Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yabancı DiziFilmler > Revenge

Yanıtla

Revenge kategorisinde Revenge konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 27-05-17, 14:25   #661
asmuti
Yardımcı Yönetmen

asmuti kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.10.2008
asmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond repute

Dizinin senaristi çocukluk aşklarına inanıyor olsa gerek ki sonu Jack ile bitti. Diziyle ilgili sindiremediğim tek şey bu galiba. Bizim uyarlamamız da bile Aidenla bitmişti.

Daniel ne güzel öldü. Aiden, çok güçlü bir karakterdi. Jack'a kaldı ya Emily buna inanamıyorum. Pardon Amanda.
Eski 30-05-17, 22:26   #662
nazella
Yardımcı Yönetmen

nazella kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.05.2008
nazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond repute

Bu dizi benim için Nolan Ross la başlayip onunla bitiyor

Onun O Ems deyişlerine bitiyordum

Diğerleri pek önemli değildi

Daniel Jack Aiden hepsine gicik olmuştum Hele jack iğğğğğğ
Eski 31-05-17, 00:27   #663
asmuti
Yardımcı Yönetmen

asmuti kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.10.2008
asmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond reputeasmuti has a reputation beyond repute

Alıntı:
nazella tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bu dizi benim için Nolan Ross la başlayip onunla bitiyor

Onun O Ems deyişlerine bitiyordum

Diğerleri pek önemli değildi

Daniel Jack Aiden hepsine gicik olmuştum Hele jack iğğğğğğ
Ya keşke serinin sonunda Emily yalnız kalsaydı. Jack yalnızca dostu kalsaydı... Benim de hiçbir erkek karaktere içim sinmemiştir. Daniel görsel açıdan yakışıtırıyordum o kadar.

Nolan.
asmuti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-06-17, 02:31   #664
Tiger Stormy
Oyuncu

Tiger Stormy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.10.2016
Tiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond repute

Benim icin Jack ya da dan fark etmezdi bi tikla dan one geciyodu
Aidene uyuzdum ben
O yuzden sonu fena degil
Keske dan yasasaydi da yine jemily olsaydi...
Eski 23-06-17, 00:20   #665
evrem96
Oyuncu

evrem96 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.11.2010
evrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond repute

Dizinin başlığını gördüm yaralarım depreşti
Çocukluk aşkı filan anlamam ben danieli daha çok seviyordum ölmese çok daha güzel olabilirdi bencede
Eski 23-06-17, 01:13   #666
Tiger Stormy
Oyuncu

Tiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond repute

daniel sevilmez mi.adam hatunun gerçek hayattaki aşkı.sahnelerinde emilynin aşkla bakmaması gerekirken o aşkı hissettiriyodu çünkü adama gerçekte de aşık napsın.jackin karşısında daha iyi oynayamıyordu.jackle amanda olmalıydı bnce (margarita levieva.).sevenleri sevdiğine vermediler diyelimmm
Tiger Stormy Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-06-17, 01:58   #667
evrem96
Oyuncu

evrem96 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.11.2010
evrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond repute

Gerçek hayatta sevgili olduklarını öğrendiğimde çok sevinmiştim ya en azından gerçek hayatta mutlu son diye

baya geçmişte kaldı hatırlayamıyorum net ama zaten amanda ile jackin çocugu filan olmuştu değil mi ne alaka sonra emily
evrem96 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-06-17, 02:11   #668
Tiger Stormy
Oyuncu

jacki amandayla emily yi karıştırdığı için suçlayamam.ama emilynin yani bizim intikam meleğimizin ruh ikizi olmadığı da açık.
Tiger Stormy Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Etiketler
revenge

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş