Sayfa 1/100 123451151 ... SonSon
999 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Asistan abdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    2355960

Standart Köprü (Arşiv 2)

Arkadasim yorumun ciddende çok saçma dusunmeden yazdigin ap açik zaten dusunebildigini de pek sanmiyorum beliki daha olgunlasmamisin karma karisik yazilarin bazi yerler anlasilmiyor ustelik demisinki koprude ask mesk abartilmis sonra 30 luk yuzbasiyla koylu kizi ask yasiyor diye sen GAZI dizinsindeki aski gordunmu sakat oglanla zengin kizi bu daha saçma degilmi sonra gelmis diyorsunki KOPRUyu terk ediyorum artik izlemicem insallah dogrudur cunku sen izlersen ben izlemem bizim dizimizde senin gibi doneklere yer yok ustelik birde KOPRU gerçekleri anlatmiyor diyorsun ve utanmadan sunuda ekliyorsun GAZIyi sekvan serinkaya için izliyorum bu demeki gerçekler senin umrunda degil senin aklin fikrin sekvanda sehmuzda

Benzer Konular
    Köprü
    Köprü Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'i aştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz. Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan...
    Köprü (Arşiv 4)
    Köprü (Arşiv 4) 1.bu bölümün en komik sahnesi? maç öncesi karakolda geçen sahne çok güzeldi. meleğin valiye hakem federasyon için yapılan tezahuratı hatırlatması:img-hyste maç akının buz gibi gol demesi ve akın ve mertin itirazları 2.Bu bölümün en duygusal sahnesi? parkta akının ve elmasın konuşmaları (sen..
    Köprü - İzlenme Oranları
    Köprü - İzlenme Oranları 28. bölüm Ratingler A/B 1 IKI AILE STAR 6,90 18,80 2 BICAK SIRTI KAND 6,80 19,30 3 ARKA SOKAKLAR KAND 6,60 17,90 4 FESUPANALLAH ATV 6,40 17,40
    Köprü (Arşiv 3)
    Köprü (Arşiv 3) bende öyle demiştim ama ben bir ara tuncayı görmüştüm evin oralarda belki o yakındadır olamazmı birde leyle emniyet merkeziyle telefonda konuşuyordu polislerde gelebilir ama yiğit onun karısı çok korkmuş görünüyordu onun birşeyler yapabileceğine inanmıyorum
    Köprü (Arşiv 1)
    Köprü (Arşiv 1) İlk sezona ait bölüm yorumlarını içeren başlık maalesef teknik bir arızanın sonucu kullanılamamaktadır. Yeni sezon yorumlarınızı bu başlıktan yapabilirsiniz. Saygılarımla Bölüm Sorumlusu BERNA

Asistan grafi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    4150233

daha fragmanı izlemedimeve yeni geldim. yorumları okuyodum. herkes ne isterse onu izler ama bir dizi başladıı diye diğerini kötülemesi gerekmez. dizide aşkın olması doğal bişey. ne yani şimdi biz elması bayramla evlenmedi diye erdalı, çocuklu biriyle evlenecek diye izlemeylim mi?
    bunun gibi birçok şey. arkadaşa tek söylenecek şey umarım dizisinden memnun kalır. herkes izlediği diziden kendine bir pay çıkarır. beğenir ya da beğenmez. biz dizimizden memnumuz gerisini boşverilim.

zulıs
    Guest zulıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet farkındayım canım kalp kalbe karşıymış

Bu sezonun en güzel bölümü?
    bu sezonun her bölümü güzel ama benim en çok beğendiğim 29. ve 30. bölüm

Bu sezonun en hüzünlü sahnesi?
    şehit cenazelerinin ailelerine verildiği bölüm karakol baskını mert üsteğmenin ordulu ömer çavuşu son kez gördüğü hakkını helal et çavuşum dediği sahne

Bu sezonun en komik sahnesi?
    erdal-elmas atışmalarına çok gülmüştüm ben tabiki mert üsteğmenin yangın tüpünü asla unutamam son olarak son bölümdeki tuncayın bekçilik yaptığı sahneler o nasıl yumurta fırlatmak yaa

Bu sezonun en saçma olayı?
    bence öksüzün kurtarılma sahnesi çok saçma olmuş tek beğenmediğim sahne burası elmasa gıcık olmuştum o bölümde tamam merak ediyorsun ama fazla abartmış bence

Bu sezon en başarılı bulduğunuz oyuncu?
    ilk sırada vali sonra zeybek yüzbaşı, mert üsteğmen ama tabiki köprüde oynayan bütün oyuncular mükemmel tartışmasız bi de idil fırat yani leyla öğretmen dikkatimi çeken isimler

Yardımcı Yönetmen E_B_R_U_"Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    eskişehir
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı grafi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha fragmanı izlemedimeve yeni geldim. yorumları okuyodum. herkes ne isterse onu izler ama bir dizi başladıı diye diğerini kötülemesi gerekmez. dizide aşkın olması doğal bişey. ne yani şimdi biz elması bayramla evlenmedi diye erdalı, çocuklu biriyle evlenecek diye izlemeylim mi?
    bunun gibi birçok şey. arkadaşa tek söylenecek şey umarım dizisinden memnun kalır. herkes izlediği diziden kendine bir pay çıkarır. beğenir ya da beğenmez. biz dizimizden memnumuz gerisini boşverilim.
    doğru diyorsun hatice.yani aşk olucak tabiki yani sürekli operasyon olursa.dizi çok sert bi dizi olur.ki dizide askerler arasında şakalar,hoş sahneler oluyo.askerin sadece savaşcı yönünü göstermiyolar.kısacası bizim dizimizde her duygu yaşanıyo,yaşatılıyo.ve ben bu diziden artık istesem de ayrılamam iyice bağımlısı oldum.normalde öğrenci milleti pazartesiyi sevmez ben pazartesi gelsin diye dua ediyorum.

Asistan abdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    2355960

Bu sezonun en güzel bölümü?
    bana göre bu sezonun en güzel bölümü 29.bölüm.

Bu sezonun en hüzünlü sahnesi?
    mertin butun sahneleri ama ozeliklede ordulunun annesiyle olan sahnesi inanilmazdi gozyaslarim sel olup akti

erdalin ali marufla olan chat saynesi tabi hersey superdi ethemin espiriside harkiyadi bakiyorum ahbabligi ilerletmisiniz koptum ya

bencede akinin okuldaki operasiyonu çok saçmaydi ve bise eklemek istiyorum sezonun en ilginç sahnesi olarakta ethemin flashback sahnesini seçtim çunku halen birseyler çikmadi bu sahneden ethemin karisini ve çocugunu kimler infaz etti halen bir sir perdesi

Bu sezon en başarılı bulduğunuz oyuncu?
    bence hepside harika ama valiyle mert ve de erdal bir baska tabi dizide az sahnesi olan oyuncular bile bence super mesela komiser zafer çok iyi bir performans sergiliyor sanki gerçek polis
    Konu abdu tarafından (13-01-08 Saat 00:21 ) değiştirilmiştir.

Yer
    eskişehir
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı zulıs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet farkındayım canım kalp kalbe karşıymış

erdal-elmas atışmalarına çok gülmüştüm ben tabiki mert üsteğmenin yangın tüpünü asla unutamam son olarak son bölümdeki tuncayın bekçilik yaptığı sahneler o nasıl yumurta fırlatmak yaa

bence öksüzün kurtarılma sahnesi çok saçma olmuş tek beğenmediğim sahne burası elmasa gıcık olmuştum o bölümde tamam merak ediyorsun ama fazla abartmış bence

komik sahnelerde herkes erdal ve tuncayda hemfikir anlaşılan.

bende o sahnede elmasa acayip sinir olmuştum hatta o bölümde önceki bölüm boyunca o kıza sinir oldum.

zulıs

haklısınız dizimizde her duygu var zaten dizide orda yaşayan insanların hayatları da anlatılıyor bundan daha doğal ne olabilir ki asker dediğin yeri geldiğinde sert olur yeri geldiğinde şaka da yapar aşık da olur o kadar şehit verildi aileleri sevdiği insanlar çocukları üzüldü sonuçta onlar da insan
    köprü yapılırken bir yandan da terör lanetinin orda yaşayanların hayatlarına bıraktığı etkiler var dizimiz bunları yansıtıyor
    ya arkadaşlar çok da ciddiye almayın isteyen izler isteyen izlemez kimseyi zorlayamayız ki zaten bu düşüncede olan bir insan izlese de birşey değişmez onun için bence

Yer
    eskişehir
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı abdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bencede akinin okuldaki operasiyonu çok saçmaydi ve bise eklemek istiyorum sezonun en ilginç sahnesi olarakta ethemin flashback sahnesini seçtim çunku halen birseyler çikmadi bu sahneden ethemin karisini ve çocugunu kimler infaz etti halen bir sir perdesi
    o bölümde ali maruf "abi artık kurtul şundan.kızıl beni ve çetesi geride kaldı" demişti artık onlar kimse.ama ali maruf gibi biri olmalılar.

zulıs

Alıntı E_B_R_U_"Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    komik sahnelerde herkes erdal ve tuncayda hemfikir anlaşılan.

bende o sahnede elmasa acayip sinir olmuştum hatta o bölümde önceki bölüm boyunca o kıza sinir oldum.
    evet erdal ve tuncay dizide bizi çok güldürdü ya erdalın elmasa kızım ne bu üsteğmenler yüzbaşılar orduya yazıldın demesi kopardı beni zaten

Yer
    eskişehir
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı zulıs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet erdal ve tuncay dizide bizi çok güldürdü ya erdalın elmasa kızım ne bu üsteğmenler yüzbaşılar orduya yazıldın demesi kopardı beni zaten

ayy ne sahneydi ya.elmasın kedisine bazen gıcık oluyorum. ama abisine bayılıyorum.ikisi nasıl kardeşler anlamadım yani.biri hep gülüyo,güldürüyo diğeri hep ağlıyo.

Sayfa 1/100 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri