Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
F - K
> Köprü

Bilgilendirme Mesajı

Yanıtla

Köprü kategorisinde Köprü konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 08-10-08, 06:18   #21
Hirotaro
Yardımcı Yönetmen

Hirotaro kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.02.2007
Hirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond repute
Hirotaro kullanıcısına ICQ aracılığı ile mesaj yolla

Alıntı:
zulıs tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
cnm biz de çok düşündük anketler hazırladık,eski bölümleri hatırlattık ama artık kimse uğramıyo buraya o yüzden anket falan yapılsa bile fazla katılan olmayacak malesef
Buraya yazılmaması demek,bizim Köprü'yü unuttuğumuz anlamına asla gelmez,gelmemeli de...
Sonuçta 65 Bölüm iyisiyse,kötüyse,güzel anlarıyla bu diziyi bağırımıza bastık...
Eski 08-10-08, 12:22   #22
aycan90
Asistan

aycan90 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.12.2007
aycan90 has a reputation beyond reputeaycan90 has a reputation beyond reputeaycan90 has a reputation beyond reputeaycan90 has a reputation beyond reputeaycan90 has a reputation beyond reputeaycan90 has a reputation beyond reputeaycan90 has a reputation beyond reputeaycan90 has a reputation beyond reputeaycan90 has a reputation beyond reputeaycan90 has a reputation beyond reputeaycan90 has a reputation beyond repute

ben geldim..artık pek sık giremiyeceğim..
anketimi cevaplamanıza çok sevindimm..yeni anketler yapalım da bende cevaplıyım..

sizce köprünün en acıklı bölümü..
sizce hangisi en güzel bölümü?..

tabikide 29.. ve 30. bölüm..
karakol saldırısı olmuştu.süleyman şehit annesine sözümü tutamadım hakkını helal edermisin diye sormuştu.. ben o bölümü dizinin en güzel bölümü ilan ediyorum..
Eski 08-10-08, 21:43   #23
grafi
Asistan

grafi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.12.2006
grafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond repute

29 ve 30. bölümleri hiç birimiz umutamayız.hatırlıyorumda nekadar da üzülmüştük.
birde ilk bölümlerdeki başbağlar bakını var tabi.
herkes beğendiği sahneleri yazarsa biraz yol alış oluruz.
aycan90 sana da teşekkürler sayfayı ilerletmek için ve sen ve arkadaşlar elinden geleni yapmışsınız sağolun. bende eskisi gibi sık giremiyorum ama buralarda olmaya çalıcağım
Eski 08-10-08, 22:27   #24
zulıs
Guest

Alıntı:
Hirotaro tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Buraya yazılmaması demek,bizim Köprü'yü unuttuğumuz anlamına asla gelmez,gelmemeli de...
Sonuçta 65 Bölüm iyisiyse,kötüyse,güzel anlarıyla bu diziyi bağırımıza bastık...
biliyorum cnm bu dizinin ne kadar sevildiğini ve asla unutulamayacağını benim bahsettiğim kısım artık kimsenin buraya yorum yazmadığı ve de sayfanın gerilerde olduğu malesef yoksa eskiden beri burda olup yorum yazanlara bi laıfımız yok

yeni anket için tşkler cnm
benim için acı olan bölümler sırasıyla: 1,10,28,29,30,45,62.bölümler... unuttuğum var mı bilmiyorum aklıma gelirse yazarım....

başbağlar katlimaı,tarık albayım ve yanındaki 3 askerin şehit olması,karakol baskını ve mertin ordulunun annesiyle konuştuğu sahne,ulaş askerimizin şehit olduğu sahne ve mertin o bölümde söyledikleri,levent müdürümüzün şehit olması,bayramın ölümü....ve daha sayamadığım nice sahneler.....

en güzel olarak her bölümün ayrı bir havası ayrı bir yeri vardır bende
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-10-08, 22:33   #25
denizbjk
Yardımcı Yönetmen

denizbjk kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.09.2008
denizbjk has a reputation beyond reputedenizbjk has a reputation beyond reputedenizbjk has a reputation beyond reputedenizbjk has a reputation beyond reputedenizbjk has a reputation beyond reputedenizbjk has a reputation beyond reputedenizbjk has a reputation beyond reputedenizbjk has a reputation beyond reputedenizbjk has a reputation beyond reputedenizbjk has a reputation beyond reputedenizbjk has a reputation beyond repute

köprü benimde çok severek izlediğim bir yapımdı pazartesi akşamlarımız bir başka oluyordu evde..
hele tekin sahneleri vazgeçilmezimdi özellikle'de hapishanede ki sahneler
sinema filmiyle ilgili bilgisi olan var mı acaba?
Eski 08-10-08, 22:39   #26
zulıs
Guest

Alıntı:
denizbjk tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
köprü benimde çok severek izlediğim bir yapımdı pazartesi akşamlarımız bir başka oluyordu evde..
hele tekin sahneleri vazgeçilmezimdi özellikle'de hapishanede ki sahneler
sinema filmiyle ilgili bilgisi olan var mı acaba?
hoşgeldin cnm evet haklısın cnm pazartesi akşamları az mı beklerdik yeni bölümleri
vali filmi ile ilgili tüm bilgileri sinema ksımında vizyona hazırlananlar başlığında görebilirsin
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-10-08, 06:55   #27
Hirotaro
Yardımcı Yönetmen

Hirotaro kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.02.2007
Hirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond repute
Hirotaro kullanıcısına ICQ aracılığı ile mesaj yolla

Alıntı:
zulıs tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
biliyorum cnm bu dizinin ne kadar sevildiğini ve asla unutulamayacağını benim bahsettiğim kısım artık kimsenin buraya yorum yazmadığı ve de sayfanın gerilerde olduğu malesef yoksa eskiden beri burda olup yorum yazanlara bi laıfımız yok

yeni anket için tşkler cnm
benim için acı olan bölümler sırasıyla: 1,10,28,29,30,45,62.bölümler... unuttuğum var mı bilmiyorum aklıma gelirse yazarım....

başbağlar katlimaı,tarık albayım ve yanındaki 3 askerin şehit olması,karakol baskını ve mertin ordulunun annesiyle konuştuğu sahne,ulaş askerimizin şehit olduğu sahne ve mertin o bölümde söyledikleri,levent müdürümüzün şehit olması,bayramın ölümü....ve daha sayamadığım nice sahneler.....

en güzel olarak her bölümün ayrı bir havası ayrı bir yeri vardır bende
Her güzeli bölümdü bu güzide dizimizin...
Ama bana göre,birtanesi varkii of ki off...
Valimizin çocuğu esir alınıyordu,ve valimiz ben EŞKIYA'yla pazarlık etmem demişti.İşte orada ben demiştim BÖYLE VALİYE CAN KURBAN...
Off off
Hirotaro Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-10-08, 03:19   #28
Bahar61
Yönetmen

Bahar61 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.09.2006
Bahar61 has a reputation beyond reputeBahar61 has a reputation beyond reputeBahar61 has a reputation beyond reputeBahar61 has a reputation beyond reputeBahar61 has a reputation beyond reputeBahar61 has a reputation beyond reputeBahar61 has a reputation beyond reputeBahar61 has a reputation beyond reputeBahar61 has a reputation beyond reputeBahar61 has a reputation beyond reputeBahar61 has a reputation beyond repute

Alıntı:
Hirotaro tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Her güzeli bölümdü bu güzide dizimizin...
Ama bana göre,birtanesi varkii of ki off...
Valimizin çocuğu esir alınıyordu,ve valimiz ben EŞKIYA'yla pazarlık etmem demişti.İşte orada ben demiştim BÖYLE VALİYE CAN KURBAN...
Off off
dizimize ait en can alıcı sahnelerden birini yazmışsın.biran ödüm kopmuştu valimin; "DEVLET EŞKİYAYLA PAZARLIK YAPMAZ" sözünden sonra oğlunu öldürecekler diye...helede içeridekiler boşaltılıpta hala kerem görünmeyince iyice ümitsizliğe kapılmıştım.akınla birlikte içeriden çıkması valimin biran ona dokunup sonra çökercesine yere oturması haala gözümün önünde.sizce ülkemizde böyle bir olayda bu karşılığı verecek ,bu riski göze alabilecek valiler,belediye başkanları var mıdır?ya da biz böyle bir durumda olsak aynısını yapabilir miydik....hiç sanmıyorum...ağalar paşalar kendi bebelerini ibrişim kuşaklarla sarıp sarmalıyor geri kalanların çocuklarını dağın başlarına ,sıfır can güvenliği şartlarında vatan görevini yapmaya yolluyorlar....evet yurdun heryeri bizim ,canımız pahasına korumak bizim görevimiz ama adaletsizlikler karşısında insanın isyan edesi geliyor...tıpkı başbağlar baskını yapıldığı gece imkansızlıklardan dolayı -aslında imkansızlık değil umursamazlık,eğer o köprü oraya planlandığı gibi 30 yıl önce yaptırılmış olsaydı o akşam onca insan göz göre göre ölmeyecekti.

köprü dizisi değil her bölümüyle valinin ve çevresindekilerin ağzından çıkan nerdeyse tüm cümlelerle bile bir ders niteliğindeydi.hep aynı şeyi yazıyorum ama yine yazacağım kolibafilm köprüyü bitirmeyecekti.tabiki valiyi, melek hanımı, mert ve aslıyı,leyla hoca ve tekini ,elmas ve akını,veyseli,zaferi ..hepsini yıllarca bıkmadan izleme arzumun dışında türkiyenin daha anlatılacak o kadar çok şey vardıki...

bazı günler gazetelerde TÜRK BİLİM ADAMLARININ BAŞARISI başlıklı bir yazı görünce anlık bir mutluluk yaşıyorum hemen arkasından içimi bir korku kaplıyor ya o bilimadamlarının da bir şekilde allah korusun hayatları tehlikedeyse diye.bunun örneklerini dizimizde gördük ve çok kısa bir süre öncede gerçek hayatta yaşadık...isparta uçağının içinde hayatını kaybeden o bilim insanları bu ülke için çalıştıkları için hayatlarından oldular...aksine beni kimse inandıramaz...

ülkemizde hergün şehitler veriyoruz.önce 17 askerimiz ardındanda 5 polis memurumuz...kimi yeni evli,kimisi yeni baba olmuş evladını bir kez bile görüp bağrına basamamış öpüp koklayamamış,kimiside daha 19 unda daha çocukluktan yeni çıkmış...gençliğine doyamadan en doğal hakkı olan yaşama hakkı elinden alınıyor ama hiç kimsenin umurunda değil...saçma sapan olaylarda ortalığı ayağa kaldıran sözüm ona İNSAN HAKLARI DERNEKLERİ ,savunucularının hiç sesi soluğu çıkmıyor...
Eski 11-10-08, 03:52   #29
Bahar61
Yönetmen

Bahar61 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.09.2006
Bahar61 has a reputation beyond reputeBahar61 has a reputation beyond reputeBahar61 has a reputation beyond reputeBahar61 has a reputation beyond reputeBahar61 has a reputation beyond reputeBahar61 has a reputation beyond reputeBahar61 has a reputation beyond reputeBahar61 has a reputation beyond reputeBahar61 has a reputation beyond reputeBahar61 has a reputation beyond reputeBahar61 has a reputation beyond repute

Alıntı:
grafi tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
dizimizde en çok neyi özlüyorsunuz.(sizde kendiniz eklem yapabilirsiniz)

a)valimizin eşi ve ailesiyle olan sahneleri..
b)mert-aslı sahneleri
c)yüzbaşı-elmas sahneleri
d)operasyon sahneleri
e)tekin-leyle sahneleri
f)maç yaptıkları sahne..
g)valimizin espiri yaptığı sahneler..
h )tekinin nezarethane sahneleri.
İ) valimizin insanın içine işleyen, ders alması gereken o konuşmaları
aslında ben hepsini özledim ya. böyle bir dizi bir daha gelmez ekranlara.

ben hiç ayırım yapmayacağım çünkü tüm yazdıkların izlemekten son derece zevk aldığım sahnelerdi .daha uzun bir süre izlemek isterdim ama olmadı.izlediklerimizin anılarıyla yetineceğiz artık...

valimiz onca yükün ,sorumluluğun altında bile şaka yapmaktan geri kalmazdı,hani devlet yanınızda mesajı vermek için bir süre işlerini valilikte değilde köyde yapmıştı ya orada yaşayan kilolu ve hafif yarım akıllı bir delikanlı vardı ,valinin sekreterine aşık olmuş validen yardım istiyordu valimde nevine ve o çocuğa takılıp duruyordu.normal şartlar altında kızabileceğim bak özürlü çocukla dalga geçiyorlar ne kadar yazık diyebileceğim bu sahnelere kahkahalarla gülerdim.çünkü biliyordumki valim bunu herhangi bir art niyetle veya dalga geçmek için yapmıyor,herzamanki şakacı kimliğiyle takılıyor onlara.tıpkı tekine ,celale veya kızına takıldığı gibi...
Bahar61 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-10-08, 13:20   #30
grafi
Asistan

grafi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.12.2006
grafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond repute

Alıntı:
Bahar61 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ben hiç ayırım yapmayacağım çünkü tüm yazdıkların izlemekten son derece zevk aldığım sahnelerdi .daha uzun bir süre izlemek isterdim ama olmadı.izlediklerimizin anılarıyla yetineceğiz artık...

valimiz onca yükün ,sorumluluğun altında bile şaka yapmaktan geri kalmazdı,hani devlet yanınızda mesajı vermek için bir süre işlerini valilikte değilde köyde yapmıştı ya orada yaşayan kilolu ve hafif yarım akıllı bir delikanlı vardı ,valinin sekreterine aşık olmuş validen yardım istiyordu valimde nevine ve o çocuğa takılıp duruyordu.normal şartlar altında kızabileceğim bak özürlü çocukla dalga geçiyorlar ne kadar yazık diyebileceğim bu sahnelere kahkahalarla gülerdim.çünkü biliyordumki valim bunu herhangi bir art niyetle veya dalga geçmek için yapmıyor,herzamanki şakacı kimliğiyle takılıyor onlara.tıpkı tekine ,celale veya kızına takıldığı gibi...
bende ayrım yapmıyorum. çünkü benim de izlemekten keyif aldığım bir diziydi. daha hatırlanacak çok güzel sahneler var aslında.
zaten geçen sezondan beri artık pek fazla izlediğim bişey yok. pek vaktimde olmuyor aslında .
grafi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş