Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > No:309

Yanıtla

No:309 kategorisinde No: 309 - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 04-08-17, 15:02   #231
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Ben geldimmm

Öncelikle Erdal Özyağcılar haberine şaşırdım desem yani şöyle bu diziye yeni sezonda uzun ömür vermiyorum, hep dediğim gibi dizinin hikayesi bitti, bitmediyse de tıkandı, bu durumda 60 bölüme gelmiş bir diziye Erdal Bey'in katılmasına şaşırdım

Diziye dönersek uzattıkça uzattılar konuyu, daha nasıl uzatalım Betül-Erol bir yere kadar diyerek Onur'un Özge'den kızı ve Lale'nin babası ile hikayeye devam edecekler sanırım. Ha ben bu yeni kurguyu beğendim mi üzgünüm ama HAYIR

Bu arayı iyi değerlendirip ses tonunu doğru kullanan bir demet hanım olur inşallah. Son bölümlerde izlediğimiz Lale değil bayağı bayağı şımarıkça davranan bir Demet hanımdı çünkü

Bu arada nasıl yahu Samet'e Şerife'yi layık görüyorsunuz ha tebrik ediyorum sizi kız kardeşler, senarist hanımlar diyerek ayrılıyorum sayfalardan
Eski 06-08-17, 18:24   #232
suzican
Yönetmen

suzican kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.02.2012
suzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond repute

Alıntı:
deren1970 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben geldimmm

Öncelikle Erdal Özyağcılar haberine şaşırdım desem yani şöyle bu diziye yeni sezonda uzun ömür vermiyorum, hep dediğim gibi dizinin hikayesi bitti, bitmediyse de tıkandı, bu durumda 60 bölüme gelmiş bir diziye Erdal Bey'in katılmasına şaşırdım

Diziye dönersek uzattıkça uzattılar konuyu, daha nasıl uzatalım Betül-Erol bir yere kadar diyerek Onur'un Özge'den kızı ve Lale'nin babası ile hikayeye devam edecekler sanırım. Ha ben bu yeni kurguyu beğendim mi üzgünüm ama HAYIR

Bu arayı iyi değerlendirip ses tonunu doğru kullanan bir demet hanım olur inşallah. Son bölümlerde izlediğimiz Lale değil bayağı bayağı şımarıkça davranan bir Demet hanımdı çünkü

Bu arada nasıl yahu Samet'e Şerife'yi layık görüyorsunuz ha tebrik ediyorum sizi kız kardeşler, senarist hanımlar diyerek ayrılıyorum sayfalardan
Mağdem dizi bir daha ki sezona kalacakttı seyirciyi kaçırmadan o babayı getirmeliydiler.Ben Rutkay Aziz getirirler diye çok bekledim Erdal Özyağcıları da çok severim usta oyuncu.
Baba daha gelmeden düzenbaz çok oyuncu yalan dolan bir adam olacağı haladan belli.Keşke daha yumuşak bir krakter olsaydı dolandırıcı olacağına çalışmayı sevmeyen tenbel ama kötü niyetli olmayan hesap kitap yapmayan bir adam olmalıydı.Yazık Onurumuza Emirimize öyle dedeye layık değil.
Ama ne yapıp edip Songül krakterini haklı çıkaracaklar.Keşke öyle olmasaydı da Hz Songülünde hatalarını görseydik sonuçta o da ölümlü mükemmel değil.
Herhalde senaristlerimiz kız anaları çok eziliyor hakkını verelim diye Songülü böyle yazıyorlarda bu kız anası da çok itici kimse böyle dünür istemez.
suzican Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-08-17, 16:41   #233
Abbey Dawn
Asistan

Abbey Dawn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2013
Abbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond repute

Açıkçası aşırı gıcık olduğum bir dizidir No:309. İlk bölümden itibaren annemden dolayı maruz kalıp izlemek zorunda olduğum için biliyorum maalesef. Lale'ye bir kere hiç ısınamadım ve sırf onun şımarıklıkları yüzünden diziye gıcık oldum diyebilirim. Yine annem sezon finalini izlerken ondan öğrendiğim kadarıyla Lale'nin babası gelmişti ve ben "Acaba Lale'nin babası Erdal Özyağcılar olabilir mi?" demiştim. Yaptığım bu tahmin yüzünden kendimden korktum.

Yabancı Damat efsanesinde Sumru Yavrucuk ve Erdal Özyağcılar karşılıklı inanılmaz şahaneydiler. Yıllar sonra tekrar aynı dizide bir araya gelmeleri çok ilginç oldu. Ve yine karı koca ama eski olanlarındanlar. Açıkçası merak da etmiyor değilim sırf ikisinin hatrına yeni sezonun ilk bölümüne bakacağım.
Eski 11-08-17, 04:53   #234
ZeynepCeren
Oyuncu

ZeynepCeren kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.03.2017
ZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond reputeZeynepCeren has a reputation beyond repute

RaniniTv'den alıntı. Furkan Palalı röp.

Hiç senaristlere espriyle karışık da olsa, “Arkadaşlar, Onur bunu yapmaz. Bu kadarı da sanki biraz fazla” dediğin bir an oldu mu?
Zaman zaman oluyor tabii ama “Bence Onur bunu yapmaz” durumundan ziyade ben yakıştıramadığım için senaristlerle düşüncelerimi paylaşıyorum. Mesela miras meselesini Lale duyarsa çok üzülür diye uzun süre sakladı. Tamam, mantıklı yanı da var; Lale duymadan halletmek istiyor Onur. Ancak başta Lale olmak üzere etrafındaki herkese kamu spotu misali “Dürüst ol” olgusunu yaymaya çalışan bir adamın böyle yapması ne kadar doğru; onu bilememiştim pek o dönem.

● Furkan Palalı olarak bir bölümlüğüne No: 309’a konuk olsan, hangi karakterle nasıl bir sahnede karşılıklı oynamak isterdin?
Ne tatlı soruların var! Bunu da kayda geç lütfen, röportajı okurken görmek istiyorum (gülüyor.) Kolaya kaçmak gibi gelecek belki ama üzgünüm, tek bir isim söyleyemeyeceğim bunun için. Onur’la bir sahnem olmasını isterdim. E, haliyle Lale’yle karşılaşırdık ve Lale’ye; “Sen bu çocuğa niye böyle yapıyorsun? Farkında mısın o adamı ben yaratıyorum. Biraz dikkatli olalım lütfen Lale’ciğim, kıymetini bil bu çocuğun. Bir de görüşünü alayım; Onur mu, ben mi?” diyebilirim (gülüyor.) Erol’la hem oynamak isterim hem de istemem çünkü onun karşısına Furkan olarak geçersem onu döverim herhalde. Bu da kayda geçebilir (gülüyor.) Çünkü bazen hakikaten deli ediyor. Keza yenge de öyle.

Furkan'da; Onur karakterinin normalde yapmayacağı şeyi yapmasını, Lalenin Onur'a davranışlarını ve Erol+yengenin gereksiz abartılı halini tatlı bir şekilde dile getirmiş, eleştirmiş. Senaristlerin dikkatine

Alıntı:
Abbey Dawn tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yine annem sezon finalini izlerken ondan öğrendiğim kadarıyla Lale'nin babası gelmişti ve ben "Acaba Lale'nin babası Erdal Özyağcılar olabilir mi?" demiştim. Yaptığım bu tahmin yüzünden kendimden korktum.

Yabancı Damat efsanesinde Sumru Yavrucuk ve Erdal Özyağcılar karşılıklı inanılmaz şahaneydiler. Yıllar sonra tekrar aynı dizide bir araya gelmeleri çok ilginç oldu. Ve yine karı koca ama eski olanlarındanlar. Açıkçası merak da etmiyor değilim sırf ikisinin hatrına yeni sezonun ilk bölümüne bakacağım.
Burada Erdal Özyağcılar gelir demişsin geldi. Deli Gönül için de bomba patlaması tahminin tutmuş. Açıkcası ben de korktum senden

No 309'u 20 bölüm izlemişimdir, Senaristler sağolsun yazamadılar. Lale ile Onur'u çabuk aşık ettiler, sonrası küs barış, küs barış... Neresinden tutsan elde kalan saçma bir senaryo.. Lale de, zerre inandırıcılığı kalmayan rezil bir karakter oldu neticede....

Yabancı damat benim için de efsanedir. Arada açar izlerim. Erdal Özyağcılar'a da aile babası rolü çok yakışır ama burada hoş olmayan bir karakter olacak muhtemelen. Ailesini terketmiş biri. Terketmesinde kendince haklı ve mantıklı bir sebebi yoksa, seyirci sevmez karakteri diye düşünüyorum. Gerçi ne gibi haklı bir sebebi olabilir ki...

Demem o ki; Erdal Özyağcılar ve Sumru Yavrucuk'un şahane uyumunu bu gereksiz uzatılmış dizide harcamak yerine yeni bir aile dizisinde ikisini tekrar buluştursalardı efsane olabilirdi. Çünkü No 309 bu saatten sonra iflah olmaz gibi.
Hatta yabancı damat 2017 versiyonunu çeksinler. Niko karakteri de Furkan'ın olsun. Zaten tip olarak sarışın falan. Şaka tabi. Bu aralar eskiye dönüş modası başladı. Aman Yabancı damat'a bulaşmasınlar, tatlı bir şekilde hafızalarda kalsın güzelim dizi.

Neyse sanırım ben de meraktan ilk bölüme bakıcam Hadi hayırlısı
Eski 12-08-17, 15:06   #235
Abbey Dawn
Asistan

Abbey Dawn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2013
Abbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond reputeAbbey Dawn has a reputation beyond repute

Alıntı:
ZeynepCeren tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Burada Erdal Özyağcılar gelir demişsin geldi. Deli Gönül için de bomba patlaması tahminin tutmuş. Açıkcası ben de korktum senden
Aynı performansı İsimsizlerde de gösterebilsem keşke.
Alıntı:
ZeynepCeren tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yabancı damat benim için de efsanedir. Arada açar izlerim. Erdal Özyağcılar'a da aile babası rolü çok yakışır ama burada hoş olmayan bir karakter olacak muhtemelen. Ailesini terketmiş biri. Terketmesinde kendince haklı ve mantıklı bir sebebi yoksa, seyirci sevmez karakteri diye düşünüyorum. Gerçi ne gibi haklı bir sebebi olabilir ki...

Demem o ki; Erdal Özyağcılar ve Sumru Yavrucuk'un şahane uyumunu bu gereksiz uzatılmış dizide harcamak yerine yeni bir aile dizisinde ikisini tekrar buluştursalardı efsane olabilirdi. Çünkü No 309 bu saatten sonra iflah olmaz gibi.

Neyse sanırım ben de meraktan ilk bölüme bakıcam Hadi hayırlısı
Yabancı Damat'ı bende açar izlerim. Erdal Özyağcılar ve Sumru Yavrucuk deyince benim aklıma Kahramanla Feride geliyor. Kahramanla Feride için ayrı dizi yapsalar Yabancı Damattan bağımsız yine izlerdim herhalde. No:309 da da boşanmış karı kocayı oynayacaklar. Bende bu şahane uyumu No:309 da harcayacaklarını düşünüyorum. Ve yeni bir aile dizisinde tekrar izlemeyi tercih ederdim.
Abbey Dawn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-08-17, 12:53   #236
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

Görüntünün büyük hali için tıklayın

Adı:  murattavli_28-1024x589.jpg
Görüntülemeler: 1
Boyut:  32.5 KB
FOX TV’nin sevilen ve ilgiyle izlenilen dizisi ‘No: 309’da şok bir ayrılık yaşandı!

Yapımcılığını Gold Film – Faruk Turgut’un üstlendiği, yönetmenliğini Hasan Tolga’nın yaptığı, başrollerinde Demet Özdemir, Furkan Palalı Sumru Yavrucuk, Suat Sungur, Özlem Tokaslan, Sevinç Erbulak, Cihan Ercan’ın yer aldığı dizide ‘Samet’ karakterine hayat veren Murat Tavlı diziden ayrıldığını açıkladı.

‘No: 309’ yeni sezon ilk bölümüyle 20 Eylül Çarşamba 20.00’de FOX TV’de.

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş