Sayfa 7/101 İlkİlk ... 345678910111757 ... SonSon
1001 sonuçtan 61 ile 70 arası
    Asistan vatan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Afyon
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    1867767

Alıntı zulıs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yorumalarına katılıyorum
    tuncaya birşey olmaz atlatır bunu ama valimizin hali hiç iyi değil daha önce de oldu böyle şeyler ama sanırım bu kez farklı hüzünlü bir bölüm izleyeceğiz
    yiğitin kurtarılması biraz oratmı yumuşatabilr
    yalnız tuncay vurulduktan sonra tekinin niye diye haykırışını hiç unutamam herhalde
    yok yok bu rüya falan değil kaptı işte gül gibi bordo bereliyi elmasss

hoşgeldin ebrucum ya özlettin kendini ya ben de gıcık oluyorum artık elmasa evet haklısın ilk sezon daha iyiydi sanki aşk bozdu bu kızı ya bir sinir oldu ki sorma yani hem böyle mükemmel bir adama aşık olacan o da seni sevecek sonra bir tripler bir triplar yani sinirimi bozdu şimdi ya........
    evet nurşencim ya birincilik hakkımız artık olsun canım
    bence mealesef tuncay ölecek elmasla akın ilerleyen bölümlerde yine tartışacak köprüyü az izlemedilk bu senaristi tanırım been öyle yapacak yani araları limoni olacak sonra yine barışacaklar
    İmzadaki resmin boyutu 600x110 aşmamalıdır.

Yardımcı Yönetmen E_B_R_U_"Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    eskişehir
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı zulıs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yorumalarına katılıyorum
    tuncaya birşey olmaz atlatır bunu ama valimizin hali hiç iyi değil daha önce de oldu böyle şeyler ama sanırım bu kez farklı hüzünlü bir bölüm izleyeceğiz
    yiğitin kurtarılması biraz oratmı yumuşatabilr
    yalnız tuncay vurulduktan sonra tekinin niye diye haykırışını hiç unutamam herhalde
    yok yok bu rüya falan değil kaptı işte gül gibi bordo bereliyi elmasss

hoşgeldin ebrucum ya özlettin kendini ya ben de gıcık oluyorum artık elmasa evet haklısın ilk sezon daha iyiydi sanki aşk bozdu bu kızı ya bir sinir oldu ki sorma yani hem böyle mükemmel bir adama aşık olacan o da seni sevecek sonra bir tripler bir triplar yani sinirimi bozdu şimdi ya........
    evet nurşencim ya birincilik hakkımız artık olsun canım
    işte bu ya.valla seninle aynı fikirde olmayı çok özlemişim canım ya.elmas da az değil yani,almış avcunun içine yakışıklı bordo bereliyi oynatıyo parmağında.bayrama böyle yapamazdı ama.ay bayram dedim üzüldüm ya.keşke akın&elmas yerine bayram&elmas olsaydı.olan bayrama oldu valla.

Yer
    eskişehir
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı vatan45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya mert nie terörist kılığına girmiş gerçekte böyle bişey olmazsı mümkün mü acaba yani gerçekten askerler böyle kılığa giriyor mu hiç keşke girmeden çatışsalardı zaten 6 tane şehit verdik vatan sağolsun

akınada polis kıyafeti çook yakışmış
    evet giriyo arkadaşım.ben haberlerde izledim.bordolar şalvarları çekmişlerdi,sakal filan bırakmışlardı.ben mertin yanındakini abdüle benzettim.hazır abdül demişken,zafer geçen bölüm abdüle "sağolun üssubayım" dedi.şimdi ben assubayı duydum,üsçavuşu duydum ama üssubay diye bişi duymadım.acaba bu konuda bilgisi olan biri beni aydınlatabilir mi?bi de maç muhabbeti bu bölüm yine döndü.abdül sağolsun.belki akının sözlenmesi şerefine yaparlar maçı.

Yer
    Afyon
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    1867767

Alıntı E_B_R_U_"Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte bu ya.valla seninle aynı fikirde olmayı çok özlemişim canım ya.elmas da az değil yani,almış avcunun içine yakışıklı bordo bereliyi oynatıyo parmağında.bayrama böyle yapamazdı ama.ay bayram dedim üzüldüm ya.keşke akın&elmas yerine bayram&elmas olsaydı.olan bayrama oldu valla.
    bayramla elmas birbire hiç yakışmıyordu bence bayram iyi insandı ama bazen iyi insan olmak yetmiyor işte ama olabilirde fark etmez en iyisini senarist bilir

bide kitabın sonunda bayram valiye elmasla biz evlendik diyordu yani senarist kitabı birkez daha deldi

Yer
    eskişehir
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

bayramla elmas birbire hiç yakışmıyordu bence bayram iyi insandı ama bazen iyi insan olmak yetmiyor işte ama olabilirde fark etmez en iyisini senarist bilir

bide kitabın sonunda bayram valiye elmasla biz evlendik diyordu yani senarist kitabı birkez daha deldi
    evet kitabın sonu da değişti.ama keşke değişmeseydi.yani güzel bi son olurdu.beldi dizide erdal gelir öksüzle.onun da az emeği yok köprüde.

bi de arkadaşlar,biz gazi köprü kardeşliği falan diyoruz,ama köprü ile arka sokaklar kardeş çıkacak nerdeyse.köprü'de tuncay,tosun bide tekinlerin evine gelen sahte polis arka sokalarda oynadı.köprünün senarist arka sokakalrın senaryo danışmanı.bi de abim araka sokaklar ben köprü manyağı oluncu bizim evde onlar kardeş olarak görülüyo

Yer
    Afyon
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    1867767

evet kitabın sonu da değişti.ama keşke değişmeseydi.yani güzel bi son olurdu.beldi dizide erdal gelir öksüzle.onun da az emeği yok köprüde.

bi de arkadaşlar,biz gazi köprü kardeşliği falan diyoruz,ama köprü ile arka sokaklar kardeş çıkacak nerdeyse.köprü'de tuncay,tosun bide tekinlerin evine gelen sahte polis arka sokalarda oynadı.köprünün senarist arka sokakalrın senaryo danışmanı.bi de abim araka sokaklar ben köprü manyağı oluncu bizim evde onlar kardeş olarak görülüyo
    evet tosunu bir rolde görmüştüm ama unuttum fazla izlemem ama yine böyle kötü adam rolundeydi tosun polise şöyle yaptım böyle yaptım diye birşeyler anlatıyodu tam olarak hatırlayamadım

Asistan korelcez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    KOREL
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    923877

bence mealesef tuncay ölecek elmasla akın ilerleyen bölümlerde yine tartışacak köprüyü az izlemedilk bu senaristi tanırım been öyle yapacak yani araları limoni olacak sonra yine barışacaklar
    evet sana katılırıyorum tuncay ölecek

diğer konudada sana katılıyorum elmas akın hemen evlenmez senarist bir tartışma konusu bulacaktır ama filmin sonu mutlu bitecektir diye düşünüyorum

Yönetmen KARAMAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul-TRABZON
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949686

evet giriyo arkadaşım.ben haberlerde izledim.bordolar şalvarları çekmişlerdi,sakal filan bırakmışlardı.ben mertin yanındakini abdüle benzettim.hazır abdül demişken,zafer geçen bölüm abdüle "sağolun üssubayım" dedi.şimdi ben assubayı duydum,üsçavuşu duydum ama üssubay diye bişi duymadım.acaba bu konuda bilgisi olan biri beni aydınlatabilir mi?bi de maç muhabbeti bu bölüm yine döndü.abdül sağolsun.belki akının sözlenmesi şerefine yaparlar maçı.

Bu kıdem rütbe işlerine hiç girme çıkamıyoz işin içinden ... ben bile bildiğimi idida ederken kafam çorba oldu .. Bi dünya rütbe varmış ...
    Neyse sorunun cevabını vereyin ben kendimce

Zafer Fevziyi alırken Üstsubayım dedi.. ki yanlış dedi.... Üstsubay demek ...Binbaşı, yarbay ve albay rütbesindeki subaylara verilen genel addır.. orda bu rütbede olan kimse yoktu.... belki seslendirmede bir assubayım demesi gereken derde seslendiren coşmuş üstsubayım demiş olabilir ... ne kadar iyi niyetliyim

Yer
    KOREL
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    923877

bana göre köprüyle kardeş diziler arkasokalar,gazi,kurtlar vadisi pusu,pars narko terör,tek türkiye gibi dizilerdir çünkü bu dizilere benzer bir dizi geçen bölüm ki mühendise yapılan işkençe yani şifreyi söylemesi için yapılan işkence kurtlar vadisi pusuyu aratmadı.. bence öyle görüntüleri pek sevmem kurtlar vadisi pusuyuda pek izlemem ama kurtlar vadisinin enn meşhur sahnelerindendir söylediğim

Yer
    KOREL
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    923877

dün haberlerde bordo bereliler haberini gördüm baya üstün özellikleri var ben de sizinle paylaşayım dedim

Dondurucu soğuk ve aşırı sıcaklarda görev yapma
    Denizde sağ kalma
    Paraşüt, kurbağa, balık adam eğitimi
    Harita okuma
    Düşman derinliklerine sızma
    Taktik akın
    Hedef tahribi
    Kaçma kurtulma
    Pusu
    Uzak mesafeli keşif ve devriye
    Göğüs göğüse yakın muharebe
    Psikolojik harekat
    Rehine operasyonu
    İşkenceye dayanma
    İlk yardım ve yabancı dil

Vücutlarının her bölümünü öldürücü bir silah gibi kullanmayı öğrenen Özel Kuvvet mensuplarına, her türlü doğa koşullarında hayatta kalma ve mücadele yeteneği kazandırılıyor.

Özel Kuvvet mensupları, her türlü doğa koşulunda mücadele kabiliyetini, sürekli ve zorlu eğitimlerle kazanıyor. Karadan, havadan, su üstünden, su altından, ortam ne olursa olsun, hedefe daima ulaşıyor. Bu personel, en gelişmiş silah ve teçhizatla donatılmış.
    Konu sugary tarafından (23-02-08 Saat 20:15 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 7/101 İlkİlk ... 345678910111757 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri