Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Yanıtla

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kategorisinde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz-Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski Dün, 19:30   #471
melek bozkurt
Asistan

Giriş Tarihi: 26.04.2016
melek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond repute

Alıntı:
negisssss tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Keşke fragmanı hiç çıkarmayıp özeti hiç vermeseydiniz direk yarın bölümü görseydik en azından bölüme dair bir şeyler bilmediğimiz için heyecan yapardık.
Kusura bakmayın ama 70.bölümü hiç bu şekilde hayal etmemiştim.
İnanın evde gerçekleşecek olan Meryem Reis,Tipi,Ender,Emine sahnelerini daha heyecanla bekliyorum,bu uyduruk intikam hikayesinden de,Ünal ve Ceylan mevzusundan da!
O kadar sevimsiz bir sezon oldu ki bir an önce bitse de kurtulsak moduna girdim.

Biz hamilelik haberi bekliyoruz onu da göremeden bitireceğiz belli ki sezonu.

Yarın ki bölümü netten izlerim belki hiç ilgimi çekmiyor soğuk nevale Ceylan kusura bakmayın.
bebeye defalarca bölümlerde vurgu verilip olmayışı cidden komik.! Çokmu zor ya.! Zeyno zaten yeni sezonda olmayacak şimdiden yazsalar o hamileliyi neolur sanki.!

ceylandan da ünaldanda hızırdanda sıkıldık. Ayrıca olmayacağı okadar belliki, hızır salakça hallere girer yine bizde sinirimizden deli oluruz izlenecek bölüm değil malesef.
melek bozkurt Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Dün, 21:55   #472
Fts73
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 17.05.2017
Fts73 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
melek bozkurt tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
meryem uzerli cannes film festivalinde olduğundan çekimlere katılamadı bu bölümde olamayacak o sebep dolayısı ile.
ama ilyas anar diye düşünüyorum bölümde suzi'yi, Zira İlyashissetse hisseder suzinin yokluğnu bir. Tabi esra-esra diye tutdurmazsa.

hızır hiç tasvif etmeyeceyim,Hayatda en çok nefret etdiyim adam tipi. Ama neyazıkki dizide en sevdiyim kadın karekterinde kocası. Can sıkıyor şu halleri.

Bu bölümde yoksa suzi izlememe gerekte yok.
Anlamıyorum meryem uzeyirli ile anlaşmadı mi bu ekip yada suzi karakterini tam olarak oturamadılar karaktere karar kılamadılar mi
Uç bölüm var 5 bölüm yok bu nedir böyle tam aşkı tutkuyu heyecanı buluyoruz aha budur diyoruz hooooop 3 bolum aşık suzi olmuş leyla düşmüş çöllere kayıp...yok görmek istediğim tablo kendi adıma bu degil ki ben suzi ilyas uyumunu görünce diziyi yeniden izlemeye baslayanlardanim.
Fts73 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 00:28   #473
melek bozkurt
Asistan

Giriş Tarihi: 26.04.2016
melek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond repute

Alıntı:
Fts73 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bu bölümde yoksa suzi izlememe gerekte yok.
Anlamıyorum meryem uzeyirli ile anlaşmadı mi bu ekip yada suzi karakterini tam olarak oturamadılar karaktere karar kılamadılar mi
Uç bölüm var 5 bölüm yok bu nedir böyle tam aşkı tutkuyu heyecanı buluyoruz aha budur diyoruz hooooop 3 bolum aşık suzi olmuş leyla düşmüş çöllere kayıp...yok görmek istediğim tablo kendi adıma bu degil ki ben suzi ilyas uyumunu görünce diziyi yeniden izlemeye baslayanlardanim.
olurmu canım yeni sezonun anlaşması bile yapıldı uzerli ile
mecburi durumlar bunlar sanarım. Önceden yapılmışdır uzerlininde programı.

son zamanlarda bende bırakmışdım suzi & ilyas sayesinde başladım suzi diziye renk katdı gerçekdende. İlyasada çok iyi geldi.
enazından yarınki bölümde kendi olamasada gölgesi olacakdır.
ama bende izlemeyeceyim sen gibi.
melek bozkurt Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 2 (0 üye ve 2 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş