Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Hayat Şarkısı

Yanıtla

Hayat Şarkısı kategorisinde Hayat Şarkısı-Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 07-06-17, 12:17   #261
almira85
Asistan

almira85 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.05.2007
almira85 has a reputation beyond reputealmira85 has a reputation beyond reputealmira85 has a reputation beyond reputealmira85 has a reputation beyond reputealmira85 has a reputation beyond reputealmira85 has a reputation beyond reputealmira85 has a reputation beyond reputealmira85 has a reputation beyond reputealmira85 has a reputation beyond reputealmira85 has a reputation beyond reputealmira85 has a reputation beyond repute

mahir niye gitti ki ne güzel bir arkadaşlıkları vardı ben geriden takip ediyordum biraz 4-5 bölüm kadar dün akşam denk gelince merak ettim finali çok üzüldüm ayrılmalarına hatta ilk kerimi terk etmesini bile gerçek sandım meyerse son intikam oyunuymuş ama kerim çok üzüldü biraz haketti gerçi.
ama dizinin finali bence eksik kalmış gibi oldu hülya dönünce kerim 1-2 bağırdı falan sonra bitti keşke orda biraz daha dramatik bir konuşma yapsaydılar hani ne biliyim bak sen de beni bırakıp gittiğinde ben de böyle üzüldüm işte üstelik sen dönmedin beni bıraktın ben sana geri döndüm falan şeklinde. komiklik olsun diye kerimin hülya ben acıktım bana bi tost yapsana muhabbeti komik olmuş.
tepeden çekim veda sahnesini bende pek beğenmedim biraz sönük kalmış açıkcası. hülyanın bayram babayla konuşması daha dramatik olmuş resmen bayram babamsın sen benim babamsın şeklinde çok özleyeceğim sizi kerim ve hülya ve tabiki mahir. güle curcum.
Eski 07-06-17, 19:23   #262
evrem96
Oyuncu

evrem96 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.11.2010
evrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond repute

Mahirin kankaliğından gram şüphem kalkamamıştı ya neden şimdi
Bolumun tamamini izlemedim ama hülyayı sözde gelin evinden çıkaran bile mahir olmuş onu gördüm yazık çocuğa.
Neden bu kadar geri planda ve guzel sevdin mahir yaa kiyamam
Hazerin eski eşi vardı ona asik sanmistim ben o zaman o da yalandi.
Orada kiz gitti mahir yine yalnız kaldı diye çok uzulmustum banada yazik

Kerimcim aynen sen dort göz sümüklü bir oğlansin
Kerim ve hülya çok tatliydi ozleyecegim. Ozellikle burcu biricik

Ahmet mümtaz taylan
Suheylaya yaptiklarini affetmeyecegim ama hep aklimda baba olarak kalacaksin.

Melek seni yuva yikan hüseyini melek yaptilar ama ben seni hep
Fedakar abla olarak hatırlayacağım.

Bazen planlara yetişemesem de tüm bölümleri takipleyemesem de çok tatlı,neşeli bir diziydi tüm ekibi tebrik ediyorum.

evrem96 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-06-17, 02:18   #263
Tiger Stormy
Oyuncu

Tiger Stormy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.10.2016
Tiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond repute

kanal dyi tvmden sildiğim için sonunu bilmiyorum ne oldu? mahirin hülyaya aşkı mı ortaya çıktı? merak ettiğim dizinin orjinaline göre mi bitti? kim öldü kim kaldı? cevaplar mısınız
Eski 08-06-17, 03:20   #264
asmuti
Yardımcı Yönetmen

asmuti kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.10.2008
asmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond repute

Alıntı:
Tiger Stormy tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
kanal dyi tvmden sildiğim için sonunu bilmiyorum ne oldu? mahirin hülyaya aşkı mı ortaya çıktı? merak ettiğim dizinin orjinaline göre mi bitti? kim öldü kim kaldı? cevaplar mısınız
Mahir ülkeyi terk etti. Mahir ile olduğu sürece hayatı normalleşemeyecek mesajını verdiler. Ama evet Mahir bence de aşıktı Hülya'ya. Ya belki bastırabilecek kadar güçlü bir karakter ama Hülya'ya hep bir başka baktı. Böyle bir dostluk da olabilir belki ama dostluktan hep bir tık fazlasıydı sanki. Genel olarak Mahir aşkını itiraf etme de biz öyle anladık hareketlerinden.

Hikaye mutlu bitti. Kimse ölmedi. Hülya, 2. düğünlerinde Kerim'i terk etmiş gibi yaptı, yarım saat sonra geldi, birkaç cümleden sonra uyumaya eve girdiler.
Eski 08-06-17, 14:58   #265
MelikeEmiroglu
Asistan

MelikeEmiroglu kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.01.2012
MelikeEmiroglu has a reputation beyond reputeMelikeEmiroglu has a reputation beyond reputeMelikeEmiroglu has a reputation beyond reputeMelikeEmiroglu has a reputation beyond reputeMelikeEmiroglu has a reputation beyond reputeMelikeEmiroglu has a reputation beyond reputeMelikeEmiroglu has a reputation beyond reputeMelikeEmiroglu has a reputation beyond reputeMelikeEmiroglu has a reputation beyond reputeMelikeEmiroglu has a reputation beyond reputeMelikeEmiroglu has a reputation beyond repute

Muhteşem bir final verilmedi. Onu bırak HŞ bölümleri bile finalden kat be kat daha iyidir.
Dizinin iki sezondur konusuna gelirsek

Bir kızkardeş var sevdiğine kavuşmak adı adına bir adamı ablasının koynuna atabiliyor. Resmen ablasının pezevengi oluyor. Ve senarist bu olayı gayret normal bir namus olayı gibi gösteriyor Bir de bu kız kardeş tecavüze uğraşmış biri az absürtlüğe baksana
Ve tecavüzden bir kızı oluyor. Ablası kardeşinin geleceğini yakmaması adına okusun iş sahibi filan olsun diye kardeşine yalan söylüyor. Belki de yalan konusunda yaptığı en büyük günahı işledi ama o yalan olmasaydı Kerim'le asla beraber olmayacaktır. Aynı zamanda tecavüz sahnesi de çok geri planda kaldı, işlenmedi hatta.

Dizi genede kadını yerden yere vuran kadını aciz yapan bir şey oldu. Adam Hüseyin yani karısını aldatıyor, boşalıyor, aldattığı kadınla evleniyor onu da eski karısı ile aldatıyor absürttün dibi resmen Bir de Zeynep kocam beni seviyor diyor hahaha kocan seni sevmiyor ailesi hüseyine kapılı gösterdiği için sana tekrar geri döndü

Bu aile de bir tek Kerim karısını aldatmadı. Gerçekten hiçbir kadınla gönül bağı kurmadı.

Yani dizi beş para etmez bir dizidir ama izledik işte Birinci sezon çok iyidir ama ikincisi tırt çıktı
Eski 08-06-17, 16:31   #266
asmuti
Yardımcı Yönetmen

asmuti kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.10.2008
asmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond repute

Bade tıp istiyor. Aynı gün hem fen, hem matematik, hem edebiyat, hem sosyal sınavına giriyor. Hem de yabancı dil. Ha diyelim Mahinur bütün sınavları aynı gün sanıyor. Tıp isteyen birisi niye bütün dallardan giriyor? Hadi girdi diyelim, yabancı dilden neden kaygılanıyor ya da fen&edebiyat fıstık gibi zaten bir sürü test çözdüm diyebiliyor. Her alandan hazırlanan, doğru düzgün çalışmayan, 3000. içine giren muhteşem Bade Cevher oldu.

Bu süreçleri yeni atlatmış biri olarak aşırı gözüme çarptı, belirtmek istedim.
asmuti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-06-17, 05:11   #267
ozlem742
Asistan

ozlem742 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.09.2012
ozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond repute

Alıntı:
asmuti tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bade tıp istiyor. Aynı gün hem fen, hem matematik, hem edebiyat, hem sosyal sınavına giriyor. Hem de yabancı dil. Ha diyelim Mahinur bütün sınavları aynı gün sanıyor. Tıp isteyen birisi niye bütün dallardan giriyor? Hadi girdi diyelim, yabancı dilden neden kaygılanıyor ya da fen&edebiyat fıstık gibi zaten bir sürü test çözdüm diyebiliyor. Her alandan hazırlanan, doğru düzgün çalışmayan, 3000. içine giren muhteşem Bade Cevher oldu.

Bu süreçleri yeni atlatmış biri olarak aşırı gözüme çarptı, belirtmek istedim.

Dahi demek ki Yoksa tıp da imkansız Aynı şeye ben de kalkışmıştım. Tm Mf ya da dil birine yoğunlaşıp iyi bir puan almak varken Hepsine çalışıp 100 bine zor girdiydim. Demek ki bir Bade Cevher kadar zeki değilim.

Mahinurcuğumun kalemi güzel de arada böyle mantık hataları da oluyor Uzak olduğu konularda
Eski 09-06-17, 05:36   #268
ozlem742
Asistan

ozlem742 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.09.2012
ozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond reputeozlem742 has a reputation beyond repute

Finali izlemem diyordum Merhametteki finalden sonra aklımda güzel bir sonla kalsın istiyordum ama dayanamadım izledim. Güzel bir final oldu Mükemmel değildi daha farklı şeyler bekliyordum ama yine tadında bitti.

Çok çok güzel bir birinci sezonu vardı.Bu sezonun ortasında dizi sürelerinden olsa gerek Mahinurun yer yer tıkandı kalemi karakterler değişime uğradı. kimi karakterler yazılamadı kimi ilişkiler işlenemedi adamakıllı Yer yer beklentilerimizi karşılayamadı. Çok şikayet ettik hatta bu Cem olayının uzaması bana diziyi de bıraktırdı bir ara ama tadı bozulmaya başlayınca da bitmesi iyi oldu. Senaristi çok da suçlamıyorum bozmayan dizi yok. Totale bakınca çok kaliteli ve güzel bir işti tüm defolarına rağmen

Ve Melek'in ayrılması iyi oldu. Bahar'ın annesi Hülya'ydı o da iyi bir anne olmuştu Bahar'a yanlarında olsaydı ne o Bahardan uzak durabilirdi ne de Hülya Bahar'a gerçek anlamıyla anne olabilirdi. Hem Melek hem Bahar Hem de Hülya için en iyi çıkış yolu buydu.

Mahir'in gidişine ben de üzüldüm ve bu gidişini Hülya'ya aşık olmasına bağladım. Kimseye bağlanamaması Hülya için bunca şey yapması yer yer ima edildiği gibi Hülyaya olan aşkındandı. Hülyaya böyle körkütük aşık bir Mahir yerine Hülya ve Mahir'in ikisinin de dostça kardeşçe duygular beslemesini beklerdim. Platonik aşık Mahir üzdü beni. Sevdiği biriyle mutlu olsaydı keşke

Bayram Baba ve diğerlerine çok da bir şey yazasım yok Babalığı çok iyi olsa da karakter olarak özellikle gönül ilişkilerinde o da sınıfta kaldı

Bir de çatal olayı ilk bölümlerde işlenmişti Bayram sürekli mahcuptu Salih'e karşı Hakkını yedim diyordu O yüzden çok da şaşırmadım.

Hülya kötücül bir insandı babasına ve Melek'e yaptıklarını savunamam Melek'in de kötü şeyler yapması Hülya'yı elbette haklı çıkarmaz Ama benim gözümde ödeşti ikisi de. Ve kardeşlilkleri maalesef iki taraftan da sınıfta kaldı. Babasının dolaylı olarak ölümüne sebep olmasını da vicdan azabı çekmemesini de unutmadım. Ama yine de çok sevdim Hülya'yı. İyiliğiyle kötülüğüyle anneliğiyle Özellikle Burcu'nun oyunculuğundan karaktere verdiği candan dolayı. Takip edeceğim bundan sonra hep
ozlem742 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-08-17, 23:18   #269
bisibisi
Set Görevlisi

bisibisi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.02.2016
bisibisi has a reputation beyond reputebisibisi has a reputation beyond reputebisibisi has a reputation beyond reputebisibisi has a reputation beyond reputebisibisi has a reputation beyond reputebisibisi has a reputation beyond reputebisibisi has a reputation beyond reputebisibisi has a reputation beyond reputebisibisi has a reputation beyond reputebisibisi has a reputation beyond reputebisibisi has a reputation beyond repute

Görüp görülebilecek en iyi uyarlamadır. En iyi anti kadın kahramana sahiptir benim gözümde. Karakter ve oyuncu eşleştirmeleri o kadar yerindedir ki oyuncular sanki o rol için doğmuştur. Bundan sonra hem senaristinin hem de yönetmen ve rejisinin işlerini takip edeceğim kesinlikle.
bisibisi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-10-17, 00:19   #270
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

‘Hayat Şarkısı’ Tekrar Bölümleriyle teve2’de!

Kanal D’nin geçtiğimiz ay ekranlara veda eden dizisi Hayat Şarkısı geri dönüyor.

Yapımcılığını Most Production’ın üstlendiği; başrollerini ise Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya Üstündağ, Seray Gözler, Olgun Toker, Pelin Öztekin ve Deniz Hamzaoğlu’nun paylaştığı yapım, Adını Feriha Koydum’un bitmesinin ardından hafta içi her gün yeniden izleyiciyle buluşacak.

Hayat Şarkısı, 18 Ekim Çarşamba’dan itibaren hafta içi her gün 09.45’te teve2’de!

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 17 (0 üye ve 17 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş