Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > İçerde

Yanıtla

İçerde kategorisinde İçerde- Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 22-06-17, 10:09   #651
blgzkc
Asistan

blgzkc kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.11.2006
blgzkc has a reputation beyond reputeblgzkc has a reputation beyond reputeblgzkc has a reputation beyond reputeblgzkc has a reputation beyond reputeblgzkc has a reputation beyond reputeblgzkc has a reputation beyond reputeblgzkc has a reputation beyond reputeblgzkc has a reputation beyond reputeblgzkc has a reputation beyond reputeblgzkc has a reputation beyond reputeblgzkc has a reputation beyond repute

Organize geldi hanımmmmmm

Ben Mert Karadağ kendi ismini seçen adam!

Yapacak mısın devrem yapacaksın

Fantazi mi yapıyosun çapkın

Ben sokak çocuğuyum, bir sokak çocuğunu asla yenemezsin dayağa bizden idmanlısı yoktur!

Beni mi arıyosun birader??

Bıktım usandım kebaptannnn

lan p.. coşkun, köpek coşkun, şeytanım coşkun

(bu liste uzar gider...)

Çoğunun doğaçlama olduğunu düşündüğüm bu ve daha bir çok efsanaleşen replik ve taklitlerinle hatırlıcam seni, bu güne kadar izlediğim en özel, en kendine has, en efsane karakter Mert Karadağ/Umut Yılmaz!!

Ve bu şahsına münhasır karaktere can veren oynamayan yaşayan Aras Bulut İynemli sana ne kadar teşekkür etsem, ne kadar methiyeler düzsem az.. iliklerimize kadar geçirdiğin o yanlızlık hissi için, o mahçup deli hallerin için, abisini bulunca küçük bir çocuğa evrilen ve bir sokak çocuğunu anlamamızı sağlayan o enfes oyuncuğun için binlerce kez teşekkür
blgzkc Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-06-17, 19:28   #652
hakumuttt
Yönetmen

hakumuttt kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.01.2014
hakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond repute

ARAS BULUT İYNEMLİ
Sayfa sayfa methiyeler dizsem yine de az kalır senin için
Canım insan, sen ne güzel ne içten ne samimi ne harika bir oyuncuymuşsun deli adam..Yerli Joker'im benim, diziyi her izledikten sonra 2 saat kulaklarımda çınlıyor o muhteşem kahkahaların
Bu dizi bana ne kattı diye soracak olursanız? Türkiye'de de uzatmadan senaryonun suyu çıkmadan, her karakter özenle işlenerek 39 bölümlük harika bir dizi çıkarılabiliyormuş. Helal Olsun size!
Önceden 2.sezona uzayacak, Mert/Umut olayı çok uzadı, yetiştiremiyorum diye 24.bölümde bırakmıştım şimdilerde de 31.bölümdeyim ama dayanamadım çoğu güzel sahneyi tüplü siteden izledim ayrıca final bölümünü galası dahil canlı bir şekilde izledim.
Şimdilerde bittiği ve büyük boşluğa düşeceğim için yavaş yavaş izliyorum yani en son Melek vuruldu oradayım düşünün
Neyse efenim çoğunluğun aksine final bölümünü ben sevmedim, daha önce burada da yazmıştım Mutlu Sonlarla aram yoktur, ağır bir acıyla beraber gelen mutluluğu herdaim tercih ederim..
En başından beri Sarp'ın gidici olacağını düşünüyordum, Celal'i de kesinlikle Mert bitirmeliydi çünkü hayatını çaldı ondan!
Ama son sahnelerde Umut'a çok oynadılar özellikle ağır yaralandı son sahnede aha dedim Umut gitti. Sonra yok ikisi beraber gitti sandım, sahne bir açıldı kimse gitmemiş..Umut'un hapis yatma ihtimali hiç gelmemişti aklıma oradan bir ters köşe yedim ben güzel oldu ama biri öleydi be
Celal'in sonu güzel oldu ama Çetin Tekindor esmiş geçmiş gene

Forum kapanmazsa daha sonra tüm bölümleri izledikten sonra gelir uzun uzun yorumumu yazarım ama şimdilik en sevdiğim kısımlardan bahsedeyim gideyim.
EyMut oldu sanırım bizim EyMer artık, ikisinin en başından beri aşk sahnelerini en iyi taşıyan çift olduğunu düşünüyordum zaten son sahneleri son derece güzeldi, özellikle o gerildim öpüşmemiz lazım'a verilen çüşş kısmı
Celal'in o sahnede Umut'u alıp götürmesi sonradan da bize yaşatılan o kesecem seni temalı gerilimli sahneler efsaneydi, iki kardeşin beraber takım baktığı, birlikte son kez çarpıştığı sahneler enfesti.
Son olarak Aras Bulut İynemli sayamayacağım kadar güzel sahnesiyle, o birbirinden deli replikleriyle, ağladı mı içimde fırtınalar koparan gözyaşlarıyla, yeteneğiyle, joker temalı kahkahalarıyla tepeden tırnağa herşeyiyle bana ekranlardaki seyir zevkimi en zirvede tattıran isim oldu, yolu açık olsun bundan sonra da takibimde kendisi..
Eski 23-06-17, 17:08   #653
Elensar
Set Görevlisi

Elensar kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.04.2006
Elensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond reputeElensar has a reputation beyond repute

Final bölümde aklımda 2 şey kaldı.
Birincisi; Coşkun, Umut'un yerini nasıl öğrendi?
İkincisi; Son vurulma sahnesinde, Sarp ve Umut yerdeyken nasıl kurtuldular, Celal nasıl içeri girdi?
Eski 23-06-17, 23:06   #654
TurkeyStyler
Yardımcı Yönetmen

TurkeyStyler kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.08.2010
TurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond repute
TurkeyStyler kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Alıntı:
Elensar tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Final bölümde aklımda 2 şey kaldı.
Birincisi; Coşkun, Umut'un yerini nasıl öğrendi?
İkincisi; Son vurulma sahnesinde, Sarp ve Umut yerdeyken nasıl kurtuldular, Celal nasıl içeri girdi?
Merhaba, Davut Coskun'a iskence yaparken o esnada dikkatsiz davranip bir sekilde Umutun yerini söylemis ve Coskun böyle ögrenmis. (artik kime söylediyse, veya biriyle konusurken Coskun duydu). Coskun da zaten Davutun dikkatsizligi hakkinda bir yorum yapmisti.

Ikinci konu baya havada kaldi
Sahnede görülen suydu: Sarp silahini Celale dogrultmustu ve Celal Umuta.
Umut "abi, hizli olan kazansin" gibi birsey dedikten sonra Sarp'a dogru yuvarlandi ve tam o esnada Sarp Celal'e ates etti, Celal de Umut'un oldugu yere - ama Umut yuvarlandigi icin mermi Umut'a isabet etmedi. Bu sekilde Sarpla Mert kurtuldu ve Celal yaralandi. Ama Fulya'ya ne oldugunu bilmiyorum dikkat etmedim. Sarp oraya giderken Organizeye de haber vermistir.

Kac gündür üniversite icin sunum hazirlamaktan dogru düzgün final'le ilgilenemedim. Daha izlemek istedigim analiz etmek istedigim yorum yapmak istedigim o kadar sahne var ki...

Finalin senaryosu ve oyunculuklar disinda cekim ve gösterim seklini de cok basarili buldum. Kamera acilari, sahneye yerlestirilmis ip uclari, kurgu vs. cok iyiydi. Tam bir görsel sölen izledik Bu noktalari vaktim oldugunda daha ayrintili yorumlamak isterim.

bu arada, bir hafta önce bugün fragmani yorumluyorduk... artik yorumlayacak bir fragman yok
Eski 24-06-17, 13:15   #655
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

İçerde, Şili'deki yayınına 27 Haziran'da başlıyor
Ranini tv

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, Eccho Rights'ın dağıtımcılığını yaptığı İçerde'nin Şili'deki yayınının zamanı geldi.

Geçtiğimiz pazartesi günü final bölümü yayınlanan dizi, pek çok Türk dizisinin yayınlandığı ve büyük ilgi çektiği Şili'nin Mega kanalında 27 Haziran'da başlayacak. 7 Haziran'da İffet dizisini başlatan ve reytinglerden memnun kalan kanal, böylece 14. Türk dizisini yayına almış da olacak.

Ecco Rights ve Mega, Ekim 2016'da Ay Yapım'ın dört dizisi için anlaşma sağlamışlardı. Eylül ayında başlayan İçerde'nin kadrosunda Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral ve Mustafa Uğurlu gibi isimler bulunuyor. Dizi, ülkemizde toplamda 39 bölüm sürdü.
Eski 01-07-17, 16:02   #656
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

İçerde dizisi Şili'deki yayınına zirvede yer alarak başladı
Ranini tv

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, Eccho Rights'ın dağıtımcılığını yaptığı İçerde'nin Şili'deki yayınına 27 Haziran'da başlayacağı haberini vermiştik.

Mega kanalının 14. Türk dizisi olarak yayına giren ve 23:00'te başlayan İçerde, yayın saatinin en çok izlenen dizisi oldu. Kantar Ibope Media'nın ölçümlerine göre 19.6 reyting alan yapım, en yakın rakibinin de neredeyse iki katı kadar reyting topladı.

Aynı yayın saatinde Chilevisión 10.3 reyting, Canal 13 7.8 reyting ve TVN ise 5.4 reyting toplayabildi. Ayrıca #IcerdeXMega etiketi de Twitter'da hakkında en çok tweet atılan etiketlerden birisi oldu.

Ecco Rights ve Mega, Ekim 2016'da Ay Yapım'ın dört dizisi için anlaşma sağlamışlardı. Eylül ayında başlayan İçerde'nin kadrosunda Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral ve Mustafa Uğurlu gibi isimler bulunuyor. Dizinin ülkemizdeki yayını toplamda 39 bölüm sürdü.
hardi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-07-17, 00:44   #657
TurkeyStyler
Yardımcı Yönetmen

TurkeyStyler kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.08.2010
TurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond repute
TurkeyStyler kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Iyi miyiz baslik?
Bunu yazmayi baya özledim Yarin dizi biteli 1 ay olacak. Sanki daha düne kadar fragmani ve Sneak Peek'leri tekrar tekrar izleyip, senaristlerin bizi yine nasil ters köse edeceklerini düsünüyordum gibi.

Simdiden özledim diziyi. Jenerigin calmasini , her bölüm beni kendine daha cok baglamasini , ters köseleri. Mert'in "Organize geldi bayanlar baylar" demesini, Joker gibi gülmesini, Sarp'in "Müdürüm" deyisini, zekasini, Celal'e kurdugu oyunlari, Celal'in "Evlaaaat" deyisini bile özledim. En cok da Coskunu ve "Dayak arsizi Mert" ve "Yilmaz Brothers" demesini´, Deaaavmit'ini özledim

Son haftalarda yaptigim yorumlara söyle bi göz atinca görüyorum ki diziyi baya övmüsüm. Ama yeri geldi kizdigim da oldu. Müdür'ün kendi cikari icin Sarp'i kandirmasina kizdim. Mert'in Celal'i hicbir zaman sorgulamamasina ve ona her seferinde inanmasina kizdim. Celal'in yaptigi kötülüklere kizdim. Senaryonun Zaman Zaman sacmalamasina ve mantiksizligina kizdim. Ve en cok ta kardesligi doya doya izleyememize kizdim.

Ama yinede her hafta dört gözle bekledim yeni bölümü. Özellikle oyuncular ve karakterlerin islenis sekli o kadar basarili, derinden ve inandiriciydi ki, tüm bu kizdigim seylere ragmen yinede hicbir Zaman diziden sogmadim ve her seferinde kendimi yeniden diziye kaptirdim. Final'de Umut'un ölmeyecegine %100 emin olmama ragmen, Umut'la Sarp'la birlikte bende tedirgin oldum ve onlarla birlikte üzüldüm. Umut, Celal tarafindan kuzu gibi asildiginda ve ölecegini düsündügünde gözlerindeki korku ifadesi tüylerimi diken diken etmisti. Sarp'in, Davut'un ölümünden sonra kardesini bulamayacagini düsünmesini ve umutsuzlugunu gördükce ben bile kendimi caresiz hissettim.

Bu dizi baska. Bu dizinin bendeki yeri baska. Yilmaz Brothers'in yeri baska. Gelmez birdaha onlar gibi bir abi-kardes.

Gecenlerde bir yaziya rastladim, ayni ekiple ve kadroyla 2018 icin sinema filmi düsünüldügü yaziyordu. Bos haber der gecerim normalde, ama bunu yazan kisi, 17 haziran 2017'de yani finalden 2 gün önce Celal'in hapiste delirerek ölecegini, Davut'la Minik'in ölecegini ve Mert'in hapse girecegini yazmis. Bu yüzden dogruluk payi olabilir diyorum.

Gönlümden gecen, ayni ekiple bir Spin-off cekilmesi.
Yani yan karakterlerden birinin hikayesinin anlatilmasi. Örnegin Coskun'un.
Coskun hem izleyicinin en sevdigi karakterlerden biriydi, hemde bu sayede havada kalan bircok konu islenmis olur. Örnegin "Cela Baba" efsanesinin baslangici, nasil bulundugu noktaya geldigi, Coskun'un Celal icin calismaya baslamasi, kacirdigi cocuklara ne yaptigi (bu vesileyle Mert ve Melek'in cocuklugu daha derin islenebilir), Celal-Müdür arasindaki düsmanligin baslangici, Metin'in Celal'e calismasi... kisacasi Coskun üzerinden basini bilmedigimiz tüm hikaye anlatilabilir.

Ellerinde böyle güzel karakterler varken onlari kullanmamak olmaz, umarim arkasi gelir.

Öpüldünüz baslik
TurkeyStyler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-08-17, 20:26   #658
fifi92
Asistan

fifi92 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.04.2016
fifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond reputefifi92 has a reputation beyond repute

Arasin yeni projesini merakla bekliyorum

Biara SOZ isimli dizide rol alacagini duydum umarrim dogrudur,hangi proje olursa faring etmez AMA ekranda izlemekten keyif aliyorum napiyim
fifi92 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Dün, 20:40   #659
ebruberen
Oyuncu

ebruberen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.09.2012
ebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond repute

Dizi bitti yorumlarımız bitmez 😂😂😂 özlediğim diziler arasında ...

İkisinin yeni projesini bende merak ediyorum. Umarım ekrana hemen dönerler.

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş