Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Diriliş-Ertuğrul

Yanıtla

Diriliş-Ertuğrul kategorisinde Diriliş: Ertuğrul - Bölüm Yorumları - konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 16-11-17, 00:46   #381
vadikızı
Yönetmen

vadikızı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.01.2009
vadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond repute

Alıntı:
real madrid tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hadi ya
Turgut güzel laf soktu. Kuzu lu laflar falan Ama Dündar tam bi Sosyal medya dundari öldürmek isteyenler le dolu
Bi insan bu kadar mı saf ötesi olur

evet maalesef öyle yabancı bir sevgilisi var cengiz beyin

bölüm harikaydı ya ertuğrul muhteşem bir şekilde obaya döndü valla
Eski 16-11-17, 00:47   #382
yeşim98
Oyuncu

yeşim98 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.01.2007
yeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond repute

Bu sezon ki savaş sahneleri çok daha güzelleşti.Son sahne de süperdi.Alplerin sayısı artmış.Hepsinin ata binmesi..Zannedersem imkanı olanlar at binme kurslarına başlar gibi...Turgut Alp in sahneleri çoğalsın artık,o kadar da geri plana girmesin...Dündar hakikaten de toysun da,be kardeşim o kadar zaman Ertuğrul un yanında yaşadın,hiç mi ders almadın...
Bu akşam ki bölüm biraz daha durgun yada az heyecanlıydı ama yine de sevdim..
yeşim98 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-11-17, 14:16   #383
real madrid
Yönetmen

real madrid kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.07.2007
real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Yeni bölüm fragmanını az önce tekrar izledim de.. Ertuğrulun yerden aniden kalkıp kabanını silkelemesi arkaya itmesi falan Çok hoştu. İnsanın gaza gelip savaşası geliyor..

Devlet benim demesi de ayrı havalı
Eski 18-11-17, 12:02   #384
real madrid
Yönetmen

real madrid kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.07.2007
real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Ikinci fragman ateş ediyor
Valla izlerken savaşa çıkasim geldi. Öyle bi gaz veriyorlar ki. Reyting rekoru kirması normal
real madrid Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Dün, 19:03   #385
hekim61
Set Görevlisi

hekim61 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.07.2017
hekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond reputehekim61 has a reputation beyond repute

Turgut Alp: 'Onun hançeri etime girsede, yüreğimi delemez...gayrı bize yeis yakışmaz... Hudutta düşmanla cenk ederken yanımda hep sen vardın...seni gönlüme eş, ömrüme yoldaş kabul ettim. Hiç birimizin yolumuzdan dönmeye hakkı yoktur.'

Aslıhan hatun:'Obam göç edip gitse de mi? Bahadır bey Emir Sadettin ile bir olup ikimize cihanı dar etsede mi?'

Turgut Alp:'Değil o iki soysuz, cümle cihan üzerimize gelse, seni yalnız komayacam. Can tende karar kıldıkça, bu yeminle yaşayacağım'

Aslıhan hatun:'Canın canım, kanın kanım, yeminin yeminimdir Turgut Alp'

Nasıl güzel replikler... Normalde ben nefret-aşk-atışmalı hikayeleri severim. Itiraf olayları olduktan sonrada diziyi bırakırım. Romantik- komedi oyüzden bende fazla dayanmaz

Gel gör ki Turgut Alp ile Aslıhan hatun çok başka. Böyle ani bir nikah kararı alındı geçen sezon, bir şey hissetmiyorlar dedik, amma velakin öyle güzel işlediler işliyorlar ki, insan diyemiyor 'Aslı sen hayırdır? Ne ara böyle Güzel bakar oldun Turgut Alp'e?' Peki 2 sezondur Aykız'ın yasını öylece güzel tutan Turgut Alp, onun Aykız'a olan vefasını, derin sevgisini çok seven ben, Aslıhan hatuna tatlı tatlı sevdaya düşmesine bayıldım (EDHO dizimizde de var böyle bir karakter. Sevgili Alparslanımız, Özleme hala aşık. Ben onu bu haliyle seviyorum fakat böyle güzel bir aşk yazabileceklerse isterim)

Ertuğrul 3 bölümdür obaya varamaması sıkmıştı. Ama dönüş sahnesinde ağlamayan bizden değildir
Ben dündar beyin çadırın önünde ulusa seslenişinde, 'pazarı satıcağız' açıklamasında Ertuğrul çıka gelse daha etkili bir sahne olur diye düşünmüştüm fakat fragmanı gördükten sonra iyi ki de böyle oldu diyorum. Efsane ayar bekliyor Bahadır bey ile Sadettin köpeği
Son olarak son sahneye değinmek istiyorum. harika çekim olmuş! Özellikle yere kamera bırakmışlar sanırım, böyle atlar geçerken kamera sarsıntısı, atların seslerinin yükselmesi, sanki bizim oturma odası sarsılıyor hissettim çok hoş düşünülmüş bu sahne!
hekim61 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 14:42   #386
aksiseda381
Asistan

Giriş Tarihi: 17.06.2015
aksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond reputeaksiseda381 has a reputation beyond repute

fragmanlar özellikle de 2. fragman ateş ediyor gönlümün efendisi sonunda obaya döndü Dündar doyamadı laf duymalara aynı kandan ama işte herkes bir Ertuğrul olamıyor ve Ertuğrul'un her obadan uzak düşüşünde Halime ile Hayme'nin düşman gibi olmasını hiç sevmiyorum nerde o ilk sezonki Hayme nerde bu sezon izlediğimiz Hayme( hoş kadıncağızın yaşadığı acılar da az değil ya neyse) Turgut-Aslıhan harika- umarım bu çifti öldürmeden mutlu sona eriştirir sayın senarist zira kendisine hiç güvenim yok- ama Turgut-Ertuğrul bakışmasını hiçbirine değişmem o nasıl güzel bir dostluktur öyle
aksiseda381 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 2 (1 üye ve 1 misafir)
yarun
Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı