Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Karagül

Kapalı Konu

Karagül kategorisinde Karagül (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 04-06-13, 18:54   #541
negisssss
Yönetmen

negisssss kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.07.2006
negisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond repute

Alıntı:
arese tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ahh kuzum sitemim sana değil biliyosun bana verseler ben daha güzel yazarım hatta üstüne para bile almam

Adanın hayatta yardım edeceğini sanmam nede olsa annesine cekmemiş ama bak maya eder nede olsa annesinin kızı

inşallah bölümde fragman kadar vasat değil bölüm 90 dk fragman saniyelik bi olay her sahneleri koymuyolar...elbette 2 tanımda yok ki umut edelim bu bölümde çok can alıcı bi sahne yok olsa mutlaka fragman da olurdu.. ikinci tantım da yok diğer diziler 3. tantım veriyor bizde 2. vermeye bile tenezzül etmiyolar
Anam iyiki çekmemiş yahu Mayanın şu saftirik hallerine de Adanın şu atarlı hallerine de bir çekidüzen versinler artık ikiside aynı oranda batıyor bana off!

Yok eğer yardım etme durumu olacaksa ikiside ediyor çünkü Maya diyor Kendal bizi öldürür diye demek ki Ada da onay vermiş yardıma ahahah
Hayır öyle birşey olursa uzun zaman sonra aynı fikirde olacaklarSonradan maya anne benim bir suçum yoktu adanın fikriydi diyebilir en sinir olduğum davranış şeklidir belirteyim zorlayan olmadı ki kızım seni öyle demesin rica ediyorum!

Sorma vallahi zaten tek fragman ile idare etmeye çalışıyoruz geçen hafta fragmanı çok beğendik bölüm pek tatmin etmedi bu hafta da tam tersi olur belki.
Eski 04-06-13, 19:01   #542
nisanur123
Oyuncu

nisanur123 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.07.2011
nisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond repute

Alıntı:
negisssss tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Nisoşum;Kendal kızlara ne için kızabilir ki artık son fragmanda melek ön planda belli ki evden kaçacak oda da kilitli de kızlar gördüler ya muameleyi bu açıdan kaçması için yardım edecekler gibi algıladım ama olmayabilirde tabiki.

Ayrıca sahiden yani ayak çok gülüncüme gitti benim.
Ya bilemiyorum ne için olucağını ama kızlar helede Ada hayatta yardım etmezki etmezlersede kimseni nolara kızmaya hakkı yok.
Komikti kuzum bende çok güldüm ya bide bu ne hız önce şu Sibel meselesi açığa çıkaydı
Başlıktakilerin çoğunun yorumuna katılıyorum ebru ve kızları arasındaki bu mesafe bencede garip.baran gidiyo Narine sarılıyo,anem diyo bol bol samimi sahneleri olyo ama kızlarla anası arasında tık yok.

Alıntı:
Hayır öyle birşey olursa uzun zaman sonra aynı fikirde olacaklarSonradan maya anne benim bir suçum yoktu adanın fikriydi diyebilir en sinir olduğum davranış şeklidir belirteyim zorlayan olmadı ki kızım seni öyle demesin rica ediyorum!
Kuzum ama Maya orda haklıydı bence.Ada onu gayette zorladı çünkü.ayrıca o aDayı defalarca uyarmıştı.Ama zaten bunların aynı oda içinde birbirleriyme küsme operasyonların benim hoşuma gidiyo.Maya kitaba falan gömülür.aDa keşke ölseydim der
Eski 04-06-13, 19:03   #543
arese
Yönetmen

arese kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.06.2006
arese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond repute

Alıntı:
sayismanasigi tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Valla en başta Karagül'ün senaristlerini öğrenince çok şaşırmıştım. Malum Lale Devri ve Yer Gök Aşk'ın da senaristleri ve iki diziyi de batırdılar bence. Onların elinden böyle bir dizi çıkınca çok şaşırdım. Ama görüldüğü üzere kendilerini belli etmeye başladılar. Yani utanmasalar Kendal'ın yardımcını bile koyacaklar fragmana. Kızlar 2 sn falan var heralde.

Kalmış burda sezon finaline 2 bölüm izlediğimiz bölümlere bakarmısın? fragmanı hazırlıyanı bi görsem hayır hangi kafayla hazırlanıyorsa artık

Ebruya gelince kadının yaşamadığı kalmadı olur böyle dengeszlikler yoksa asla anneliğini tartışmam sorgulama ona bakarsan ada olayında verdiği tepki çok yetersizdi onuda mantık hatası diyip geçtim o kadar gereksiz sahneler var ki bu dediğiniz sahnelere sıra gelmiyor bazen çok özensiz sahneler oluyor.. neyse benim en çok istediğim günlüğün baranın eline geçmesi ki o günlük boşuna çıkmadıı ahh neler yazıyor kim bilir
Eski 04-06-13, 19:13   #544
negisssss
Yönetmen

negisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond repute

Alıntı:
nisanur123 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ya bilemiyorum ne için olucağını ama kızlar helede Ada hayatta yardım etmezki etmezlersede kimseni nolara kızmaya hakkı yok.
Komikti kuzum bende çok güldüm ya bide bu ne hız önce şu Sibel meselesi açığa çıkaydı
Başlıktakilerin çoğunun yorumuna katılıyorum ebru ve kızları arasındaki bu mesafe bencede garip.baran gidiyo Narine sarılıyo,anem diyo bol bol samimi sahneleri olyo ama kızlarla anası arasında tık yok.

Kuzum ama Maya orda haklıydı bence.Ada onu gayette zorladı çünkü.ayrıca o aDayı defalarca uyarmıştı.Ama zaten bunların aynı oda içinde birbirleriyme küsme operasyonların benim hoşuma gidiyo.Maya kitaba falan gömülür.aDa keşke ölseydim der
Ya o değilde mesela Recep neden susuyor?Ben bunu hiç anlamıyorum neden doğruları çıkıp söylemiyor?Resmen tanık adamı gördü adam suçlu ve de sevdiği kıza neler yapıyor ama Recep hala susuyor?Çok salakça!

Sibel zaten kesin hamile kalır şahane olur ortam sanırım Baran ve Ayşenin anında olmasının böyle nedeni bu?

İşte bak sende yazmışsın Narin ve Baranın sahnelerini görüyoruz Ebruda ben bunları göremiyorum ısrarla da görmek istiyorum kaldı ki Ebrunun çocukları babalarını kaybetti sonra bir sürü yalanı dolanı çıktı bunları öğrendiler falan ama ne bileyim donuk geliyor.

Maya nın o davranışına zaten lafım yok Maya yardımcı olmaya çalıştı yapması gerekeni yaptı çok da haklı o konuda ama ama ama bana göre oradaki tutumu anne benim suçum yok demek yerine yani hemen adaya atmak yerine anne ada sana söyleyemedi şu şu nedenden diyebilmesiydi bence,ha Ebru gerçi hiç sorgulamadı belki kızın zorla hamile kaldı orası ayrı kızlara gelene kadar.
negisssss Çevrimdışı  
Eski 04-06-13, 19:17   #545
vanillya
Asistan

vanillya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.11.2011
vanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond reputevanillya has a reputation beyond repute

Fragmanı izledim ve koca bir HAYALKIRIKLIĞI .. maşallah ayşedeki nasil bir torpilse neredeyse her fragmanda var, özettede minimum 1 defa adı geçiyor .. ne AYAKsın sen ayşe .. tamam ayşe&baran beni pek tatmin etmiyor tatlılar ama bu kadar çok önplana çıkmamalı diye düşünüyorum .. baktığım zaman bence dizide gereksiz sahnelerde oluyor ... Yav neolur sezon finaline girmeden doğru düzgün kardeş sahneleri evru-baran sahneleri izliyelim Dizinin stratejisini çözdüm ben bölüm sonu bomba koyuyorlar başıda haliyle heyecanlı oluyor ortaları ise heyecanlı olmasada olur .. galiba narin söylememiş fırata yoksa fıratın tepkisini gösterirlerdi inşallah fragmandaki gibi bir bölüm izlemeyiz daha güzel ve heyecanlı olur :*
( dizi şimdilik güzel gidiyor ama gidişatı belli olmaz AVŞAR yapımdan bahsediyoruz lale devri ve yer gök aşk a benzemez sonu inşallah diyelim .. tütütü maşallah nazar değmesin dizimize inşallah ÖZET ÇIKTI MI ?
vanillya Çevrimdışı  
Eski 04-06-13, 19:20   #546
nisanur123
Oyuncu

nisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond repute

Alıntı:
Ya o değilde mesela Recep neden susuyor?Ben bunu hiç anlamıyorum neden doğruları çıkıp söylemiyor?Resmen tanık adamı gördü adam suçlu ve de sevdiği kıza neler yapıyor ama Recep hala susuyor?Çok salakça!

Sibel zaten kesin hamile kalır şahane olur ortam sanırım Baran ve Ayşenin anında olmasının böyle nedeni bu?

İşte bak sende yazmışsın Narin ve Baranın sahnelerini görüyoruz Ebruda ben bunları göremiyorum ısrarla da görmek istiyorum kaldı ki Ebrunun çocukları babalarını kaybetti sonra bir sürü yalanı dolanı çıktı bunları öğrendiler falan ama ne bileyim donuk geliyor.

Maya nın o davranışına zaten lafım yok Maya yardımcı olmaya çalıştı yapması gerekeni yaptı çok da haklı o konuda ama ama ama bana göre oradaki tutumu anne benim suçum yok demek yerine yani hemen adaya atmak yerine anne ada sana söyleyemedi şu şu nedenden diyebilmesiydi bence,ha Ebru gerçi hiç sorgulamadı belki kızın zorla hamile kaldı orası ayrı kızlara gelene kadar.
Recep bence konuşması gereken yeri biliyor.Hayatın garantiye alıp öyle konuşmayı düşünüyor.mesela ben biliyorum dediği an Kendal onu öldürebilir."sen ne diyin lan" diyerekten Ama Recep aklını kullanırsa böyle bişey olmaz.artık doğru zamanda nası olur bilemem.

Sibel olayı derken baran ve Sbeli diyorum kuzum.yani şimdi bunlar bişey yapmasada kimse bilmiyo bunu.Kendal öğrenseydi bi önce.Bide Sibel hamile kalırsa bu çocuk erkek olmasın.Valla Kendal bunu kocasını bile öldürrü o çocuk erkek olursa

Aynen kuzum yani ben Narin ve Baran sahnelerine bakınca Baranın Narine ne kadar düşkün olduğunu,Narin'inde onca kötülüğüne rağmen tek hayatının Baran olduğunu görebiliyorum.ama Ebru ve kızlarında öyle değil.Hadi anladım Ada asi bi kız.ya Maua.anneliğini sorgulamak değil bu.sabah kızları okula giderken hala onları küçük sanıp bisküvigetiren,Kızlarına laf atılınca onları savunan bi kadının anneliğinden şüphe edilmez.Ama hiç derleşme sahneelri yok.baran gitti Adaya kan verdiği için annesinden özür diledi sarldılar.Konuştular en önemliside.ama ada çocuk düşürdü Ebru ve Ada bu konuyu hiç konuşmadı.

Yinede ben ne olursa olsun Maya ve ADannı her koşulda birbirine sahip çıkıcağına eminim.Maya Adayı satmadı.kmise kimseyi annesi karşısında satamaz.Eğer polise yakalansaydılar maya Adayı tek bırakmazdı mesela.O yüzden bu aralarında gerilim çokta batmadı bana...
nisanur123 Çevrimdışı  
Eski 04-06-13, 19:28   #547
negisssss
Yönetmen

Alıntı:
nisanur123 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Recep bence konuşması gereken yeri biliyor.Hayatın garantiye alıp öyle konuşmayı düşünüyor.mesela ben biliyorum dediği an Kendal onu öldürebilir."sen ne diyin lan" diyerekten Ama Recep aklını kullanırsa böyle bişey olmaz.artık doğru zamanda nası olur bilemem.

Sibel olayı derken baran ve Sbeli diyorum kuzum.yani şimdi bunlar bişey yapmasada kimse bilmiyo bunu.Kendal öğrenseydi bi önce.Bide Sibel hamile kalırsa bu çocuk erkek olmasın.Valla Kendal bunu kocasını bile öldürrü o çocuk erkek olursa

Aynen kuzum yani ben Narin ve Baran sahnelerine bakınca Baranın Narine ne kadar düşkün olduğunu,Narin'inde onca kötülüğüne rağmen tek hayatının Baran olduğunu görebiliyorum.ama Ebru ve kızlarında öyle değil.Hadi anladım Ada asi bi kız.ya Maua.anneliğini sorgulamak değil bu.sabah kızları okula giderken hala onları küçük sanıp bisküvigetiren,Kızlarına laf atılınca onları savunan bi kadının anneliğinden şüphe edilmez.Ama hiç derleşme sahneelri yok.baran gitti Adaya kan verdiği için annesinden özür diledi sarldılar.Konuştular en önemliside.ama ada çocuk düşürdü Ebru ve Ada bu konuyu hiç konuşmadı.

Yinede ben ne olursa olsun Maya ve ADannı her koşulda birbirine sahip çıkıcağına eminim.Maya Adayı satmadı.kmise kimseyi annesi karşısında satamaz.Eğer polise yakalansaydılar maya Adayı tek bırakmazdı mesela.O yüzden bu aralarında gerilim çokta batmadı bana...
Yahu daha neyi bekliyor?Kıza çektirmedikleri kalmadı Recep neyi bekliyor ki?
Ayrıca Recep herşeyi biliyor ya Melek ileride bunu öğrenecek olsa ne cevap verecek böyle bir durumda susulur mu ya??Herkes merak içinde adamın cesedi bulunamadı nasıl öldüğü kaybolduğu belli değil ama Recep bunu biliyor.

Sibel ile birşeyler yaşamadılar diye biliyoruz,öyle anladık yaniama evet Ayşe demek ki sonradan öğrenecek gerçi nasıl öğrenecek ya Baran önce Ayşenin ablasının Sibel olduğunu Öğrenecek ohoooo oralara gelene kadaaar

Kesinlikle demek istediğimi söylemişsin göremedik konuşmalarını Ada ile diye neden göremedik bence çok eksik kaldı,kalmaya da devam ediyor?Belki ileri bölümlerde görürüz bilemem.

Bana da batmadı ben zaten zıtlıklarını seviyorum ama bir mesele oluyor mesela tam zıt oluyorlar ya bir iki olay olsun da aynı kafada olsunlar arada onu demek istedim ahaha birbirlerini bu şekilde zaten tamamlıyorlar da azıcık farklılık olsun.
Zaten önceki bölümlerde görmüştük kardeşlik bağlarından asla şüphem yok benim de anneleri ile kızları konusunda var şu sıralar

Edit;özet daha çıkmadı söyledim ya gelir hemen şimdi
negisssss Çevrimdışı  
Eski 04-06-13, 19:36   #548
nisanur123
Oyuncu

Alıntı:
Yahu daha neyi bekliyor?Kıza çektirmedikleri kalmadı Recep neyi bekliyor ki?
Ayrıca Recep herşeyi biliyor ya Melek ileride bunu öğrenecek olsa ne cevap verecek böyle bir durumda susulur mu ya??Herkes merak içinde adamın cesedi bulunamadı nasıl öldüğü kaybolduğu belli değil ama Recep bunu biliyor.

Sibel ile birşeyler yaşamadılar diye biliyoruz,öyle anladık yaniama evet Ayşe demek ki sonradan öğrenecek gerçi nasıl öğrenecek ya Baran önce Ayşenin ablasının Sibel olduğunu Öğrenecek ohoooo oralara gelene kadaaar

Kesinlikle demek istediğimi söylemişsin göremedik konuşmalarını Ada ile diye neden göremedik bence çok eksik kaldı,kalmaya da devam ediyor?Belki ileri bölümlerde görürüz bilemem.

Bana da batmadı ben zaten zıtlıklarını seviyorum ama bir mesele oluyor mesela tam zıt oluyorlar ya bir iki olay olsun da aynı kafada olsunlar arada onu demek istedim ahaha birbirlerini bu şekilde zaten tamamlıyorlar da azıcık farklılık olsun.
Zaten önceki bölümlerde görmüştük kardeşlik bağlarından asla şüphem yok benim de anneleri ile kızları konusunda var şu sıralar

Edit;özet daha çıkmadı söyledim ya gelir hemen şimdi
Evet daha bide Melek var dimi.Bu dizideki aşklar neden hep imkansız.Ebru&Fırat(Olmasın zaten),Ayşe&Baran,Melek&Recep...
Yani 3 ilişkide çok zor.Allah yardımcıları olsun ne diyim

Kuzum zaten kamera arkasını izleyince bişey olmadıığnı söylediler.Ama Sibel kardeşini uzak tutmak için oldu ya da Kendal'a yeğenin sana yalan söyledi hiç bişey olmadı falan diyebilir.Ohoo dediğin gibi olaylar olaylar karışık bu cephe

İleride olsa ne yazar geçti artık kuzum.baran'da hiç kim bu çocuk demedi.Oğlum git yapamanı bulda bi ayar ver öyle sadece okuldakilere vermeyle olur mu?

Evet bakma böyle Mayaya atıp tuuyorum ama seviyorum ben onuda.Böyle zıtlıkları falan hoşuma gidiyo.ah bide bunlardan biri bi çocuktan hoşlansa.kızkardeşler dertleşse.Sonra bunlar alışverişe çıksa.nebileyim Maya Adayı ders çalıştırmaya çalışsa film izleseler böyle sahneleride arıyo insan
nisanur123 Çevrimdışı  
Eski 04-06-13, 21:35   #549
esmer_-ezel
Oyuncu

esmer_-ezel kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.07.2006
esmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond reputeesmer_-ezel has a reputation beyond repute

İMKANSIZ AŞKLARIN DİZİSİ
evet ılk once ebru&fırat :aslında çıft olmalarını ıstreım ama olmasın eger olacaksa bunun ıçın çok uzun bır sureye ıhtıyac var onlar sımdılık ıkı ıyı arkadas olsun yeter bana

ayşe&baran:en guzel en masum aşk ama ımkansız sonuçta ayşenın ablası ve baran arasındakı durum var tamam bırşey olmadı gıbı ama yınede zor çunku ayşe bunu ogrenınce hersey bırbırıne gırecek

melek&recep:o kendal varken ımkansızı da gectı sızın aşk yazık en çok sıze allah yardım etsın ne dıyelım

gelelım bölümün genel bakış açısına ada ıle maya sonunda okula başladı ve baran ıle aynı sınıfta aferın baran aferın oglum sen koru kardeşlerını sızın aranızdakı kardeşlık bagından zerre şuphem yok ama ada ıle baran konuşmalı çok eksık kalıyor bu sahne konuşmalı en azından çok ıyı anlaşmasalarda ada nın baranın tesekkur etmesı lazım
maya çok ıyı arkadas oldu ayşe ıle ama bu haksızlık gelın ıle gorumcenın ıyı anlaştıgı pek görülmemış te neyse ada kapatır açığı

genel olarak gzueldı blum fıratında hıçbırşeyden habefrı yokmuş yazık ogrenır mı acaba narıın gıcıgı söylermıkı
ebru sonunda karar verdı karagül yetısterecek emınım ılk başta bocalasada sonra ıyı para kazanıp tanınan bır marka olur
bekleyıp görelım bakalım neler olacak
Eski 04-06-13, 21:46   #550
arese
Yönetmen

arese kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.06.2006
arese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond repute

Alıntı:
esmer_-ezel tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
İMKANSIZ AŞKLARIN DİZİSİ
evet ılk once ebru&fırat :aslında çıft olmalarını ıstreım ama olmasın eger olacaksa bunun ıçın çok uzun bır sureye ıhtıyac var onlar sımdılık ıkı ıyı arkadas olsun yeter bana

ayşe&baran:en guzel en masum aşk ama ımkansız sonuçta ayşenın ablası ve baran arasındakı durum var tamam bırşey olmadı gıbı ama yınede zor çunku ayşe bunu ogrenınce hersey bırbırıne gırecek

melek&recep:o kendal varken ımkansızı da gectı sızın aşk yazık en çok sıze allah yardım etsın ne dıyelım

gelelım bölümün genel bakış açısına ada ıle maya sonunda okula başladı ve baran ıle aynı sınıfta aferın baran aferın oglum sen koru kardeşlerını sızın aranızdakı kardeşlık bagından zerre şuphem yok ama ada ıle baran konuşmalı çok eksık kalıyor bu sahne konuşmalı en azından çok ıyı anlaşmasalarda ada nın baranın tesekkur etmesı lazım
maya çok ıyı arkadas oldu ayşe ıle ama bu haksızlık gelın ıle gorumcenın ıyı anlaştıgı pek görülmemış te neyse ada kapatır açığı

genel olarak gzueldı blum fıratında hıçbırşeyden habefrı yokmuş yazık ogrenır mı acaba narıın gıcıgı söylermıkı
ebru sonunda karar verdı karagül yetısterecek emınım ılk başta bocalasada sonra ıyı para kazanıp tanınan bır marka olur
bekleyıp görelım bakalım neler olacak

aaa kimleri görüyorum başlıkta hoşgeldin kübra

Ada kan olayını bilmiyor ki teşekkür etsin gereksiz boş sahnelerden buna fırsat kalmıyor Ebru Fırata gelince başında beri düşüncem dost kalsınlar mümkünse ben bu dizide Aşktan ziyade dizinin aslında ana konusuna yoğunlaşmasını istiyorum birbirlerinden habersiz farklı topraklar da yetişen 3 kardeşin hikayesi diyalogları dayanışması, mücadeleri işlensin istiyorum tabi bide calınan hayatlar Ebru&Baran sahnesi ve diyalogaları da elbette. ama işte istiyoruz istemizle kalıyor fragmanı düşününce
.
arese Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Etiketler
ece uslu, yavuz bingöl, özcan deniz

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş