Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Poyraz Karayel

Bilgilendirme Mesajı

Kapalı Konu

Poyraz Karayel kategorisinde Poyraz Karayel - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 06-04-15, 16:39   #21
0zqE
Yardımcı Yönetmen

0zqE kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.09.2012
0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute

Alıntı:
FBemel tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Özge'm Sefer belli ki kırgınlığı ile duyguları arasında kalacak o sahnede ve bence de devamında sarılmayacak sevdiği kadına. Ama bu bizim ancak hoşumuza gider. Bunca bölüm Sefer ve aşkını izledik, şimdi sıra Sema ve çırpınışlarında

Ayşegül&Poyraz cephesine gelince ; Zafer ihtimali hiç aklıma gelmemişti. Olabilir ama. Poyraz'ın yüzündeki şaşkınlık ifadesini Ayşegül'ün Zaferi tanıdığını söylemesine yorabiliriz. Yalnız o bıyık altından gülmesini neye yoracağız ? O davranışı da her durumla dalga geçen Poyraz'ın normal hali olarak adlandırabiliriz aslında. Yalnız Poyraz, Zafer'in Ayşegül'e olan ilgisini bir şekilde öğrendiğinde hala bu kadar soğukkanlı ve alaycı bakabilecek mi mevzuya ? İşte orası muamma

Son 2 gün. Vallahi ne zamandır böyle yeni bölümünü iple çektiğim başka bir dizi olmamıştı. Hastasıyız

Celil ve Azra. Ne bileyim bi olduramadım.. Hayırlısı bakalım, belki de bizi şaşırtır Azra Hanım

İyi yorumlar canlar

Kuzumm

Aynen öyle. Sefer'in yaptığı gider bizim hoşumuza gider
Şakası bir yana, Sefer'den beklediğim davranışlar bunlar.
Duygularına yenik düşüp sarılır mı bilemiyorum ama dediğim gibi sanmıyorum.
O gördüğüm kısacık görüntüden Sefer'in kendisini kontrol altında tutacağına dair bir his oluştu bende.
Neyse ben zaten Sema'nın biraz didinmesini, uğraşmasını istiyorum.
Kural hep aynı arkadaş hiç değişmiyor; kaçan kovalanır.

Yani kuzum Zafer olayıdır belki dedim ama özetin gelmesi ile yıkıldım. Resmen ilk kez bir tahminim tutmuyor
Ayşegül'ün teklifi diyor, babasıyla yakınlaşmasını bozmaya niyetliymiş.
Abi yakınlaşma nedir ya ? Yılın aşkı

Emelim yavrum, Poyraz'dan bahsediyoruz. Adam sorgulanırken bile espri falan yapıyor.
4 tane cinayet işlemiş, gayet rahat cool falan. Fazla orijinal, yani fazla. Bu kadarı gereksiz bana kalırsa.
Ama Ethem böyle kurgulamış karakteri, yapacak birşey yok.
Zaten Zafer'in, Ayşegül'ün çevresinde dolandığını duyduğu zaman da bu şekilde davranırsa bilemiyorum da benim için puan kaybedecek karakter artık.

Alıntı:
kardelen2086 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Bu fotoğraf konusunda beğenmediğim tek bir şey var .O da fotolarda Sema ve Sefer in o sarılma sahnesine yer verilmemesi

Her bölüm 2'şer fragman yayınlanmasına rağmen fragmanlarda bile yer vermiyorlardı ta ki bu haftaya kadar.
Bir keresinde web özel yayınlandı portakal sahnesi ile ilgili olarak, o kadar.
O da tüm sahneyi fragmana koymuşlar zaten izlerken heyecan falan kalmıyor insanda öyle olunca.

Zaten her bölüm 1'er tane sahneleri olmasından da şikayetçiyim. Bölüm resimleri desen dediğin gibi hak getire

İsyanlardayım çok fena.

Eski 06-04-15, 19:59   #22
kardelen2086
Yönetmen

kardelen2086 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.06.2006
kardelen2086 has a reputation beyond reputekardelen2086 has a reputation beyond reputekardelen2086 has a reputation beyond reputekardelen2086 has a reputation beyond reputekardelen2086 has a reputation beyond reputekardelen2086 has a reputation beyond reputekardelen2086 has a reputation beyond reputekardelen2086 has a reputation beyond reputekardelen2086 has a reputation beyond reputekardelen2086 has a reputation beyond reputekardelen2086 has a reputation beyond repute

Sinan ın doğum günü pastasının üzerindeki baba oğul süsünü fark ettiniz mi arkadaşlar Çok güzel bir ayrıntı olmuş Kim akıl ettiyse aferin ona

Bölüm fotoğrafları arasında bir fotoğraf var..Yanlış anlamadıysam ayşegül poyraz a pansuman yapıyor herhalde.. Aslında ben sema ve sefer arasında bir pansuman sahnesi hayal etmiştim ama olsun buna da şükür
Eski 06-04-15, 22:14   #23
nurgül_7
Yardımcı Yönetmen

nurgül_7 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.11.2009
nurgül_7 has a reputation beyond reputenurgül_7 has a reputation beyond reputenurgül_7 has a reputation beyond reputenurgül_7 has a reputation beyond reputenurgül_7 has a reputation beyond reputenurgül_7 has a reputation beyond reputenurgül_7 has a reputation beyond reputenurgül_7 has a reputation beyond reputenurgül_7 has a reputation beyond reputenurgül_7 has a reputation beyond reputenurgül_7 has a reputation beyond repute

Alıntı:
0zqE tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Her bölüm 2'şer fragman yayınlanmasına rağmen fragmanlarda bile yer vermiyorlardı ta ki bu haftaya kadar.
Bir keresinde web özel yayınlandı portakal sahnesi ile ilgili olarak, o kadar.
O da tüm sahneyi fragmana koymuşlar zaten izlerken heyecan falan kalmıyor insanda öyle olunca.

Zaten her bölüm 1'er tane sahneleri olmasından da şikayetçiyim. Bölüm resimleri desen dediğin gibi hak getire

İsyanlardayım çok fena.

]
aynen katiliyorum. O web ozel fragmani Allahtan izlemedim de sahnenin heyecani kaldi. Zaten cogu zaman internetten izledigim icin ilerletiyorum bazi sahneleri vaktim de yok cunku.Bazen o kadar az sahneleri oluyo hatta hic olmuyo ki ilerletirken atladim mi ki diye tekrar kontrol ediyorum videoyu o derece

Ya ben seferin kendini asiri geri cekmesi taraftari degilim acikcasi
bi de ben mi cok safim bilmiyorum ama internette songulun sadrettini aldatacagini yazmislar. ben sandim ki songulden yumurta alacaklar doktor feritin buldugu birinden de sperm alacaklar. (gerci doktor ferit cok sevdigi elli bin dolari bolusmemek icin kendisi verir spermi) bu yumurta ve spermi labaratuvar ortaminda birlestirecekler sonra da zigotu songulun rahmine yerlestirecekler diye dusundum. Oyle olmayacak mi

Bu bolum sema dedi ya birak bu avukat hanim ayaklarini diye bence okumuslugunu meslegini falan engel olarak gormuyor. Zulfikarin en hayiflandigi mevzu bu kiz senin dengin degil konusuydu ya semanin o tarz dusunmediginin en buyuk kanitiydi bu cumle.
nurgül_7 Çevrimdışı  
Eski 06-04-15, 23:31   #24
forgetmenot
Yönetmen

Giriş Tarihi: 10.01.2005
forgetmenot has a reputation beyond reputeforgetmenot has a reputation beyond reputeforgetmenot has a reputation beyond reputeforgetmenot has a reputation beyond reputeforgetmenot has a reputation beyond reputeforgetmenot has a reputation beyond reputeforgetmenot has a reputation beyond reputeforgetmenot has a reputation beyond reputeforgetmenot has a reputation beyond reputeforgetmenot has a reputation beyond reputeforgetmenot has a reputation beyond repute

Fragman gene heyecan uyandirici.Dizinin senaryosunun eşsizligi,firlamaligi goz onune alindiginda son sahnede Aysegul ne demis olabilir ki Poyrazda o sekil bir yuz ifadesi beliriyor.Cevap veriyorum: klasik cevap:-ayrilalim.Poyrazkarayele layik cevap:-evlenelimCarsambaya ogrenicez insallah.
forgetmenot Çevrimdışı  
Eski 07-04-15, 01:56   #25
0zqE
Yardımcı Yönetmen

0zqE kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.09.2012
0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute

Alıntı:
nurgül_7 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
aynen katiliyorum. O web ozel fragmani Allahtan izlemedim de sahnenin heyecani kaldi. Zaten cogu zaman internetten izledigim icin ilerletiyorum bazi sahneleri vaktim de yok cunku.Bazen o kadar az sahneleri oluyo hatta hic olmuyo ki ilerletirken atladim mi ki diye tekrar kontrol ediyorum videoyu o derece

Ya ben seferin kendini asiri geri cekmesi taraftari degilim acikcasi
bi de ben mi cok safim bilmiyorum ama internette songulun sadrettini aldatacagini yazmislar. ben sandim ki songulden yumurta alacaklar doktor feritin buldugu birinden de sperm alacaklar. (gerci doktor ferit cok sevdigi elli bin dolari bolusmemek icin kendisi verir spermi) bu yumurta ve spermi labaratuvar ortaminda birlestirecekler sonra da zigotu songulun rahmine yerlestirecekler diye dusundum. Oyle olmayacak mi

Bu bolum sema dedi ya birak bu avukat hanim ayaklarini diye bence okumuslugunu meslegini falan engel olarak gormuyor. Zulfikarin en hayiflandigi mevzu bu kiz senin dengin degil konusuydu ya semanin o tarz dusunmediginin en buyuk kanitiydi bu cumle.

Hayır zaten kastettiğimiz tamamen bir geri çekilme değil. Zaten insan karşısında aşık olduğu kişi olduğu zaman ne kadar kendimi geri çekeyim dese de bir yere kadar çekebilir, bir sınırı bir limiti vardır. Benim isteğim Sefer'in, Sema'ya karşı dik bir duruşu olması. Gel dediğinde gitmemesi, koş dediğinde koşmaması. Sefer'de şuan bunu yapıyor. Nihayetinde ortada bir reddediliş var. Sema'nın biraz koşması lazım, biraz didinmesi lazım. Aşk kolay bulunmuyor. Buldun mu savaşacaksın.

Sema'nın derdi başka canım. Soğuk bir görüntü çizmesi burnu havalarda, kendisini üstün görüyor falan diye bir sonuç çıkarmıyor. Kaldı ki öyle değil zaten. Zülfikar hiç aşkı tatmadığı için apır sapır konuşuyor. İki kişi birlikte olacaksa illa ki birbirlerine tahsil hayatları denk olacak diye bir kaide yok. Zülfikar bunu anlayamıyor. Çünkü aşkı bilmiyor. Sema'nın dile getiremediği şeyler geçmişi ile ilgili. Ama herkesin tahmin ettiği gibi, ilk olarak Sefer'e açacaktır bu mevzuları .

Hayır canım sen değil, onlar saf
Eğer ki döllenme usulü bebek olduğunu bilmeyen ergen kardeşlerimiz varsa, onlar yazmıştır ancak bunu. Doktor p...k mi yahu birde gidip Songül bilmem ne yapsın diye erkek mi bulacak ?

Başka bir erkek hastanın haberi olmadan spermi kullanılacaktır heralde. Sahte evrak bahsi geçti zaten. Sonra o erkeğin isim kısmı yerine Sado'yu yazacak, oldu bitti al sana çocuk

0zqE Çevrimdışı  
Eski 07-04-15, 13:38   #26
FBemel
Yönetmen

FBemel kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.11.2005
FBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond repute

Alıntı:
0zqE tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Kuzumm
Aynen öyle. Sefer'in yaptığı gider bizim hoşumuza gider
Şakası bir yana, Sefer'den beklediğim davranışlar bunlar.
Duygularına yenik düşüp sarılır mı bilemiyorum ama dediğim gibi sanmıyorum.
O gördüğüm kısacık görüntüden Sefer'in kendisini kontrol altında tutacağına dair bir his oluştu bende.
Neyse ben zaten Sema'nın biraz didinmesini, uğraşmasını istiyorum.
Kural hep aynı arkadaş hiç değişmiyor; kaçan kovalanır.

Yani kuzum Zafer olayıdır belki dedim ama özetin gelmesi ile yıkıldım. Resmen ilk kez bir tahminim tutmuyor
Ayşegül'ün teklifi diyor, babasıyla yakınlaşmasını bozmaya niyetliymiş.
Abi yakınlaşma nedir ya ? Yılın aşkı

Emelim yavrum, Poyraz'dan bahsediyoruz. Adam sorgulanırken bile espri falan yapıyor.
4 tane cinayet işlemiş, gayet rahat cool falan. Fazla orijinal, yani fazla. Bu kadarı gereksiz bana kalırsa.
Ama Ethem böyle kurgulamış karakteri, yapacak birşey yok.
Zaten Zafer'in, Ayşegül'ün çevresinde dolandığını duyduğu zaman da bu şekilde davranırsa bilemiyorum da benim için puan kaybedecek karakter artık.
Sefer çok mücadele etti kendi içinde. Sema'ya her bakışı, ona sarf ettiği her kelime aşk kokuyordu. Dolayısıyla şimdi kaçmasa da bulunduğu noktada kalması gerekiyor ve öyle de yapıyor. Sema ise bazı şeylerin yeni yeni farkına varıyor. Geçmişindeki yara her ne ise, o yarayı Sefer ile iyileştirecek. Aslında Zülfikar'ın aksine bu ikilinin tam da birbirlerinin dengi olduğunu düşünüyoruz biz değil mi kuzuşum ?

Bir kadın aşık olduğu adam için başka bir kadınla hatta başka kadınlarla mücadele edebilir ama babasıyla mücadele etmek de nedir dediğin gibi "Aşığım ama tek rakibim babam"

Baaak, çok güzel bir noktaya parmak basmışsın. Tamam bu zamana kadar goygoy falan takıldılar. Her meselelerinde ( en sıkıntılı olanlar dahil ) Poyraz Bey'in esprileri havada uçuştu. Sadece Bahri Baba'ya kendisini ve Ayşegül'e duyduğu aşkı anlatırken işin içine goygoy katmadı. O da kafasına silah dayanmış olduğundandır ( şaka şaka, o kadar da değil. Gömmeyelim adamı şimdi ) Yarın bir gün Zafer psikopatı Ayşegül odaklı bir planla hem Bahri'yi hem de Poyraz'ı alt etmek istediğinde de aynı lakaytlıkla davranırsa Poyraz; işte biz o güüüüün tükeneceğiiizzz

Sözlüklerden birinde Ayşegül&Poyraz'ın toplamda iki yanak, bir dudaktan ibaret olan sevgi gösterileri az bulunmuş. Ben de katılıyorum bu görüşe..

Lütfen şöyle adamakıllı, aşkı hissedebileceğimiz, CİDDİ Ayşegül&Poyraz sahneleri izleyelim. Buradan yetkililere sesleniyorummm Duyun sesimizi
Eski 07-04-15, 16:37   #27
ferri
Asistan

ferri kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.01.2012
ferri has a reputation beyond reputeferri has a reputation beyond reputeferri has a reputation beyond reputeferri has a reputation beyond reputeferri has a reputation beyond reputeferri has a reputation beyond reputeferri has a reputation beyond reputeferri has a reputation beyond reputeferri has a reputation beyond reputeferri has a reputation beyond reputeferri has a reputation beyond repute

Sitede senaryodan,ilerdeki bölümlerden bi sahne paylaşılmış.Sema babasının katilini buluyo.

Spoiler İçermektedir

Sanırım SeferSema arası iyi.Sefer Semanın babasının katilinin peşine düştüğünü tahmin ediyo,konuyla ilgili konuştular demekki,bu konu daha da yakınlaştıracak onları.Tabi umarım Bahri babanın bi alakası yoktur olayla.
Eski 07-04-15, 19:36   #28
rain 1907
Yönetmen

rain 1907 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.12.2005
rain 1907 has a reputation beyond reputerain 1907 has a reputation beyond reputerain 1907 has a reputation beyond reputerain 1907 has a reputation beyond reputerain 1907 has a reputation beyond reputerain 1907 has a reputation beyond reputerain 1907 has a reputation beyond reputerain 1907 has a reputation beyond reputerain 1907 has a reputation beyond reputerain 1907 has a reputation beyond reputerain 1907 has a reputation beyond repute

Alıntı:
ferri tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sitede senaryodan,ilerdeki bölümlerden bi sahne paylaşılmış.Sema babasının katilini buluyo.

Spoiler İçermektedir

Sanırım SeferSema arası iyi.Sefer Semanın babasının katilinin peşine düştüğünü tahmin ediyo,konuyla ilgili konuştular demekki,bu konu daha da yakınlaştıracak onları.Tabi umarım Bahri babanın bi alakası yoktur olayla.
Spoiler İçermektedir
Eski 07-04-15, 21:53   #29
ferri
Asistan

ferri kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.01.2012
ferri has a reputation beyond reputeferri has a reputation beyond reputeferri has a reputation beyond reputeferri has a reputation beyond reputeferri has a reputation beyond reputeferri has a reputation beyond reputeferri has a reputation beyond reputeferri has a reputation beyond reputeferri has a reputation beyond reputeferri has a reputation beyond reputeferri has a reputation beyond repute

Alıntı:
rain 1907 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Spoiler İçermektedir
Seferler Poyraza imkansız aşk algoritması için Semayı anlattıklarında katilin ismi Erhan diye geçiyodu gazetede,çok merak ediyorum şu Erhanı ben.Emel Çölgeçenin Erhanı canlandıran oyuncuyla fotosu da var,otobüsteler,e kadın mafyanın içerisinde büyümüş,intikam için ölümüne kadar düşünmüşdür,gerekirse otobüsü bombaladır bu,zeki ve cins bi kadın biraz
Eğer Bahri babanın olayla alakası varsa,Sefer arada kalır diye çok korkuyorum,bi tarafda uzun zamandan beri yanık olduğu vazgeçemediği kadını,diğer tarafda Zülfikarın kafasına sık dese düşünmeden sıkacağı babası.Napar bu adam.
ferri Çevrimdışı  
Eski 08-04-15, 13:46   #30
FBemel
Yönetmen

FBemel kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.11.2005
FBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond reputeFBemel has a reputation beyond repute

ferri'cim ben de gördüm bahsettiğin senaryo kısmını ve fotoğrafı

Bundan sonrası Spoiler :

Spoiler İçermektedir
FBemel Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş