Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler > Kapatilan dizi baslıkları

Kapalı Konu

Kapatilan dizi baslıkları kategorisinde Meryem (Kanal D) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 10-08-17, 14:39   #151
real madrid
Yönetmen

real madrid kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.07.2007
real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Bana uğur deme.. hayalkirikligi benim için
Elif taktiği burda ise yarar mı bilemedim. Ama 40 defa dersek belki gerçek olur. Başrol adam gider yenisi daha iyisi gelir
Gerçekte artık bunun bi anlaşılması lazım. Dram gibi bir dizi de yeteneğe bakacaksin. Yakışıklıliga değil. Adam inanılmaz soğuk ya. Ağlama vasat. Sahnelerini geçiriyorum valla
Savci daha nasıl pis olacak merak ettim. Ama izlemekten keyif alıyorum.
real madrid Çevrimiçi  
Eski 10-08-17, 14:47   #152
GÜL GÜZELİ
Yönetmen

GÜL GÜZELİ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.04.2006
GÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond repute

Arkadaşlar Kore versiyonundada adam Nişanlısının arkasından feryat figan olmuyoduki..Hoş Kore versiyonunda nişanlıda değillerdi ama neyse.. Hatta Kore versiyonunda Savaşla sevgilisi beraber bile değillerdi dizi ilk başladıgında savaş eğlencelerdeydi sonra kızı gördü yeniden takılmaya başladılar derken kız öldü öyle aman aman bi durumları yoktu yani burda fazladan nişan var sadece ama iki Savaşın tepkileride benzer sevgili konusunda.. Çünkü konu Sevgiliden sonra başlıyo asıl acıları asıl aşkı herşeyi savaş Meryemde yaşıyoo ve daha var o bölümlere..Ayrıca ben Barışdan memnunum çok yakışıyolar Meryemle vede onun havası yeter gülüşünden öptüğüm ağlamasın bol bol gülsün o bile yeter
Eski 10-08-17, 14:56   #153
sevosboss
Asistan

sevosboss kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.04.2009
sevosboss has a reputation beyond reputesevosboss has a reputation beyond reputesevosboss has a reputation beyond reputesevosboss has a reputation beyond reputesevosboss has a reputation beyond reputesevosboss has a reputation beyond reputesevosboss has a reputation beyond reputesevosboss has a reputation beyond reputesevosboss has a reputation beyond reputesevosboss has a reputation beyond reputesevosboss has a reputation beyond repute

ilk bölüm güzeldi...ikinci bölümde neden orjinalden bukadar sapti anlamadim dogrusu...ufak tefek degisimleri anlarimda ama bukadar önemli seylerin yer almamasi iyi degil bence..sanirim birdaha bakmicam...
Eski 11-08-17, 01:17   #154
fara
Asistan

fara kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.12.2012
fara has a reputation beyond reputefara has a reputation beyond reputefara has a reputation beyond reputefara has a reputation beyond reputefara has a reputation beyond reputefara has a reputation beyond reputefara has a reputation beyond reputefara has a reputation beyond reputefara has a reputation beyond reputefara has a reputation beyond reputefara has a reputation beyond repute

Vallah bu dizi sayesinde bi orjinalinde bakiyim dedim çok güzelmiş ama bu Türk versiyonunda güzel gerçi ikinci bölümde bayağa saptılar konudan keşke iki bölüm hapiste kalsaydı hemen çıktı
Ben ilk zamanlar başroller olmamış daha olgun olmalıydılar demiştim aslında Ayça hiç fena olmamış hatta Furkan'da ama Furkan'da bi tatlılık bi bal dudaklık bi şey bar bu intikamcı hali yakışmamış bence yoksa bence yakışıyorlarda Ayça'yla
Bol reyting boool şans diliyorum
fara Çevrimdışı  
Eski 11-08-17, 10:30   #155
elif1985
Yönetmen

elif1985 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.12.2006
elif1985 has a reputation beyond reputeelif1985 has a reputation beyond reputeelif1985 has a reputation beyond reputeelif1985 has a reputation beyond reputeelif1985 has a reputation beyond reputeelif1985 has a reputation beyond reputeelif1985 has a reputation beyond reputeelif1985 has a reputation beyond reputeelif1985 has a reputation beyond reputeelif1985 has a reputation beyond reputeelif1985 has a reputation beyond repute
elif1985 kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Günaydın herkese
Neden herkes orjinaliyle bire bir bekliyor diziyi ..böyle daha güzel değilmi ..tamam konu ondan alıntı olabilir ..
Ama ben şahsen bire bir onla yani orjinaliyle aynı gitseydi zevk almazdim...
İyiki böyle olmuss iyiki ....
elif1985 Çevrimdışı  
Eski 11-08-17, 12:59   #156
mine53
Asistan

mine53 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.08.2007
mine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond reputemine53 has a reputation beyond repute

İki bölümü izledim.Furkan hala bana olmamış geliyor bilmiyorum ya .Kız da idare eder.
Müzik efsane olmuş ara ara açıp dinlerim.
Savcı ve derin berker ikiside olmuş o iticiliği aldım
Meryemin hamile olması gerekiyordu ve hapishanede doğurması lazımdı ama göstermemişler öyle birşey.Acaba diyorum inşallah böyle olmaz da meyem çıktıktan sonra savcı zorla meryeme birşey yapmasa ...

Dizi ilerledikçe furkana da meryeme de ısınırım herhalde.

İyi forumlar
Eski 11-08-17, 13:47   #157
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

Kanal D’nin TMC Film imzalı yeni dizisi ‘Meryem’de yönetmen değişikliği!

Baş rollerinde Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç, Cemal Toktaş ve Açelya Topaloğlu’nun yer aldığı dizinin ilk 4 bölümünün çekimini gerçekleştiren Mustafa Şevki Doğan diziden ayrıldı. Diziyi 5. bölümden itibaren son olarak Tatlı İntikam dizisinin yöneten Barış Erçetin yönetecek!

Meryem, yeni bölümleriyle her Çarşamba 20.00’de Kanal D’de!

fav 10.net
Eski 11-08-17, 15:36   #158
timim
Yönetmen

timim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.07.2008
timim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond repute

Ben Meryem dizisi çok sevdim.Müzikleriyle dizi öyle bi etkisi altına alıyor ki insanı.Kıraç bu konuda çok iyi

Konusu, ilerleyişi iyi gidiyor.Ben severim böyle ağır dramları.İlerde ne olur bilemiyorum.Sadece güzel bölümlerin tadını çıkaralım diyorum.

Bölümün tamamı güzeldi ama son sahne etkiledi beni.Meryemi oynayan oyuncuyu ilk def izliyorum ve oyunculuğunu çok beğendim.Sessiz ve derinden oynuyor.Abartısız..

Dizinin orijinaliyle bir gitmemesi daha iyi.İnsan beklenti içine girmiyor.Eğer aynısı yazılsa sonradan bozdu demek daha kolaydı.Zaten aynı olmayan bir şeye ay orijinalinden çok saptı artık diyemeyiz.Zaten ilk bölümde farklıydı.

Umarım gittikçe artar reytingleri.Kanala güvenmiyorum pek ama en az 13 bölüm devam eder TMC bu reytinglerle bırakmaz diziyi arkasında durur.
Eski 12-08-17, 18:23   #159
timim
Yönetmen

timim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.07.2008
timim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond repute

2.fragman da çok güzel.Meryemle Savaş hesaplaşması güzel olacak.Savaş yavaş yavaş Meryemin içindeki güzellikleri görüp bu kazayı onun yapıp yapmadığı arasında kalacak.Fragmanda elini tutuyor ama orda ne oluyor acaba Savaş bence kendinden geçti baygın halde yatıyor ve onu Sevinç diye tutuyor.Yoksa daha ilk bölümlerden yakınlaşma ve Meryemi anlamış olamaz.

Meryem daha çok korur gibi geliyor Oktayı.Onun onu sevmediğini aldattığını öğrenene kadar.

Bu arada Meryem ve Savaş çok yakışıyor. Görsel olarak bayıldım bayıldım.Furkan Andıça Leyla Tuğutludan sonra yakışan bi partner oldu
timim Çevrimdışı  
Eski 13-08-17, 02:05   #160
elif1985
Yönetmen

elif1985 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.12.2006
elif1985 has a reputation beyond reputeelif1985 has a reputation beyond reputeelif1985 has a reputation beyond reputeelif1985 has a reputation beyond reputeelif1985 has a reputation beyond reputeelif1985 has a reputation beyond reputeelif1985 has a reputation beyond reputeelif1985 has a reputation beyond reputeelif1985 has a reputation beyond reputeelif1985 has a reputation beyond reputeelif1985 has a reputation beyond repute
elif1985 kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

O fragmanlar nedir abi ben şok .. mükemmel ötesi
..1.fragman yıkılıyor.savasin meryemi kendine çekmesi filan off diyorum yani
2.fragmnda ell tutmalar filan çok guzelll yaaaa

İnanılmaz etkileşim var aralarında çok güzeller
Ve artık çarşamba gelebilir mi gelsin artık. İyice sabirsizlaniyorum...
elif1985 Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş