Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler

Yanıtla

Gündemdeki Diziler kategorisinde Pis Yedili (Show Tv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 10-05-13, 22:14   #241
0zqE
Oyuncu

0zqE kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.09.2012
0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute

Alıntı:
cero-burki tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Havva =hatta :-)
Öncelikle ÖZGE bende kesinlikle Cimbom ün Güney e olan sadakatinden şüphe etmem hatta Güney in ettim ama Cimbomdan etmedim. Söz konusu şu bazen insanlar sevdiklerine guvenmek isterler ama onlara guvenmekten korkarlar. Güney gibi. Güney çok seviyor ama bu güne kadar ilan bütün mevzularda bir acaba mı dedi çünkü Cimbom karakteri her şeyi yapabilecek gözü kara bir karakter. Cimbomun bu huyu Güney in hem hoşuna giderken onu hem de korkutuyor.
Bir de Cimbom bir şeyleri hemen kabul eden bir karakter değil onu elde etmek için ugrasiyor ama Güney kabulleniyor mesela 40. Bölüm de herhalde Güney vale lik yapacağını söylediğinde Cimbom o ne dedi Güney de araba ile ilgili olduğunu soyleyince Ci.bom da iyi aramaMız olunca öğreniriz dedi. Ama Güney 49. Bölüm de o arabalara hiç bir zaman sahip olamayacağını söylüyor. O yüzden Cimbom ün kafasında bir şeylere sahip olma isteği olsa bile bunu sevgiyle beraber yapmak istiyor. Sorun Güney in Cimbom un bu isteğini yanlış anlıyor olması.
Bu arada ÖZGE cim yanlış anlama doğru bilgilendirme açısından o röportaj bu seneye ait çok net hatırlıyorum 60. Bölüm fragman çıktığı gün çıkmıştı o röportaj. Röportaj da ; Eda Ece: Cimbom ün annesi parayı seven bir kadın o yüzden kizini zengin bir koca ile evlenmesini istiyor. Cimbom ün kafasında o dünyaya atlama gibi bir fikri var gibilerinden bir şey diyor.
Ama asla bunu bir amaç haline getirmedi Cimbom dediğin gibi çok güzel bir kız ozeniyor ama Güney in yanında bunların hiç bir önemi kalmıyor(bu da Cimbom ün sözü:-))

Canım, benimde söylemek istediğim bu, Güney 'in Günçiçek 'e güvenmekten korktuğu falan yok. Güveniyor zaten. Güney 'in güvenmediği tek bir insan var o da; Çiçek.

Cimbom gözü kara bir kız bu doğru. Ama gözü karalığı ve tuttuğunu koparan biri olması, zengin bir hayat için herşeyi yapar anlamına gelmiyor. Aksine, Günçiçek 'e bir tek Güney 'i ver. Ona yeter, taşı aş der Tabii Güney 'de öyle. Zaten Güney 'in aşkı bambaşka be, beni benden alıyor. Böyle seven bir adam yok daha gelmedi. Gelenide Günçiçek kapmış zaten

Bu arada o röp. 60. bölüm sıralarında çıkacak ve bundan benim haberim olmayacak. İmkan yok Tatlım emin ol, önceki bir röportaj, o tarihte tekrar verilmiştir. Şu başlıktaki herkes bilir ki, ben bu diziyi izlemeye başladığımdan beri hiçbir detayı ve haberi kaçırmamışımdır Özellikle KadirEda haberlerini

Alıntı:
elitay88 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Öyle bir portre hiç çizmedi Günçiçek doğru ama başlarda parayı şimdikinden daha çok önemsiyordu. İlk bölümlerde mesela Ferit'e pahalı bir cep telefonu aldırıp Güney'e hediye etmişti. Düşünüyorum da şimdiki Günçiçek böyle bir şey yapmaz yani. Sevil de hatta Ferit'i kendisine oyuncak ediceğini ima etmişti ama pek çok karakter daha oturmamıştı o zamanlar. Oyuncular rollerine alışmaya çalışıyordu. Mesela Hazal'ın dediği gibi Salça bu kadar şirin,narin bir şey değildi tuvallette Dilkopatı dövmüş hani. İlk bölümlerdeki bu tarz replikler karakterlerin tam olarak oturtulmamasından kaynaklı. Yoksa Günçiçek "zengin koca avcısı" sıfatını hiçbir zaman taşımadı. Öyle olsa aynı senin dediğin gibi Feritle birlikteyken onun maddi imkanlarından faydalanırdı,Fatih'in maddi olanaklarından etkilenirdi, Güney'le birlikteyken hep bir şeyler isterdi ama kız artık çanta bile beğense söylemeyecek durumda Güney üzülmesin diye. Gitti bir daha belki de sahip olamayacağı kaç liralık çantayı yaktı sırf Güney üzüldü diye. Bu da maddiyata önem vermediğinin kanıtı.

Güney tamamen Çiçekten korkuyor, kendi düşüncelerini kızına aşılamasından,etkilemesinden. Nihayetinde Günçiçek genç ve güzel bir kız. Kısmetleri de bol oluyor o nedenle. Zenginlik insanların başını döndürür,duygularını köreltir bazen. Güney tam da bundan korkuyor. Olur da bir gün aşk yetmezse diye hani. Başka şeyler umrunda değil Güney'in.

Ay Simgeee, bende aynılarını söyledim zaten. Niye hemfikir olduğumuz bir konuyu tekrar bana açıklama gereği duyuyorsun kuzum ?

İlk 10 bölüm için zaten söylediler, karakterlerin hiçbiri yerine oturmamıştı diye. Günçiçek 'in şimdiye kadar tek bir hatası oldu. O da telefon mevzusu. Başka var mı ? Yok. Bu bana kalırsa, Günçiçek 'in o zamanlardada paraya önem verdiğini falan göstermiş olmuyor. Hepimiz o yaşlardan geçtik. Ve şöyle birşey vardır hayatta; sahip olamadıkların her zaman daha cazip gelir. Hele de bir genç kız için...

Ne konuştum ama

0zqE Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-05-13, 22:55   #242
tatlı_ruya
Set Görevlisi

tatlı_ruya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.08.2010
tatlı_ruya has a reputation beyond reputetatlı_ruya has a reputation beyond reputetatlı_ruya has a reputation beyond reputetatlı_ruya has a reputation beyond reputetatlı_ruya has a reputation beyond reputetatlı_ruya has a reputation beyond reputetatlı_ruya has a reputation beyond reputetatlı_ruya has a reputation beyond reputetatlı_ruya has a reputation beyond reputetatlı_ruya has a reputation beyond reputetatlı_ruya has a reputation beyond repute

Alıntı:
Konuları çabuk tüketiyorlar ve sarkıtmıyorlar ya o nedenle uzamadan sonuca bağlanabilir. Mesela Mert-Güney kavgası bile birkaç bölüm sonra sona erip durum tatlıya bağlanmıştı. Günçiçeğin Güney'i kafede Elçinle basması ve tavır alması bir bölüm kadar sürmüştü. Güney aynı bölüm içersinde hem yanlış anlayıp hem doğruyu anlamıştı Ferit-Günçiçek kafede yakalama bölümünde, Elçin'in CD olayı bir bölüm sürmüştü, sonra Elçin-Ceyhun barışmıştı. Bu konu da aynı bu şekilde birkaç bölüm gidebilir en fazla.

İlk sezon nezaret sahnesinde bir bakışmaları vardı çok kısacık, bir de Eda ilk bölümlerde şimdiki kadar duygu yansıtamıyordu bence ondan da olabilir belki. Şimdi mimikleri de düzgün kullanmaya başladı bu sezonda.

Kesinlikle Paşa Cimbomun sevgisinden asla şüphe duymamalı ama korkuları yüzünden istemeden kırabiliyor bazen sevdiğini. Sonra pişman oluyor ama Günçiçek inatçı inadına söze evet diyebilir bu nedenle.

Fatih Cimbomu çok beğendi ama eğer başkasını sevdiğini öğrenirse de saplantılı aşık gibi ısrar etmez bence. Öyle bir görünümü var ama işte Güneyden yiyeceği darbeler sebebiyle inat edebilir bir süre.

Hiç haberi olmazsa Günçiçeğin Güney'e aşık olduğundan, söz olsun isteyebilir ki ister bence de. Günçiçek inat ederse Güney'e kızıp da bu ihtimal gerçekleşir. Sonunda da gerçeği öğrenen Fatih aradan çekilir.

Günçiçeğin babasını görmek istediğimizi biz kaç kere belirttik ama ismi var cismi yok dizide. Bir kere Orço'nun başkanlık adayı bölümünde muhtarlık afişini Orçoya verdiği bölümde görünmüştü Orhan Seymen. Bence artık görünmeli dizide Günçiçeğin babası. Güneyle-Günçiçekle ev ortamında sahneleri olsun biraz.

Ben pis yediliyi bir arada görememekten ziyade Güney-Günçiçeği iki sevgili olarak başbaşa bir şeyler yaparken göremediğimize sinirleniyorum izlerken. Bir kere adaya gittiler yani. Başka bir şey yok. Pis yedili yine toplanıp ders çalışıyorlar,konsere gidiyorlar,mahalle maçı yapıyorlar. Ancak değişik şeyler de yapabilirler sürekli aynı aktiviteler oluyor. Ne bileyim doğruluk cesaret oynasınlar,bir sefer de ikoncan-pis yedili kızları rekabet edip voleybol maçı filan yapsınlar. Cimboma süpriz doğum günü partisi hazırlasınlar Güney önderliğinde tabi ki. Konu tekrarları yerine göremediğimiz bu sahnelerden birini izlemeyi tercih ederim açıkçası. Furkan yine bir çiftin arasını bozmak adına haberler uçuruyor. Her zaman çiftleri ayırmaya çalışıyor. Züccaciye dükkanındaki fil gibi resmen.

Olaylar uzamıyor ama tıpatıp aynı olmasa bile benzerlik oluyor arada. O yüzden uzamıyor

Ben ilk sezonu pek fazla izlemiyordum yani en azından şimdiki kadar izlemiyordum. Elçin ve Güney yan yana gelince direk değiştiriyordum kanalı O yüzden ilk sezondaki konulardan bilgim olsa bile pek fazla detay hatırlamıyorum Ama Eda için dediklerinde haklısın gerçekten kendini çok iyi toparladı sadece oda değil hemen hemen hepsi öyle

Cimbom inat yaparsa söze evet der mi bilinmez ama Paşa onu durdurmak için elinden gelenin fazlasını yapar. Ama biraz değişiklik olsun, konular klişe olmasın. Mesela; Paşa Cimbom'a ağır sözler söyleyip çekip gider ve sonra gerçeği Neşe Sevil'den öğrenip pişman olur :/ Bu çok klişe her dizide olan sahnelerden biri. Gerçeği başkalarından öğrenmek

Bir zamanlar Paşa daha öfkeli gibiydi Cimbom'dan. Hep kızgınlık içerisindeydi. Misal Ferit'le kafede onları bastığında çok tepki vermişti ve Ferit gidip onunla konuştuktan sonra Cimbom'un yanına gitmişti.
Sonra Mert Gülcan olayında da Cimbom'a kızıp tepkisini biraz sürdürmüştü diye hatırlıyorum :/ Ama şimdi biraz olayları değiştirdiler

Evet okudum yorumlarınızı (: Artık bir Orhan Seymen görmemiz şart yani. Hiç bilmiyor mu bu adam Paşa'nın kızının sevgilisini olduğunu, alıp karşısına konuşması gerekmez mi? Ya bir kere bile Cimbom'la konuşurken görmedik babasını. Dediğin gibi Orçun'la konuştuğu zaman sadece bir defa ekranlara gelmişti

Evet bu konuda da haklısın. CimBay'ı öyle baş başa çok göremiyoruz. Hep biri çıkıyor ortalıktan, Orçun o olmazsa Ceyhun o olmazsa Neşe o olmazsa başka biri dediğin gibi aktiviteler izlemek güzel olur. Hele ki doğruluk ve cesaretlik (: Güzel sorular güzel cevaplar çıkar ama ben Pis Yediliye'de beraber görmek istiyorum en azından biraz daha fazla
Eski 10-05-13, 23:00   #243
elitay88
Yönetmen

elitay88 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.05.2012
elitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond repute

Alıntı:
0zqE tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Ay Simgeee, bende aynılarını söyledim zaten. Niye hemfikir olduğumuz bir konuyu tekrar bana açıklama gereği duyuyorsun kuzum ?

İlk 10 bölüm için zaten söylediler, karakterlerin hiçbiri yerine oturmamıştı diye. Günçiçek 'in şimdiye kadar tek bir hatası oldu. O da telefon mevzusu. Başka var mı ? Yok. Bu bana kalırsa, Günçiçek 'in o zamanlardada paraya önem verdiğini falan göstermiş olmuyor. Hepimiz o yaşlardan geçtik. Ve şöyle birşey vardır hayatta; sahip olamadıkların her zaman daha cazip gelir. Hele de bir genç kız için...

Ne konuştum ama

Muhalefet olsun diye ya da sana açıklayayım özellikle hani diye yazmadım zaten kuzuş. Katıldığımı ama şu telefon mevzusuna takıldığımı belirtmek için yazdım. Benim de Günçiçeğin onamadığım tek davranışı buydu zaten. Ha arada abarttığı kıskançlıklarına uyuz olmuyorum(z) değil ya hani neyse...

Bu söylediğin dizi sloganı olur kuzum. Çok da güzel.
Eski 10-05-13, 23:17   #244
0zqE
Oyuncu

0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute

Alıntı:
Muhalefet olsun diye ya da sana açıklayayım özellikle hani diye yazmadım zaten kuzuş. Katıldığımı ama şu telefon mevzusuna takıldığımı belirtmek için yazdım. Benim de Günçiçeğin onamadığım tek davranışı buydu zaten. Ha arada abarttığı kıskançlıklarına uyuz olmuyorum(z) değil ya hani neyse...

Bu söylediğin dizi sloganı olur kuzum. Çok da güzel.

Boşver kuzum telefon olayını, geçmişi deşersek burda aman mazallah kimlerin neleri çıkar biliyorsun yani Biz bugünü yaşayalım
Ama bak kıskançlık konusunda el birliğiyle bizim kızı bu huyundan vazgeçirttirdik ya, herşey sayemizde oldu

Dimi kız ? Bende çok beğendim. Resmen oturup dizi yazacak insanım

Bu arada, özetin çıkıpta Bölüm Resimleri 'nin hala çıkmamış olması sana da biraz garip gelmiyor mu ? Ve artık şu fragmanı yayınla Show Tv!! Yeter yani. Elimizde ne bir fragman var, ne bir bölüm resmi var, ne bir tüyo var, ne spoiler foto var. Yeter bizdeki de can be
Eski 10-05-13, 23:26   #245
cero-burki
Banned

Giriş Tarihi: 27.08.2010
cero-burki has a reputation beyond reputecero-burki has a reputation beyond reputecero-burki has a reputation beyond reputecero-burki has a reputation beyond reputecero-burki has a reputation beyond reputecero-burki has a reputation beyond reputecero-burki has a reputation beyond reputecero-burki has a reputation beyond reputecero-burki has a reputation beyond reputecero-burki has a reputation beyond reputecero-burki has a reputation beyond repute
Smile

[QUOTE=0zqE;18083850]

Canım, benimde söylemek istediğim bu, Güney 'in Günçiçek 'e güvenmekten korktuğu falan yok. Güveniyor zaten. Güney 'in güvenmediği tek bir insan var o da; Çiçek.

Cimbom gözü kara bir kız bu doğru. Ama gözü karalığı ve tuttuğunu koparan biri olması, zengin birs hayat için herşeyi yapar anlamına gelmiyor. Aksine, Günçiçek 'e bir tek Güney 'i ver. Ona yeter, taşı aş der Tabii Güney 'de öyle. Zaten Güney 'in aşkı bambaşka be, beni benden alıyor. Böyle seven bir adam yok daha gelmedi. Gelenide Günçiçek kapmış zaten

Bu arada o röp. 60. bölüm sıralarında çıkacak ve bundan benim haberim olmayacak. İmkan yok Tatlım emin ol, önceki bir röportaj, o tarihte tekrar verilmiştir. Şu başlıktaki herkes bilir ki, ben bu diziyi izlemeye başladığımdan beri hiçbir detayı ve haberi kaçırmamışımdır Özellikle KadirEda haberlerini

Senin araştırmacı ruhundan ve bu alandaki başarıdan zerre kadar şüphem yok inan canım
. Ama hani belki olabilir insanlık hali zira Kadir in orada saçları uzatmaya başlamış hali. Tabi ben de yanılıyor olabilirim neticede daha çaylakım i
Biz ikimiz aynı şeyleri söylemesine rağmen anlaşamayan nadir insanlarız. İlimizde Cimbom Güney i önüne çıkan bütün fırsatları elinin tersiyle itecek kadar çok seviyo diyoruz. Zaten Paşa nin aşkı malum . Yahu bizim alıp veremediğimiz ne
cero-burki Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-05-13, 23:28   #246
elitay88
Yönetmen

elitay88 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.05.2012
elitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond repute

Alıntı:
tatlı_ruya tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Olaylar uzamıyor ama tıpatıp aynı olmasa bile benzerlik oluyor arada. O yüzden uzamıyor

Ben ilk sezonu pek fazla izlemiyordum yani en azından şimdiki kadar izlemiyordum. Elçin ve Güney yan yana gelince direk değiştiriyordum kanalı O yüzden ilk sezondaki konulardan bilgim olsa bile pek fazla detay hatırlamıyorum Ama Eda için dediklerinde haklısın gerçekten kendini çok iyi toparladı sadece oda değil hemen hemen hepsi öyle

Cimbom inat yaparsa söze evet der mi bilinmez ama Paşa onu durdurmak için elinden gelenin fazlasını yapar. Ama biraz değişiklik olsun, konular klişe olmasın. Mesela; Paşa Cimbom'a ağır sözler söyleyip çekip gider ve sonra gerçeği Neşe Sevil'den öğrenip pişman olur :/ Bu çok klişe her dizide olan sahnelerden biri. Gerçeği başkalarından öğrenmek

Bir zamanlar Paşa daha öfkeli gibiydi Cimbom'dan. Hep kızgınlık içerisindeydi. Misal Ferit'le kafede onları bastığında çok tepki vermişti ve Ferit gidip onunla konuştuktan sonra Cimbom'un yanına gitmişti.
Sonra Mert Gülcan olayında da Cimbom'a kızıp tepkisini biraz sürdürmüştü diye hatırlıyorum :/ Ama şimdi biraz olayları değiştirdiler

Evet okudum yorumlarınızı (: Artık bir Orhan Seymen görmemiz şart yani. Hiç bilmiyor mu bu adam Paşa'nın kızının sevgilisini olduğunu, alıp karşısına konuşması gerekmez mi? Ya bir kere bile Cimbom'la konuşurken görmedik babasını. Dediğin gibi Orçun'la konuştuğu zaman sadece bir defa ekranlara gelmişti

Evet bu konuda da haklısın. CimBay'ı öyle baş başa çok göremiyoruz. Hep biri çıkıyor ortalıktan, Orçun o olmazsa Ceyhun o olmazsa Neşe o olmazsa başka biri dediğin gibi aktiviteler izlemek güzel olur. Hele ki doğruluk ve cesaretlik (: Güzel sorular güzel cevaplar çıkar ama ben Pis Yediliye'de beraber görmek istiyorum en azından biraz daha fazla
Haklısın uzamıyor ama sonradan tekrar karşımıza çıkıyor. işte daha işlenmemiş,hiç değinilmemiş konular varken tekrar edilmesini anlamıyorum. Mesela Furkan sürekli çiftleri ayırıyor,sürekli kafede basılmalar oluyor,Orço sürekli Alis ile yemeğe çıkmaya çalışıyor. Güneyden sonra Ceyhun nezarete düşüyor ve aynı tarz sahneler yazılıyor, Cimbom ev hapsi yaşıyor, okuldan alınmak isteniyor aynısı birkaç bölüm sonra Elçin'in başına geliyor hani.

Cimbomun babası nasıl bir adam bilmiyoruz, Güneyle ilişkileri hakkında ne biliyor bilmiyoruz, Günçiçek-Güney nasıl çıkmaya başladı bilmiyoruz. Bilmiyoruz da bilmiyoruz.

Doğruluk-cesaret lisedeyken çok oynardık. Bunlar hep kantinde lak lak. Hani dizide de oynasalar eğlenceli olabilir gerçi oyunun sonunda kavga da çıkabilir ya neyse. Güney-Günçiçek iki sevgili ama Mert'in dediği gibi bu ilişkiyi hep beraber yaşıyor gibiler. Başbaşa geçirdikleri zaman çok az hep guruplalar ama o da dediğin gibi dolu dolu yaşanan anlar değil. Aynı muhabbetler dönüyor. Bir ara pis yedili baya az gösteriliyordu ki bence de baş karakterler olarak daha çok yer almaları gerekir. Orço'nun Alis peşinde koşmaları, Zekinin saçmalıkları (ha bazen komik oluyor tabi), Furkan'ın çiftleri ayırma çabaları yerine daha birlik dolu,romantik,dramatik gençlik dolu sahneler izleyelim isterim.
elitay88 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-05-13, 23:36   #247
0zqE
Oyuncu

Alıntı:
cero-burki tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Senin araştırmacı ruhundan ve bu alandaki başarıdan zerre kadar şüphem yok inan canım
. Ama hani belki olabilir insanlık hali zira Kadir in orada saçları uzatmaya başlamış hali. Tabi ben de yanılıyor olabilirim neticede daha çaylakım i
Biz ikimiz aynı şeyleri söylemesine rağmen anlaşamayan nadir insanlarız. İlimizde Cimbom Güney i önüne çıkan bütün fırsatları elinin tersiyle itecek kadar çok seviyo diyoruz. Zaten Paşa nin aşkı malum . Yahu bizim alıp veremediğimiz ne

1 dk, 1 dk. Sen şeyi mi diyorsun ? 7 'linin hep birlikte verdikleri bir röp. var. Kadir 'in sırtında kot gömlek, Eda kırmızı ceket falan. Onu mu diyorsun ? Anlatışıma bak hasbinAllah

Canım valla bende bilmiyorum ki, ikimiz aynı şeyi sanırım farklı lisanla konuşuyoruz Şimdi senin ilk attığın mesajdı aslında benim derdim. Güney, Günçiçek 'e güvenmeye korkuyor falan. Bunlar hiç hoş değil. Bir CimBay 'cıya yakışmaz bu cümleler, cızz

0zqE Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-13, 00:02   #248
cero-burki
Banned

cero-burki has a reputation beyond reputecero-burki has a reputation beyond reputecero-burki has a reputation beyond reputecero-burki has a reputation beyond reputecero-burki has a reputation beyond reputecero-burki has a reputation beyond reputecero-burki has a reputation beyond reputecero-burki has a reputation beyond reputecero-burki has a reputation beyond reputecero-burki has a reputation beyond reputecero-burki has a reputation beyond repute

Alıntı:
0zqE tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

1 dk, 1 dk. Sen şeyi mi diyorsun ? 7 'linin hep birlikte verdikleri bir röp. var. Kadir 'in sırtında kot gömlek, Eda kırmızı ceket falan. Onu mu diyorsun ? Anlatışıma bak hasbinAllah

Canım valla bende bilmiyorum ki, ikimiz aynı şeyi sanırım farklı lisanla konuşuyoruz Şimdi senin ilk attığın mesajdı aslında benim derdim. Güney, Günçiçek 'e güvenmeye korkuyor falan. Bunlar hiç hoş değil. Bir CimBay 'cıya yakışmaz bu cümleler, cızz

Tam üstüne bsstin sabahtan beri burada imanim gevredi benim . Neyse geç olsun güç olmasın anladik ya birbirimizi
Ben o mesaj da şunu demek istedim. İnsan bazen sevdiğine güvenmeye korkar . Güney guveniyor ama Cimbom çok akıllı ve güzel aynı zamanda cesur. Her erkek böyle bir kız ister ve her erkek böyle bir kızı kaybetmekten korkar. Hele Güney o çok korkuyor. Işte bu yüzden mükemmel bir insana guvenmek zordur bazen. Sırf bu korku yüzünden sevdiğini bile söyleyemez bazen. Paşa da öyle çok korkuyo biri gelecek aklını Cimbom ün diye. Bilmiyor mu Cimbom ün onu sevdiğini biliyor ama korkuyor aşk işte . Yoksa şüphen olmasın evelALLAH CİMBAY ciyim .
Eski 11-05-13, 13:55   #249
ingenting
Asistan

ingenting kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.06.2012
ingenting has a reputation beyond reputeingenting has a reputation beyond reputeingenting has a reputation beyond reputeingenting has a reputation beyond reputeingenting has a reputation beyond reputeingenting has a reputation beyond reputeingenting has a reputation beyond reputeingenting has a reputation beyond reputeingenting has a reputation beyond reputeingenting has a reputation beyond reputeingenting has a reputation beyond repute

Sonunda basliga ugrama firsati buldumm

Ozet cikmis ama beni hic heyecanlandiran bir ozet olmadi.
Hersey tam tahmin ettigim gibi...
Simdi ben bunu Havin'e soylemistim Guncicek Fatih'e benim bir sevgilim var iste annem israr edince bulustum falan diyecek diye.
Pekte yanilmadim.Dusunuyorumda simdi Guney oraya sinirli bir sekilde gelecek bagirip cagiracak iste.E Fatih olgun birine benziyor.
O sirada soyleyecek Guncicek'in bir sucu yok bana seni ne kadar sevdigini anlatiyordu vs.Guncicek basta kirilacak Guney'in kendisine guvenmedigini dusundugu icin Guney gonlunu alacak konuda burda kapanacak.
Benim dusuncelerim tamamen boyle.
Fatih meselesi uzatilmayacak gibi geliyor bana.
Yine ayni sahneleri izleyecegiz.Furkan ne alaka hayir bir olayda Furkan'siz gecsin.
Biz buna benzer kac sahne izledik zaten.

Fragman bu aksamda cikmazsa yine bize kaldi eski bolum.
ingenting Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-13, 14:00   #250
cero-burki
Banned

Fragmanı duyan gören yok mu ya. Bu sessizlik hayra alamet değil. Gerçi benim tek korkum bölümün olmaması yoksa içim buruk. Çünkü büyük ihtimal Paşa ve Cimbomu bu sezonda son sevgili gorusumuz olabilir..
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş