Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
C - E
> Dila Hanım

Yanıtla

Dila Hanım kategorisinde Dila Hanım (Show Tv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 11-05-13, 09:50   #381
senem05
Asistan

Giriş Tarihi: 23.01.2013
senem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond repute

Uzun zamandır böyle keyifle yüzümde gülümseme eksik olmadan bi bölüm izlememiştim.bu bölüm ne istediysem oldu.fatmanın komadaki azerin yanına gidip.sevdiğim biri tek sevdiğim demesi beni benden aldı resmen..sonra azerin yüzüne sevdiğini söylemesi onu yanağından öpmesi mükemmel sahnelerdi..fatmanında azeri sevdiğini bilmek o kadar güzel ki...bunları görmek ve duymak için o kadar çok bekledikki..hele fatmanın serdara onu sevmediğini azeri sevdiğini söylediği sahne varya..içimin yağları eridi..bi kilo verdim valla..oh olsun serdara azerin elinden fatmasını almak kolay mı öyle..bu bölüm dila ve rıza sahnelerini de çok beyendim..burada yazıcıları en çok eleştirenlerden biri olarak gider ayak bize böyle bi mutluluğu yaşattıkları için teşekkür ediyorum..inşallah gamze hanım bu mutluluğu bozmaz.bolbol azer fatma. Dila rıza sahneleri izleriz..bu arada fragmanda azerle fatmanın gelinlik ve damatlıklı halleri çok güzeldi umarım bi gün gerçek olur ..azer fatma dila rıza çifte düğün yaparlar..
senem05 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-13, 12:12   #382
senem05
Asistan

Giriş Tarihi: 23.01.2013
senem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond repute

Dila hanım total 3.ab.de 3. olmuş ama rakiplerimizle aramızda çok az bi fark var..bu gidişatı bozmazlarsa herşey çok güzel olacak bu belli..bize bunlarla gelin işte azer fatma dila rıza nın birlikte olması demek reyting demek..inşallah herşey istediğimiz gibi olur yeni senaristimiz bizi üzmez..böyle keyifle izleyeceğimiz güzel bölümler yazar bize..valla yazıcılar ne istediğimizi anladılar.ama biraz geç oldu..inşallah gamze hanım devamını getirir.ne o bizi üzer ne biz onu...
senem05 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-13, 12:19   #383
diziYorm
Asistan

diziYorm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.12.2012
diziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond repute

Reytingler artmış Aradaki fark da çok az kapanmak üzere Haftaya üst sıralara yerleşeceğimizi düşünüyorum... Eski Dila Hanım geri dönüyor AzerFatma / DilaRıza masalsı hava
diziYorm Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-13, 13:44   #384
0zqE
Oyuncu

0zqE kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.09.2012
0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute

Alıntı:
remoş tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
milettvekilinin kardeşi intikam için
yaklaştı fatmaya ama bu bölümde
gördüğümüz kadarıyla fatmaya abayı yakmış
zavallı adam nasıl bir rakibi var bilmiyor

teşekkür ederim. Neden Fatma 'dan intikam almak istiyor ? Ya da Rızadan sanırım.

Nasıl ya ? O ben aşık oldum falan dediği sahne gerçek mi ? Bana hiç inandırıcı gelmedi. Gerçekse bile çok kötü oynamış Ya Azer yer onu be, parçalar '' Çok yanlış sularda geziyorsun Serdar '' diyesim geldi

Alıntı:
Lapss tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bir insan tecavüzcüsüne nasıl aşık olabilir.? Madem Fatma'da,Azer'e olan aşkını ilan edecek idi niye bu tecavüz sahnesi yazıldı.Yeni gelen senaristin işi bence zor ALLAH kolaylık versin diyelim amin...

Normalde olamaz. Hele ki tcvz öncesinde aşık değilse, sonradan aşık olması falan mümkün değil. Ama öncesinde bir aşk varsa içinde, bu duyguyu bastıramayabilir. Gerçi Fatma öncesinde seviyor olsaydı, öyle bir oyun oynayıp Azer 'i rezil etmezdi. Bu Fatma karakteri çok karışık biri. Ne yazık ki senarist bir türlü karar veremedi bu kız sevsin mi, sevmesin mi diye. O yüzden seyirciyede böyle işkence çektiriyorlar. Neyse artık bir karar verildi gibi sanırım. Umarım yine değişmez bu kızın duyguları

Eski 11-05-13, 14:55   #385
remoş
Yardımcı Yönetmen

Giriş Tarihi: 07.01.2009
remoş has a reputation beyond reputeremoş has a reputation beyond reputeremoş has a reputation beyond reputeremoş has a reputation beyond reputeremoş has a reputation beyond reputeremoş has a reputation beyond reputeremoş has a reputation beyond reputeremoş has a reputation beyond reputeremoş has a reputation beyond reputeremoş has a reputation beyond reputeremoş has a reputation beyond repute

Alıntı:
0zqE tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

teşekkür ederim. Neden Fatma 'dan intikam almak istiyor ? Ya da Rızadan sanırım.

Nasıl ya ? O ben aşık oldum falan dediği sahne gerçek mi ? Bana hiç inandırıcı gelmedi. Gerçekse bile çok kötü oynamış Ya Azer yer onu be, parçalar '' Çok yanlış sularda geziyorsun Serdar '' diyesim geldi

Normalde olamaz. Hele ki tcvz öncesinde aşık değilse, sonradan aşık olması falan mümkün değil. Ama öncesinde bir aşk varsa içinde, bu duyguyu bastıramayabilir. Gerçi Fatma öncesinde seviyor olsaydı, öyle bir oyun oynayıp Azer 'i rezil etmezdi. Bu Fatma karakteri çok karışık biri. Ne yazık ki senarist bir türlü karar veremedi bu kız sevsin mi, sevmesin mi diye. O yüzden seyirciyede böyle işkence çektiriyorlar. Neyse artık bir karar verildi gibi sanırım. Umarım yine değişmez bu kızın duyguları

fatma azere aşık değil
azerin aşkına aşık
yani şöyle anlatayım
umarım doğru kelimeler bulurum
bir adam düşünün size öyle bir sarılıyorki
iliklerinize kadar tutkusunu hissediyorsunuz
fatmada bu tutkuyu aşkı sevgiyi
azerde hissettiği için ona bağlandı
aslında aşık falan değil bence
zaten fatmada bir kaç kere
hangi kadın kendisini bu kadar çok
seven bir adama karşı koyabilirki dedi
ama bence bütün bunları fatma geride bırakmalı
seviyorum falan demesi bana doğru gelmedi akşam,sonuçta
o malum kötü olayı anası abisi nişanlısı herkes duydu
bu saatten sonra bir araya gelmeleri zor
Eski 11-05-13, 15:20   #386
selcuk0857
Oyuncu

selcuk0857 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.06.2012
selcuk0857 has a reputation beyond reputeselcuk0857 has a reputation beyond reputeselcuk0857 has a reputation beyond reputeselcuk0857 has a reputation beyond reputeselcuk0857 has a reputation beyond reputeselcuk0857 has a reputation beyond reputeselcuk0857 has a reputation beyond reputeselcuk0857 has a reputation beyond reputeselcuk0857 has a reputation beyond reputeselcuk0857 has a reputation beyond reputeselcuk0857 has a reputation beyond repute

Alıntı:
remoş tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
fatma azere aşık değil
azerin aşkına aşık
yani şöyle anlatayım
umarım doğru kelimeler bulurum
bir adam düşünün size öyle bir sarılıyorki
iliklerinize kadar tutkusunu hissediyorsunuz
fatmada bu tutkuyu aşkı sevgiyi
azerde hissettiği için ona bağlandı
aslında aşık falan değil bence
zaten fatmada bir kaç kere
hangi kadın kendisini bu kadar çok
seven bir adama karşı koyabilirki dedi
ama bence bütün bunları fatma geride bırakmalı
seviyorum falan demesi bana doğru gelmedi akşam,sonuçta
o malum kötü olayı anası abisi nişanlısı herkes duydu
bu saatten sonra bir araya gelmeleri zor
fatma'yı her gelen senarist başka bir kalıba sokmayı başardı.oyuncu da herhalde ''manyak mı bu kız?'' diye düşünüyordur.şimdi bu bölümdeki senarist azer'e aşık edip gitti galiba yani gelenin insafına kaldık hem seyirci hem azer ama bence bu yolda gidilecek artık.yani dizinin 2.imkansız aşkı azer ve fatma olacak.sonuçta herkesi öğrendi ve artık kimse bu aşka müsade etmez.ha azer dinler mi? dinlemez.
selcuk0857 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-13, 15:21   #387
nestroyers
Asistan

Giriş Tarihi: 19.12.2012
nestroyers has a reputation beyond reputenestroyers has a reputation beyond reputenestroyers has a reputation beyond reputenestroyers has a reputation beyond reputenestroyers has a reputation beyond reputenestroyers has a reputation beyond reputenestroyers has a reputation beyond reputenestroyers has a reputation beyond reputenestroyers has a reputation beyond reputenestroyers has a reputation beyond reputenestroyers has a reputation beyond repute

dünlü bölüm güzeldi valla uzun bir süredir böyle bölümler bekliyorduk)
bu bölümde sanırım senaristte değişiyor dahada güzel olur eskisi gibi umarım...
bakalım retinglerde artmış !!!
nestroyers Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-13, 15:33   #388
antivirüs
Yönetmen

antivirüs kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.09.2010
antivirüs has a reputation beyond reputeantivirüs has a reputation beyond reputeantivirüs has a reputation beyond reputeantivirüs has a reputation beyond reputeantivirüs has a reputation beyond reputeantivirüs has a reputation beyond reputeantivirüs has a reputation beyond reputeantivirüs has a reputation beyond reputeantivirüs has a reputation beyond reputeantivirüs has a reputation beyond reputeantivirüs has a reputation beyond repute

Nasıl bir bölümdür böylee uzun zamandır böylesine güzel bir bölüm izlememiştim yazıcılar gider ayak muhteşem bi bölüm izlettiler bize teşekkür ediyorumm

Nerden başlasam bilemedimmm şimdi o kadar güzel bi bölümdü ki gözlerimi kırpmadan izledimm yazıcakta bişey bulamıyorum ki herşey çok güzeldi

Rıza ve Dila Azer ve Fatma bunlar bi harikaa Dila'nın Rıza için çabalaması Rıza'yı kurtarmak için Canan'ı bile ters köşeye yatırması süperdi Rıza için herşeyi yapabilcek bi Dila gördüm ben hemde çok Aşık bi Dila! Yazıcak bişey bulamıyorum tek keliimeyle MUH-TE-ŞEM

Rıza'nın Dila'dan kaçması onu çok sevmesine rağmen sırf Dila'ya zarar gelmesin diye acı çekmesin diye canı yana yana ayrı kalmak zorunda kaldı Fragmanda ikiside kaçıyodular sonra Rıza teslim oluyodu Dila ağlıyodu çok heyecanlı bi bölüm bizleri bekliyo uzun bi aradan sonra ilk kezz Cuma'yı iple çekiyorumm

Gelelim Azer ve Fatma ikilisine artık bitti sanarken Fatma'dan gelen tavırlar konuşmalar o kadar güzeldi ki Fatma'nın Azer'e Aşık olduğunu bu bölüm anladımm geçen bölümleri herkez gibi bende unutmaktayımmm Ahh bee Fatma Azer gibi biri sevilir mi bende kime diyosamm bende çok seviyorum Azer'i
Keşke şu tecavüz olmasaydı herşey daha güzel olabilirdi ama tecavüzz olmadı Fatma Azer'e her baktığında aklına gelicek yaşadıkları her ne kadar nefret edemesede sindirimiyoBunu Fatma'ya unutturmanın bi yolu yokmu hem Fatma unutsun hem bizz böyle bi olay hiç yaşanmamış olsun Azer ve Fatma ikilisi yine eski şirin hallerini dönsünler.

[Selçuk,Serdar ve Azru bunları çıkarın diziden yada sadece Selçuk çıksınn dün gece babamla beni delirtti nasıl gıçık bi tip sinir olduk babamla izlerken

Genel olarak baktığımda harika bi bölümdü herkezde olumlu yorumlar yazmışş inşallah hep böyle olumlu yorumlar yazarızz Dila Hanım geri döndüü Senaryo bozulmasın ve böyle devam etsin.

Herkeze keyifli yorumlar ve forumlar.Bölüm resimlerini çekicek Dila Hanım sever arkadaşımlarımız varsa ben bu bölümle ilgili bol bol rıza dila ve azer fatma resimleriyle çalışmaya yapmaya hazırım
Eski 11-05-13, 16:08   #389
aliyeaynalar
Yönetmen

aliyeaynalar kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.08.2004
aliyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond repute

Alıntı:
Lapss tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bir insan tecavüzcüsüne nasıl aşık olabilir.? Madem Fatma'da,Azer'e olan aşkını ilan edecek idi niye bu tecavüz sahnesi yazıldı.Yeni gelen senaristin işi bence zor ALLAH kolaylık versin diyelim amin...
dizilerdeki olaylar gerçek hayatdada olur tabularını artık yıkmamız lazım dimi ?

sizin söylediğiniz gerçek hayatda olmaz (yani tcvzcüsü ile aşk olayı)
ama dizide olur, çünkü dizi ile gerçek hayat arasında kalın çizgi var

dizi ise gerçek hayata tamamen bağlı olmadan,
kurguyu anlatır.. O yüzden dizilerin Toplumun Aynası değildir..
haa gerçek kesit sırlar dünyası gibi diziler Sadece gerçek hayatı anlatır,
çünkü her bölüm farklı hayat hikayesi işlenir

Fatma aşık olduğu için tarzı cevap gelmiş
ama gerçek hayatda aşıkda olsa, tcvzü affetmez kadın

ona bakacak olursanız, diziler piyasada yokken
küçük emrah filmlerinde çok işlenirdi bu konu..

hatta tcvzcü bir kenara bırak,
kendisini hayat kadını yapan bir adama bile aşıkdı dizi karakterinin birisi
Önemli olan dizi canım olur böyle şeyler demek ve örnek almamaktır..

Atıyorum gerçek hayatdaki tcvz mağduru kadın
dizideki tcvz mağduru kadın, tcvzcüsü ile aşk yaşıyor diye
gidip tcvz'sü ile mi aşk yaşıycak ?

Bu kadına dizi ile gerçeği ayırt edemeyen aptal demezler mi haklı olarak
-----------

Birazda Diziyle ilgili yorum yapayım Modları kızdırmayım

Dila hanımın en güzel bölümlerini izliyoruz
ama 30.cu bölümüde atlamamak lazım..

Fatmaya sinir oldum,
onu bana neden yaptın aşkımızı mahvettin tarzı şeyler söyledi

Afedersin fatma hanım ama
Sen neden sadece Azerin onu bana yaptın ki' kısmına takılmıyorsun. ?

Sen kendi yaptıklarını neden görmezden geliyorsun,
Madem seviyordun sen bu adamı
neden duyguları ile oynadın
onu dile getirmezsin ama

yeni bölüm fragmana takıldım

arkadaşlar belkide azerin rüyası değil gerçekdir o sahne

Eee gerçekse sultan ne olacak..?

Sultanın şu saatden sonraki fonksiyonu ne olacak ?
Eski 11-05-13, 16:41   #390
itouch
Asistan

itouch kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
itouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond repute
itouch kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

insan hayatı hep bir silsile
takip eder
birşeyler yaparsın
etki tepki meselesi olarak ektiklerini biçersim
maalesef dizide bugüne kadar yaşam felsefesine oturan pek bir varlık göremedik
hep ekilenler farklı biçildi,
her halde dizimizdeki yönetmen - yazıcı - oyuncu değişikliklerinin etkisi
büyük oldu,
bakalım bu son diziyi milad kabul edersek sezon finaline
kadar öncekiler ile tutarlı olarak bağdaştırabileceğimiz veya dizinin genel havasına
oturabilecek gelişmeler olabilecek mi, hep birlikde izleyeceğiz,
ayrıca bu diziden sonra bir daha dizinin yayınlandığı kanalın hiç bir dizisini
seyretmeme kararı aldım,
insanı yarı yolda bırakan izleme yasak kararları nedeniyle,
oldum olası yasakları hiç sevmemişimdir,
ne yapalım kendileri istediler bu dizikanalının bundan sora
izlenecek dizisi olsa bile
kanalda izleyeceğim dila hanım dizisi
s o n u n c u s u olacaktır benim için.
dila hanımdan sonra kanal istediği kadar dizi yayımlasın ben izlemem,

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş