Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
F - K
> Köprü

Bilgilendirme Mesajı

Kapalı Konu

Köprü kategorisinde Köprü (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 13-01-08, 00:05   #1001
bordomavili
Guest

[QUOTE=E_B_R_U_"Lİ;5790272]

Bu sezonun en güzel bölümü?
en güzel bölümü 29. ve de 39.bölüm

Bu sezonun en hüzünlü sahnesi?
mert üsteğmenimin sezon başında vurulduğu sahneler ve de orduya gittiğinde ömer çavuşun annesiyle yaşadığı o hüzünlü ağlayışlı sahneler

Bu sezonun en komik sahnesi?
tuncayın yumurta sahnesi vede emniyet müdürünün verdiği cevaplar..Mertimin yangın tüpü espirisi.ayrıca erdalın mertin elması getirdikten sonra söylediği Dışarıda binbaşı general felan varsa dışarda kalmasın ayıp olur....demeci
Bu sezonun en saçma olayı?
bayramın vurulması...

Bu sezon en başarılı bulduğunuz oyuncu?
öncelikli hakkımı Mert Üsteğmeniden kullanıyorum.....Akın....Tuncay....Vali....ve diğerleri

Alıntı:
abdu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Arkadasim yorumun ciddende çok saçma dusunmeden yazdigin ap açik zaten dusunebildigini de pek sanmiyorum beliki daha olgunlasmamisin karma karisik yazilarin bazi yerler anlasilmiyor ustelik demisinki koprude ask mesk abartilmis sonra 30 luk yuzbasiyla koylu kizi ask yasiyor diye sen GAZI dizinsindeki aski gordunmu sakat oglanla zengin kizi bu daha saçma degilmi sonra gelmis diyorsunki KOPRUyu terk ediyorum artik izlemicem insallah dogrudur cunku sen izlersen ben izlemem bizim dizimizde senin gibi doneklere yer yok ustelik birde KOPRU gerçekleri anlatmiyor diyorsun ve utanmadan sunuda ekliyorsun GAZIyi sekvan serinkaya için izliyorum bu demeki gerçekler senin umrunda degil senin aklin fikrin sekvanda sehmuzda
bu yorum bence çok güzel herkesin duygularının özeti olmuş..Her nekdar ben Mert üsteğmenimi çok sevsemde...Tuncayın espirilerine bende gülüyorum....Valinin korkutuğu anda bende korkuyorum...kısacası İstemeyen İzlemesin

Son Güncelleme ; bordomavili : 13-01-08 tarihinde saat 00:07

Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş