Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Diriliş-Ertuğrul

Yanıtla

Diriliş-Ertuğrul kategorisinde Diriliş: Ertuğrul - Bölüm Yorumları - konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 06-08-17, 02:37   #281
aksiseda381
Asistan

Giriş Tarihi: 17.06.2015
aksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond repute

yaz aylarında ekranda izleyecek bir şey bulamayaınca ben de Diriliş'in tekrarlarına sardım bir an önce başlasa da Ertuğrul-Halime aşkını izlesek ekrandaki aşk adı altında dönen rezilliklerden gına geldi çünkü bu arada 1. sezon dizide ne kadar çok karakter varmış ayrıca Türki özellikler daha belirginmiş sonra kadro daraldı iyice ve sağolsun senarist bey en sevilen karakterleri öldürüp öldürüp yolladı bu sezon hiç kimseyi sevmeyecem sonra dert oluyo bana umarım 4. sezon zaman atlaması olmadan başlar da Turgut-Aslıhan ilişkisinin gelişme ve sonuç evrelerini görebiliriz( ah be senarist bey abicim sezonun başında yazsaydın ya şu ikiliyi kızı evli adama aşık edeceğine) bu arada Uğur Pektaş diziye katılmış hangi roldedir acaba zaten ne olursa olsun sezon sonunda ölür
aksiseda381 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-08-17, 02:48   #282
real madrid
Yönetmen

real madrid kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.07.2007
real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Ugur bey mi vay nerde kim dedi
Boy pos a bakılınca yakışır diziye. Büyük ihtimal iyi rolde olur
Umarim kalıcı bir rol dur
real madrid Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-09-17, 18:51   #283
kitappandasi
Asistan

kitappandasi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.03.2016
kitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond repute

"Ne bir ses ne de haber, gelmiyor artık senden. Öylece kalakaldım da deli hasretinle ben."
Diziyi çok özledim, ekip hala tatil yapıyor, ne zaman başlayacak acaba?
kitappandasi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-09-17, 21:16   #284
real madrid
Yönetmen

real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Eee 2 saatlik dizi yaparlarsa yetiştiremezler.. Geç başlar böyle
Artık başlasa da kahve eşliğinde izlesek dizimizi..

Ve inş bu sefer 2 saat den az olur..
Eski 04-09-17, 20:10   #285
hekim61
Asistan

hekim61 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.07.2017
hekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond repute

Merhaba diriliş ailesi

DiZimizi severek izleyenlerden biriyim. Çok sevdiğim karakter diziden ayrılmış olsada dizi kendini izlettirmeye devam ediyor. Her sene olduğu gibi muhtemelwn sezonu geç açıcak diriliş

Ya ben sezon finalinde turgut alp ile aslıhan hatun yapmalarına çol şaşırdım. Turgut alpi aykız'a olan bağlılığıyla bildik hep. Daha fazla tepki gösterir diye düşündüm hep. Ama dünden razı çıktı iyi mi?

Şaka maka, evlilkleri ilk dönem mantık evliliği olacak gibi merakla bekliyorum yeni sezonu.
hekim61 Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-09-17, 23:42   #286
hekim61
Asistan

hekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond repute

Alıntı:
ZeynepCeren tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sezon finalindeki bakışmalarına bakarsak, mantık kısmı uzun sürmeyecek gibi. Gerçek olması yakındır.

diziden hiç haber yok galiba
Ya bencebiraz mantık yönünde ilerlesinler. Turgut alp hemen aykızı unutamasın. Böyle yavaş, yavaş aslıhan hatuna çekilsin. Bize de kryifli sahneler çıkar

Bana ertuğrul ile halime sultanın hikayesinden ziyade gökçe hatun ile tuğtekinin aşkı daha güzel gelmişti. Gökçe yavaş, yavaş tuğtekine ısındı, gönül verdi.

şimdi tam tersi olsa güzel olur doğrusu.

dizimiz kesin geç başlıyacak. Geçen sene kasımı bulmuştu
Eski 07-09-17, 00:35   #287
hekim61
Asistan

Alıntı:
Turgut kaç senedir Aykız'ı unutamadı zaten. Sadık eş

Sezon finali bölümünde çok güzel bakışıyorlardı, aşk yakındır
Ben de Tuğtekin-Gökçe ikilisine bayılıyordum

Aslında geç başlaması iyi bence. Konu çabuk tıkanıyor. Geçen sene bayağı sıkılıp bırakmıştım mesela. Bu sene tekrar başlamayı düşünüyorum.
Ben geçen sene Dirilliş final yapsın, yeni sezonda Osman bey anlatılsın isterdim mesela da olmadı tabi..
Yani aslında haklısın zeynep, o bakışmaları, egendime söyliyeyim hediye(hançer) vermeler, ben de gördüm ama yine de yavaştan alsınlar istiyorum ya. Senin de dediğin gibi, bütün sezon ne izleyeceğiz aşk konusunda?

BaZen senaryoda tıkanıklık oluyor doğrudur fakat bizde ailecek izlenilen bir dizi olduğu için öyle yada böyle her hafta izleniyor. Ben de ara ara izleyemiyorum ama her izlediğimde öyle bir sahne oluyor ki kapılıp gidiyorum. Hele o müzik... birde güzel repliklerle döşenmişse...offf
Eski 08-09-17, 19:35   #288
hekim61
Asistan

Alıntı:
Bizde de her hafta açık oluyor zaten dizi.

Ben İsimsizlere bayıldığım için diğer dizilerden vazgeçmiştim o zamanlar, diğer diziler sıkıcı gelmeye başlamıştı
Neyse şu an dirilişe de dönücem geri. Bir de Noyan gibi ilgi çekici bir kötü olsaydı iyiydi. Vasilyus pek keyif vermemişti bana.
İsimsizler başladığında diğer dizileri ben de ikinci plana atmıştım ne yalan söyliyim. Gerçi hala öyle biraz(Avatarın harika😬

Kötü karakter konusuna gelirsek bence de noyam daha iyiydi, bunsezonda kesin yeni kötü karakterler gelir ama transfer haberleri duymadım. Daha dizinin başlamasına bayağı var anlaşılan)
Eski 15-09-17, 01:17   #289
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

Burak Hakkı'nın yeni imajının nedeni ortaya çıktı

Ünlü oyuncunun son görüntüsü herkesi şaşırtmıştı.

Ünlü oyuncu Burak Hakkı, Eurobasket 2017 çeyrek finalinde karşılaşan Yunanistan ile Rusya'nın maçını Yunan sevgilisi Hara Pappa'yla izlemiş, Hakkı'nın son görüntüsü herkesi şaşırtmıştı.

Sakallarının boyunu oldukça uzatan Hakkı'nın yeni imajının nedeni merak konusu oldu. Geçen sezon TRT 1'in reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul dizisinin ekibine 87. bölümünde katılan ancak sakalları o dönem bu kadar uzun olmayan Hakkı, Medyatava'ya şunları söyledi:

"Görüntümün nedeni Diriliş dizisindeki rolüm... Sultan Alaaddin Keykubat'ı oynuyorum. Rolüm bu sezon da devam ediyor. Dolayısıyla o yüzden sakallarımı uzattım. Tiyatro için de değil. Artık dizide Alaaddin Keykubat ölene kadar rolü oynayacağım".

Geçen yıl 6 ay boyunca Yunanistan'da Daire isimli tiyatro oyununda seyirci karşısına çıkan Hakkı, bu sezon Atina'dan sinema filmi teklifleri aldığını söyledi. Bu nedenle şu günlerde yine Atina'da olduğunu anlatan ünlü oyuncu filmin uluslararası bir çalışma olduğunu söyledi. Yarın İstanbul'a dönecek olan Hakkı, evlenme teklif ettiği nişanlısı Hara Pappa ile de 2018 yılı içinde nikah masasına oturmayı planlıyor.

Birsen ALTUNTAŞ-MEDYATAVA
Spoiler İçermektedir
Eski 15-09-17, 01:27   #290
real madrid
Yönetmen

Keşke başla biri oynasaydi . Neyse zaten sahnesi az
Bu sezon efso karakterler bekliyorum. Umarım sasirtir bizi senarist
real madrid Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 2 (1 üye ve 1 misafir)
yarun
Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı