Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Uzak Doğu > Diziler > Hindistan

Yanıtla

Hindistan kategorisinde Kumkum Bhagya / 2014 / Hindistan konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 12-10-17, 20:31   #621
kelebek99
Yönetmen

kelebek99 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.08.2008
kelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond repute

Alıntı:
Defneci tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Gözümüz aydın kızlaaarrr ❤
Ah Kalbim Kanal 7 yayın tarihi 16 ekimden itibaren haftaici 21.30 , hafta sonu 21 de ...

Zaman dilimi oldukca güzel.. Ek baar phir bu saatle tuttu, keza bir garip ask da bu saatle guzel ilerdi.. Yazin Benimsinde guzel reytingler aldi.

Ve uzun soluklu diziler icin guzel bir saat...

Yalniz Kerem Beyin sesini Abhiye yakıstıramiyorum ya, ben ki Arnav a yakistirmisdim o sesi ama Abhide olnayacak ya.. Bu adam ki sesini inceltip taklitler yapan, korkab biri.. Kerem bu sesle nasil yapacak ki...

Neyse yine de tvde olmasi guzel bir duygu ki.. Birde su var sayet bu bir kac icinde dizi tutarda iyi reyting alirsa ve fanlari cogalirsa Oyunculari ülkemize davet edebilirler.. Endonezya da oldugu gibj belki bize de gelirler cünkü Güncel bir dizi KKB... Oyuncular hala bir arada bundan güzeli var mı?? Dilerim diziyi seven cok olur bizim gibi ve bizimkiler Türkiye'ye gelir
Vay tarihi de belli olmuş. Tvden bir bakacağım bakalım. Nete düşen dublajı Dilom sayesinde izleyebildim. Ben yadırgamadım pek daha gıcık olurum diye düşünmüştüm oysaki. O enerjiyi aldım o kısacık sahneden bile. Tabi ilk bölümlerin güzelliği de eklenince bakalım nasıl ilerleyecek inşallah güzelim sahneleri kesmezler.

Shabir ve Sritinin muhteşemliği eminim çok kişiyi çekecektir )))
Eski 15-10-17, 11:58   #622
diloşcan
Yönetmen

diloşcan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.06.2008
diloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond repute

Alıntı:
kelebek99 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Vay tarihi de belli olmuş. Tvden bir bakacağım bakalım. Nete düşen dublajı Dilom sayesinde izleyebildim. Ben yadırgamadım pek daha gıcık olurum diye düşünmüştüm oysaki. O enerjiyi aldım o kısacık sahneden bile. Tabi ilk bölümlerin güzelliği de eklenince bakalım nasıl ilerleyecek inşallah güzelim sahneleri kesmezler.

Shabir ve Sritinin muhteşemliği eminim çok kişiyi çekecektir )))
Bir yanım buruk bir yanım sevinçli.Allah Waariyan'ı televizyonda dinleyince Abhigya'nın güzel ve tatlı zamanları eşliğinde bir heyecanlandım Ama Abhi nin dublajı hiç olmamış ya.Bir de Kanal7 nin böyle küt diye yayınlanması beni korkutuyor.Dizi final yapmadı.Ekta Kundali yi seyirciye tutturdu.Shabbir Sriti Kundali ye geçebilir.Daha 1 yıl var nerden baksan bitmesine

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 4 (0 üye ve 4 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş