Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Karagül

Kapalı Konu

Karagül kategorisinde Karagül - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 04-06-13, 19:36   #551
nisanur123
Oyuncu

nisanur123 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.07.2011
nisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond repute

Alıntı:
negisssss tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yahu daha neyi bekliyor?Kıza çektirmedikleri kalmadı Recep neyi bekliyor ki?
Ayrıca Recep herşeyi biliyor ya Melek ileride bunu öğrenecek olsa ne cevap verecek böyle bir durumda susulur mu ya??Herkes merak içinde adamın cesedi bulunamadı nasıl öldüğü kaybolduğu belli değil ama Recep bunu biliyor.

Sibel ile birşeyler yaşamadılar diye biliyoruz,öyle anladık yaniama evet Ayşe demek ki sonradan öğrenecek gerçi nasıl öğrenecek ya Baran önce Ayşenin ablasının Sibel olduğunu Öğrenecek ohoooo oralara gelene kadaaar

Kesinlikle demek istediğimi söylemişsin göremedik konuşmalarını Ada ile diye neden göremedik bence çok eksik kaldı,kalmaya da devam ediyor?Belki ileri bölümlerde görürüz bilemem.

Bana da batmadı ben zaten zıtlıklarını seviyorum ama bir mesele oluyor mesela tam zıt oluyorlar ya bir iki olay olsun da aynı kafada olsunlar arada onu demek istedim ahaha birbirlerini bu şekilde zaten tamamlıyorlar da azıcık farklılık olsun.
Zaten önceki bölümlerde görmüştük kardeşlik bağlarından asla şüphem yok benim de anneleri ile kızları konusunda var şu sıralar

Edit;özet daha çıkmadı söyledim ya gelir hemen şimdi
Evet daha bide Melek var dimi.Bu dizideki aşklar neden hep imkansız.Ebru&Fırat(Olmasın zaten),Ayşe&Baran,Melek&Recep...
Yani 3 ilişkide çok zor.Allah yardımcıları olsun ne diyim

Kuzum zaten kamera arkasını izleyince bişey olmadıığnı söylediler.Ama Sibel kardeşini uzak tutmak için oldu ya da Kendal'a yeğenin sana yalan söyledi hiç bişey olmadı falan diyebilir.Ohoo dediğin gibi olaylar olaylar karışık bu cephe

İleride olsa ne yazar geçti artık kuzum.baran'da hiç kim bu çocuk demedi.Oğlum git yapamanı bulda bi ayar ver öyle sadece okuldakilere vermeyle olur mu?

Evet bakma böyle Mayaya atıp tuuyorum ama seviyorum ben onuda.Böyle zıtlıkları falan hoşuma gidiyo.ah bide bunlardan biri bi çocuktan hoşlansa.kızkardeşler dertleşse.Sonra bunlar alışverişe çıksa.nebileyim Maya Adayı ders çalıştırmaya çalışsa film izleseler böyle sahneleride arıyo insan
Eski 04-06-13, 21:35   #552
esmer_-ezel
Oyuncu

esmer_-ezel kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.07.2006
esmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond repute

İMKANSIZ AŞKLARIN DİZİSİ
evet ılk once ebru&fırat :aslında çıft olmalarını ıstreım ama olmasın eger olacaksa bunun ıçın çok uzun bır sureye ıhtıyac var onlar sımdılık ıkı ıyı arkadas olsun yeter bana

ayşe&baran:en guzel en masum aşk ama ımkansız sonuçta ayşenın ablası ve baran arasındakı durum var tamam bırşey olmadı gıbı ama yınede zor çunku ayşe bunu ogrenınce hersey bırbırıne gırecek

melek&recep:o kendal varken ımkansızı da gectı sızın aşk yazık en çok sıze allah yardım etsın ne dıyelım

gelelım bölümün genel bakış açısına ada ıle maya sonunda okula başladı ve baran ıle aynı sınıfta aferın baran aferın oglum sen koru kardeşlerını sızın aranızdakı kardeşlık bagından zerre şuphem yok ama ada ıle baran konuşmalı çok eksık kalıyor bu sahne konuşmalı en azından çok ıyı anlaşmasalarda ada nın baranın tesekkur etmesı lazım
maya çok ıyı arkadas oldu ayşe ıle ama bu haksızlık gelın ıle gorumcenın ıyı anlaştıgı pek görülmemış te neyse ada kapatır açığı

genel olarak gzueldı blum fıratında hıçbırşeyden habefrı yokmuş yazık ogrenır mı acaba narıın gıcıgı söylermıkı
ebru sonunda karar verdı karagül yetısterecek emınım ılk başta bocalasada sonra ıyı para kazanıp tanınan bır marka olur
bekleyıp görelım bakalım neler olacak
Eski 04-06-13, 21:46   #553
arese
Yönetmen

arese kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.06.2006
arese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond repute

Alıntı:
esmer_-ezel tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
İMKANSIZ AŞKLARIN DİZİSİ
evet ılk once ebru&fırat :aslında çıft olmalarını ıstreım ama olmasın eger olacaksa bunun ıçın çok uzun bır sureye ıhtıyac var onlar sımdılık ıkı ıyı arkadas olsun yeter bana

ayşe&baran:en guzel en masum aşk ama ımkansız sonuçta ayşenın ablası ve baran arasındakı durum var tamam bırşey olmadı gıbı ama yınede zor çunku ayşe bunu ogrenınce hersey bırbırıne gırecek

melek&recep:o kendal varken ımkansızı da gectı sızın aşk yazık en çok sıze allah yardım etsın ne dıyelım

gelelım bölümün genel bakış açısına ada ıle maya sonunda okula başladı ve baran ıle aynı sınıfta aferın baran aferın oglum sen koru kardeşlerını sızın aranızdakı kardeşlık bagından zerre şuphem yok ama ada ıle baran konuşmalı çok eksık kalıyor bu sahne konuşmalı en azından çok ıyı anlaşmasalarda ada nın baranın tesekkur etmesı lazım
maya çok ıyı arkadas oldu ayşe ıle ama bu haksızlık gelın ıle gorumcenın ıyı anlaştıgı pek görülmemış te neyse ada kapatır açığı

genel olarak gzueldı blum fıratında hıçbırşeyden habefrı yokmuş yazık ogrenır mı acaba narıın gıcıgı söylermıkı
ebru sonunda karar verdı karagül yetısterecek emınım ılk başta bocalasada sonra ıyı para kazanıp tanınan bır marka olur
bekleyıp görelım bakalım neler olacak

aaa kimleri görüyorum başlıkta hoşgeldin kübra

Ada kan olayını bilmiyor ki teşekkür etsin gereksiz boş sahnelerden buna fırsat kalmıyor Ebru Fırata gelince başında beri düşüncem dost kalsınlar mümkünse ben bu dizide Aşktan ziyade dizinin aslında ana konusuna yoğunlaşmasını istiyorum birbirlerinden habersiz farklı topraklar da yetişen 3 kardeşin hikayesi diyalogları dayanışması, mücadeleri işlensin istiyorum tabi bide calınan hayatlar Ebru&Baran sahnesi ve diyalogaları da elbette. ama işte istiyoruz istemizle kalıyor fragmanı düşününce
.
Eski 04-06-13, 22:01   #554
negisssss
Yönetmen

negisssss kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.07.2006
negisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond repute

Alıntı:
arese tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Ada kan olayını bilmiyor ki teşekkür etsin gereksiz boş sahnelerden buna fırsat kalmıyor Ebru Fırata gelince başında beri düşüncem dost kalsınlar mümkünse ben bu dizide Aşktan ziyade dizinin aslında ana konusuna yoğunlaşmasını istiyorum birbirlerinden habersiz farklı topraklar da yetişen 3 kardeşin hikayesi diyalogları dayanışması, mücadeleri işlensin istiyorum tabi bide calınan hayatlar Ebru&Baran sahnesi ve diyalogaları da elbette. ama işte istiyoruz istemizle kalıyor fragmanı düşününce.
Ay evet demi ne zaman öğrenecek bu kan olayını??????????
Hiç bir halta fırsat kalmıyor ya sinir oluyorum!

İşte benimde istediğim bu Ebru tek başına ayakları yere sağlam bassın çocukları ile düzgün adam akıllı sahneleri olsun.Baran olayı ortaya çıksın ya da çıkmasa da kardeşler artık bir şekilde yakınlaştırılsın yahu!
Hala aynı yerdeyiz vallahi bu gidişle sf de bile öğrenilmeyecek bu gerçek bence
Eski 04-06-13, 22:07   #555
esmer_-ezel
Oyuncu

esmer_-ezel kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.07.2006
esmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond repute

Alıntı:
arese tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Ada kan olayını bilmiyor ki teşekkür etsin gereksiz boş sahnelerden buna fırsat kalmıyor Ebru Fırata gelince başında beri düşüncem dost kalsınlar mümkünse ben bu dizide Aşktan ziyade dizinin aslında ana konusuna yoğunlaşmasını istiyorum birbirlerinden habersiz farklı topraklar da yetişen 3 kardeşin hikayesi diyalogları dayanışması, mücadeleri işlensin istiyorum tabi bide calınan hayatlar Ebru&Baran sahnesi ve diyalogaları da elbette. ama işte istiyoruz istemizle kalıyor fragmanı düşününce
.
vayyyy sende mı burdasın hoşbulduk vayy be onca zaman sonra tekrar bır başlıkta karşılaştık haaa:
dogru bılmıyordu dıymı ama şüphelendı neysee elbet oğrenır ama sonraa mutlaka konuşma olması gerekır

aslında bende en çok çalınan hayatların hıkayesını görmek ıstıyorum ama aşksız da olmaz ebru murat ıle takrar olmayacagına göre fırat en uygunu ama dedım yaaa buna daha bır ıkı sezon olması lazım

önce çalınana hayatlar gerı verılmelı baran annesının kım oldugunu öğrenmelı kardeşlerıne kavuşmalı babası olacak adamın onun nasıl gercek aılesınden ayırdıgını ogrenmelı bu sebeple babası yzunden kardeşlerıne de annesıne de kızmaz babasına kızarrrr
haklısın bende oncelıkle kardeş ılışkılerımo ve ebru ıle baranın anne oğul ılışkısını görmek ıstıyorum aşk sonraakı mesele
esmer_-ezel Çevrimdışı  
Eski 04-06-13, 23:32   #556
hlyaa
Set Görevlisi

hlyaa kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.09.2009
hlyaa has a reputation beyond reputehlyaa has a reputation beyond reputehlyaa has a reputation beyond reputehlyaa has a reputation beyond reputehlyaa has a reputation beyond reputehlyaa has a reputation beyond reputehlyaa has a reputation beyond reputehlyaa has a reputation beyond reputehlyaa has a reputation beyond reputehlyaa has a reputation beyond reputehlyaa has a reputation beyond repute

fragmanı yenı ızledım Fırat ben de yalnız bırakmam senı mı dedı yoksa ben mı yanlıs duydum sankı hoslanmalar baslıyo yavasdan sezon fınalıne kadar. sonrada aşkık olurlar heralde dıger sezona belkı fıratın kızı da gelır cunku yavuz bıngol daha fıratın kızı gelcek demıstı. yavas yavas her sey yerıne oturcak gıbı.
hlyaa Çevrimdışı  
Eski 05-06-13, 00:12   #557
haruneda1
Asistan

haruneda1 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.01.2010
haruneda1 has a reputation beyond reputeharuneda1 has a reputation beyond reputeharuneda1 has a reputation beyond reputeharuneda1 has a reputation beyond reputeharuneda1 has a reputation beyond reputeharuneda1 has a reputation beyond reputeharuneda1 has a reputation beyond reputeharuneda1 has a reputation beyond reputeharuneda1 has a reputation beyond reputeharuneda1 has a reputation beyond reputeharuneda1 has a reputation beyond repute

herkeze merhaba
kac gündür foruma giremiyorum malum türkiyedeki üzücü olaylar yüzünden
neyseki sonunda gire bildim,fragmani daha yeni izliye bildim ve acik söylemek gerekirse fragmani ilk defa hic begenmedim .
fragmanda bol bol recep ve hala var adini unutum birde baran ayse
ya ben bu ayseyi sevemiyorum cok gicik aliyorum kizdan onun icin baranla ayse sahnelerinden hoslanmiyorum
bu hafta bayri birazcik daha kardeslik sahneleri izleriz diye umuyordum ama yok neyse artik belki bölüm fragmandan daha güzel olur
fragmanda tek güzel olan ebru ve firat sahnesi
Eski 05-06-13, 01:40   #558
JackandFinn
Asistan

JackandFinn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.01.2013
JackandFinn has a reputation beyond reputeJackandFinn has a reputation beyond reputeJackandFinn has a reputation beyond reputeJackandFinn has a reputation beyond reputeJackandFinn has a reputation beyond reputeJackandFinn has a reputation beyond reputeJackandFinn has a reputation beyond reputeJackandFinn has a reputation beyond reputeJackandFinn has a reputation beyond reputeJackandFinn has a reputation beyond reputeJackandFinn has a reputation beyond repute

Fragmani beğendim ben , Baran sen nasil bırseysin öyle ya, bakislarina öl bit Ada ve Mayanin fragmanda sadece bir tane sahnesi vardi, yetersiz geldi bana, ins bölümde daha çok sahneleri olur ... Ada,Maya ve Baranin kardeş hallerine merakla bekliyorum, ins fazla uzatmazlar

Ayse ve Baran siz nekadar tatlisiniz. Ayşe'yi sadece ben mi yakistırıyorum Barana ya, kizin çok büyük bi güzelliği yok ama yüzü çok tatli, makyajsiz hâli böyleyse makyajlı ve kıvırcık sacla nasil olur Allah bilir
Eski 05-06-13, 01:45   #559
vanillya
Asistan

vanillya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.11.2011
vanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond repute

Alıntı:
haruneda1 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
herkeze merhaba
kac gündür foruma giremiyorum malum türkiyedeki üzücü olaylar yüzünden
neyseki sonunda gire bildim,fragmani daha yeni izliye bildim ve acik söylemek gerekirse fragmani ilk defa hic begenmedim .
fragmanda bol bol recep ve hala var adini unutum birde baran ayse
ya ben bu ayseyi sevemiyorum cok gicik aliyorum kizdan onun icin baranla ayse sahnelerinden hoslanmiyorum
bu hafta bayri birazcik daha kardeslik sahneleri izleriz diye umuyordum ama yok neyse artik belki bölüm fragmandan daha güzel olur
fragmanda tek güzel olan ebru ve firat sahnesi
Aynen bende sevemiyorum ayşeyi bence ayşeyi mesela ayça oynamış olsa daha güzel olurdu mertle aralarında bence kimya var hani .. ama ada-baran atışmasızda dizinin zevki mi olur beaaa diyorum kendi kendime ben kardeş sahnesi olsun diye dört gözle beklerken fragman beni hiç tatmin etmedi ! Ama neyse bölüm sonunda rüzgar-ada-baran-maya kardeş gibi okula gidiyordu .. yine okul sahneleri izleriz
Baran Ebru&Çocukların gitmesini istiyor ama bence yavaştan alışmaya başladı gitseler özler en çokta adayla atışmayı 2side piskopat ya bunların ebru & fırat bence dost kalsınlar ... Özet galiba yarın çıkar .. şimdisezon finali haftaya mi yoksa 13.bölüm mü? Buarada bu bölüm mu diğer bölümmü bilmiyorum ama mutlaka okul sahneleri var ayça(ada) resim paylaştı .. resimde mert(baran) , kameraman ve tahta vardı ben kardeş sahneleri adına ümitliyim yani neolursa zaten orada oluyor evde zaten malum narinin gözü baranın üzerinde , dolduruyor maşallah
vanillya Çevrimdışı  
Eski 05-06-13, 09:55   #560
mehgüm
Oyuncu

mehgüm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.02.2007
mehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond repute

Arkadaşlar hepinize günaydın acaba diyorum Recep ve Melek fragmanda kaçıyordu ya büyük ihtimal yıldırım nikahı filan yapmayı düşünürler belki de Ebru ve Fıratta nikah şahitleri olur onların evlenmelerine yardım ederler ne dersiniz.Kendal da bu durumu öğrenirse ikisine daha çok düşman olur.Aslında sezon finalinden sonra dizi de çok olaylar olacak gibi geliyor.Mesela henüz Fıratın tam hikayesini öğrenemedik.Kızıyla neden ayrı düşmüş sebeplerini bilmiyoruz.Sonra Ebrunun elinden Baranı almışlar neden nasıl olmuş bilmiyoruz.Ayşe ve Sibelin hikayelereini de bilmiyoruz gerçekten sezon finali tatilinden sonra bir sürü olaylar bizleri bekliyor
mehgüm Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Etiketler
ece uslu, yavuz bingöl, özcan deniz

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş