Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Anketler - Diziler Hakkında ... > Yerli Dizi Yersiz Uzun

Yanıtla

Yerli Dizi Yersiz Uzun kategorisinde İzleyici Ne Diyor? konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 13-08-17, 01:53   #791
hazanyagmuru
Asistan

hazanyagmuru kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.06.2017
hazanyagmuru has a reputation beyond reputehazanyagmuru has a reputation beyond reputehazanyagmuru has a reputation beyond reputehazanyagmuru has a reputation beyond reputehazanyagmuru has a reputation beyond reputehazanyagmuru has a reputation beyond reputehazanyagmuru has a reputation beyond reputehazanyagmuru has a reputation beyond reputehazanyagmuru has a reputation beyond reputehazanyagmuru has a reputation beyond reputehazanyagmuru has a reputation beyond repute

bence bir dizi en fazla 60 dk. olmalı. senaryonun kendini tüketmemesi açısından.
Eski 10-11-17, 13:24   #792
itouch
Yardımcı Yönetmen

itouch kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
itouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond repute
itouch kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Biz ne dersek diyelim artık ortadaki rekabetin bir getirisi olarak diziler 120 ila 150 dakika aralığında oynatılmaya başlandı bunun ne faydası olabilir şöyle desek reklam gelirlerinde değişim olabilir oyuncular ve arkasındaki ekibin daha fazla yorgunluk olabilir sanki pentatlon oyuncuları ve mukavemet yarışına benzer ücret geliri ise yorumsuz diyelim peki bu kime hizmet eder, işte o konu yapımcılar ile kanallar arasındaki yeni bir hayatiyet politikası olsa gerek, peki izleyicinin elinden bir şey gelir mi inanın izleyicinin hiç ama hiç dikkate alındığını sanmıyorum bu tam manası ile bir varoluş ve geçim alanı olsa gerek zararı ne derseniz tutunamayan diziler için acımasız bir uygulama örnekleri var mı var yüz yüze dizisi gibi, haydi hayırlısı diyelim,
Eski 10-11-17, 13:36   #793
ayşegül 19
Yönetmen

ayşegül 19 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.02.2010
ayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond repute

Böyle şeyleri bana soracak olursanız. Bence bir seyirciyi doyuracak tarda olmalı. Evet Süreler uzun olmalı ama reklamlar kısa kalmalı. Seyirci 3 saat dizi izliyorsa bunun 1,5 zaten reklama gidiyor. Ayrıca da sözüm ona herkes de hak ettiğini fazla fazla alıyor. Oyuncuların böyle bir şeyi dile getirmeleri bana göre yanlış.

Diziler resmen daha fazla uzatılıyor benim ondan yana şikayetim var. Aynı senaryo farklı karakterler. Artık yeter diyoruz. Bir diziyi 1 yada 2 yıl sürdürün. Tutup 5 yıl 10 yıl izlemekten usandık artık. Biraz olsun tadında bırakılmalı bazı şeyler. Bence dizilerin uzun saattin den şikayetçi olacaklarına bizimde bundan yana şikayetlerimiz var onları dikkatte alsınlar.

Keşke benim bu yazdıklarım bir dikkate alınsa
Eski 13-11-17, 14:16   #794
Gamzeak
Set Görevlisi

Gamzeak kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.07.2016
Gamzeak has a reputation beyond reputeGamzeak has a reputation beyond reputeGamzeak has a reputation beyond reputeGamzeak has a reputation beyond reputeGamzeak has a reputation beyond reputeGamzeak has a reputation beyond reputeGamzeak has a reputation beyond reputeGamzeak has a reputation beyond reputeGamzeak has a reputation beyond reputeGamzeak has a reputation beyond reputeGamzeak has a reputation beyond repute

Alıntı:
ayşegül 19 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Böyle şeyleri bana soracak olursanız. Bence bir seyirciyi doyuracak tarda olmalı. Evet Süreler uzun olmalı ama reklamlar kısa kalmalı. Seyirci 3 saat dizi izliyorsa bunun 1,5 zaten reklama gidiyor. Ayrıca da sözüm ona herkes de hak ettiğini fazla fazla alıyor. Oyuncuların böyle bir şeyi dile getirmeleri bana göre yanlış.

Diziler resmen daha fazla uzatılıyor benim ondan yana şikayetim var. Aynı senaryo farklı karakterler. Artık yeter diyoruz. Bir diziyi 1 yada 2 yıl sürdürün. Tutup 5 yıl 10 yıl izlemekten usandık artık. Biraz olsun tadında bırakılmalı bazı şeyler. Bence dizilerin uzun saattin den şikayetçi olacaklarına bizimde bundan yana şikayetlerimiz var onları dikkatte alsınlar.

Keşke benim bu yazdıklarım bir dikkate alınsa
Bu eylem 2010 da olmuş yani diziler o zaman 90 dakikadır şimdi ise diziler 2,5 saat
Eski 13-11-17, 14:18   #795
ayşegül 19
Yönetmen

ayşegül 19 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.02.2010
ayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond repute

Alıntı:
Gamzeak tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bu eylem 2010 da olmuş yani diziler o zaman 90 dakikadır şimdi ise diziler 2,5 saat
Olsun ben yinede bir yorum yapayım dedim Boş çevirmek olmaz
ayşegül 19 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-11-17, 16:19   #796
itouch
Yardımcı Yönetmen

itouch kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
itouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond repute
itouch kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Artık yavaş yavaş diziler Roman gibi olacak diyeceksiniz ki ne demek şimdi bu kitapçıdan bir kitap alıyorsunuz eğer sürükleyici ise bir solukta okuyup bitiriyorsunuz işte öyle diziler de sürükleyici olabildiğince uzayacak da uzayacak süreler veya bunun yanında en az bölümle bitiverecekler Cesur ve Güzel gibi,
itouch Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş