Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Deniz Yıldızı

Yanıtla

Deniz Yıldızı kategorisinde Deniz Yıldızı - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 25-05-13, 14:45   #321
istanbul60
Asistan

istanbul60 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.06.2012
istanbul60 has a reputation beyond reputeistanbul60 has a reputation beyond reputeistanbul60 has a reputation beyond reputeistanbul60 has a reputation beyond reputeistanbul60 has a reputation beyond reputeistanbul60 has a reputation beyond reputeistanbul60 has a reputation beyond reputeistanbul60 has a reputation beyond reputeistanbul60 has a reputation beyond reputeistanbul60 has a reputation beyond reputeistanbul60 has a reputation beyond repute

Alıntı:
alperkaya tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
bu yeterli bir açıklama olmadı o zaman bende şunu söylerim elif ve sarpı canlandıran oyuncularda okullu onların kalıp aykutun gitmesi sonuçta kaan sarptan daha ön planda bir oyuncuydu ve kişisel fikrim daha çok seviliyordu dizinin gidişatında hiç böyle bir şey yokken birden bire senaryo degiştirilmiş gibi duruyor bence aykut dizi için büyük kayıp
sarpın oyunculugu için iyi felan denmişte gördügüm en vasat oyuncu çocugun sahnelerine bakın inandırıcılık sıfır yüz mimiklerinden bile belli
bunları yazcağını biliyordum
açıkçası bu sezonda kaaanın dizinde kalacağından emindi herkes
belkide aykut iğdeli diziden kendisi ayrılmak istemiştir
günlük dizi yorucu bir iş , bazı oyuncular buna ayak uyduramıyorlar
sonuçta deniz yıldızının yapımcılarıda böyle bir oyuncuyu durduk yerde neden göndersin , hemde senaristeler kaanı bu sezon ön plana çıkarmıştı
başka nedenleride düşünmek lazım diye düşünüyorum
Eski 25-05-13, 15:21   #322
elitay88
Yönetmen

elitay88 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.05.2012
elitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond repute

Deniz yıldızını bir zamanlar takip ederdim Deniz-Mert varken; Efsun-Demir ikilisi gelince bıraktım. Sonra yine neler oluyor diye bir baktım bu sefer de Elif-Sarp-Gizem-Kaan-Yıldız diye karakterler gelmiş. Açıkçası içlerinde sırıtmayanlar var ama senaryo bayıcı.

Banu-Melih de değişiklilker yapılmış. Melih özüne sadık kalmış hatalarıyla ama Banu çok değişmiş. Sırf iyi insan diye,güveniyor diye Canla beraber. O zaman sorarım neden Ozan'ı bıraktırdılar Banuya Can'ın yaptıklarını o da yapmak istemişti bir zamanlar. Emreye babalık yapmayı çok istemişti. Banu'ya çok aşık olmuştu. Hatta ilk sezon Banu'da Ozan Ozan diye yanıp tutuşuyordu hani. Birbirlerini seviyorlardı. Rotayı Melih'e çevirdiler ki Melih'in oyunculuğuna bayılırım harika rol yapıyor doğal ve başarılı. Melih-Banu başrol olunca acıların çifti oldular. Sürekli kandıran konumundalarken kandırılan konumuna geçtiler. Hele o Melih ilk karısı adını unuttum o baya bir kandırdı, sonra Gizem o da türlü oyunlarla kandırdı. Eski Melih bunları şıp diye çözecek kadar çakaldı.

Gitmesi iyi olur dediklerim: Volkan,Yıldız ve de Gizem. Onun dışındakiler pek de göze batmıyor aslında. Sarp-Pelin; Elif-Kaan devam etseler daha güzel olur.
Eski 25-05-13, 16:35   #323
ÜLGEN
Asistan

Giriş Tarihi: 04.12.2006
ÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond repute

burada aykut iğdeli diziden ayrıldı felan diyoruzda kendisi açıklama yapmış diziden ayrıldıgı yok kendisinin çekimleri erken bittigi için tatile çıkıyormuş önümüzdeki sezon dizide kim olacak olmayacak görecez ama kesinlikle aykut kalmalı o olmazsa bende izlemem diziyi helede bukadar ön plana çıkarılmışken ayrılması saçma kaanda inşallah düzelir eski haline döner diyorum elifle olup olmaması önemli degil eskisi gibi olsun yeter o duygusal sevecen kaan
unutmadan da bir şey eklemek istiyorum diziden hangi oyuncu çıkarsa çıksın önümüzdeki sezon başlarken sanki o kişi hiç dizide yer almamış gibi lütfen davranılmasın benim en şikayet ettigim konu
ÜLGEN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-05-13, 18:28   #324
aycn
Yardımcı Yönetmen

aycn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.08.2008
aycn has a reputation beyond reputeaycn has a reputation beyond reputeaycn has a reputation beyond reputeaycn has a reputation beyond reputeaycn has a reputation beyond reputeaycn has a reputation beyond reputeaycn has a reputation beyond reputeaycn has a reputation beyond reputeaycn has a reputation beyond reputeaycn has a reputation beyond reputeaycn has a reputation beyond repute

bir dizi nasıl katledilir en canlı örneği bence deniz yıldızı

lafıma volkandan başlamak istiyorum denizin akrabası olarak diziye girdiğinde ne kadar iyi bir karakterdi sunayla evlendiklerinde de hata volkan kötürüm kalana sevilen bir karakterdi ben şahsen çok severdim volkanı ama sonra birden volkanı canavar nefret edilen bi karaktere dönüştürdüler ve suna ile aralarındaki o güzel aşktan da eser kalmadı bi insan kötürüm kaldı diye bu kadar nefret edilen bu kadar yüzsüz hadsiz ve pislik bi karaktere dönüşebilir mi diyelim bi mucize oldu ve volkan yürümeye başladı o zaman ne olacak gene eski volkan mı olacak olsa bile artık suna-volkan aşkı çoktan bitti sunayı levente gitti dite etmediklerini bırakmadılar ama ya volkanın yaptıkları volkan kendisi sunayı o hale getirdi sunayı anlayan kimse yoktu bi levent vardı ona gitti haliyle emreyi kaçırma konusunda da suna bana ilaç verdi dedi gene inandıramadı ailesini allah aşkına banu hata üstüne hata yaptı kazım gecen sene onu az kalsın öldürecekti ama gene de affetti suna da evladı bi anne baba nasıl evladına karşı böyle olabilir hele banu ona laf bile söylemiyorum canla hemen evlenmesi sacmalıgın daniskası

yıldıza gelince hata yaptım üzüldüm deyip hatalarına ve kötülüklerine yenisini ekleye bi karakter e tabi bi kere pisliğe bulaştın mı çıkamazsın huylu huyudan vazgecmez netice de şimdi de yıldızın ikbalin kızı sacmalıgını izleyeceğiz hayır onu gectim senaristlerin konu sıkıntısı cektikleri o kadar belli ki bahri denizi getirdiğinde ikbal etmediğini bırakmamıştı ama aynı şeyi kendi de yapmış ve saklamış umarım ortaya cıktıgında bahri denizi hatırlatır da enazından eski bölümler yaşanmamış gibi izlemeye devam etmeyiz. İkbalin mustafayla bu durumu konusması mezarlıga gitmesi de saçmalık kac sezon gecti hic bahsedilmedi çok komik
aycn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-05-13, 21:23   #325
nil perisi
Oyuncu

nil perisi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.02.2012
nil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond repute

ne dizi ya
her karakter kendine göre çok değişti
kaan bebeğim sana ne ooldu hangi ara bu hale geldin.
elif seni zaten hiç sevmedim
sarp tatlı çocuksun ama....
yeni gelenler yine mi çıkacakmış?
önümüzdeki sezon yeni konularla daha eğlenceli bir
deniz yıldızı görmeyi umuyorum...
banu sen ne biçim birisin...
melih sana ne yapıyorsa sonuna kadar arkasındayım
melih eli ardına koyma al bebegini banuya gösterme o da
canla aşk yaşasın....

gelelim benim yeni sezondan ısrarla istediim çifte
ozan-mehveş aşkı olsun istiyorum
çok tatlı olurlar diyorum
umuyorum ki olacak...
Eski 27-05-13, 23:00   #326
ebruberen
Asistan

ebruberen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.09.2012
ebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond repute

bugün son on dakikayı izledim yine sinir oldum.banuya bak.benim kim olduğumu unutmuş diyor.iyide banucum seni hepimiz unuttuk hatta inanamıyoruz.al canınıda başına çal.sana ölü gibi bir hayat lazım.tatsız tutsuz.bütün gün boş boş otur.mıymıytı canla mıymıylan....canım melih ya.nasılda sevindi yine.resmen çocuğu kek yerine koydu.kıyılırmı melihe....banu senden nefret ediyorum bu sezonnnnnnn
Eski 27-05-13, 23:58   #327
elifee
Asistan

Giriş Tarihi: 25.01.2006
elifee has a reputation beyond reputeelifee has a reputation beyond reputeelifee has a reputation beyond reputeelifee has a reputation beyond reputeelifee has a reputation beyond reputeelifee has a reputation beyond reputeelifee has a reputation beyond reputeelifee has a reputation beyond reputeelifee has a reputation beyond reputeelifee has a reputation beyond reputeelifee has a reputation beyond repute

buraya pek yorum yazmıyorum ama dizinin sıkı takipçisiyim bu dizide gördügüm en utanmaz yüzüne tükürsen yarabbi şükür diyebilecek iki kişi var biri yıldız digeri sarp okadar yaptıklarından sonra yüzleri hala kızarmıyor hele sarp ya bak yine sinirlerim tepeme çıktı evladım sen ne zaman bukadar iyi oldun elife kaana yaptıkların ne çabuk unutuldu hele de elifcigim sen o sarp degilmiydi elife ezik diyen onu herkesin içinde rezil eden yıldızla iş birligi yapan elif daha sarpın tüm yaptıklarını bilmiyor kaan onların beraber olduguna inansın diye kıza uyku hapı içirdi neymiş efendim kendini bulmuş görende evrenin sırrını çözdü zanneder gerçekten ağzım açık izliyorum kaanın şuanki hali çok normal verdigi tepkiler elif herşeye ragmen kaanın yanında olmalı ama o da onu bırakmış gibi sürekli sarpın yanında sarp elif birlikteligi bana da olmayacak gibi geliyor zaten olmasın bunca şeyden sonra sarp yıldız birlikte olsun tam tencere kapak uyarlar bu arada sarp önümüzdeki sezonda dizide olacak gibi bunda gerçek hayatta başakla olan birlikteligi etkili olabilir

kaanıma gelince bu çocuga bayılıyorum birkere ekrana çok yakışıyor inanılmaz bir karizması ve çekiciligi var uzun saç bir erkege bukadar mı yakışır hele o boyu biraz fazla uzun ama olsun o da yakışıyor kaana önümüzdeki sezon bir kız getirsinler elif biraz kıskansın iyi olur sonradan elif kaan birlikteligi zaten olacak bu arada ikbalin kızı yeni sezonda kesin olacak gibi kaanla aralarında birşeyler de olabilir

banuya gelince bu banu degilmiydi sezon başında artık benim için okulum önemli diyen ama banu bu okulu biraz zor bitirecek gibi duruyor büyük aşkı melihede yaptıkları ortada banu gerçekten çok degişti karaktersiz birine dönüştü
elifee Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-05-13, 10:31   #328
sibel.duvan
Yönetmen

sibel.duvan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.02.2007
sibel.duvan has a reputation beyond reputesibel.duvan has a reputation beyond reputesibel.duvan has a reputation beyond reputesibel.duvan has a reputation beyond reputesibel.duvan has a reputation beyond reputesibel.duvan has a reputation beyond reputesibel.duvan has a reputation beyond reputesibel.duvan has a reputation beyond reputesibel.duvan has a reputation beyond reputesibel.duvan has a reputation beyond reputesibel.duvan has a reputation beyond repute
Send a message via Skype™ to sibel.duvan

Banu emreyi melihe vermemek için ne yapcak acaba melih banunun onla gitçeğini sandı ama öyle olmıycak heralde banu bence cana da haksızlık ediyo banu melihe aşık ama can kendisine aşık sanıyo sunayı ailesi affetmiyceksuna emreyi isteyerek almadı levent ilaç verdi bi kere bile dinlemediler sezon finalin de bile affetmiycekler miş kaan kendini bişey sanıyo herkeze elif kaanın gerçek yüzünü görcek heralde gerçi elife de sinir oluyorum ama kaan daha çok gereksiz elif kaan için sustu sarp hayatını kurtardı ama kaan teşekkür bile etmedi sarpa adam değilsin dedi bence kaan adam değil yıldızı eve aldı bence haketti ozan kaana derdini anlatıyo ama kaan sadece onun sorunları var mış gibi umursamıyo ozan da kaanın gerçek yüzünü görsün ozanı önemsemiyo ozan sürekli onun yanında durdu ama kaan ozanı dinlemiyo mehveşe de kızdı herkeze bağırıyo kaan gereksiz ya yıldızla birlikte diziden çıksınlar yıldız ikbale kızı olduğunu söyliycek mi acaba sezon finalin de yıldızın yalanları ortaya çıkçak mış mehveşle özgür banuyla melih bence yeni sezon da evlensin dizi başladığından beri mehveşle özgür birlikteler birbirlerini çok seviyolar yeni sezonda evlensinler banu da can dan ayrılsın cana yazık banuyla melih evlensin
Eski 28-05-13, 15:00   #329
dvrm
Oyuncu

dvrm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.06.2008
dvrm has a reputation beyond reputedvrm has a reputation beyond reputedvrm has a reputation beyond reputedvrm has a reputation beyond reputedvrm has a reputation beyond reputedvrm has a reputation beyond reputedvrm has a reputation beyond reputedvrm has a reputation beyond reputedvrm has a reputation beyond reputedvrm has a reputation beyond reputedvrm has a reputation beyond repute

Bu aralar diziyi izlemeyi bıraktım. Konular an itibari ile benim tahammül sınırımı aşmaya başladı.

Kaan son derece agresif ve gereksiz davranıyor. Sarp ve Elif arasındaki yakınlık benim daha çok hoşuma gidiyor.

Banu ne yapmak istiyor amacı ne diye bu forumda herhalde 1000 kere yazmışımdır. Artık ona tahammül edemiyorum.
Eski 28-05-13, 23:07   #330
ÜLGEN
Asistan

Giriş Tarihi: 04.12.2006
ÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond reputeÜLGEN has a reputation beyond repute

yıldızla sarp arasında bir yakınlaşmamı olacak sanki öyle gibi geliyor şuan sarp yıldıza eliften çok daha yakın davranıyor farkettiyseniz hala kaan elif diyorum ve sezon finaline yakın onlar için güzel şeyler olacak gibi
ÜLGEN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş