Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Söz

Bilgilendirme Mesajı

Yanıtla

Söz kategorisinde Söz - Star TV konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski Bugün, 15:47   #431
Zuzinha
Yönetmen

Zuzinha kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.11.2013
Zuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond repute

Alıntı:
A.Konak tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben başından beri Yavuz'un Bahar'a aşık olduğunu düşünmüyorum. Zaten bu sebeple Bahar onu itirafa zorlayınca ağzından çıkan "aşk" sözcüklerine inanamamış ve yapay bulmuştum. Hala da öyle buluyorum. 17.bölümde Yavuz'un hissettikleri aşk değil kaybetme korkusuydu. Ben hiçbir bölümde Yavuz'un Bahar için "ulan bu çocuk gerçekten de aşık bu kıza" dediğim bir sahnesine denk gelmedim. O yüzden o notu bırakıp gitmesi şaşırtıcı gelmiyor bana. Bahar'a "ee konuşacak başka kimse yok" derken aslında doğruyu mu söylüyordu diye düşünmedim değil.

Ama Bahar çok farklı. Daha ilk gördüğü andan beri seviyor Yavuz'u. Belki Yavuz'un o sevgisini hissetmediğinden "bana burada insanların ihtiyacı var" diyor. Eğer Yavuz'un onu sevdiğini hissetse bırak İstanbul'u Somali'ye bile Yavuz'la hiç düşünmeden gider. Çünkü Yavuz'u hesapsız, çıkarsız, tertemiz seviyor.

Yavuz'un Bahar'ı kaybetme korkusunu (hayatını kaybetme değil) hissetmesi lazım ki duygularını, düşüncelerini, sevgisinin ölçüsünü bir tartsın kalbinde. Bahar gidince neler yapabilir onun için? Bunu izleyelim de "heh bu çocuk gerçekten seviyormuş" diyebilelim. Öbür türlü ben maalesef Yavuz'un sevgisine inanmıyorum. Sevgisi derken aşk anlamında. Arkadaş olarak çok seviyor o ayrı.
Yavuz'un Bahar'a aşık olmadığını hepimiz anladık da Bahar anladı mı? Hepsinden önemlisi ne biliyor musun modumcum? Ethem anladı mı? Ethem nasıl bir YavBah yazıyor? Aşık bir çift yazdığını sanıyorsa sıkıntı çok büyük. Platonik bir Bahar yazıyorsa en azından umudumuz olur

Çünkü soru şu; Yavuz aşık mı değil yoksa Yavuz'un aşkı bu kadar mı? Güzel sevmek için güzel adam olmak lazım çünkü. Sorun orada olabilir. Aşık olsun olmasın bu kadar bencillik, sadece alma üzerinden ilişki kurmak, sömürücülük çok çirkin. Yavuz hala daha aşık olmadığı için böyle bencilce davranıyor diyemeyiz. Aşık olmamak bencilliğin mazereti değil. Karşındaki insanın sevgisini böyle hunharca kullanmanın mazereti değil. Aksine aşıksa yapsa daha affedilir. Anlaşılır. O yüzden hala Yavuz'un aşık olmasını bekliyor olmamız süper lanet bir durum olur. Her şekilde lanet bir durumdayız da o süper lanet olur
Zuzinha Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 15:53   #432
Osysia
Oyuncu

Osysia kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.10.2017
Osysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond repute

Modumcum vur dedik öldürdün kız.

Bazen, aslında sürekli sorguluyorum. Benim ikilinin duygularıyla alakalı inancımda sorun yok aslında. Yavuz’a bi aşık diyorum bir demiyorum ama asıl cevap duygularının olduğuydu. Yavuz’un gösterme şekli için katılıyorum sürekli bi korkuya düştüğü zaman gösteriyor. Gösterdiği şeyin adına aşk diyememe sebebimiz zaten devamının gelmiyor olmasından. Tamam kurtuldu, bir dahaki tehlikeye kadar rahatız modunda takılıyor. Hala aklım almıyor Bahar’ın tehlikede olma olasılığını hiç ama hiç düşünmeyen hiç endişelenmeyen bir adam Yavuz. Vallahi ilk sezon daha çok koca tavrındaydı. Kız bana aşık sarsak sarsak öldürtmesin kendisini falan diyordu herhalde. Şimdi bu rahatlığın sebebi ne gerçekten? Hala içime derttir o evdeki origamiyi bırakan Agah’ı, Agah’ın tehdidini, kiralık katil Olcay’ı öğrenip bu kadar tepkisiz kalması... son Galata
Sahnesinde de öyle kız aşağı düşmüş o ne saçma tepkiydi, tehlikede diye çıktı da bi sağa bi sola sıktı... nerede keskin nişancı önüne atlayan adam?

Offfff... ben bile yoruldum senarist.

Bir ısıtır, bir üşütür, bir ağlatır, bir güldürür...
Osysia Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 15:59   #433
A.Konak
Süper Moderatör

A.Konak kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.11.2005
A.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond repute

Alıntı:
Zuzinha tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yavuz'un Bahar'a aşık olmadığını hepimiz anladık da Bahar anladı mı?
İşte Bahar'ın bu zaafı da bize Yavuz benim yanımda olsun da beni sevmese de olur mantığından başka bir durum gibi gelmiyor. Aslında hala aşkını platonik olarak yaşıyor. Yavuz'un Bahar'a söylemleri ile yaptıkları tutarsız olsa da, Yavuz'un yanında olması, hatta evinde kalması, bir iki saçma sapan da olsa kıskançlık göstermesi Bahar'a yetiyor belli ki. Yavaş yavaş seveceğini düşünüyor. Bahar'a göre Bahar'ın Yavuz'a olan aşkı ikisine de yetiyor. Fazlasını beklemiyor. Kızamıyor bir türlü çünkü Yavuz'u kaybedebileceğini düşünüyor. Bahar'ın da aslında en büyük korkusu Yavuz'un onu bırakması. ,

Şuan eminim Bahar'a Yavuz ile ilişkinden memnun musun deseler "evet" der.
Eski Bugün, 16:05   #434
Zuzinha
Yönetmen

Zuzinha kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.11.2013
Zuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond reputeZuzinha has a reputation beyond repute

Alıntı:
A.Konak tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
İşte Bahar'ın bu zaafı da bize Yavuz benim yanımda olsun da beni sevmese de olur mantığından başka bir durum gibi gelmiyor. Aslında hala aşkını platonik olarak yaşıyor. Yavuz'un Bahar'a söylemleri ile yaptıkları tutarsız olsa da, Yavuz'un yanında olması, hatta evinde kalması, bir iki saçma sapan da olsa kıskançlık göstermesi Bahar'a yetiyor belli ki. Yavaş yavaş seveceğini düşünüyor. Bahar'a göre Bahar'ın Yavuz'a olan aşkı ikisine de yetiyor. Fazlasını beklemiyor. Kızamıyor bir türlü çünkü Yavuz'u kaybedebileceğini düşünüyor. Bahar'ın da aslında en büyük korkusu Yavuz'un onu bırakması. ,

Şuan eminim Bahar'a Yavuz ile ilişkinden memnun musun deseler "evet" der.
Nerde gördün öyle bir mantık modumcum? Yavuz öyle mi dedi Bahar'a? Zamanla severim mi dedi? Aşık olduğunu iddia ediyor. Parmağına anasının yüzüğünü takıyor. Bu kız Yavuz'u dürüst, sözünün eri biri sanıyor o kadar. Bir adam aşığım diyor, öpüyor, eve yerleşiyor, elinde çiçeklerle geliyor, iyi bakmaya söz veriyor bir de üzerine parmağına manevi değeri çok yüksek bir yüzük takıyorsa kız kendi kendine mi gelin güvey olmuştur? Bahar'ın uyanması gerekiyor sadece. Karşısındakinin gerçek yüzünü görmesi. Ki bana Yavuz gidince suratındaki ifade umut verdi Bahar'ın aman sevmesin de başımda beklesin yaklaşımında olması kabul edilebilemez. Böyle çirkin, hastalıklı ilişki olmaz. Ethem yazdıysa bozsun. Dinimiz amin.
Zuzinha Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 16:32   #435
Osysia
Oyuncu

Osysia kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.10.2017
Osysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond reputeOsysia has a reputation beyond repute

Yani ben sorgularsam ikisini de sorgularım. Bahar neler yaptı da Yavuz’un da öyle mecburum deyip gitmesine izin mi verecek? Kavga şart kavga... bu kız tek başına bile yaşamıyor aşkını ya, hayaletle yaşıyor.

İstanbul diyor kız adam için, adam tutmuş beraber mi gideceğiz diyor? Beraberlik, çift olmak niye bu kadar zor geliyor ki?

Hepsi tamam da 30 bölüm olmuş, neler yaşanmış çift arasında, ne güzellikler olmuş, ne snir bozan şeyler... ama hepsi de aşkı işaret eden şeylerdi.

Son bölümler... zaten habire kanı çekiliyor olamayan ilişkinin. ama en hoşlanmadığım şey yaşanmış olanı, kaydedilen ilerlemeleri yok sayan olayların yaşanması. Bundan hakikaten hoşlanmıyorum. insanı çok salak yerine koyuyorlarmış gibi hissettiriyor.

Çizgiromanlı özet gelecekmiş yarın. Çizgi roman severim ama özete bakınca ilgi çelecek hiçbir şey yok, maksat iyi dizi çekmek mi diziyi şirketleştirip rant ve para sağlamak mı? Emin değilim.

Yine de çizimde de olsa deliren bir Yavuz Bahar fena olmazdı.
Osysia Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 3 (1 üye ve 2 misafir)
st_tubi
Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı