on numaraydı.. ama asıl 2 sahne varkii..

1- annesini çağırıp kapıyı yüzüne kapatan evlat..
beyaz melek te bir replik vardı o geldi bu sahneyi izlerken aklıma

Analar babalar küçücük evlerine küçücük yüreklerine
onlarca torun çocuk sığdırırken, evlatlar koca koca apartman dairelerine
villalarının bir köşelerine yaşlı ana babalarını sığdıramadılar.

2- son sahne.. ki uzun zamandır beklediğimiz kavuşmaydı.. ama aslolan o sahnede hümeyra sultanın söyledikleri...

çokça unuttuğumuz bir tel şey var; ölüm var..
Sevdiğini söyleyemeden ölen var.
Evladını son kez kucakladığını bilmeden ölen var..
Nereden geldiğini anlamadan gelen, kime vuracağını bilemediğimiz bir piyango gibi ölüm var.
''Güle güle gidin, yaza görüşürüz, haftaya sizdeyiz, sonra ararım, siz gidin ben geliyorum'' dediğiniz her dostla, akrabayla, yarenle aranızda bir acı telefon çalışı gibi ölüm var.
En güzel günün gecesinde, her dost meclisinde en yakıştıramadığımız yerde bile ölüm var..!
Eski 06-05-13, 19:24   #810
tuba durgun
Yönetmen

tuba durgun kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.02.2009
tuba durgun has a reputation beyond reputetuba durgun has a reputation beyond reputetuba durgun has a reputation beyond reputetuba durgun has a reputation beyond reputetuba durgun has a reputation beyond reputetuba durgun has a reputation beyond reputetuba durgun has a reputation beyond reputetuba durgun has a reputation beyond reputetuba durgun has a reputation beyond reputetuba durgun has a reputation beyond reputetuba durgun has a reputation beyond repute
Varsayılan alıntı değil kullanmaya açık

nazlı

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş