Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Deniz Yıldızı

Yanıtla

Deniz Yıldızı kategorisinde Deniz Yıldızı - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 28-05-13, 22:07   #331
ÜLGEN
Asistan

Giriş Tarihi: 04.12.2006
ÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond repute

yıldızla sarp arasında bir yakınlaşmamı olacak sanki öyle gibi geliyor şuan sarp yıldıza eliften çok daha yakın davranıyor farkettiyseniz hala kaan elif diyorum ve sezon finaline yakın onlar için güzel şeyler olacak gibi
ÜLGEN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-05-13, 01:16   #332
aycn
Oyuncu

aycn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.08.2008
aycn has a reputation beyond reputeaycn has a reputation beyond reputeaycn has a reputation beyond reputeaycn has a reputation beyond reputeaycn has a reputation beyond reputeaycn has a reputation beyond reputeaycn has a reputation beyond reputeaycn has a reputation beyond reputeaycn has a reputation beyond reputeaycn has a reputation beyond reputeaycn has a reputation beyond repute

ben hicbir şekilde elif ve sarp birlikteliği olsun istemiyorum hatta sonuna kadar karşıyım sarp yaşadıklarından ders almış olabilir ama yaptıkları kolay unutulacak şeyler değil onca rezillikten sonra elif ve sarp olursa yuh derim gercekten de eger seneye dizide kaan olmayacaksa da elif sarp hic olmamalı elife yeni birini getirmeliler bi de bugün mehveşe de çok sinir oldum kaan kırıcı davranıyor doru ama bugün sarpı övüp kaanı yerin dibine batırması hic doru değildi eger kaan diziden ayrılacaksa da bu şekilde olmamalı kaan ölebilir mesela öncesinde de elifle mutlu bikaç sahnesini görürüz şahsen ben elif ve kaanın sevgili olarak hicbi mutlu sahnesini hatırlamıyorum sevgili olduktan hemen sonra o kaza oldu elifin yüzü yaralandı ve hemen yıldızın entrikalaır başladı şu an barıştılar gibi görünse de bu lafta böyle ilişki olmaz ama sarpla hic olmaz o nedenle hic elif sarpa alıştırmaya çalışmasınlar çekemem
aycn Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-05-13, 02:19   #333
ebruberen
Asistan

ebruberen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.09.2012
ebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond repute

banunun bugünki 'anladımı acaba SALAK' demesine sinir oldum. asıl sensin o. sesleri kayıt etsen ne olacak.mahkemeye delil olarak sunamazsın. cana ben ona oyun oynadım buda ispatı diyemezsin.amacın ne banu gıcığı.melihte amma saf oldu yaw.nerde eski melih şahin nerde şimdiki melih....

elifide sarpla sevgili yapacaklarının sinyalini açık açık verdiler.bunlarda saçma..
Eski 30-05-13, 02:28   #334
gülbeşeker
Yönetmen

gülbeşeker kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.11.2006
gülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond repute

Şu an dizide iki karakterden nefret ediyorum Banu ve Elif...Banunun yeri ayrı ona karşı tiksinti duyuyorum...Elifte hafiften Sarpa yan süzmeler gülümseler saçmalık resmen...Ama Banu rezilinde ötesinde bir karakter.O değil de Melihcim nasıl bir aşksa kız evlendi barklandı yetmedi şimdi de tuzağına düştü ne Banu aşkıymış be)Ne çektin be Melih Banu cadısından,süründükçe sürünüyor kuzum,kıyamam ona ben ya Banu evlenince Melih ondan nefret eder sanmıştım olmadı kız iki güzel sözle ufak bir buseyle olayı bitirdi,ben Melihin yerinde olsam Banuyu zorla kaçırırdım bayıltıp falan herkes de kendi isteğiyle kaçtı zannederdi,Banu da rezil olduğuyla kalırdı...
Bu sezon Banunun aşkından ümidi kesmişim,en azından rezil olduğunu, Canı terk ettiğini görsem ne mutlu bana...
Eski 30-05-13, 18:34   #335
elifee
Asistan

Giriş Tarihi: 25.01.2006
elifee has a reputation beyond reputeelifee has a reputation beyond reputeelifee has a reputation beyond reputeelifee has a reputation beyond reputeelifee has a reputation beyond reputeelifee has a reputation beyond reputeelifee has a reputation beyond reputeelifee has a reputation beyond reputeelifee has a reputation beyond reputeelifee has a reputation beyond reputeelifee has a reputation beyond repute

bu dizide banu ,yıldız,sarp ,volkan son zamanlarda buna elifte eklendi diyebilirim gerçekten nefretlik karakterler banunun melifin arkasından iş çevirmesi ve garibim melih hala banu beni çok seviyor diye inanıyor kandırıldıgını bir bilse ya anlamadıgım banu canı sevmiyor bu çok belli can bunu bile bile banunun yanında can'ın gücünü parasını kullanıyor

volkan içinde tek söyleyecegim biran öncen diziden çıkması

gelelim benim asıl deginmek istedigim konu yıldız bukadar da olmaz şimdide ikbali kandıracak inş bir salaklık yapmazlar dna testi bir şey var gerçi bunu yaptıracaklarını sanmam nerede o düşünce yıldızda bir müddet bunları enayi yerine koyacak ben iklalin kızının bir şekilde ortaya çıkacagını düşünüyorum şimdi üniversite okumak için ankara gelse diyecem ama kız 26 yaşında o yaşta üniversitemi olur

kaan ve elif cepesi elif hata yapmanın eşiginde kaanın düştügü duruma aynen elifte düşecek elif kaana yıldızla beraber oldu diye yapmadıgını etmedigini bırakmamıştı gerçi kaanın ki isteyerek bir birliktelik degildi o kafayla kaanın karşısına kimi getirseniz zaten birlikte olurdu zil zurna sarhoştu burada elifin kaana kızmayada hakkı yoktu yıldız fırsatçılık yaptı gerçi aralarında ne geçti onuda bilmiyoruz kaanı kandırmışta olabilir elif şuan kaan tarafında ilgi göremedigi için sarpa yakınlık göstermeye başladı şuna adım gibi eminim sarpı sevdiginden degil duygusal olarak boşlukta sevdigi adam onu hiç umursamıyor ve elif şuan hata yapmaya çok açık eger o hatayı yaparsa kaan buna ne tepki verir ben onu merak ediyorum herşeyi geçtim elif sarpla birlikte olmayı nasıl düşünür bunu aklım almıyor sarpı anlatmaya gerek yok okulun ilk zamanlarında elifi tanımamazlıktan geliyordu hele de ona karşı duygularını öğrendikten sonra kızı milletin içinde rezil kepaze etti acaba elif şuanki halinde olmasaydı sarp onunla ilgilenirmiydi kaana gelince bu çocuk bence pırlanta elifin en kötü günlerinde yanında olan kaan onu sarptan koruyan herzaman savunan ama elif hanım kaanın psikolojisi bozulunca 2 dk sattı kaanın bu hale gelmesinin sebebi zaten sarp elif ikiside kendilerini düşündü elif yıldız onu tehtit etigi için sustu sarpta elifi istedigi için olanlara göz yumdu aslında kimsenin kaanı düşündügü yok şimdiyse elif sarp göz süzmelerini izliyoruz elif sarpla beraber olursa gerçekten hayatının hatasını yapacak kaan gibi bir çocugu hiçbir zaman bulamaz ayrıldıgı anda vallahi o okulda kaparlar
elifee Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-05-13, 18:49   #336
alperkaya
Oyuncu

alperkaya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.02.2006
alperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond repute

bu dizde arkadaşlıgın dostlugunda önemi kalmamış özgür ve mehveşin dünkü halleri neydi öyle sanki en yakın dostları sarp kaan için neler söylediler bunları söyleyeceklerine kendilerini kaanın yerine bir koysunlar adam sağlıgından oldugu ne olsun bende olsam kaan gibi olurdum
Eski 30-05-13, 23:20   #337
sibel.duvan
Yönetmen

sibel.duvan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.02.2007
sibel.duvan has a reputation beyond reputesibel.duvan has a reputation beyond reputesibel.duvan has a reputation beyond reputesibel.duvan has a reputation beyond reputesibel.duvan has a reputation beyond reputesibel.duvan has a reputation beyond reputesibel.duvan has a reputation beyond reputesibel.duvan has a reputation beyond reputesibel.duvan has a reputation beyond reputesibel.duvan has a reputation beyond reputesibel.duvan has a reputation beyond repute
Send a message via Skype™ to sibel.duvan

Alıntı:
alperkaya tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
bu dizde arkadaşlıgın dostlugunda önemi kalmamış özgür ve mehveşin dünkü halleri neydi öyle sanki en yakın dostları sarp kaan için neler söylediler bunları söyleyeceklerine kendilerini kaanın yerine bir koysunlar adam sağlıgından oldugu ne olsun bende olsam kaan gibi olurdum
mehveşle özgür yıldızın nasıl biri olduğunu bilmiyo farkında mısın elif kaan sarp yıldız olayından haberleri yok pelin neden onlara söylemedi bilmiyorum ama mehveşle özgürün hiçbiseyden haberi yok mehveşle özgüre kızma bence bi onu düşün haberleri olsa özgür pelin gibi yapmaz yıldızı çoktan evden kovardı mehveş yıldıza evde iyi davranmaz kimse farkında değil heralde onlar yıldızın yaptıklarınından haberi yok özgür peline yıldızla aranda ne sorun var dedi mehveşle özgür kaanın neler yaşadığını bilmiyo dizide bence bitek mehveşle özgürün bişeyden haberi yok

Bu arada kaandan nefret ediyorum kaan hakkında bu benim düşüncem elife haksızlık ediyo elif onun için her şeyi yaptı kaan teşekkür bile etmedi bence sarp daha iyi biri oldu
Eski 31-05-13, 13:56   #338
istanbul60
Asistan

istanbul60 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.06.2012
istanbul60 has a reputation beyond reputeistanbul60 has a reputation beyond reputeistanbul60 has a reputation beyond reputeistanbul60 has a reputation beyond reputeistanbul60 has a reputation beyond reputeistanbul60 has a reputation beyond reputeistanbul60 has a reputation beyond reputeistanbul60 has a reputation beyond reputeistanbul60 has a reputation beyond reputeistanbul60 has a reputation beyond reputeistanbul60 has a reputation beyond repute
Post Sezon finaline az bir zaman kala

sezon finaline az bir zaman kala olaylar hızlanmaya başladı
elif-kaan-sarp şimdi burdaki en büyük hatayı elif yapıyor , senin sevgilini zaten psikolojisi bozuk , buda yetmezmiş gibi sarpa 10 bölüm öncesinde nefret ediyorsun şimdi gülücükler filan atıyorsun
elif yanlış yoldasın
kaan dünkü bölümde olayı çok uzattı, bu kadar uzatmasına gerek yoktu
sarpı kaandan çok seviyorum , ama senaristler yıldız ile yapamaya kalkışırlarsa sevgim biter

ozan-pelindizide hiçbir olayları yok , birisi kaana akıl veriyor diğer elife akıl veriyor
allahtan peline geçmişiyle ilgili konu buldular o biraz yırttı
peki ozan , bu sezon öyle saf saf dolaştı

mehveş ve özgürbelkide dizideki aşklarını en iyi yaşayabilecek çift , ortada engelleri yok , aileler kabullenmiş
ama bu çiftimiz aşkların yaşayacakları yerine , elif- kaanla takılıyorlar, sürekli onların dertlerini , sorunlarını çözüyorlar , bazı bölümlerde eylem yapıyorlar
yani hiçbiride demiyor
biz bunların sorunlarından ne zman kendimize vakit ayıracağız

banu-melih-can ilk önce candan başlıyım , dünkü bölümde haddini fazla aştı , bağırmalar , yumruklaşmalar , birde emreyi oğlu kabullenmiş
gerekirse emreyide banuyuda kaçırırmış

melih , banuya olan aşkı hiç bitmedi , ve sonsuza dek sürecek , yanız bir konuda senaristlere kızıyorum , banu velayet davası için melihi kandırmaya çalışıyor
melihde hemen inandı , ya melih akıllı derdi biz oda saf çıktı , yada belki aşktan gözü kör olmuştur

banu , bu sezon hayal kırıklığı , facia desek daha doğru
banu için umudumu sezon finaline saklıyorum

gizem dizinin en akılsızı , sen melihe hamileyim diye kandır , sonra emrenin kaçırılmasında rolün olsun
sonra melihe
eğer evlenirsek , velayet davasında şansımız artar de
gizem git banudan ders al ne diyeyim sana

yıldız-ikbal-mustafa-aslında bu senaryoyu sevdim ,
ama ikbali dna testi bile yaptırmadan yıldızın kendi kızı olduğuna inanırsa o zman çok büyük saçmalık olur , çünkü ikbal akıllı bir kadın dizide

bir sorum olucak , Lale Başar-Berna karekteri diziye tekrar geri dönmüş
ben o zman mustafada geliyorsa kesin berna ile ilgili demiştim
ama mustafa şuan ikbalin olayıyla uğraşıyor
melih-banu ile bebek mevzusu kapandı
celalle zaten boşandılar , görüşmüyorlardı
peki Lale Başar-Berna
neden geldi diziye , ve onun konusu ne olacak
Eski 31-05-13, 16:18   #339
alperkaya
Oyuncu

alperkaya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.02.2006
alperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond reputealperkaya has a reputation beyond repute

peki mehveş ve özgürün sarpla bukadar kanka durumuna gelmesine ne diyorsunuz bu dizide yaşanılanlar çok çabuk unutuluyor elifin sarpla yaşadıkları şöyle filim şeridi gibi bir gözünün önünden geçsin eger midesi kabul ediyorsa sarpla birlikte olsun kaanla elif bir sınavdan geçiyor inş bunu anlatırlar elif yanlışa yönelmez eger sarpla olursa geri dönüşü olamaz ayrıca olsa bile ben ileriye dönük bir gelecek göremiyorum sarp iyi gibi görünüyor bir insan 180 derece dönemez bu işin altından kesinlikle başka şey çıkacak
şu pelinede birini bulsunlar ve okuluna geri dönsün böyle çok sıkıcı bir karakter aslında sezon başında ben kaan pelin olsun istiyordum hatta ozan peline seni biriyle tanıştıracam diyordu ozanlada kaan çok uzaklaştı gerçi bu ara kaanın pek sahneside yok

bizler burada yazıp duruyoruz aam önümüzdeki sezon aynı şeyler devam edecek banu yine okuluna döner inş bu sefer istikrarlı olur aklıma gelmişken kaanla elifin aralarının soğuk olması önümüzdeki seon için işaret olabilir kaanı başka biriyle yapacak olabilirler mesela ikbalin kızı
alperkaya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-06-13, 18:55   #340
dvrm
Oyuncu

dvrm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.06.2008
dvrm has a reputation beyond reputedvrm has a reputation beyond reputedvrm has a reputation beyond reputedvrm has a reputation beyond reputedvrm has a reputation beyond reputedvrm has a reputation beyond reputedvrm has a reputation beyond reputedvrm has a reputation beyond reputedvrm has a reputation beyond reputedvrm has a reputation beyond reputedvrm has a reputation beyond repute

Banu'nun ne yapmak istediğini anlayan varsa beri gelsin. Gerçekten saçmalama da artık son sınırda...

Sarp'ı başından beri seviyordum, ilk önce çapkın, sorumsuz, duygusuz biri olarak gösterdiler sonra da kötü bir olarak ama şimdi de yeryüzüne inmiş bir melek kıvamında sahalarda geziyor. Karakterlerin karakterleri bu kadar tutarsız olmak zorunda mı?

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş