Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > No:309

Yanıtla

No:309 kategorisinde No: 309 - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 10-08-17, 16:41   #231
Abbey Dawn
Asistan

Abbey Dawn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2013
Abbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond repute

Açıkçası aşırı gıcık olduğum bir dizidir No:309. İlk bölümden itibaren annemden dolayı maruz kalıp izlemek zorunda olduğum için biliyorum maalesef. Lale'ye bir kere hiç ısınamadım ve sırf onun şımarıklıkları yüzünden diziye gıcık oldum diyebilirim. Yine annem sezon finalini izlerken ondan öğrendiğim kadarıyla Lale'nin babası gelmişti ve ben "Acaba Lale'nin babası Erdal Özyağcılar olabilir mi?" demiştim. Yaptığım bu tahmin yüzünden kendimden korktum.

Yabancı Damat efsanesinde Sumru Yavrucuk ve Erdal Özyağcılar karşılıklı inanılmaz şahaneydiler. Yıllar sonra tekrar aynı dizide bir araya gelmeleri çok ilginç oldu. Ve yine karı koca ama eski olanlarındanlar. Açıkçası merak da etmiyor değilim sırf ikisinin hatrına yeni sezonun ilk bölümüne bakacağım.
Eski 12-08-17, 15:06   #232
Abbey Dawn
Asistan

Abbey Dawn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2013
Abbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond repute

Alıntı:
ZeynepCeren tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Burada Erdal Özyağcılar gelir demişsin geldi. Deli Gönül için de bomba patlaması tahminin tutmuş. Açıkcası ben de korktum senden
Aynı performansı İsimsizlerde de gösterebilsem keşke.
Alıntı:
ZeynepCeren tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yabancı damat benim için de efsanedir. Arada açar izlerim. Erdal Özyağcılar'a da aile babası rolü çok yakışır ama burada hoş olmayan bir karakter olacak muhtemelen. Ailesini terketmiş biri. Terketmesinde kendince haklı ve mantıklı bir sebebi yoksa, seyirci sevmez karakteri diye düşünüyorum. Gerçi ne gibi haklı bir sebebi olabilir ki...

Demem o ki; Erdal Özyağcılar ve Sumru Yavrucuk'un şahane uyumunu bu gereksiz uzatılmış dizide harcamak yerine yeni bir aile dizisinde ikisini tekrar buluştursalardı efsane olabilirdi. Çünkü No 309 bu saatten sonra iflah olmaz gibi.

Neyse sanırım ben de meraktan ilk bölüme bakıcam Hadi hayırlısı
Yabancı Damat'ı bende açar izlerim. Erdal Özyağcılar ve Sumru Yavrucuk deyince benim aklıma Kahramanla Feride geliyor. Kahramanla Feride için ayrı dizi yapsalar Yabancı Damattan bağımsız yine izlerdim herhalde. No:309 da da boşanmış karı kocayı oynayacaklar. Bende bu şahane uyumu No:309 da harcayacaklarını düşünüyorum. Ve yeni bir aile dizisinde tekrar izlemeyi tercih ederdim.
Abbey Dawn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-08-17, 12:53   #233
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

Dosya Eki 54306
FOX TV’nin sevilen ve ilgiyle izlenilen dizisi ‘No: 309’da şok bir ayrılık yaşandı!

Yapımcılığını Gold Film – Faruk Turgut’un üstlendiği, yönetmenliğini Hasan Tolga’nın yaptığı, başrollerinde Demet Özdemir, Furkan Palalı Sumru Yavrucuk, Suat Sungur, Özlem Tokaslan, Sevinç Erbulak, Cihan Ercan’ın yer aldığı dizide ‘Samet’ karakterine hayat veren Murat Tavlı diziden ayrıldığını açıkladı.

‘No: 309’ yeni sezon ilk bölümüyle 20 Eylül Çarşamba 20.00’de FOX TV’de.
Eski 26-08-17, 19:35   #234
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

‘No 309’un Yeni Sezonundan İlk Kare

FOX’un sevilen romantik komedi dizisi ‘No 309’un yeni sezonundan ilk fotoğraf karesi geldi!

Bu sezon kadrosuna usta oyuncu Erdal Özyağcılar’ı dahil eden dizinin başrolleri Sumru Yavrucuk ve Erdal Özyağcılar 10 yıl önce yine Yabancı Damat dizisinde çifti canlandırmıştı. No 309’da yeniden bir araya gelen usta oyuncular ilk set gününü ölümsüzleştirdi.

No 309, yeni sezonuyla 20 Eylül’de FOX’ta.

fav 10.net
hardi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-09-17, 17:23   #235
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Ben geldimmm

Merakla yeni sezonu beklenen No:309 un yeni bölüm fragmanını gördüm de eee demeyin bu sezon hangi konuyla sezonu götüreceklerini zaten tahmin etmiştik, Onur'un kızı var veOnur söyleye miyor, tıpkı ilk sezon gibi. (ayy neydi o evlilik sözleşmesi olayı ) Lale hanımın bu sezon da işlenecek olaya bakarsak, Onur'ın kızını öğrenmesi bilmem kaç bölüm olur, Emir'i aldığı gibi doğru anasının evine gider felan filan. Kısaca değişen bir şey yok. Ay olur mu Betül-Erol ittifakı tam gaz, eee

Çarşamba günümü dolduran yeni bir dizim olduğu için, bitmesi final yapması gereken bu dizi bu sezonda ne yapar hiç bilemiyorum. Zengingiller iyisiniz hadi, kurtuldunuz benden ve her daim eleştirilerimden
Eski 21-09-17, 12:56   #236
mehmetlover
Yardımcı Yönetmen

mehmetlover kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.06.2006
mehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond repute

bu uyarlama dizileri niye orginalinin bölümü kadar yapmazlar anlamıyorum madem uyarlıyorsunuz onun gibi 20 bölümde bitirin hadi bir sezon olsun niye uzatıp saçma sapan bir hale getiriyorlar bu dizinin hem Tayvan hem Kore versiyonunu çok severek izlemiş biri olarak hata şu an Tayland versiyonu da çıktı onu da beğendim ama bu dizi güzel başlayan sonra alakasız bir şekilde devam eden bir dizi oldu tamam bire bir aynısını yapsınlar demiyorum zaten bütün versiyonlar da küçük küçük değişiklikler var ama hepsi uzatılmadığı için tadında bitmişti bu sezon karşısındaki dizi de bir Kore uyarlaması meryem var gördüğüm kadarıyla ratingler düşmüş olacağı buydu geçen sezon bitirselerdi zirvede bitmiş olacaktı en azından ama bizim ülkemiz de rating aldıkça konu saçmalasa da devam ettiriyorlar o yüzden artık ben de Türk dizilerini tv de izlemiyorum netten işime gelen merak etiğim sahneleri izliyorum
Eski 21-09-17, 13:00   #237
kitappandasi
Asistan

kitappandasi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.03.2016
kitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond reputekitappandasi has a reputation beyond repute

Sumru Yavrucuk ve Erdal Özyağcılar, yıllar sonra No: 309 için yeniden bir arada!
Yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat’ın üstlendiği, senaryosunu ise Aslı Zengin ve Banu Zengin’in kaleme aldığı “No:309” dizisi, dün akşam yeni sezonuyla izleyenleriyle buluştu.

USTA OYUNCULAR YİNE KENDİNE HAYRAN BIRAKTI
Demet Özdemir, Furkan Palalı ve Sumru Yavrucuk’un başrollerini paylaştığı, FOX’un sevilen dizisi “No:309”un kadrosuna usta tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Erdal Özyağcılar dahil oldu.
Başarılı dizide “Yıldırım” karakterine hayat veren Özyağcılar, 10 yıl sonra Sumru Yavrucuk ile ilk kez bir projede bir araya geldi.

Erdal Özyağcılar dizide Sumru Yavrucuk’un eski eşini, Demet Özdemir ile Fatma Toptaş’ın babasını canlandırıyor.

Genel Hikaye:
Yıldırım’ın (Erdal Özyağcılar) dönüşüyle tüm dengeler değişmeye başlar. Kızların ve Songül’ün zaman zaman Yıldırım’a karşı farklı tutumlar besleyecek olmaları aile içinde bir takım sıkıntılara yol açacaktır. Her türlü olumsuz tepkiye rağmen Yıldırım kararlıdır ve tek isteği ailesini geri kazanmak, geçen yılları telafi etmektir. Ona en büyük desteği başta Nergis verecektir, ilk kırılmayı o yaşayacak zamanla Lale ve Nilüfer de babalarına karşı yumuşayacaktır. Songül’ün affetmesi ise kolay olmayacaktır. Bu durum sürekli aralarında iniş çıkışlı bir ilişkiye sebep olacak, özellikle Songül’ün güvenini kazanmak Yıldırım için kolay olmayacaktır. Babalarının dönmesine adapte olmak kızlar için zor olacak ve bu yeni durum sürekli duygu değişikliklerine sebep olacaktır. Yıldırım bir yandan damatlarını tanımaya onlarla ilişki kurmaya çalışacak, bir yandan da torunlarına, kızlarına veremediği ilgiyi ve sevgiyi vermeye çalışacaktır.

Ranini TV
kitappandasi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-09-17, 00:54   #238
1993
Yönetmen

1993 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.09.2006
1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute

başlığın haline bak ya
çıt çıkmıyor
nerde bir zamanlar sayfalar dolusu yorum yapılan başlık

onurun kızı çıkmış gelmiş
özge çıkmış gelmiş
eski başlık olsa
o kız onurdan değil koraydan diye çoktan birbirimizi ikna etmiştik
Eski 22-09-17, 01:45   #239
summer___17
Yönetmen

summer___17 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.07.2006
summer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond repute

Alıntı:
1993 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
başlığın haline bak ya
çıt çıkmıyor
nerde bir zamanlar sayfalar dolusu yorum yapılan başlık

onurun kızı çıkmış gelmiş
özge çıkmış gelmiş
eski başlık olsa
o kız onurdan değil koraydan diye çoktan birbirimizi ikna etmiştik
Senaryo değiştirilmiş gibi ama. Zira olaya Özge'nin gidişinden Koray meselesi değil de Yıldız yüzünden gönderildi gibi gösterecekler gibime geliyor. Özge Yıldız'a korkmayın sizin yaptıklarınızı söylemeyeceğim gibi bişeyler dedi çünkü.
Eski 22-09-17, 10:43   #240
1993
Yönetmen

1993 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.09.2006
1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute

Alıntı:
summer___17 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Senaryo değiştirilmiş gibi ama. Zira olaya Özge'nin gidişinden Koray meselesi değil de Yıldız yüzünden gönderildi gibi gösterecekler gibime geliyor. Özge Yıldız'a korkmayın sizin yaptıklarınızı söylemeyeceğim gibi bişeyler dedi çünkü.
Yok en başından belliydi yıldızın gönderdiği
Bir ara halukla konusuyorlardı zaten
Ama korayın düşmanlığını hepimiz özgeye başlamıştık
Inşallahta öyledir
Duru onurun kızı değildir
1993 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş