Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Kırgın Çiçekler

Yanıtla

Kırgın Çiçekler kategorisinde Kırgın Çiçekler - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 08-06-17, 22:01   #821
real madrid
Yönetmen

real madrid kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.07.2007
real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Yine dram verecekler.. Yine birileri ölecek.. Hiç bir zaman dizide bir farklılık bir komedi bir mutlu kare olmayacak

Bari gün değiştirseler..
Eski 08-06-17, 22:53   #822
TurkeyStyler
Yardımcı Yönetmen

TurkeyStyler kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.08.2010
TurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond repute
TurkeyStyler kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Ipek Karapinar internette "finali cekmeye gidiyoruz" diye bir resim paylasti bu sabah.
Ya sezon finalini kastetti, yada haber yanlis ve dizi final yapiyor.

En gec fragmanla anlasilir.
Eski 09-06-17, 03:19   #823
dreams_blue
Yönetmen

dreams_blue kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.09.2010
dreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond repute

Alıntı:
TurkeyStyler tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ipek Karapinar internette "finali cekmeye gidiyoruz" diye bir resim paylasti bu sabah.
Ya sezon finalini kastetti, yada haber yanlis ve dizi final yapiyor.

En gec fragmanla anlasilir.
diziyle ilgili kac tane oyuncu,
hatta yönetmen bile sezon finali dedi instagramda..
yani final yok,
neden yalan söylesinler

benim korkum,
Mermer çiftimi bozmaları,
ve dizinin sıkıcı hale getirilmesi.

ve temennim yeni sezonda inş Zehra karakteri olur,
Diziye çok renk kattı,
songün sahnelerine katlanma nedenim
hele meralle sahnesi olunca
Eski 13-06-17, 03:42   #824
aslanbey09
Asistan

aslanbey09 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.08.2007
aslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond reputeaslanbey09 has a reputation beyond repute

bu sezon finalinde kaderin annesi banu bir lokumcuzade konagına bir kız yurduna gitti geldi kadını kimse görmedi sonunda yangın çıktıda öyle fark ettiler
kızlara gelince geçen sene sezon finalinde vurulmuştu hepsi ama ölen olmadı bu sene yangın çıktı ama bence kızları yine kurtarırlar onlara bir şey olmaz
Eski 22-07-17, 01:14   #825
hakumuttt
Yönetmen

hakumuttt kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.01.2014
hakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond repute

70'lerdeyken bıraktım ben diziyi en son salak eylül'ün hala can çekişmesini veriyolardı
Çok garip ama benim bu dizinin sonunda merak ettiğim tek birşey var.
SonGün benim favori çiftim ama resmen o evlilik meselesiyle harcanmışlar
İzlesem yeni favori çiftim Mert-Meral olur diye düşünüyorum. Çünkü ben onları sevmiştim
Ama hepsin geç ben dizide en nefret ettiğim karakterin sonunu merak ediyorum
Kader
Bu kız ilk bölümde dediği gibi o kariyeri yapacak mı? Bütün yaşadıklarından sonra çooook aşırı zengin olup bir de kalbini iyice taşlaştıracak mı?
Çoook merak ediyorum.
Sonunun şöyle olmasını isterdim. Kader arabadan iner, üstünde iş kadını kıyafetleri hararetli bir şekilde telefonda konuşurken mendil satan bir kız yanından geçer, sonra Kader o kızı durdurup konuşmaya başlar ve kaldırğı yurda götürür. Kader eski yurdunu görünce gözyaşlarına tutulur ilk ve son kez. FİNAL
Harbiden bak bunu görmek isterdim. En gıcık aldığım karakter Kader çünkü zaafı çok.
Ama o zaaflardan birer birer kurtulup küllerinden doğarcasına deli gibi çalışıp büyük yerlere gelmiş bir iş kadını olarak görmek isterdim
Diğerleri umrumda değil.. Hadi eyvallah
Eski 14-08-17, 23:33   #826
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

Dosya Eki 54296
Kırgın Çiçekler’in Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu!

Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Hazar Motan, Gökçe Akyıldız ve Arif Diren gibi isimlerin paylaştığı fenomen dizi Kırgın Çiçekler 3.sezon hazırlıklarına başladı.

NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizinin yeni sezon yayın tarihi de belli oldu.

Kırgın Çiçekler 3.sezon ilk bölümüyle 18 Eylül Pazartesi başlıyor.

fav 10.net

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 23-08-17 tarihinde saat 22:29
hardi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-08-17, 10:41   #827
hardi
Yönetmen

hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

Dosya Eki 54322
Atv ekranlarında 3.sezonuyla seyircisiyle buluşmaya hazırlanan, fenomen dizi Kırgın Çiçekler’e yeni bir isim mi dahil oluyor?

Başrollerini İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız ve Hazar Motan gibi isimlerin paylaştığı diziye nette dolaşan haberlere göre son olarak Paramparça dizisinde ‘Ozan’ karakterine hayat veren Burak Tozkoparan dahil olacak.

Kırgın Çiçekler 18 Eylül’de Atv’de.

Eski 21-08-17, 13:58   #828
beyazmavi
Asistan

beyazmavi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.12.2012
beyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond repute

Burak Tozkoparan hmm? ozaman eyser bolunmesi neden oldugu belimi oldu? gerci o isinde suyu cikti cemreydi serkandi bilemem neydi
merak etigim sey acaba direk universtedemi basliyacak? hepsini ayni universteye koyacak halleri yok ama zaten ana mekan hastene oldugu icin bu universte olayinada bir cozum bulurlar sani bu arada kemalin diziden cikmasina sevindim tamam iyi oyunuydu ama sempatik sapik gibi ilerliyordu arada guluyordu insanlar filan yani oda tam olmuyordu hic cezasini cekmeyen sapik
Eski 21-08-17, 20:50   #829
hardi
Yönetmen

Dosya Eki 54328
Kırgın Çiçekler dizisi yeni sezon çekimlerine başladı!
Ranini tv

Nefes kesen hikâyesiyle reytingleri alt üst eden “Kırgın Çiçekler” yeni sezonda da ATV ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam edecek.

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit ALP’İN üstlendiği, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin yaptığı, senaryosunu Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu’nun kaleme aldığı Kırgın Çiçekler dizisi yeni sezon çekimlerine başladı. 2 sezondur ekranlara damga vuran dizi, yetimhanede yaşayan 5 kızın hayat hikayesini konu alıyor. Sezon finali ile seyirciyi meraklandıran Kırgın Çiçekler’in yeni sezonunda izleyiciyi sürprizler bekliyor.
Dosya Eki 54329
Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Çağla Irmak, Aleyna Solaker, Hazar Motan, Mehmet Aykaç, Arif Diren, Sacide Taşaner, Zeynep Irgat ve daha birçok oyuncunun yer aldığı Kırgın Çiçekler dizisi, yeni sezonda da ATV ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam edecek.

Eski 23-08-17, 20:37   #830
kitappandasi
Asistan

kitappandasi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.03.2016
kitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond repute

Hazal Benli ‘Kırgın Çiçekler’ Kadrosunda!
Atv ekranlarında 3.sezonu için geri sayıma başlayan NTC Medya imzalı fenomen dizi Kırgın Çiçekler’e yepyeni oyuncu takviyesi.

Başrollerini İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan ve Esra Dermancıoğlu gibi isimlerin paylaştığı sevilen diziye katılan isim ise son olarak Deniz Yıldızı, Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Kara Yazı dizilerinde rol alan Hazal Benli olacak. Oyuncu dizide polis karakterine hayat verecek. Bilindiği üzere diziye son olarak Burak Tozkoparan’da dahil olmuştu. O da bir polis karakterine hayat verirken ayrıca Eylül’ün de sevgili adayı olacak.

Kırgın Çiçekler yeni sezonuyla 18 Eylül’de Atv’de.
Spoiler İçermektedir

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 23-08-17 tarihinde saat 22:30
kitappandasi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş