Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Üye Özel > Öneri - İstek - Görüş - Yardım

Yanıtla

Öneri - İstek - Görüş - Yardım kategorisinde DiziFilm.Com Hakkındaki Düşünceleriniz ve Önerileriniz konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 27-08-15, 15:36   #231
narincan
Oyuncu

narincan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.01.2012
narincan has a reputation beyond reputenarincan has a reputation beyond reputenarincan has a reputation beyond reputenarincan has a reputation beyond reputenarincan has a reputation beyond reputenarincan has a reputation beyond reputenarincan has a reputation beyond reputenarincan has a reputation beyond reputenarincan has a reputation beyond reputenarincan has a reputation beyond reputenarincan has a reputation beyond repute

Üyelik ismimi, şifremi unutmuştum. Forum dışından hiçbir şekilde modlara ulaşamadım. Mail adresi postmaster uyarısı veriyor, mail alıcıya ulaşmıyor. Şifremi unuttum yapsanızda mail adresinize herhangi bir şifre sıfırlama maili gelmiyor. Şifremi en sonunda hatırladım ve girişten sonraki o 30 mesaj sancılı bir dönem ama olması gerek bence de. O 30 mesajlık süre içerisinde modları çok rahatsız ettim

Özellikle ipekaziz ve rüzgar adlı moderatöre çok teşekkür ederim.
Eski 25-10-15, 20:49   #232
*asudem*
Yönetmen

*asudem* kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.01.2009
*asudem* has a reputation beyond repute*asudem* has a reputation beyond repute*asudem* has a reputation beyond repute*asudem* has a reputation beyond repute*asudem* has a reputation beyond repute*asudem* has a reputation beyond repute*asudem* has a reputation beyond repute*asudem* has a reputation beyond repute*asudem* has a reputation beyond repute*asudem* has a reputation beyond repute*asudem* has a reputation beyond repute

merhabalar
ben ozel calisma sayfalari ile giflerin sayfalarinin ayri olmasinin daha iyi olacagini düşünüyorum. yada bir mesaja SINIRLI gif eklensin sayfaya agir geliyor ozel calisma sayfasi zor aciliyor. simdiden teşekkürler...
Eski 14-11-15, 22:44   #233
saranehir
Asistan

saranehir kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.01.2009
saranehir has a reputation beyond reputesaranehir has a reputation beyond reputesaranehir has a reputation beyond reputesaranehir has a reputation beyond reputesaranehir has a reputation beyond reputesaranehir has a reputation beyond reputesaranehir has a reputation beyond reputesaranehir has a reputation beyond reputesaranehir has a reputation beyond reputesaranehir has a reputation beyond reputesaranehir has a reputation beyond repute

Alıntı:
narincan tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Üyelik ismimi, şifremi unutmuştum. Forum dışından hiçbir şekilde modlara ulaşamadım. Mail adresi postmaster uyarısı veriyor, mail alıcıya ulaşmıyor. Şifremi unuttum yapsanızda mail adresinize herhangi bir şifre sıfırlama maili gelmiyor. Şifremi en sonunda hatırladım ve girişten sonraki o 30 mesaj sancılı bir dönem ama olması gerek bence de. O 30 mesajlık süre içerisinde modları çok rahatsız ettim

Özellikle ipekaziz ve rüzgar adlı moderatöre çok teşekkür ederim.
Ayni sorulari bende yasadim kac zamandir ulasmaya calistim.mail yazdim.admin yada modlara yazdim kimseye ulasamadim.aktivasyon maili gelmiyor ve maillerimize eskiden kayitli oldumuz konularla ilgili guncellemeler gelirdi onlarda yok bunlara bir cözum bulabilirmisiniz
Eski 07-01-16, 22:27   #234
*Sultan*
* V . I . P *

*Sultan* kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.04.2006
*Sultan* İtibar düzeyini kapadı

Merhaba Arkadaslar,

@hotmail.com adresi ile üyelik aliyorsaniz yada daha öncede o adreste üye
olduysaniz, günlük güncelleme ve aktivasyon/sifre/vs. mail gelmiyordur.
Sitemiz hotmail.com adresini kabul etmiyor.

Lütfen, degistirmediyseniz, degistirin ve üye olmak isteyen arkadaslarinizi bu konuda bilgilendirin.

Sevgilerimle,

Sultan
DiziFilm
Admin
*Sultan* Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-12-16, 23:12   #235
nsfc3435
Set Görevlisi

nsfc3435 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.05.2016
nsfc3435 is an unknown quantity at this point

hani mesaj attıktan sonra incelenecek filan diye bi yazı çıkıyo ya, cumle içinde takdirde kelimesini taktirde diye yazmışsınız bence düzeltin D
Eski 31-05-17, 16:48   #236
Gamzeak
Set Görevlisi

Gamzeak kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.07.2016
Gamzeak has a reputation beyond reputeGamzeak has a reputation beyond reputeGamzeak has a reputation beyond reputeGamzeak has a reputation beyond reputeGamzeak has a reputation beyond reputeGamzeak has a reputation beyond reputeGamzeak has a reputation beyond reputeGamzeak has a reputation beyond reputeGamzeak has a reputation beyond reputeGamzeak has a reputation beyond reputeGamzeak has a reputation beyond repute

Amatör diziler ve filmler için de artık bir bölüm olması gerektiğini düşünüyorum.
Eski 31-05-17, 17:29   #237
nazguzeli
Yönetmen

nazguzeli kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.01.2007
nazguzeli has a reputation beyond reputenazguzeli has a reputation beyond reputenazguzeli has a reputation beyond reputenazguzeli has a reputation beyond reputenazguzeli has a reputation beyond reputenazguzeli has a reputation beyond reputenazguzeli has a reputation beyond reputenazguzeli has a reputation beyond reputenazguzeli has a reputation beyond reputenazguzeli has a reputation beyond reputenazguzeli has a reputation beyond repute

Güncelleme yapıldı sanırım ama sitenin ayarı kaçmış.

Herşeyi altı çizik çizik görüyorum ve konu başlıklarına girince de kayık ve orantısız gözüküyor mesajlar.

Eski 20-06-17, 03:47   #238
Gαмźε
Yardımcı Yönetmen

Gαмźε kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.02.2009
Gαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond repute

Güncellemeden sonra sitenin yeni haline bir türlü alışamadım.
Görsel olarak hoş gözükmüyor ve yazıların altyazılı olması da göz yoruyor.
Yeni bir güncelleme ya da geride dönüş çok güzel olurdu doğrusu.
Eski 15-07-17, 00:43   #239
vahidetuba
Oyuncu

vahidetuba kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.04.2010
vahidetuba has a reputation beyond reputevahidetuba has a reputation beyond reputevahidetuba has a reputation beyond reputevahidetuba has a reputation beyond reputevahidetuba has a reputation beyond reputevahidetuba has a reputation beyond reputevahidetuba has a reputation beyond reputevahidetuba has a reputation beyond reputevahidetuba has a reputation beyond reputevahidetuba has a reputation beyond reputevahidetuba has a reputation beyond repute

Avatar boyutunun biraz daha büyük olsa çok daha iyi olur doğrusu. Hazırladığımız gifler onca emekten sonra heba oluyor çoğunlukla
Eski 18-07-17, 14:19   #240
lazuli
Yönetmen

lazuli kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.11.2009
lazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond repute

Gif boyutları gerçekten çok küçük 78.1 en fazla izin verilen. Sitenin hızlı açılması adına izin verilmiyor ama biraz yükseltilse bir zararı dokunmaz diye düşünüyorum

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş