Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Tv Programları ve Reklamlar > TV Programları

Yanıtla

TV Programları kategorisinde 3 Adam (Star TV) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 30-05-13, 04:35   #11
angL_wondrfL
Asistan

angL_wondrfL kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.08.2010
angL_wondrfL has a reputation beyond reputeangL_wondrfL has a reputation beyond reputeangL_wondrfL has a reputation beyond reputeangL_wondrfL has a reputation beyond reputeangL_wondrfL has a reputation beyond reputeangL_wondrfL has a reputation beyond reputeangL_wondrfL has a reputation beyond reputeangL_wondrfL has a reputation beyond reputeangL_wondrfL has a reputation beyond reputeangL_wondrfL has a reputation beyond reputeangL_wondrfL has a reputation beyond repute

Tanıtımları izledikten sonra beklemiştim bayağı programı. BKM'den beri bu muhteşem 3'lüyü beğeniyorum. Ama Eser'e Eyvah Düşüyorum'un tekrarlarıyla bayağı alışmış durumdaydım. Aslında her zaman Oğuzhan'a karşı artı bir sempatim olmuştur ama Eser'i gerçekten çok ama çok eğlenceli+sunuculuk konusunda başarılı buluyordum. Neyse merakla bekliyorum tabi programı, ama bir türlü kısmet olmadı izleyemedim yani.
Bu gece de öyle oturmuştum televizyona pat 2.bölümün tekrarına denk geldim. Gülmekten kırıldım. Dedim ki kalk 1.bölümden izle. Şimdi internetten sebep videonun dolmasını bekliyorum forumda aldım soluğu. Yani bence format çok orjinal ve eğlenceli olmuş.
Gerçekten zor ve bence acayip de bir tehlikesi var, ama yine de başaracaklarını düşünüyorum. Eser'in dediği gibi yıllarca sürer inşallah.
Şu an aklımda kalan 2 muhteşem espriyle ben videoma gidiyorum
1- 1.bölümde Beyazıt Abisine özenen Eser'in girişi çok harikaydı.
"Boğaziçi'nden mezun olanlar" "heh böyle kalırsınız işte"
"peki okuma-yazma bilenler" çok güldüm yaaa
2- 2.bölümde Miss Turkey adayları gelip-giderken Oğuzhan "ilk defa gelen gideni aratmıyor"dedi ya az konuştu öz konuştu o bölümde Oğuuz

Bol reytingli olsun inşallah
Eski 06-07-13, 23:42   #12
Burcy
Yönetmen

Burcy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.03.2010
Burcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond reputeBurcy has a reputation beyond repute

Dün akşam Hilmi ve Murat'ın olduğu bölüme denk geldim, iyi ki de izlemişim.
Gülmekten karnıma ağrılar girdi. Başta korkuyordum aslında hala daha korkuyorum programın reytinglerinden, heveslerinin gitmesinden vs. ama bunu bu ruhu bile o kadar iyi yansıtıyorlar ki insanı izlettiriyorlar.
+Dün akşam İbrahim'in masayı kırmasına,
+Oğuzhan'ın Murat ve Hilmicem'i kıskanmasına,
+İbrahim telefona çıkınca, hattın düşmesine,
+Survivor oyunlarına+skecine,
+Eser'in vücut geliştirme konusundaki haline çok güldüm. Hatta bir ara çeneme ağrılar girdi.

Umarım böyle devam eder program. Çünkü çok sevdim.

Eski 07-07-13, 00:50   #13
Spring16
Oyuncu

Spring16 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.11.2010
Spring16 has a reputation beyond reputeSpring16 has a reputation beyond reputeSpring16 has a reputation beyond reputeSpring16 has a reputation beyond reputeSpring16 has a reputation beyond reputeSpring16 has a reputation beyond reputeSpring16 has a reputation beyond reputeSpring16 has a reputation beyond reputeSpring16 has a reputation beyond reputeSpring16 has a reputation beyond reputeSpring16 has a reputation beyond repute

Sanırım 2.bölüm hariç her bölümü seyrettim.
Kesinlikle çok iyi 3lü olduklarını düşünüyodum bkm'de , müthiş de bir gece programı bence.
Gerek muhabbetin samimiliği,hatta fazla samimiliği-masa kırmaya giden işler - insanı çok eğlendiriyor.
Defalarca gülme ama artık bu kadar şikayeti bile aldım.
Eser'in jüri üyeliği yapmasıyla umarım bitirmezler.Kesinlikle gecelerin aranan şovu bu.
Not:Hilmicemler falan yeni gözdelerimiz ama sen her zaman genç kızların favorisi kalacaksın Oğuzhan
Eski 08-07-13, 00:06   #14
HaseKi SuLtan
Yardımcı Yönetmen

HaseKi SuLtan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.02.2012
HaseKi SuLtan has a reputation beyond reputeHaseKi SuLtan has a reputation beyond reputeHaseKi SuLtan has a reputation beyond reputeHaseKi SuLtan has a reputation beyond reputeHaseKi SuLtan has a reputation beyond reputeHaseKi SuLtan has a reputation beyond reputeHaseKi SuLtan has a reputation beyond reputeHaseKi SuLtan has a reputation beyond reputeHaseKi SuLtan has a reputation beyond reputeHaseKi SuLtan has a reputation beyond reputeHaseKi SuLtan has a reputation beyond repute

Daha önceden hiç izlememiştim. Hilmi Cem ile Muratın katıldığını öğrenince dedim hiç kaçırırmıyım. Başladığı andan son noktayı koyana dek güldüm artık ağzım ağrıdı. Survivor skeci olsun ibrahimin masayı kırışı olsun yok yok çatlatması olsun Hilmi cem ve murat adına yazılmış skec olsun hepsi muhteşemdi bundan sonrada izlemeyi düşünüyorum
Beşi birlikte iyi bir iş çıkardılar bence

Eski 13-07-13, 13:59   #15
shut up
Yönetmen

shut up kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.02.2012
shut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond repute

bazen denk gelip izliyorum ama hillmicem ile murat'ın olduğu programı full olarak izledim. sanırım en çok da o gün izlenmiştir. çok güzel eğlendirici ve akıcı bir bölümdü. program evet güzel fakat çok çeneleri var. özellikle bir çok cümleyi yarıda kesip başka bir konuya atlıyorlar ve hiç susmuyorlar. devamlı bir çenedir gidiyor. konuklarına soru soruyorlar ama cevabını beklemeden biri espiri yapcam diye araya dalıyor konu uçup gidiyor. buna bence dikkat edilmesi gerekiyor. çünkü fazla çene ters tepebilir. ben ara ara "susun artık çocuklar konuşsun" dediğim hadde geldim. buna dikkat edilirse program daha güzel ve kafa yorucu olmaz diye düşünüyorum.
Eski 06-10-13, 17:40   #16
Meh_Met
Yönetmen

Meh_Met kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.08.2007
Meh_Met has a reputation beyond reputeMeh_Met has a reputation beyond reputeMeh_Met has a reputation beyond reputeMeh_Met has a reputation beyond reputeMeh_Met has a reputation beyond reputeMeh_Met has a reputation beyond reputeMeh_Met has a reputation beyond reputeMeh_Met has a reputation beyond reputeMeh_Met has a reputation beyond reputeMeh_Met has a reputation beyond reputeMeh_Met has a reputation beyond repute

3+1 Döneminde hiç izlemedim. Yeni sezon'da konuk Murat Boz olunca bir bakayım dedim. Acun Medya yapımcılığında olması hemen farkı göstermiş. Yeni stüdyo ve içerik çok başarılıydı. Skeçlere bol kahkaha attım ki on ikiden vuran sanırım onlardı. 90'lara atıflar çok iyiydi. Program bölüm bölüm işlendi... Tek sorun "3 Adam"ın "esas çocukların" arasındaki sohbet bazen sırıtıyor... Onu da zamanla aşacaklardır.
Acun Medya demişken, yeni başlayacak olan "Hülya Avşar Show"un içeriği ve dekor beklentimi bu yapım ile çok daha fazla yükselttim.
Meh_Met Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-11-13, 20:40   #17
arzu_serhat
Yardımcı Yönetmen

arzu_serhat kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.09.2009
arzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond repute

3 Adam... Eski tabiriyle 3+1 .
Ne yalan söyleyeyim,geçen sezonki halini özlüyorum, adı 3+1 olduğu zamanları yani.
Daha samimi daha içten daha sıcak geliyorlardı bana.
Acun Medya'nın başarısı tartışalamaz durumda şu an ama,Acun'a geçtikten sonra eski sıcaklığı alamadım ben. Hep Yetenek Sizsiniz'den,O Ses'ten konuk çağırmak yerine geçen sezonki gibi halktan birilerini çağırabilirler mesela. Hepsi çok yetenekli insanlar Eser İbrahim Oğuzhan;Eser'in sempatikliği İbrahim'in esprileri Oğuzhan'ın sesi,oyunculukları da var.Gene bi kaç arkadaşlarını çağırıp skeç çekebilirler.Hilmicem ve Murat'ın geldiği bölümde çektikleri skeç 10 numaraydı hiç unutamam.Bu sezon da keza O Ses Türkiye skeçleri çok iyiydi.Bu sezon da izlemiyor muyum izliyorum evet ama 3+1'i daha çok özlüyorum.Bilmiyorum sadece bana mı böyle geliyor

arzu_serhat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-11-13, 13:08   #18
Meh_Met
Yönetmen

Meh_Met has a reputation beyond reputeMeh_Met has a reputation beyond reputeMeh_Met has a reputation beyond reputeMeh_Met has a reputation beyond reputeMeh_Met has a reputation beyond reputeMeh_Met has a reputation beyond reputeMeh_Met has a reputation beyond reputeMeh_Met has a reputation beyond reputeMeh_Met has a reputation beyond reputeMeh_Met has a reputation beyond reputeMeh_Met has a reputation beyond repute
Varsayılan 3 Adam (2.Sezon)

[IMG]http://s21.************/92wpedizr/BZh_SLr_LCYAAx_MBz_png_large.png[/IMG]

"3 Adam"ın bu haftaki konuğu "Hülya Avşar"

BİYOGRAFİ

Hülya Avşar 10 Ekim 1963 Edremit doğumlu. Baba Celal Avşar, anne Emral Avşar. Memur bir ailenin en büyük çocuğu. Hülya Avşar'dan bir yıl sonra ilk kız kardeşi Leyla Avşar, on dört yıl sonra da ikinci kız kardeşi Helin Avşar dünyaya gelmiştir. Anne tarafı Balıkesir, Havran. Ayvalık kısımlarına yerleşmiş bir aile. Baba Celal Avşar, memuriyetinden dolayı, Emral Avşar ile evlendikten sonra bir süre Edremit’te bulunmuşlar ve Hülya Avşar'da Edremit’te doğmuştur.
İlkokul'un bir kısmını Ayvalık’ta okuduktan sonra Baba Celal Avşar'ın işi dolayısı ile Ankara’ya taşınmışlardır. Baba Emlak Bankası’nda çalışmaya başlamıştır. Hülya Avşar ilkokulu Ankara’da bitirmiş ardından ortaokulu ve liseyi Cumhuriyet Lisesi’nde okumuştur.

1982’de Mehmet Tecirli adlı bir mühendislik ögrencisiyle evlenen, ancak evliliği kısa süren Avşar, 1983 yılında boşanma kararı aldı. Bu kararın ardından İstanbul Kanatlarımın Altında'a taşınan ve katıldığı, "Bulvar Gazetesi" tarafından düzenlenen "Türkiye Kâinat Güzellik Yarışması"nda birincilik alan, ancak yarışmanın ertesi günü, yaptığı evliliği ve boşanması bir gazetede yer alınca, kurallara aykırı olduğu gerekçesiyle tacı geri alınan Avşar, "Taçsız Kraliçe" olarak anılmaya başlanmış ve çeşitli reklam filmlerinde boy göstermeye başlamıştır.

Kısa sürede televizyon dünyasına adım atan Avşar’ın ilk oyunculuk deneyimi, Namık Kemal'in "İntibah" adlı romanından televizyona uyarlanan 1982 yapımı “İntibah" tır. TRT'de yayınlanan bu dizide “Dilaşup” karakterini canlandıran Avşar, başrolü Selçuk Özer ile paylaşmıştır.

Oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan Hülya Avşar, yaşamında dönüm noktası olan 1983 yılında yapımcı Kadri Yurdatap’ın vesilesi ile ilk sinema filmi, Fikret Hakan ve Salih Güney ile başrolünü paylaştığı "Haram" filmi olmuştur. Oyunculuktaki başarısını sinemada da kanıtlayan Avşar ilk filmi ile büyük beğeni toplamış ve tüm dikkatleri üzerine çekmiştir.

Kadri Yurdatap “Ben keşvetmeseydim başkası keşfederdi. Sinema yapmasaydı başka bir alanda muhakkak Hülya Avşar olurdu” sözleri onu günümüzde hâlâ doğruluyor.

Sinemada ki büyük başarısından sonra, 1984 yılında Kenan Kalav'la başrolü paylaştığı ikinci filmi "Tutku"da oynayan Avşar, 1985’te, "Tele Kızlar"da Tarık Akan ile başrolü paylaştı. Aynı yıl Tolga Savacı ile "Sekreter"i ve İbrahim Tatlıses ile de "Mavi Mavi"yi çeviren Avşar, 1986 yılında Hakan Balamir'le başrolü paylaştığı "Üç Halka 25", Aytaç Arman'la oynadığı "Fatmagül'ün Suçu Ne" gibi filmlerin yanı sıra, "Kısrak", "Alın Yazım", "Dağlı Güvercin" ve "Sevda Ateşi" gibi filmlerde de rol aldı.

1987 yılında "Alamancının Karısı" ve "Bir Kırık Bebek" gibi çektiği filmlerin ardından, 1989 yılında, "Sinema Yazarları Derneği"nin düzenlediği yarışmada "En İyi Kadın Oyuncu" seçilen, "Fazilet" ve "Öğretmen Zeynep" filmlerinde rol alan Avşar, 1990’da başrolü Yaman Okay ile paylaştığı "Benim Sinemalarım"daki rolüyle, "9. Uluslararası Tahran Film Festivali"nde "Jüri Özel Ödülü"nün sahibi olmuş ve bu film ile "Cannes Film Festivali" (Festival De Cannes)'ne katılmıştır.

Aynı yıl çevirdiği "Hasan Boğuldu"da Yalçın Dümer ile başrolü oynayan Avşar, Sinan Çetin'in yönetmenliğini yaptığı ve Cem Özer'le başrolü paylaştığı, 1993 yapımı "Berlin in Berlin" filmdeki rolüyle "Uluslararası Moskova Film Festivali"nde "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü alarak, yurt dışında düzenlenen bir festivalde ödül alan ilk ve tek Türk kadın sinema sanatçısı ünvanını kazanmıştır. Bu filmiyle, Kültür Bakınlığı'ndan Sinema Başarı Ödülü, ve Sinema Yazarları Derneği'nden "En İyi 5. Film" ödülünün de sahibi olan ve 1995 yılında Mehmet Aslantuğ ile, evlilik ve aşk ilişkilerinde mutlu olamayan bir kadının öyküsünün işlendiği, "Bir Kadının Anatomisi" adlı filmde oynayan Avşar, Tomris Giritlioğlu'nun yönettiği, 1999 yapımı "Salkım Hanım'ın Taneleri" (Mrs Salkım’s Diamonds)filminde canlandırdığı "Nora" karakteri ile büyük beğeni toplamıştır.

2001 yılında Avşar "Gilan Mücevher"in daveti ile Türkiye yüzü olarak 54. Cannes Film Festivali "ne katılarak, (AMFAR) Amerikan AIDS Araştırmaları Vakfı "Pırlanta Sonsuza Kadar" (A Diamond is Forever) gösterisine katılmış, pırlantalı kolye ve birkaç pırlantalı ‘‘Işık Seli’’ adlı bilezik ile kırmızı halıda yürümüştür.

20011 Yılında Avşar, "Kediler ve Köpekler" (Cats & Dogs) adlı animasyon filmde ilk kez seslendirme yapmıştır. ABD ve Avustralya ortak yapımı animasyon filminde kediler köpekleri saf dışı bırakarak dünyayı ele geçirmek isteyen kötü varlıklar, köpekler ise bunlara engel olmaya çalışan sadık birer dost olarak anlatılır. Filmin Türkçe seslendirmesinde Hülya Avşar ‘‘Ivy’’ karakterini seslendirmiştir.

Çektiği filmlerle şöhret basamaklarını hızla tırmanan ancak bununla yetinmeyen Avşar, 1986'da yoğun istek üzerine Almanya'da verdiği ilk konserinin ardından aldığı şan eğitimi ile şarkıcılığa ve program sunuculuğuna da başladı.1980’lerin sonunda müzik hayatına adım atan Avşar, assolist olarak sahnelerde yerini aldı. Müzik eğitimi aldıktan sonra yurtiçi ve yurtdışı konserleri veren Avşar, 1988 yılında çıkardığı "Herşey Gönlünce Olsun" albümünün ardından, 1990’da "Hatırlarmısın", 1991’de "Hülya Gibi", 1993’te "Dost Musun Düşman Mı", 1995’te "Yarası Saklım", 1999’da "Hayat Böyle", adlı stüdyo alümlerinden sonra ilk kez 2000’de "Sevdim" adında teklisi ile müzik severlerin karşısına çıkmıştır. Avşar 7.Stüdyo albümünü 2002’de, "Aşıklar Delidir" adlı albümü ile yapmıştır.

2002 yılında çeşitli sanatçıların katılımıyla "Barış Manço" anısına, onun şarkılarından oluşturulan "Yüreğimdeki Barış Şarkıları" adlı karışık albümde, Avşar "Zalim Sultan"ı yorumlamıştır.

8.Stüdyo albümü, 13 Kasım 2009'da "Kişiye Özel" (Haute Couture) adlı albümü "Seyhan Müzik" etiketiyle piyasaya çıkarmıştır. Dokuz albüme imzasını atan Avşar, 2000 yılında, Kral TV (Türkiye Müzik Ödülleri) tarafından düzenlenen "Yılın Müzik Ödülleri"nde, "En İyi Kadın Şarkıcı" ödülünün sahibi olmuştur.

90’lı yılların başında, bir sene kadar "Günaydın Gazetesi"nde köşe yazarlığı yaptıktan sonra, tekrar televizyona geçiş yapan ve 1993 yılında, "Sevginin Gücü" dizisinde oynamasının ardından, 1995’de "Süper Yıldız", 1998’de "Ah Bir Zengin Olsam", 2000’de de, "Savunma" adlı televizyon dizilerinde yer aldı.
2004 senesinde, "Zümrüt" ve "Kadın İsterse" dizilerinde başrolü oynayan Avşar, 2005'te büyük beğeni toplayan "Kadın Severse"nin yanı sıra,2005 yılında "Anadolu Kaplanı" adlı dizide de konuk oyuncu olarak rol almıştır.

2005 yılında Kral TV tarafından, 10 Mayıs 2005'te "Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı"nda düzenlenen "11. Kral TV Müzik Ödülleri" töreninde gecenin sunuculuk görevini Hülya Avşar ve Tamer Karadağlı üstelmiştir.

Yönetmenliğini, Birkan Uz ve Uğur Aksay’ın yaptığı ve Medyapım tarafından, Talk Şov formatında yayınlanan “Hülya Avşar Show”, Türkiye'de ilk defa Uğur Aksay tarafından uygulanan, 16/9 mm sinematografik formatta, dijital reji ile çekilen Şov programı olma özelliğini taşımaktadır. Program, aldığı reytingler ve Hülya Avşar’ın keyifli sunumu ile on iki sezon ekranlardaki yerini korumuştur.
Pek çok dünyaca ünlü isme de programında yer veren Avşar, Latin Amerikalı yıldız Ricky Martin'i de programına konuk olarak çıkartmış, Türkiye ve yabancı basının gündemine oturmuştur...
Medyapımla özdeşleşen Hülya Avşar Show, ANS'ye transfer olduktan bir yıl sonra sonlandırılmıştır.

Müzik, sinema, televizyon çalışmalarının ardından Aralık 2000 de kendi adını taşıyan "HÜLYA" moda, magazin dergisi'ni çıkarmaya başlamış ve dergi başarılı bir yayım sürecinden sonra yayım hayatına Ekim 2008'de son verilmiştir.

Avşar'ın ilk tiyatro deneyimi, 2002 yılında, Mazlum Kiper’in yönettiği, "Bugün Benim Doğum Günüm" adlı tek kişilik oyun ile gerçekleşmiştir.
2013 yılında ikinci tiyatro oyunu, Çaba Derneği'nin gerçekleştirdiği “Çaba Gala” adlı oyununun ikincisi "Pamuk Prenses" adlı oyunda, Ali Sunal yönetmenliğinde "Esma Sultan" karakterini canlandırarak gerçekleşmiştir.

Avşar, Nisan 2003’te, ilk kitabı "Mavi Yansıma"yı elektronik ortamda yayınlamıştır. Daha sonra, "O Bir Marka" ve "Mavi Kelebeğin Savaş Dansı" gibi kitaplara da imzasını attı.

Ağırlıklı olarak spor dallarından tenise zaman ayıran, vakıf ve derneklere büyük ilgisi olan Avşar, Ajans Press'in 953 ulusal, bölgesel ve yerel yayında, 2005 yılının ilk 5 ayını mercek altına aldığı araştırmasında, hakkında çıkan tam 1940 haber ile birinci sırada yer aldı.

AC Nielsen’in, "Marka olduğuna inandığınız sanatçı" sorusuna, ankete katılanların yüzde 40'ı 'Marka olmuş sanatçı yok' cevabını verdi. Halkın yarısı marka olmuş bir sanatçı olmadığına inanırken, diğer yarısı ise Hülya Avşar'ı "En Marka Sanatçı" olarak seçti. Avşar, yüzde 15.8 ile ilk sırada yer aldı. Hülya Avşar, 2005 yılında katıldığı MARKA Konferansı’nda “Ben Bir Markayım” açıklamasıyla kişisel markalar konusunu gündeme taşımıştır.
2009 yılında 10.’sunun düzenlediği "MARKA Konferansı"ndan Avşar üçüncü kez ödüle layık görülmüştür.

Avşar, Mehmet Tecirli’nin ardından ikinci evliliğini, Ağustos 1997’de, işadamı Kaya Çilingiroğlu ile Paris'te yaptı. 2005 yılında, Kadıköy 3. Aile Mahkemesi'nde yapılan duruşma sonunda,boşanan, Hülya Avşar Kaya Çilingiroğlu çifitinin, ayrılığın ardından velayeti Avşar'a verilen, 15 Ocak 1998 doğumlu, Zehra Çilingiroğlu adında bir kız çocukları vardır.

2007 yılında “Hülya Avşar Stüdosu” adı altında farklı bir tartışma programı ile televizyon izleyicisinin karşısına çıkan Avşar, büyük beğeni toplamış, konu aldığı konu ve konuklarıyla Türkiye gündemine oturmuştur. Daha sonra aynı formatı 2009 yılında “Hülya Avşar Soruyor” adı altında yapan Avşar başarılı bir sezondan sonra programını sonlandırmıştır.

2008 yılında "Antalya Film Festivali" açılış galası "Konyaaltı Açık Hava Tiyatrosu'nda", sinemada 25. yılını kutlayan Hülya Avşar "Sinema Başarı Ödülü"nün sahibi olmuştur.

2011 yılında 16. gerçekleşen, Mustafa Kemal Merkezi Attila İlhan Salonu'nda düzenlenen "16. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri" töreninin sunuculuğunu, Hülya Avşar ve Kerem Alışık yapmıştır.

Mahmut Özden’in yapımcılığını üstelndiği ve "İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti" Ajansı tarafından desteklenen, Mahmut Fazıl Coşkun’un genel yönetmenliğini yaptığı “8 Ülke, 8 Yönetmen ve Sinan” belgesel filminde yer alan Avşar, "Hürrem Sultan" karakterini canlandırmıştır.

2011'de Orhan Kemal'in önemli eserlerinden biri olan "72. Koğuş" (72 th Ward)'un, Sasin Film yapımcılığıyla Ayfer Tunç'un kalemiyle sinema uyarlamasında "Fatma" Karakterini canlandıran Avşar boşrolleri, Songül Öden, Kerem Alışık, Yavuz Bingöl gibi isimlerle paylaşmış ve filmdeki oyunculuğu ile sinema eleştirmenlerinden tam not alarak, izleyicinin beğenisini toplamıştır.

2011 yılında klasikleşen talk şov formatını yeniden hayata geçiren Avşar TNT'de "Hülya Avşar Show" formatını yeniden başlatmış, iki sezonun ardından yoğun iş temposu nedeniyle yayına ara vermiştir.
Avşar kendi şov programının yanı sıra "Yetenek Sizsiniz" ve "O ses Türkiye" adlı yarışma programlarında da jüri üyeliği yapmıştır.

2011 yılında 17. "Kral TV Müzik Ödülleri"nde Avşar sunuculuk görevini birkez daha üstlenmiştir.

2000 yılında yayınladığı "Sevdim" adlı tekli çalışmasından sonra Avşar ikinci tekli çalışmasını 2011 yılının Ağustos ayında "Ulus Müzik" etiketi ilesözü ve müziği Deniz Seki'ye ait olan, yönetmenliğini Deniz Akel'in üstlendiği "Geçmiş Olsun" adlı parçasıyla yapmıştır.

7 Şubat 2012 yılında, Suriye doğumlu Kürt etnik müziği sanatçısı Ciwan Haco'nun "Dönüş" (Veger) adlı albümünde yer alan, yönetmenliğini Damla Demircioğlu ve Ahmet Bikiç'in üstlendiği, Aşık Daimi’nin eseri "Ne Ağlarsın"dan uyarlanan "Esmer" adlı parçasına düet yapan Avşar, parçanın klibinde de yer almış ve klib büyük beğeni toplamış ve 2013 yılında "Türkiye Müzik Ödülleri"nde "En İyi Video Klib" dalında aday adayı olarak gösterilmiş.

Avşar ilk seslendirmesi "Kediler ve Köpekler"den sonra ikinci seslendirmesini 2013 Nisan ayında “Max Maceraları – Dinoterra” adlı animasyon filminde yapmış ve ilk kez kötü karakteri canlandırmıştır. Avşar, animasyon filminde "Kraliçe Felina" karakterini seslendirmiştir.

2012 yılında 49. düzenlenen "Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali"nde Avşar uzun metraj film yarışmasında jüri başkanlığı görevini üstelnmiştir.

2013 yılında Avşar,"Chopard"ın Türkiye'nin yüzü olarak, "66 Cannes Festivali"nde kırmızı halıda yürümüştür. Festivalde Türk standına da uğrayan Avşar Festival için çekilen ve 40 ülkede yayınlanacak olan tanıtım videosunda da yer aldı.

2013 yılının Haziran ayında Avşar senarist ve yönetmen Hüseyin Eken'in yapımcılığını üstlendiği, Hülya Avşar'ın ilk kısa filmi olma özelliğini taşıyan "Ana" adlı kısa filmde yer almıştır.

29.07.13 Tarihinde Eflatun Müzik etiketi ile çıkan Müslüm Gürses anısına hazırlanan "Baba Şarkılar" adlı toplama albümde Avşar, "Güldür Yüzümü" adlı parçayı seslendirmiştir.

Müzik kariyerinin 25. Yılını kutlayan Hülya Avşar, 5 Ekim 2013 yılında Aranjörlüğünü Taşkın Sabah'ın yaptığı, "Seyhan Müzik" etiketi ile, 9. Stüdyo Albümü "Aşk Büyükse"yi yayınlamıştır. Avşar, albüm için Ece Oğultürk'ün objektifine poz vermiştir.
Albümün ilk çıkış parçası, yönetmenliğini Kemal Başbuğ'un yaptığı "Bana Bir Koca Lazım" adlı parçaya çekilmiştir. Klibin ilk ön izlemesi 16 Ekim 13 Çarşamba yayınlanmış ve yirmi dört saat içinde 100 bin izlenme oranını aşıp YouTube popüler listesinde zirveye yerlemiştir... Klibin tamamı 22 Ekim 2013 Salı yayınlanmıştır...

SİNEMA FİLMLERİ:
• Kahır (1983)
• Çelik Mezar (1983)
• Haram (1983)
• Tutku (1984)
• Ayşem (1984)
• Karanfilli Naciye (1984)
• Ömrümün Tek Gecesi (1984)
• Kaptan (1984)
• Nefret (1984)
• Güneş Doğarken (1984)
• Yabancı (1984)
• Paranın Esiri (1985)
• Mavi Mavi (1985)
• Sekreter (1985)
• Tele Kızlar (1985)
• Ölüm Yolu (1985)
• Tapılacak Kadın (1985)
• Suçlu Gençlik (1985)
• Alın Yazım (1986)
• Çil Horoz (1986)
• Kısrak (1986)
• Fatmagül'ün Suçu Ne? (1986)
• Aşk Hikayemiz (1986)
• Üç Halka Yirmi Beş (1986)
• Mavi Melek (1986)
• Dağlı Güvercin (1986)
• Sevda Ateşi (1986)
• Uzun Bir Gece (1986)
• Yarın Yarın (1987)
• Alamancının Karısı (1987)
• Ziyaret (1987)
• Geri Dön (1987)
• Bir Kırık Bebek (1987)
• Aşıksın (1988)
• Melodram (1988)
• Hülya (1988)
• Öğretmen Zeynep (1989)
• Fotoğraflar (1989)
• Fazilet (1989)
• Hasan Boğuldu (1990)
• Benim Sinemalarım (1990)
• Berlin İn Berlin (1993)
• Bir Kadının Anatomisi (1995)
• Salkım Hanım'ın Tanerleri (1999)
• Yeşil Işık (2001)
• Hababam Sınıfı Askerde (2004)
• Kalbin Zamanı (2004)
• İki Genç Kız (2005)
• Bir İhtimal Daha Var (2007)
• 8 Ülke, 8 Yönetmen ve Sinan (2011)
• 72.Koğuş (2011)
• Ana (2013) [Kısa Film]

TİYATRO ÇALIŞMLARI:
• Bugün Benim Doğum Günüm (1999)
• Pamuk Prenses (2013)

SESLENDİRDİĞİ FİLMLER:
• Kediler Ve Köpekler (Cats & Dogs) (2001)
• Max Maceraları – Dinoterra (2013)

TV DİZİLERİ:
• İntibah (1982)
• Sevginin Gücü (1993)
• Süper Yıldız (1995)
• Ah Bir Zengin Olsam (1998)
• Savunma (2000)
• Kadın İsterse (2004-2006)
• Zümrüt (2004)
• Kadın Severse (2005)
• Anadolu Kaplanı (2005) [Konuk Oyuncu]

DİSKOGRAFİ:
Sinemada ki büyük başarısından sonra Avşar bununla yetinmeyerek, 1986'da yoğun istek üzerine Almanya'da verdiği ilk konserinin ardından aldığı şan eğitimi ile şarkıcılığa da başladı.1980’lerin sonuna doğru profesyonel olarak müzik hayatına adım atan Avşar, assolist olarak sahnelerde yerini aldı.

Müzik eğitiminin ardından yurtiçi ve yurtdışı konserleri veren Avşar, 1988 yılında çıkardığı "Herşey Gönlünce Olsun" albümünün ardından, 1990’da "Hatırlarmısın", 1991’de "Hülya Gibi", 1993’te "Dost Musun Düşman Mı", 1995’te "Yarası Saklım", 1999’da "Hayat Böyle", adlı albümlerinin ardından 2000’de "Sevdim", adlı tekli çalışması ile dinleyicisinin karşısına çıkmıştır. 2002’de de, "Aşıklar Delidir" adlı stüdyo albümü ile büyük beğeni toplamıştır.

13 Kasım 2009'da sekizinci stüdyo albümü "Kişiye Özel"i Seyhan Müzik etiketiyle piyasaya çıkaran Avşar 2000 yılında, Kral TV tarafından düzenlenen "Yılın Müzik Ödülleri"nde, "En İyi Kadın Şarkıcı" ödülünün sahibi olmuştur.

2002 yılında çeşitli sanatçıların katılımıyla Barış Manço anısına, onun şarkılarından oluşturulan "Yüreğimdeki Barış Şarkıları" adlı karışık albümde, Avşar "Zalim Sultan"ı yorumlamıştır.

2005 yılında Kral TV tarafından, 10 Mayıs 2005'te "Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı"nda düzenlenen "11. Kral TV Müzik Ödülleri" töreninde gecenin sunuculuk görevini Hülya Avşar ve Tamer Karadağlı üstelmiştir.

2000 yılında yayınladığı "Sevdim" adlı tekli çalışmasından sonra Avşar ikinci tekli çalışmasını 2011 yılının Ağustos ayında "Ulus Müzik" etiketi ilesözü ve müziği Deniz Seki'ye ait olan, yönetmenliğini Deniz Akel'in üstlendiği "Geçmiş Olsun" adlı parçasıyla yapmıştır.

2011 yılında 17. "Kral TV Müzik Ödülleri"nde Avşar ikinci kez sunuculuk görevini üstlenmiştir.

7 Şubat 2012 yılında, Suriye doğumlu Kürt etnik müziği sanatçısı Ciwan Haco'nun "Dönüş" (Veger) adlı albümünde yer alan, yönetmenliğini Damla Demircioğlu ve Ahmet Bikiç'in üstlendiği, Aşık Daimi’nin eseri "Ne Ağlarsın"dan uyarlanan "Esmer" adlı parçasına düet yapan Avşar, parçanın klibinde de yer almış ve klib büyük beğeni toplamış ve 2013 yılında "Türkiye Müzik Ödülleri" (19. Kral TV Müzik Ödülleri)'nde "En İyi Video Klib" dalında aday adayı olarak gösterilmiş.

29.07.13 Tarihinde Eflatun Müzik etiketi ile çıkan Müslüm Gürses anısına hazırlanan "Baba Şarkılar" adlı toplama albümde Avşar, "Güldür Yüzümü" adlı parçayı seslendirmiştir.

Müzik kariyerinin 25. Yılını kutlayan Hülya Avşar, 5 Ekim 2013 yılında Aranjörlüğünü Taşkın Sabah'ın yaptığı, "Seyhan Müzik" etiketi ile, 9. Stüdyo Albümü "Aşk Büyükse"yi yayınlamıştır. Avşar, albüm için Ece Oğultürk'ün objektifine poz vermiştir.
Albümün ilk çıkış parçası, yönetmenliğini Kemal Başbuğ'un yaptığı "Bana Bir Koca Lazım" adlı parçaya çekilmiştir. Klibin ilk ön izlemesi 16 Ekim 13 Çarşamba yayınlanmış ve yirmi dört saat içinde 100 bin izlenme oranını aşıp YouTube popüler listesinde zirveye yerlemiştir...Klibin tamamı 22 Ekim 2013 Salı yayınlanmıştır...

ALBÜMLERİ:
• Her Şey Gönlünce Olsun (1988)
• Hatırlar Mısın (1990)
• Hülya Gibi (1991)
• Dost Musun Düşman Mısın (1993)
• Yarası Saklım (1995)
• Hayat Böyle (1998)
• Sevdim (2000) [Tekli]
• Aşıklar Delidir (2002)
• Kişiye Özel (2009)
• Geçmiş Olsun (2011) [Tekli]
• Aşk Büyükse (2013)

TELEVİZYON PRGRAMLARI:
• Evvel Zaman İçinde Hülya Zaman İçinde
• Hülya’lı Geceler
• Eski Tas Eski Hamam
• Mega Show (1993)
• Kadınlar ve Erkekler
• Hülya Avşar Show (1996-2002)
• Hülya Avşar Show (2002-2004
• Hülya Avşar’la Sen Bilirsin (2006)
• Hülya Avşar Show (2006-2007)
• Hülya Avşar Stüdyosu(2007-2009)
• Hülya Avşar Soruyor (2009-2010)
• Hülya Avşar Show (2011-2012)
• Hülya Avşar Show (2014-2015)

YER ALDIĞI TV PROGRAMLARI:
• Pişti (2005-2007)
• Alaturka Solist (2008)
• Yok Böyle Dans (2010)
• Çek Bakalım (2011)
• O Ses Türkiye (2011-2013)
• Yetenek Sizsiniz (2009-2014)
Eski 20-11-13, 18:43   #19
Apresurate
Asistan

Apresurate kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.01.2013
Apresurate has a reputation beyond reputeApresurate has a reputation beyond reputeApresurate has a reputation beyond reputeApresurate has a reputation beyond reputeApresurate has a reputation beyond reputeApresurate has a reputation beyond reputeApresurate has a reputation beyond reputeApresurate has a reputation beyond reputeApresurate has a reputation beyond reputeApresurate has a reputation beyond reputeApresurate has a reputation beyond repute

Sonunda Mavi Meleğim bir talk showa çıkıyor. Aslında Üç Adam'ın o ses skecinden sonra pek ses getirmedi konuk ve diğer skeçleri. İyice düşüşe geçtiği anda Hülya Avşar programa iyi gelecektir. Umarım HAFC'nin bilmediği sorular sorulur, yeni bir şeyler öğreniriz. Canlı performans sergiler umarım
Eski 21-11-13, 12:05   #20
Meh_Met
Yönetmen

Varsayılan Üç Adam (2.Sezon)

Alıntı:
arzu_serhat tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
3 Adam... Eski tabiriyle 3+1 .
Ne yalan söyleyeyim,geçen sezonki halini özlüyorum, adı 3+1 olduğu zamanları yani.
Daha samimi daha içten daha sıcak geliyorlardı bana.
Acun Medya'nın başarısı tartışalamaz durumda şu an ama,Acun'a geçtikten sonra eski sıcaklığı alamadım ben. Hep Yetenek Sizsiniz'den,O Ses'ten konuk çağırmak yerine geçen sezonki gibi halktan birilerini çağırabilirler mesela. Hepsi çok yetenekli insanlar Eser İbrahim Oğuzhan;Eser'in sempatikliği İbrahim'in esprileri Oğuzhan'ın sesi,oyunculukları da var.Gene bi kaç arkadaşlarını çağırıp skeç çekebilirler.Hilmicem ve Murat'ın geldiği bölümde çektikleri skeç 10 numaraydı hiç unutamam.Bu sezon da keza O Ses Türkiye skeçleri çok iyiydi.Bu sezon da izlemiyor muyum izliyorum evet ama 3+1'i daha çok özlüyorum.Bilmiyorum sadece bana mı böyle geliyor
Doğruyu söylemek gerekirse Acun Medya ismi ve sahip olduğu projelerin duruşu, yayın başka bir sıfat kazanıyor. Kötü yönde... Bir şeyler değişiyor. Konuk isimlerin çoğu ise Acun Medya projelerinde çalışan isimler ( Biraz körler sağırlar birbirini ağırlar durumu var) ama sıralamayı iyi yapıyor...
Bir insan sanat camiasında sadece sunucu vasfı ile bulunup bu kadar kısa sürede antipati toplaması, seveninden çok sevmeyeni olması başka bir başarı.

Alıntı:
Apresurate tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Aslında Üç Adam'ın o ses skecinden sonra pek ses getirmedi konuk ve diğer skeçleri. İyice düşüşe geçtiği anda Hülya Avşar programa iyi gelecektir. Umarım HAFC'nin bilmediği sorular sorulur, yeni bir şeyler öğreniriz. Canlı performans sergiler umarım
Yorumuna sonuna kadar katılıyorum...
Farklı ve güzel sorular ise beklemiyorum. Avşar iyi bir duruş sergilesin o da yeter.
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş