Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yabancı DiziFilmler > NETFLIX

Bilgilendirme Mesajı

Yanıtla

NETFLIX kategorisinde Black Mirror (Netflix) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 04-12-17, 21:55   #11
TurkeyStyler
Yardımcı Yönetmen

TurkeyStyler kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.08.2010
TurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond reputeTurkeyStyler has a reputation beyond repute
TurkeyStyler kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Jodie Foster, Black Mirror'ın yönetmen koltuğunda

Jodie Foster son dönemde oyunculuktan çok yönetmenliğiyle gündeme geliyor. Bugüne kadar House of Cards, Orange is the New Black gibi dizilerde de yönetmenlik yapan Jodie Foster, bu kez Black Mirror ile karşımızda. Jodie Foster, Black Mirror dizisinin bir bölümünü yönetecek.

Jodie Foster bugüne kadar rol aldığı Kuzuların Sessizliği, Inside Man, Mesaj, Panic Room, Sanık ve Taxi Driver gibi filmlerdeki performanslarıyla adından söz ettirmiş birçok adaylığın yanı sıra iki kez de En İyi Kadın Oyuncu Oscarı kazandı. Oyuncukukta gösterdiği üstün başarının ardından Jodie Foster son dönemlerde yönetmenlik deneyimiyle de adından söz ettiriyor.

House of Cards ve Orange is the New Black gibi yapımlarda birer bölüm yöneten Jodie Foster, yine bir diziyle karşımıza çıkıyor. Üç sezondur fırtınalar estiren Black Mirror dizisinin yeni sezonunda Jodie Foster'ın da bir bölüme yönetmenlik yapacağı açıklandı.

Netflix'İn başarılı yapımlarından biri olan Black Mirror, şu ana kadarki bölümlerinde çizdiği karamsar tabloyla dikkat çekiyor. Jodie Foster dizinin dördüncü sezonundaki Arkangel bölümünün ymnetmen koltuğunda yer alacak. [Milliyet'ten alintidir]
Eski 16-12-17, 12:37   #12
ouzdefne
Yönetmen

ouzdefne kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.04.2011
ouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond repute

29 aralık' ta 4. sezonuyla geri dönüş yapacak dizi.
Heyecanla bekliyorum/z efenim.

Benim favori bölümlerim;

Beyaz Ayı (S2B2)
Beyaz Noel (S2B4)
On Beş Milyon Hak (S1B2)
Milli Marş (S1B1)
Hemen Döneceğim (S2B1)
Eski 02-01-18, 17:09   #13
FrpMan
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 24.03.2006
FrpMan is an unknown quantity at this point

4. sezonu izledim ve bitirdim.

1. 4. ve 6. bölümler iyi. Yalnız bu bölümler hemen hemen aynı konu üzerinden ilerliyor. Özgünlük fazla değil.

2. bölüm meraklı kontrol manyağı anneleri gayet güzel anlattı ama sıkıcıydı.

3 ve 5. bölümü ise beğenmedim direkt. BM kalitesinin epey aşağısındaydı.
FrpMan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-01-18, 23:43   #14
Rosallix
Oyuncu

Rosallix kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.02.2013
Rosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond repute

Bu diziyi hep tavsiye ediyor is arkadaslarim veya cevremdekiler. Fakat ben yillar once ilk bolumunu izlemeye kalkip biraktim. Adama bir domuzla cinsel iliskiye girmesi icin baski yapiyorlardi. Kaldiramadim bolumu ve kapattim. Kapatis o kapats diziyi unuttum. Simdi her tarafta reklami dönüyor o sebeple hatirladim. Cok kisi izliyor ben de tekrar sans vermek istiyorum. Fakat tum bolumlerini izleme gibi bir niyetim yok dogrusu. Bana butun sezonlarin en iyi bolumlerini kisisel olarak birisi siralayabilir mi? O sekil bakmayi dusunuyorum. Tesekkurler.
Eski 06-01-18, 00:14   #15
dajavu
Oyuncu

dajavu kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.08.2012
dajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond repute

Rosallix
bencede çok güzel bir dizi o domuzlu bölümü benimde unutmam mümkün değil ilk sezon zaten 3 bölüm ikinci sezon 4 bölüm 3 ve 4 te 6 bölüm yani pek fazla bölümü yok ben sadece ilk sezonu izledim ve çok beğendim özellikle üçüncü bölümü çok güzeldi ikinci bölüm büraz durgundu diğer sezonlara henüz başlamadım ama en kısa sürede başlayacağım bencede gayet başarılı bir dizi senaryoları ve işleyişi çok başarılı ama yok tüm bölümleri izlemek istemiyorum diyorsan sana tavsiyem how to get away with murder izlemen

dajavu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-01-18, 14:39   #16
NATY&FACU
Süper Moderatör

NATY&FACU kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.08.2006
NATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond repute

Yeni sezonu bitirdim. Dizi Netflix'e geçtiğinden beri ciddi anlamda ivme kaybetti. Sezonda sadece 3 bölümü beğendim. Geri kalan bölümler ilgimi çekmedi.

2, 4 ve 6. bölümler güzeldi. Geri kalan bölümler eski Black Mirror tadını vermedi.

1. bölüm Star Trek evrenine selam yollamış ortalama bir bölümdü. 3. bölüm nedense beni sarmadı. Daha güzel işlenebilecek ilginç bir konuydu. 5. bölüm ise sürekleyici ama ne anlattığını son ana kadar anlamadığımız bir bölümdü.

Eğer yeni sezon olursa umarım eski tadı veren bölümler izleriz.

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 06-01-18 tarihinde saat 14:44
NATY&FACU Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-01-18, 11:12   #17
Darmody
Yardımcı Yönetmen

Darmody kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.06.2016
Darmody has a reputation beyond reputeDarmody has a reputation beyond reputeDarmody has a reputation beyond reputeDarmody has a reputation beyond reputeDarmody has a reputation beyond reputeDarmody has a reputation beyond reputeDarmody has a reputation beyond reputeDarmody has a reputation beyond reputeDarmody has a reputation beyond reputeDarmody has a reputation beyond reputeDarmody has a reputation beyond repute

4.sezon bitti, 5. sezonu ver Netflix
Çoğunluk bu sezonun diğer sezonlara göre daha düşük ivmede olduğunu söylemiş (diğer sosyal platformlarda) ama ben öyle düşünmüyorum. Sadece alan açmış ve anlatım dilini genişletmiş gibi. Mesela Vikings'te de aynı durum var. Eski sezonların aksine olay kapsamını yaydığı için dizinin yeni sezonuna adapte olamayıp, eski sezonları arayanlar var.
1.Bölüm Star Trek serisinden yola çıkarak bir tür sosyal fobi/ tanrıcılık oynamanın iz düşümü olmuş.
2.Bölüm günümüzde kamera,vs. ile başlayan güvenlik adı altında ebeveynlerin çocuklarını sürekli kontrol altında tutmasını daha uç noktadan aktararak, bu aşırı kontrolün Freud deyimi ile baskılamanın merak unsurunu tetiklemesi ve daha ağır bir şekilde çocukta tepki göstermesi verilmiş.
3.Bölüm çok fazla gerdi beni. İnsanın suça bulaşması ile ardını getirmesi veyahut zaten varolan potansiyel vahşinin bir tür mazeret ile dışa dökülmesi aynı anda işlenmiş. Vahşet sarmalı büyüyerek devam ediyor ve gerçek illa ki ortaya çıkıyor
4.Bölüm benim için ayrı yere sahip çünkü Peaky Blinders'ın John'u Joe Cole vardı Tinder'ın simülasyonu olarak ilişkiler üzerine basit ama vurucu olmuş.
5.Bölüm gerdi. Hele bir de yapay zekanın kendini çoğaltma istemi ile ileride çıkabilecek olası gri areanın insanoğlu için bütünüyle karanlığa dönmesi olasılığını düşününce gerildim kaldım
6.Bölüm sezonun en iyi bölümü olmakla birlikte diğer sezondan ayrıntıları barındırması ile adeta bir Black Mirror saygı duruşu niteliğinde olmuş.

her bölüm kendi içinde bağımsız tartışma konusu yaratıyor yine ve her bölüm ileriki çağda insanoğlunun cehenneminin bir kücük ön gösterimi tadında ben bu sezonu sevdim
.
Eski 14-01-18, 18:43   #18
dajavu
Oyuncu

dajavu kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.08.2012
dajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond repute

"Bu işler nasip, kısmet."

dajavu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş