Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Poyraz Karayel

Bilgilendirme Mesajı

Yanıtla

Poyraz Karayel kategorisinde Poyraz Karayel - Replikler konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 11-01-15, 04:29   #1
özge_bella
Yardımcı Yönetmen

özge_bella kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.01.2010
özge_bella has a reputation beyond reputeözge_bella has a reputation beyond reputeözge_bella has a reputation beyond reputeözge_bella has a reputation beyond reputeözge_bella has a reputation beyond reputeözge_bella has a reputation beyond reputeözge_bella has a reputation beyond reputeözge_bella has a reputation beyond reputeözge_bella has a reputation beyond reputeözge_bella has a reputation beyond reputeözge_bella has a reputation beyond repute
Varsayılan Poyraz Karayel - Replikler

Ayşegül: Levent
Poyraz: yanlış oldu galiba Poyraz ben
Ayşegül: çok komik bir espri ama, ben bugün buna gülemeyecek kadar sıkkınım.
Poyraz: hanımefendi ben şu an çalışmıyorum siz başka bir araç bulursanız eğer
Ayşegül: ne demek "çalışmıyorum"
Poyraz: basbaya çalışmıyorum işte hanımefendi çalışmıyorum yani İstanbul’da taksi bitmedi her halde dimi? Allah’ım hepsi manyak bunların ya
Ayşegül: ne dedin sen?
Poyraz: ne?
Ayşegül: sen bana manyak mı dedin?
Poyraz: yok yok ben bir şey demedim
Ayşegül: inmiyorum mecbur götüreceksin beni şikayet ederim yoksa seni
Poyraz: ne yaparsan yap ya! Hadi hadi, hadi
Ayşegül: gitsek diyorum. Hadi
Poyraz: çattık ya
Ayşegül: bir dakika, bir dakika biz nereye gidiyoruz?
Poyraz: hanımefendi siz emniyet kemerini takarsanız iyi olur.
Ayşegül: ben size bir soru sordum cevap verir misiniz?
Poyraz: hanımefendi emniyet kemerini diyorum siz bir takarsanız çok iyi olacak.
Ayşegül: niye takıyorum emniyet kemerini ya?
Poyraz: çünkü birazdan ufak bir kaza yapacağız
Ayşegül: Allah’ım sabah sabah

Ayşegül: ne yapıyorsun sen ya, Güpegündüz çocuk mu kaçırıyorsun?
Sinan: Eee ne yapalım görüştürmüyorlar ki bizi
Poyraz: pişt özledin mi beni?
Sinan: hem de nasıl be baba
Poyraz: canım benim, hadi kemerini bağla çabuk.
Ayşegül: Baba mı? Pardon ben sağda inebilir miyim? Bir gün için bu kadar heycan yetti de bana
Poyraz: ben sana çalışmıyorum demiştim di mi?
Ayşegül: ben inmek istiyorum.
Sinan: baba polis geliyor.
Poyraz: ben seni sonra indirsem olur mu ya?
Ayşegül: olmaz! İnmek istiyorum.
Poyraz: sen şimdi içinde bulunduğumuz durumu anlayamadın ben onu daha sonra anlatacağım sana tamam mı?
Sinan: baba bas gaza bas
Poyraz: tamam oğlum tamam sakin. Herkes sakin olsun, hemen şimdi atlatıyoruz. Sıkı tutunun.
Ayşegül: delirdin her halde
Poyraz: sakin atlatacağız. Panik yok, sakin
Ayşegül: artık dursan diyorum.
Sinan: eyvah! Allah yakalandık eyvah
Poyraz: memur bey bir yanlış anlaşılma var.
Sinan: bırakın babamı, bırakın dedim size benim babam O
Poyraz: benim kendi oğlum O zaten
Sinan: bırakın dedim size
Poyraz: benim oğlum O be! Sinan otur arabada
Sinan: bırakın dedim size ya bırakın bırakın bırakın
Poyraz: Sinan yok bir şey oğlum
Sinan: bırakın, bırakın dedim.

Ayşegül: deden niye görüştürmüyor sizi?
Sinan: çünkü babamın bir serseri olduğunu düşünüyor.
Ayşegül: annen ne diyor bu işe?
Sinan: annem gitti yurt dışında
Ayşegül: nasıl ya?
Sinan: iş için gitti. Yakında gelecek ama artık babamda olmayacak.
Ayşegül: üzülme ya, yani bir şey olmaz. Polisler birkaç soru sorar durumu anlayınca da bırakırlar.
Sinan: bırakırlar mı?
Ayşegül: bırakırlar tabii. Hem istiyorsan polislerle ben de konuşabilirim.
Sinan: benim babamı tanıyor ki polisler
Ayşegül: nasıl tanıyor?
Sinan: benim babam eski polis

Sinan: baba
Poyraz: oğlum, oğlum iyi misin?
Sinan: bırakmayacaksın di mi beni baba?
Poyraz: ben seni hiç bırakır mıyım oğlum? Ölürüm de ben yine bırakmam seni. Güzelim benim. Bak şimdi sen beni iyi dinle tamam mı? Hiçbir şey değişmeyecek, hiçbir şey. Her şey aynı eskisi gibi olacak.
Sinan: söz mü?
Poyraz: söz tabii oğlum. Ben ne zaman yalan söyledim?
Sinan: her zaman
Poyraz: oğlum sana ne zaman yalan söyledim.
Sinan: ya tamam ya tamam
Poyraz: tamam.

Mümtaz: mesleğe dönmek istiyor musun?
Poyraz: ben aklanmak istiyorum abi
Mümtaz: oğlunu geri almak istiyor musun?
Poyraz: istiyorum tabii
Mümtaz: karını?
Poyraz: aman yok şeytan görsün yüzünü

Poyraz: ülkemiz: üç tarafı denizlerle çevrili, içi yalnızlıklarla dolu bir kara parçasıdır.
İsa: ama bu olmaz ki
Poyraz: olur olur mis gibi olur. Biz burada ödev yapmıyoruz. Biz burada tarihe not düşüyoruz. Yaz sen yaz. Ekonomimiz; Antalya’da portakal, Afyon’da sucuk, İzmit’te pişmaniye üretip bunları bir türlü kimseye satamayız.
İsa: Poyraz abi bu ne biçim ülkemiz
Poyraz: ne var oğlum fıstık gibi ülkemiz işte sana da ülkemizi beğendiremedik paşam. Yaz hadi yaz böyle çok konuşup da benim kafamı karıştırma şimdi. Ayrıca Fransa’dan aydınlarımız için bunalım, spor severler için Güney Afrika’dan stoper ve Rusya’dan 1.80 üzerinde gelinler ithal edilip bütün bunlar ülkemiz senaristleri tarafından televizyon dizilerine dönüştürülüp Arap’lara satılır.
İsa: öğretmen çok kızacak
Poyraz: kızmaz kızmaz. Kızarsa buz koyarız. Ayrıca ülkemizde yazlar; sıcak ve ter kokulu, kışlar ise; soğuk ve yalnız geçer. Hem de çok yalnız geçer be İsa
İsa: Poyraz abi
Poyraz: hı?
İsa: ben kalksam mı diyorum?
Poyraz: otur. Daha yeni başlıyoruz. Ayrıca ülkemizde en gelişmiş spor dalı; karşılıksız sevmektir. Karşılıklı sevmeyi bir türlü beceremediğimizden dolayı az gelişmiş ülkeler seviyesinde kalırız. Halbu ki batılı, gelişmiş ülkeler de insanlar birbirlerini hep karşılıklı severler.
İsa: Poyraz abi
Poyraz: ha?
İsa: sen hiç aşık oldun mu?
Poyraz: hayır ama bir kere omzumdan vuruldum.
İsa: iyi de ne alaka şimdi?
Poyraz: ya ikisi de çok acı veren şeyler boş ver sen şimdi, büyüğünce anlarsın. Tamam hadi, hadi git. Git de beni sonsuz yalnızlığımla baş başa bırak.
İsa: ya sen bazen çok komik konuşuyorsun
Poyraz: yapma ya! Ama bir gün gelecek arkamdan "bu sefer güldürmedi be" diyecen ya. Hadi fırla
İsa: ama olmadı ki böyle. Ben en iyisi emekli albay amcanın yanına gideyim
Poyraz: git de gör gününü sana kanun hükmünde karar nağme yazdırsın.

Ayşegül: efendim
Poyraz: Eee iyi günler Ayşegül hanımla mı görüşüyorum?
Ayşegül: evet benim
Poyraz: merhabalar, dün arabama binmiştiniz hani kaza filen yaptık, karakola gittik sonra
Ayşegül: ha evet sayenizde çok renkli bir gün geçirmiştim.
Poyraz: aman ne güzel renkli bir gün geçirmenize çok sevindim. Ama hiç üzülmeyin Eee zaten yakında tekrar görüşeceğiz
Ayşegül: nedenmiş o?
Poyraz: cüzdanınız arabamda kalmış düşürdünüz her halde
Ayşegül: sizde mi kaldı o? Ya aklımı oynattım kaybettim diye ben, tamam ben evdeyim hemen getirebilirsiniz.
Poyraz: Pardon ben niye getiriyorum ki? Cüzdanı siz düşürdünüz siz gelin alın.
Ayşegül: bir ara hatırlat da taksine bindiğim günü hafızamdan çıkarayım. Nerdesin?
Poyraz: Kandilli civarı, siz?
Ayşegül: yuh tamam ben Kalamış’tayım. Bak şöyle yapalım sen oradan taksi metreyi aç buraya kadar gel ne kadar tutarsa ben sana vereyim tamam mı?
Poyraz: Yalnız öyle yapamayız çünkü ben şu anda pek müsait değilim. Siz gelin alın daha iyi olur.
Ayşegül: taksici değil misin sen? Oradan buraya dünya kadar para tutar gel işte
Poyraz: Eee olmaz ne yazık ki maalesef kusura bakmayın!
Ayşegül: tamam o zaman benden haber bekle ben akşam o tarafa geçecem, geçince arayım seni buluşuruz alırım.
Poyraz: tamam. Yalnız ben taksi metreye basıyorum yine de bence fazla bekletmeyin.
Ayşegül: ne yaparsan yap.
Eski 16-01-15, 21:24   #2
esraZM
Oyuncu

esraZM kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.04.2011
esraZM has a reputation beyond reputeesraZM has a reputation beyond reputeesraZM has a reputation beyond reputeesraZM has a reputation beyond reputeesraZM has a reputation beyond reputeesraZM has a reputation beyond reputeesraZM has a reputation beyond reputeesraZM has a reputation beyond reputeesraZM has a reputation beyond reputeesraZM has a reputation beyond reputeesraZM has a reputation beyond repute
Varsayılan Alıntıdır|2.Bölüm'ün En Can Alıcı Sahnesi|

“Sevgili Bilge, bana bir mektup yazmış olsaydın, ben de sana cevap vermiş olsaydım. Ya da son buluşmamızda büyük bir fırtına kopmuş olsaydı aramızda ve birçok söz yarım kalsaydı, birçok mesele çözüme bağlanamadan büyük bir öfke ve şiddet içinde ayrılmış olsaydık da yazmak, anlatmak, birbirini seven iki insan olarak konuşmak kaçınılmaz olsaydı. Sana, durup dururken yazmak zorunda kalmasaydım. Bütün meselelerden kaçtığım gibi uzaklaşmasaydım senden de."
Poyraz Karayel / Oğuz Atay (Tehlikeli Oyunlar) ~

*
Yazım Derya'ya (7Derya) aittir.
Eski 27-01-15, 18:25   #3
esraZM
Oyuncu

esraZM kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.04.2011
esraZM has a reputation beyond reputeesraZM has a reputation beyond reputeesraZM has a reputation beyond reputeesraZM has a reputation beyond reputeesraZM has a reputation beyond reputeesraZM has a reputation beyond reputeesraZM has a reputation beyond reputeesraZM has a reputation beyond reputeesraZM has a reputation beyond reputeesraZM has a reputation beyond reputeesraZM has a reputation beyond repute
Varsayılan 3.Bölüm

Poyraz: Ayşegül yarın bana gelir misin ?
Ayşegül : Niye sana geleyim
Poyraz : Yanlızlık hakkında konuşuruz
Ayşegül : Bir ajandama bakayım
~
Ahmet: Valla bravo bi ilkokul notlarıma ulaşmamışsınız.
Sema :İlkokulda matematiğin kötüymüş

esraZM Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-01-15, 18:22   #4
enchanting
Asistan

enchanting kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.01.2015
enchanting has a reputation beyond reputeenchanting has a reputation beyond reputeenchanting has a reputation beyond reputeenchanting has a reputation beyond reputeenchanting has a reputation beyond reputeenchanting has a reputation beyond reputeenchanting has a reputation beyond reputeenchanting has a reputation beyond reputeenchanting has a reputation beyond reputeenchanting has a reputation beyond reputeenchanting has a reputation beyond repute
Varsayılan 4. Bolum

Aysegul: "Ben vedalari pek beceremem."
Poyraz: "Benim uzmanlik alanim.. Vay be, sen simdi ciddi ciddi gidiyosun yani ha."
Aysegul: "Konustuk, biliyosun, senin de basini belaya sokamam."
Poyraz: "Senin benim basimi belaya sokman icin, once basimi bir beladan cikarman lazim ki."
Aysegul: "Birlikteyken, Bonnie ve Clyde gibi oluyoruz."
Sinan: "Onlar kim Baba?"
Aysegul&Poyraz: "Tom ve Jerry gibi.."
Aysegul: "..birsey."
enchanting Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-04-15, 02:36   #5
AsLı^han
Oyuncu

AsLı^han kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.10.2010
AsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond repute
Varsayılan 13.Bölüm |Kahvaltı Sofrası |AlıntıDeğil|

(Poyraz ve Sina koltukta oturur)
S: Baba, biliyor musun? Anneannem ile dedemler öyle bir kavga etmişler ki anneannem dedemle konuşmuyor.
P: Az bile yapmış ben sana söyleyeyim. Normalde dede dediğin Hulusi Kentmen gibi olur canım. Bizim şansımıza düşe düşe Erol Taş düştü anasını satayım.
S: Yaran nasıl?
P: Çok azıyo yaa. Hadi bi öp de geçsin.(Sinan öper.)
A: Hadi sofraya, hadi
S: O-oo nemenem.
A: Evet
P: Menemen oğlum, menemen. Yalnız şaka maka senin içinden de baya bir ev hanımı çıktı ya.
A: İltifat ediyorsun herhalde.
P: Tabi iltifat ediyorum canım. Ev hanımlığı bir kere dünyanın zor mesleği. Düşünsene, tek başına bütün evden sen sorumlusun.
A: Ay evet, almayayım. (Poyraz sırıtır.) Hadi başlayın.

~

A: Poyraz, babama bu saldırıyı kim yaptı?
P: Zafer diye bir adam.
A: Kim o adam?
P: Delinin manyağın biri.
A: Nasıl biri yani.
P: Deli manyak biri.
A: Ne iş yapar?
P: Delilik manyaklık
A: Ay, ne güzel aydınlattın beni, sağol
Eski 31-05-15, 00:59   #6
bornforthis
Yardımcı Yönetmen

bornforthis kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.06.2008
bornforthis has a reputation beyond reputebornforthis has a reputation beyond reputebornforthis has a reputation beyond reputebornforthis has a reputation beyond reputebornforthis has a reputation beyond reputebornforthis has a reputation beyond reputebornforthis has a reputation beyond reputebornforthis has a reputation beyond reputebornforthis has a reputation beyond reputebornforthis has a reputation beyond reputebornforthis has a reputation beyond repute

Uzun zaman sonra güzel bir Ayşegül & Poyraz sahnesi izledik.

Ayşegül ve Poyraz, Poyraz'ın evinin balkonunda.

Ayşegül: bana bir şarkı mı çalacaksın?
Poyraz (manalı bakarak): Bilmem.. Öpersen çalarım belki.
Ayşegül: Çalarsan öperim belki.
Poyraz: Yalnız biz böyle veresiye çalışmıyoruz hanımefendi bütün ödemeleri peşin alıyoruz. (Dudaklarını Ayşegül'e uzatır)
Ayşegül Poyraz'ı yanağından öper.
Poyraz: Yalnız bundan ancak avans olur baştan söyliyim, öyle çok acayip bir performans beklemeyin yani.
Ayşegül: Artık performansa göre bakacağız duruma.

Poyraz gitarıyla artistik hareketler yapar. Can Bonomo'dan Hikayem Bitmedi adlı şarkıyı söyler. Şarkı biter.
Poyraz (manalı bir şekilde): Doktor..
Ayşegül utanır ve gülümser.
Eski 04-06-15, 02:36   #7
FBemel
Yönetmen

FBemel kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.11.2005
FBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond repute

Bölümün en en en sevdiğim sahnesi

Poyraz : Baban bunu hak etmedi.
Ayşegül :Ben hak ettim mi ?
Poyraz : Sen de hak etmedin.
Ayşegül :Bu dünya ne zalim, ne iğrenç bir yer
Poyraz : Yok be, dünyaya haksızlık ediyorsun ama şu an ha. O kadar da kötü bir yer değil bence.
Ayşegül :Hı, İyi bir şey söylesene, ben de bileyim.
Poyraz : Sen. Sen varsın, sen Benim için yeter de artar bile.
Ayşegül :Benim için de sen varsın. Hatta bir tek sen varsın
Poyraz : Bak, şimdi üzüldüm işte sana
Ayşegül :Bak, beni güldürmeye çalışıyorsan çok yanlış bir zaman.
Poyraz : Ama böyle kötü günlerde de gülmenin bir yolunu bulmamız lazım, değil mi ?
Ayşegül :Ölüm o kadar karanlık ki bir yol bulamıyorum Poyraaz, seni kaybetmeme müsaade etme, olur mu ?
Poyraz : Ayşegül, söyleme böyle şeyler ya..
Ayşegül :Yalan mı ? Baksana bana ya, başka kimsem var mı ? Ya bir gün çeker gider, beni terk eder diye cesaret edip yıllarca şu eve bir kedi bile alamadım.
Poyraz : Kedi mi ?
Ayşegül :Hı.
Poyraz : Ben varım Bak, ben buradayım. ( Kedi mırnavlamaları ) Gerçi benim ipimle de kuyuya inilmez ama. Neyse işte.
Ayşegül :Poyraz, seni kaybetmeyeceğim, değil mi ?
( Sımsıkı sarılırlar )

Poyraz : Ben şimdi ne diyeceğim Ayşegül'e albayım, ne diyeceğim ? Üstelik dünyanın en güzel Ayşegül'ü. Tek korkusu beni kaybetmek. İnanabiliyor musun ? Ben ya.. Bir gün benim hayatıma böyle biri girecekti. Hiç aklına gelir miydi ?
Albay Amca :Valla 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi be evladım.
Poyraz :Ya yuh be, sen de bir acayipsin he Albayım. İnsan " Estağfurullah oğlum" der. " Kendine haksızlık ediyorsun Poyraz evladım " der. Utan utan, şu madalyalarından utan.
Eski 15-06-15, 20:43   #8
bornforthis
Yardımcı Yönetmen

bornforthis kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.06.2008
bornforthis has a reputation beyond reputebornforthis has a reputation beyond reputebornforthis has a reputation beyond reputebornforthis has a reputation beyond reputebornforthis has a reputation beyond reputebornforthis has a reputation beyond reputebornforthis has a reputation beyond reputebornforthis has a reputation beyond reputebornforthis has a reputation beyond reputebornforthis has a reputation beyond reputebornforthis has a reputation beyond repute

23.bölümden:

Poyraz: Ayşegül! Ayşegül! Yarına kalmadan çıkaracağım seni söz.
Ayşegül: Yarına kalmaz kahrımdan ölürüm ben.
Poyraz: Nolursun söyleme böyle şeyler nolur.
bornforthis Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-06-15, 21:28   #9
ece_lutus
Yönetmen

ece_lutus kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.06.2008
ece_lutus has a reputation beyond reputeece_lutus has a reputation beyond reputeece_lutus has a reputation beyond reputeece_lutus has a reputation beyond reputeece_lutus has a reputation beyond reputeece_lutus has a reputation beyond reputeece_lutus has a reputation beyond reputeece_lutus has a reputation beyond reputeece_lutus has a reputation beyond reputeece_lutus has a reputation beyond reputeece_lutus has a reputation beyond repute

24. Bölüm
/ Sezon Finali- Son sahne.

*Artık yeni bir hayatım var. Yeni umutlar yeni düşler yepyeni bir yalnızlık. Herkesten ve herşeyden uzakta. Kafamda tek bir soruya cevap arıyorum: İnsan ne bekler bu hayattan?
*Biraz sevgi belki.. Her insan biraz sevgiyi hakeder.
*Herkesin cevabı farklıdır. Tertemiz bir vicdan, affedilmek belki
*Çocuktum gözlerimle gördüm, bu dünya sevgi diye bir şey yok.
*Bir yerlerde var biliyorum. Yemyeşil çayırların eteklerinde belki, deniz kokusunda, şiirlerin gizli yerlerinde.
*Aga be! Dünya boktan bir yer. Bence hiç tartışmayalım burda bir şey aranmaz.
*İnsan hayatta ne arar? Belki de doğru soru: Hayatın bizde ne aradığıdır..
*İnsanın ne aradığı belli .. Aşktır bu hayatın amacı. Başı sonu aşk işte, neyi kasıyosunuz aga.
*Beni seven bir kocam olsun istedim bir aile olalım istedim. Aradığım tek şey buydu, fazlası değil.
*İnsan neyi mi arar? Tabi ki sevilmeyi. Sevilmek sevmekten kıymetlidir.
*Beni çok seviyorlar. Yine de çok mutsuzum. Herşey çok saçma.
*Poyraz abi olsa, güzel br cavap bulurdu şimdi.
*Valla bizim öyle şeyleri düşünmeye pek vaktimiz olmuyor ev işleri malum.
*Ben bu konuda genelkurmaya bir yazı yazmıştım. Ama hala cevap gelmedi.
Eski 15-07-15, 01:52   #10
*tamara*
Yönetmen

*tamara* kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.12.2008
*tamara* has a reputation beyond repute*tamara* has a reputation beyond repute*tamara* has a reputation beyond repute*tamara* has a reputation beyond repute*tamara* has a reputation beyond repute*tamara* has a reputation beyond repute*tamara* has a reputation beyond repute*tamara* has a reputation beyond repute*tamara* has a reputation beyond repute*tamara* has a reputation beyond repute*tamara* has a reputation beyond repute

Poyraz'ın dilinden cennet...

~
"bütün aşıkların kavuştuğu bir yer düşün... hepsinin!
sevdiğin kim varsa orda...
ayrılık tedavülden kalkmış.
hüzün yok, keder yok...
hep mutluluk var, hep!
düşünsene sinan...
almanlar yeniliyor, ama sen yenik sayılmıyorsun.
enflasyon artıyor, ama paran değer kazanıyor.
bütün derslerden çakıyorsun, ama takdir veriyorlar...
hele bi de var yaa...
on bin tane pelin düşün!!!
hepsi de " sinan yalvarırım beni sev ya! sinan nolur beni sev!" diye ağlıyo...
yiyosun, içiyosun; kilo almıyosun...
bütün kadınlar adriana lima gibi güzel...
bütün erkekler benim gibi yakışıklı...

off be off!!!
ben bile kafayı yerim yani o kadar!"

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş