Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Uzak Doğu > Diziler > Hindistan

Yanıtla

Hindistan kategorisinde Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir / 2013-2015 / Hindistan konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 15-05-17, 16:27   #351
Sunrise
Süper Moderatör

Sunrise kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.04.2006
Sunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond repute

Yogunluk, kanalin sahne kesmeleri, evdeki kumanda hakimiyetini kaybetme ve diziyi boluk porcuk izleme, izledigimde de kelaynak Niranjanin beni sinir etmesi sebebiyle burdan iyice uzak kaldim. Hele son donemlerdeki Shlokh iyice tepemi attirmaya basladi. Ammada baba merakiymis bu yahu.

Neyse gelmisken ufacik bir iki sey yazmak istiyorum, gerci gec oldu biliyorum ama aldigim notlari bari yazayimda burda dursun. Ki zaten neleri izledim unuttum, aklimda kalan tek seyler yazdigim notlar.
Ilk notum Aasthanin sooyledigi bir sey ile alakali, ama ne zaman kime soylemisti bunu hatirlamiyorum, sadece dedigini not almisim.
Kimizimiz bir bilge soyle soyle demis diye gidip sarki sozunu soyluyor.Ki belkide bilge dememistir ceviri oyle yapmistir ama bilge lafina cok guldum. Zindagi ek safar hai suhana yahan kal kya ho kisne jaana (=hayat guzel bir yolculuktur yarin burda yarin ne olacagini kim bilebilir) sarkisinin bu sozlerini diyor kizimiz. sarkidaki gibi de yodalahiii yodalhiii ohhoo hooo filan diye cossaydi tam olurdu.

Bir diger notuda Varad icin almisim. Bizim capkin Varad Mansinin evine ilk gittiginde anaaa eski evine gitmis orda hicte yabancilik cekmiyor dedim. Dizilerde ayni mekanlar kullanilinca bir oyuncunun onceki karakterini goruyormus gibi oluyor insan ne yapayim.
Bu arada varad demisken adamin adi megerse Varadmis, bizim ceviri onu bharat yapmis. Mansiyi oynayan kisiyi gozum isirinca bunu nerden taniyorum diye dizinin wiki sayfasina gittigimde karakter isimlerinde Varad yazdigini gordum. ceviride nasil bazen kafalarina gore takiliyorlarsa isimde de oyle yapmislar.

Ek: nihayet yorumlari okudum
Cesminazcim dokturmusun epey ellerine saglik.
Ab-i cesmcim, bana spordugun soruya gelince. Bunlarin kafasi nasil calisiyor hic bilmiyorum. Dupatta her turlu iste kullanilir ama bardagin icine toz girmememeli ve gerekirse bunun icin her turlu yere vurulmus dupatta bile kullanilir.

Son Güncelleme ; Sunrise : 15-05-17 tarihinde saat 17:15
Sunrise Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-05-17, 17:56   #352
çeşm-inaz
Yardımcı Yönetmen

çeşm-inaz kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.04.2007
çeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond repute

Rica ederim modum seninde ellerine sağlık.bir konuda daha aydınlanmış olduk.demek doğrusu varad mış.tamam bundan sonra bharat öldü yaşasın varad diyelim.

Ben yine bir kamera arkası gördüm mini gelin yay gibi gerilmiş yerde yuvarlanma sahnesi shrenu'nun yüzü pek bir ekşimiş.neyseki sonrasında rahatlıyor
kız bi acayip triplerde.avi de dupattayı verdiğiyle kalkıp arkasına bile bakmadan kalkıp gitmiş.yemedim ya der gibi.oyy Allah ım bunlar bombe yahu. avi yi yumruklayanda görüntü yönetmeni hanif emmi.hanif emmi Türk fanlarla kanka olup çıktı. shravi li video ve çalışmalara beğeni yapıyor türk fanları takip ediyor ama shrenal paylaşımlarına o da beğeni yapmadı.aklın yolu bir. hanif abimizle dizideki jyothi için karakutu diyebiliriz.
Shrenu

Spoiler İçermektedir
Eski 15-05-17, 23:42   #353
çeşm-inaz
Yardımcı Yönetmen

çeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond repute

Kertenkele avının kamera arkasını getirdim.
Yalnız avinash ın eli tehlikeli sularda yüzmüş ama şükür boğulma olmamış.bu kısımlar dizide yoktu.bi an eyvaaahh dedik. nörüyooonn aviii???

Spoiler İçermektedir
çeşm-inaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-05-17, 13:36   #354
çeşm-inaz
Yardımcı Yönetmen

shrenu'nun avinash'ın türk fan sayfasındaki resimlerine baktığını söylemiştik.bizde yalanda yok hilafta. eklemeyi unutmuşuz...
shrenu ''co starı'' merak ediyor sanırım. dün yine aynı fan sayfasına baktı ama baktığı gönderide avi yoktu.işin enteresanı avinash ın adının geçtiği bir fan sayfasına niye bu kadar takıldı?şahsen ben olsam laf söz olur şimdi dikkat çeker diye bakmazdım.madem öyle gidin birbirinizi takip edin.zira böyle daha çok dikkat çekiyor.
aşağıda bir shrenucuk gördüüüm.shrenu'yu ifşa eden ss'ler..

1244

Spoiler İçermektedir

687 li kareye bakmış.

Spoiler İçermektedir

818

Spoiler İçermektedir
Eski 18-05-17, 14:26   #355
çeşm-inaz
Yardımcı Yönetmen

son zamanlarda çok yoğunuz efenim yaz geldi düğün,gezmece sezonu açıldı.zaten son iki bölümüde izleyemedim.bölüm yorumlarıda baya bir sekteye uğradı.bir akılda kalanlar yaparız artık.
efenim shrenu hanımlardan sonra avinash beylerde bahsi geçen aynı türk fan sayfasına uğradı beğeniler yaptı...shrenu gibi hikayeye baktı. şu aralar avi'de bir haller var fan sayfalarına beğeniler yapıyor,twitterdan teşekkür ediyor vs.hayra karşı.
avinash'ı anlıyoruz sonuçta kendi adına açılmış bir fan sayfasını ziyaret etti ama aylaarr sonra niye aynı sayfa???shrenu'ya ben buralardayım geldiğini biliyorum mu demek istedi acep?
shrenu o fan sayfasına daha da bakmaz artık. hayır yani kızın adına o kadar fan sayfası var kendi fan sayfasına değil avi'nin fan sayfasına bakıyor.shrenu'da bir çeşit.
avinash'ın bahsi geçen fan sayfasındaki beğeni yaptığı çalışmayıda ekleyelim.
ooo aviii...çok star sahneler var.ee bizcede beğeniyi haketmiş.

Spoiler İçermektedir

twitterdaki teşekkür twiti...

Spoiler İçermektedir
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş